CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

michaela28
3. únor 2012

@montysek tak to jooo, já si to asi blbě přečetla. Tak v tom případě máš pravdu a chápu tvé obavy 😒 .

gammaray
3. únor 2012

@montysek no je mi to jasné...jiný takový exot snad neexistuje 😀 😀

montysek
3. únor 2012

@gammaray Ale to néééé ! 😀 Právě že jsi povzbuzující příklad, že to zkrátka výjde všem... 😉

majka43
3. únor 2012

@montysek Pro výsledky jsem si byla a taky je poslala do Sanusu.
@michaela28 Prednison jsem brala půl roku.
@gammaray No vypadáto na další pokus, tak za dva měsíce. Myslela jsem, že přítel už nebude chtít, ale on chce.
@montysek Ty tvoje zamražený se my taky nelíbí, kdyžneví ani co z nich bude. Myslím, že to byly vyhozený prachy za mražení.

montysek
3. únor 2012

@majka43 Taky si myslím, nevím proč to tak udělal hňup jeden ale asi proto, že tím byla jistota mražení a přísun peněz.Když jsem tam volala druhý den po OPU v 9h ráno, tak mi už řekl, že jsou zamražený - což jsem nechápala... 😨

petrufa86
3. únor 2012

@martina_81 já jsem neasistovala, přítel si to nepřál, říkal mě, já tam budu .... a ty budeš dělat jako co???na mě si hubu nikdy neotevřela, tak nevím. Učila mě píchat si Gonal a pak se o mě starala když sem byla na transferu. Při opu se o mě starala ta hnědovláska co s tebou vyplňovala papíry.

@majka43 Tak to je mi líto ☹

chilli009
3. únor 2012

@majka43 moc mě to mrzí ☹ , koukala jsem, že do toho ještě jednou půjdete 😵 , tak držím pěsti, příště to už výjde 😵 😵 😵

chilli009
4. únor 2012

Ahojky všem, je normální, že po duphastonu mám tak o 2kg na váze více a mám nafouklé břicho(celý den i po ránu)?

antana123
4. únor 2012

@chilli009 duphaston nejím tak nemůžu poradit kolikáty den jsi po IUI????

martina_81
4. únor 2012

@majka43 moc mě to mrzí,že to zase nevyšlo. ☹
@petrufa86 no já jsem na jednu stranu taky ráda,že mě u toho nechtěl,protože jak psala montýsek, asi bych se u toho tak tlemila,že by mu to nešlo a byli bysme tam hodinu. 😉 Třeba ta sestra měla jen blbej den a příště bude v poho.
Jinak laparku mám na březen, v úterý se ještě musím s doktorem domluvit na konkrétní termín,tak jsem zvědavá. Řekla jsem,že bych možná pro jistotu chtěla ten vejcovod odstranit úplně, jistota je jistota a jsem ráda,že se tomu nějak nebránil. Operovat mě bude on sám,což je taky fajn, operoval mě už tenkrát,tak k němu mám aspoň důvěru.

antana123
4. únor 2012

holky mám dotaz vy co jste byli na IUI měli jste všechny injekce???kolik se toho píchá???a co???a na kolik to příjde????a jehly a stříkačky pořídím normoš v lékárně a jí se ještě utroš nebo něco???moc díky za info
@martina_81 aa vidím že laparka tu bude coby dup 😉

martina_81
4. únor 2012

@antana123 jestli koncem března bereš,že je to coby dup,tak jo. 😉

antana123
4. únor 2012

@martina_81 jo až konec já myslela hned na začátku to se tak dlouho čeká na zákrok???

martina_81
4. únor 2012

@antana123 záleží,jak mají plno. A on má už únor zaplněný,tak si mám v úterý zavolat a podle toho,kdy v březnu dostanu MS,tak mě objedná. A já ji dostanu sice na začátku,ale říkal,že si pak nechává týden odstup,kdyby se náhodou zpozdila,tak počítám s druhou polovinou března. A když mě bude operovat on,tak se toho tak nebojím. A vás teda čeká v březnu IUI? 😉

antana123
4. únor 2012

@martina_81 no pokud bude můj HP ok tak ano no doufám že to bude ok 😉 jinak bych asi šla taky na laparo jen mi je prostě divný když podle něj jsem já ok když jsme 2x přirozeně otěhotněla a muž má spermio v normě proč teda ještě nejsem těhu podle mě bude u mě zakopaný pes někdy já se jen modlím at je HP ok at nemusíme čekat další měsíce ☹

martina_81
4. únor 2012

@antana123 uvidíš,snad to bude v poho. a ten HP poznají z krve,jestli je to ok?

montysek
4. únor 2012

@antana123 Já na IUI stimulovala Menopurem - měla jsem píchat každý den ráno injekci do břicha ale někomu dávají i prášky ale mě se o práškách ani nezmínil a rovnou mi napsal injekce,oni taky dělají prý lepší sliznici.Vždy mi stačilo jedno balení a to jsem doplácela 505Kč ale teď od ledna to bude asi víc.Jinak injekce a jehly a dezinf.polštářky dostaneš v Sanusu a zadarmo.A za samotné IUI jsme ten den platili 1000Kč.Jo a ještě před IUI budeš muset dostat do zadku Pregnyl a to se v lékárně něco doplácí i za Utrogestan ale už nevím kolik ,moc to ale neni cca 200Kč.Utrogestan budeš zavádět po IUI myslím 3 nebo 4 den,to už přesně taky nevím a pak se čeká 3 týdny - celou dobu se Utroš zavádí. Pokud dorazí MS,tak se na krev nejede a pokud nedorazí,tak pojedeš. 🙂

montysek
4. únor 2012

@antana123 Ale kdyby jsi měla ovulku sama od sebe, tak by jsi nebrala na stimulaci nic,jenže já jí neměla. 😒

antana123
4. únor 2012

@martina_81 jo z krve to prý poznají 😉
@montysek aa tak to je super zásobu pregnylu mám doma 😉 Utrogestan taky jen ten Menopur no zatím jako OVU mám ale nevím jestli to není dojezd clostilu on mi hned říkál že oni léky nedoporučují a že jen injekce tak to je v poho počítala jsme že to bude horší 😉

evaav
4. únor 2012

@majka43 -moc mě to mrzí 😉
@chilli009 -dubhaston beru už skoro půl roku a možna jsem neco málo 2-3 kg nabrala pokud to je po něm 😀
Jinnak včera jsem byla na u ltrazvuku u Novotné a tak foliklů mám dost jen sliznice byla nzká asi 5mm ale bylo to 9DC v úterý jedu znovu a asi se mi zaměří na tu sliznici říkala nějaký lek jako Di něco. Ale ty folikuli jsem koukala na každe sraně okolo 13mm až 14mm nevím kolik mají být ,ale ta sliznice nízká,říkla že ted bych určitě neotěhotněla tak nevím no vidíme v úterý co dál ta sliznice by se léčila tak dva měsíce ale to se nedá nic dělat nechci nic spěchat jen aby to stálo za to.
Setry mě tam zatím príjdou v pohodě a hlavně mi to připadá,že e tam tak dlouho nečeká jako v Hk nevím

petrufa86
4. únor 2012

@martina_81 tak to máš docela brzký termín ale na druhou stranu to bude dlouhá čekačka 🙂

chilli009
4. únor 2012

@antana123 ahojky, 5.den po IUI , tak 12.3. budu nejdřív moci testíkovat 😵

antana123
4. únor 2012

@chilli009 myslíš 12.2 né????tak to moc držím palce at jsou // a ty si před IUI stimulovala čím????

anina32
4. únor 2012

@chilli009 při IUI se musí čekat takovou dobu? Já to po IVF zkoušela už šestý den, ale mít nejistotu déle než měsíc to musí být hrozný:( Moc držím palecky ať to vyjde😉

chilli009
4. únor 2012

@antana123 jj, 12.2. překlep 😀 , děkuji a doufáme // . Clostík 3. - 7. den MS a po IUI beru Duphaston.

chilli009
4. únor 2012

@anina32 byl to překlep, budu testit 12.2. 😀 , jinak dostala jsem 10000 jednotek Pregnylu, tak si myslím, že dřív to nemá smysl

martina_81
4. únor 2012

@petrufa86 já to vydržím, když jsem to vydržela takovou dobu,tak o 2 měsíce dřív nebo později snad už nebude takový rozdíl. I když jsi měla pravdu, od první konzultace se těším,že se to bude někam posouvat. 😉 A kdy Tebe čeká další pokus?

pet.s
4. únor 2012

@majka43 achjo.-(((já vím, že ted je to těžké,ale vydrž....zabreč si, zanadávej a objednej se na další pokus...co jiného zbývá něž bojovat?.-)

antana123
4. únor 2012

@chilli009 stimuluješ clostilem jo???škoda já na něj reagovala fajn ale oni chtěji injekce no co už a jo dřív to nemá cenu 😉

chilli009
4. únor 2012

@antana123 proč injekce, když jsi na něj reagovala dobře?