CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
25. čer 2012

@holubice.petra ani nemusíš, když už se Tě to netýká. 😉 Kámoška rodila v únoru a celej leden chodila ven, protože měla vycházky neomezeně a nikdo jí nic neřekl. Ale kdyby jí přišla kontrola, tak by měla průšvih i ona, protože neznalost nikoho neomlouvá a když už jí to dr. na začátku roku nezměnila, tak se měla přihlásit ona a říct. Dobrý, že?

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 no jasně, aby nezlobil tak ho posadíme k telce nebo k PC 😠 😠 😠 jojo, kosmetiku mají dobrou.
Já se z toho jardy zblázním, má čímdál větší hlody. Jsme se šli navačeřet. On že si dá romadůžek a já že si vytáhnu párky z mrazáku (dostala sem na ně chuť). Měla sem v pytlíku 4, 3 sem si ohřála a jeden strčila do ledničky. Pak sem konstatovala že sním jen 2, ten 3 že už ne. A Jarda najednou nebuď sobec, sněz 3, hezky každej jeden ať to je fifty fifty. Nedělej z nich vosk. Já fakt žasnu co z něj vypadává poslední dobou za moudra 😀 😀 😀 😀

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 tak to je krásný. 😀 😀 No já nějak nevím, jestli mám na večeři nárok, když tak sleduju tu zvětšující se pneumatiku v pase. 😒 Včera jsem koukala v nějaké diskuzi, jak se holky bavily o tom,kolik která po Prednisonu přibrala a docela hnus. 😖

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 je to krásný, ale kvůli ním nesním přece kilo párků 😀 😀 😀 😀 tak to já s tou svojí pneumatikou bych neměla nárok na večeři ani oběd už snad rok. Jojo, hormony jsou hormony.

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 do mě Jirka taky minule rejpal, že teď jím za dva, ne? Tak jsem ho opravila, že za 3!!! 😀 😀 JInak kromě pneumatiky se mi nalily i prsa, tak to se Jirkovi ohromně líbí. 😉 A pneumatiku naštěstí neřeší.

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 mě prsa moc né, ani se mě teda nezdá. Jarda na ně dneska sahal a říkal že mu taky přijdou stejný. Jarda taky pneušku neřeší, sám má břicho. Ale tuhle se u našich vážil a zhubnul 4 kg. Jsem mu dneska říkala že pokud se to povede, takže má do 12tt úterum se sexováním. tak chudák koukal a říkal že to nevydrží že si asi najde na tu cvhíli bokovku na sexování 😀 😀

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 tak to já to mám naštěstí dobrý, s Jirkovou chutí, ten je v poho, prý mu bude stačit, když mu občas udělám dobře a bude spokojenej. 😀 Není náročnej, co? 😉 No a já? Můžu se vzrušovat, když nemůžu sexovat???

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co je u něho občas. Jako 12 týdnů je dost, sama si to teda taky nedovedu představit 😝 😝 😝

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 myslím,že tak 1x za týden mu to bude stačit. 😉 Já teda normálně dlouho nevydržím, jsem pak protivná jak blázen, teď jsem utlumená asi těma práškama a vším okolo, takže od stimulky nějak nemám ani chuť (naštěstí, jinak by se mnou chudák asi nevydržel) ale časem teda taky nevím, jak to budu zvládat. 😒

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 to já teď taky zatím nemám chutě, ale oni přijdou a řekla bych že dost brzy 😝 😝 😝 😝

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 a tak můžem se vzrušovat nebo ne? 😀 😀 Jdu si dát vlažnou sprchu (jak já bych se naložila do vany a vegetila tam...), zakrojím kus melouna a lehnu k bedně. 😉 Co Ty, jaký máš plány?

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 hele já taky, vždy tak půl hoďky ve vaně. A teď?? Ani ne 5ti minutoví sprcha. 😝 😝 my zakrojíme jablka a taky zalehneme k telce. Tak pa zítra

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 tak teď jsem se teda vytočila. Náhodou jsem zabrousila do diskuze 1. IVF a nějaká kravka tam napsala tohle:

Ja si myslim, ze ked nevie zena otehotniet normalne (a nie je to nasledok nejakeho urazu) s danym partnerom, tak priroda skratka v ten moment nechce, aby ste s nim mali dieta. Bud si najdite ineho partnera, s ktorym bude chemia naozaj fungovat, a uvidite ze hned otehotniete, alebo sa vykaslite na to, nerieste vobec tehotenstvo (lebo mozno neviete otehotniet od stresu z toho celeho) a ak sa to nepodari ani tak do roka, tak Vam priroda jasne dava najavo, ze dieta proste mat nemate. Skuste si najst zmysel zivota v niecom inom (alebo sa zamyslite, ci si s Vasim partnerom fakt chemicky a sexualne sedite) a nie chodit po IVF a cpat do seba hormony. Vsetko ma ist hladko, v sulade s prirodou a nie takto. Co za deti sa to potom narodi? Ak dvaja ludia nevedia normalne pocat babo, asi priroda vie preco. Minule som sa stretla s parom - on skulavy, takmer slepy, asi 50 kil nadvahy, ona chudatko tiez veeelmi tucna, nezdrava, captava a podarilo sa im IVF az na treti krat. No na co je to dobre? Co z toho bude? Nie je ludi na svete dost???

Síla, co? Tak jsem nemohla jinak než reagovat, tak jsem zvědavá na odpověď. Myslíš,že to může napsat duševně zdravá osoba? Ještě do takové diskuze????

michaela28
25. čer 2012

@martina_81 Tak to je opravdu síla. Paní by potřebovala prohnat prdel jetelem. Ale co boží mlýny melou pomalu ale jistě.

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 jo, látkový. já totiž měla vždycky v létě od intimek a od normálních vložek opruzenej zadek, tak jsem zkusila látkový a nemůžu si je vynachválit. je to úplně jinej pocit. přivedlo mě to i k těm látkovejm plínkám. když si uvědomím, jakej je pocit, mít na sobě kus umělý hmoty a pak látku, tak je to někde úplně na jiným levelu.

littlemousecz
26. čer 2012

@martina_81 paní asi nezažila, jaký to je. a nebo naopak zažila, nepovedlo se a teď plive jed okolo.

martina_81
26. čer 2012

@littlemousecz to já právě s opruzeným zadkem taky docela bojuju a vždycky říkám, že nechápu, jak ty ženský můžou pořád nosit vložky, když to jde, tak si radši vezmu tampón. Že bych je taky zkusila? 😉 Máš nějaký tip? Určitě je máš z netu, že?
@petrufa86 tak co, už jsi to zkoušela??.......
holky já to včera asi pěkně pos*ala. 😒 Přemisťovala jsem ze země na linku meloun, a pak mě celej večer bolelo břicho. 😖 😖

littlemousecz
26. čer 2012

@martina_81 no já bych bez tampónů nedala ránu, ale jak mám mrchu hodně silnou, tak se musím jistit vložkou, takže zapařenej zadek je otázkou chvíle, pokud je vedro a pak taky docela trpím na výtoky, tak intimky jsou na denním pořádku (nejen teď s utrošem). mám anavy http://www.anavy.cz/anavy/eshop/3-1-Latkove-vlozky a jsem s nima moc spokojená
kolik ten meloun měl prosimtě kilo?

martina_81
26. čer 2012

@littlemousecz já jsem na tom právě stejně, taky se musím jistit, a pak si týden léčím zadek. 😒
Měl asi 9 kilo. 😖 Fakt jsem ho jen zvedla ze země na linku, nikde jsem s ním necourala, tak jen doufám, že to bude ok.

martina_81
26. čer 2012

@littlemousecz ale zrovna tady slipovky nemají. A nevadí Ti ten patentek vespodu? Vždycky mi přišlo, že to musí překážet.

littlemousecz
26. čer 2012

@martina_81 tak snad to bude s tim melounem v pohodě.
asi je mají zrvovna vyprodaný, ale určitě zase doplní zboží. ten patentek mi nevadí. nosí se pěkně, i ty klasický i slipovky. jen je potřeba mít dobrý prádlo, který je upnutý, aby ti to tam nejezdilo

littlemousecz
26. čer 2012

@petrufa86 co ten TT, dělalas? my jsme hrooozně zvědavý a držíme palce

martina_81
26. čer 2012

@littlemousecz no vidíš a mně se zrovna dneska zdálo, že mi přišel balík s prádlem a byly tam kalhotky vel. 52/54 a já normálně nosím 36/38. 😀

littlemousecz
26. čer 2012

@martina_81 hehe, tak to se máš teda na co těšit 😀

martina_81
26. čer 2012

@littlemousecz myslíš jako, že tak strašně přiberu? 😉 To snad ne, to by Jirka asi nerozdejchal. 😀 😀 A já taky ne.

anina32
26. čer 2012

@petrufa86 Tak jak?????? já jsem napnutá jak kšandy 😉

littlemousecz
26. čer 2012

@martina_81 no snad ne. já doufám, že taky nepřiberu moc. už teď mám víc než dost. Honza by to možná rozdejchal, ale já teda ne.
Holky, taky jste se po ET cejtily nebo cejtíte, jak kdyby měla přijít mrcha? Takovej ten divnej pocit v břiše,jako že víte, že do týdne dorazí? Já ten pocit mám a přijde mi to divný.
@anina32
@petrufa86

martina_81
26. čer 2012

@littlemousecz ten pocit je asi normální, mám to taky tak, ještě jsem si říkala, že to nemůže vyjít, když mě pořád tak divně bolí břicho. 😒

anina32
26. čer 2012

@littlemousecz To ještě nic neznamená, já byla od začátku přesvědčená že to nevyšlo 😉 A takovýto pobolívání v podbřišku, jako že přijde mrcha, to může znamenat i to že se tam něco děje 😉 Já ten pocit jako že to mám dostat mám už celých osm měsíců 😀 A tenkrát při prvním když jsem rodila, tak porodní bolesti, to je vlastně stejný jako bolesti menstruační, akorát mnohonásobně znásobený. 😉 😉 😉

petrufa86
26. čer 2012

@martina_81
@littlemousecz
@anina32 Sen o miminku se rozplynul stejně rychle jako pára nade hrncem. Myslím že k tomu není co dodat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹