CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

monik13
20. kvě 2013

@petrufa86 jé aha, jsem myslela že máš ted mimíska taky s pomocí Mudrů. Tak přeji hoooodně štěstíčka a zdravíčka🙂

petrufa86
20. kvě 2013

@monik13 nene, tenhle zázrak je nečekaně přirozeně 😉

margarita1
21. kvě 2013

@petrufa86 Ahojda, tak děkuju za info, já brala clostil asi rok, s přestávkama, a ovu po něm mám hezkou a teď jsem si vzala gynex, a ovu mám taky,ale mám PCO , tak se to asi nedaří uplně. I když už teď se mi PCo neprokázalo ani z krve, jen ulrazvukem. tak uvidíme. Ale už se taky snažíme dlouho.

@monik13 jinak Moni, vše nejlepší ke svátku 🙂, jsme na tom podobně. my teda do sanusu ještě nešly, doktor si myslel, že to pujde normálně a mám za sebou potrat a od zé doby žádné udržené těhotenství ........

petrufa86
21. kvě 2013

@margarita1 jojo, to snažení je někdy nekonečný, ale uvidíte, určo se brzo zadaří
@margarita1 taky přeji vše nej k dnešnímu svátku 🙂 a co nejdříve mimi 😉

monik13
21. kvě 2013

@margarita1
@petrufa86
Děkuju za přání, potěšily jste🙂)petrufa86 hoď na nás nějaký těhotenský bacil🙂) 😀

petrufa86
21. kvě 2013

@monik13 napiš adresu, nachrchlám do obálky a pošlu 😀 😀 😀

monik13
21. kvě 2013

😀

muddledgirl
21. kvě 2013

@margarita1 Ahojky, pokud máš PCO a ovulku,tak chyba může být u partnera ☹

margarita1
22. kvě 2013

@petrufa86 Ahojky, moc děkuji z přání a za podporu 🙂

@muddledgirl partner má nadprůměr, můj doktor už ho tam poslal pro jistotu a tohle je v pohodě . To spíš bude problém v tom PCO 😒

monik13
22. kvě 2013

A co to je to PCO? jsem uplně blbá:(

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
muddledgirl
22. kvě 2013

@margarita1 Ahojky,hmm...nevim...ja mám pco,ale ovulku sama ne.I když to vypadá líp, piju přes měsíc Nosifol a cítím ji,ale ovulační testy trošku zmatené...tak nevim.Když máš ovulku a partner výborný spg...tak by to mělo jít....Pak taky záleží kolik máš v krvi hormonů TSH.Ŕíká se, že je potřeba kolem 1 na otěhotnění,ale jinak doktöři berou za normu kolem 1.

muddledgirl
22. kvě 2013

@margarita1 ale je fakt, že s PCO je větší pravděpodobnost potratů.... 😖 Vše se v dobré obrátí, uvidíš...musíme být trpělivé...

muddledgirl
22. kvě 2013

@monik13 Blbá nejsi! PCO znamená, že někdo ovuluje,někdo ne.Já třeba ani nemám menstruaci bez hormonů.Je snížený progesteron v krvi a na vaječnících spoustu malých cystiček.Někdo má i spoustu dalších příznaků... 😎

muddledgirl
22. kvě 2013

@margarita1 Doktoři berou za normu do 5,jsem chtěla napsat....Podívej se na net...

monik13
23. kvě 2013

@muddledgirl hmmm ,tak to mám asi taky.Sice ještě né od doktora,ale taky nemám ovulaci a ani pravidelnou MS ☹( 😒

margarita1
23. kvě 2013

@muddledgirl já právě ovulaci neměla a ms taky ne, nebo slabou, pak mi začali dávat clostil, tak potom ovu v pohodě, pak jsem otěhotněla. A potratila 11+1. No a pak bez clostylu, cyklus byl delší,ale ovulace jo. Sice delší cyklus,ale ms taky jen tak nedostanu, mám nízkej ten progesteron. Na to mi dával Duphaston. Ale říkal, že výsledky z krve už mi ani PCo neprokázaly,ale na těch vaječnících to je trochu vidět, že jsou zvětšené , tak nevím. A myslíte, že třeba v sanusu umí lepšit kvalitu vajíčka? Pořád zvažuju...............

margarita1
23. kvě 2013

@muddledgirl a tohle zjistím jak? Kolik mám v krvi hormonů TSH?

margarita1
23. kvě 2013

@monik13 to jsme na tom asi podobně a ještě nejsem nejštíhlejší, tak se bojím,aby mě v sanusu vůbec vzaly

martina_81
23. kvě 2013

@petrufa86 ahoooj, člověk sem po měsíci vleze a nestačí se divit. 😀 😀
@antana123 @sabcacech moc vám gratuluju, holky. 😉 😉 @antana123 neříkala jsem ti, že ti to prostě vyjde? doufám, že je všechno ok. 🙂

sabcacech
23. kvě 2013

Ahooojjj ženy, vy jedete, uffff vás dočíst 😀
@petrufa86 jj, ty jsi už tak dalek, já proti tobě pěkný žabař 😀
@monik13 vítámmmm 🙂
@martina_81 Děkuji, však ty už za chvilku budeš stříhat metr a jdete na to, že??? 😉
Jinak holky, mě picne, dnes Sanus, lehoulinké špinění, hematon. 5+2tt, těhotenství ok, gest. váček 13 mm. v pondělí normal utz. dle domluvy a ještě mi brali hcg....

antana123
23. kvě 2013

Ahoj holky 🙂
@martina_81 díky ale víš jak pořád vyhráno nemáme uvidíme jak to půjde dál....
@sabcacech špinění nemusí nic znamenat já na začátku taky špinila a zatím je vše ok

sabcacech
23. kvě 2013

@antana123 jj, jsem v klidu. 😀

martina_81
23. kvě 2013

@sabcacech jj, pomalu se nám to blíží. 🙂
@antana123 vždyť já vím. 😒 Budu Ti moc držet pěstičky, ať je všechno ok a prcek pěkně roste. 🙂

antana123
23. kvě 2013

@martina_81 moc děkuju 🙂

monik13
23. kvě 2013

@margarita1 Tak toho se neboj, že jestli jsi trochu silnější že tě vyhodí. Protože na mě určitě nemáš...Já byla a stále jsem ještě pořádný kus ženský, a protože na obezitu doktoři hází ledacos i to že se nedaří mimčo..( teda to tvrdil muj "bejvalý" gyndař), tak jsem v prosinci 2012 podstoupila bandáž žaludku, do dneška jsem dala dolu 35 kg. V sanusu se ke mne MUDr Vodička choval moc dobře i přes to že vážím ještě dost nad 100 kg. V pondělí jdu taky na UTZ po Clostilu , tak jsem zvědavá co mi řekne.... No ale že nemám ovoluci to asi nebude obezitou!!.... Tak jsem zvědavá co mi v po doktor poví, jaký bude další postup.. Zatím pá a zdravím děvčátka kerý neznám🙂)Monča♥

petrufa86
23. kvě 2013

@margarita1 já taky modelka nejsem, takže klidek 😉
@martina_81 to máš pravdu, sem řikala že ti musim napsat jak to s tebou vypadá
@sabcacech prosimtě ani se neomrkneš a budeš na tom jak já, strašně to leti 😉 😉 tak snad ten hematom zmizi 😒

sabcacech
24. kvě 2013

@martina_81 rychle to utíká a budeme ti tu fandíííttt 😀 😀
@petrufa86 To máš pravdu, už bych potřebovala, aby 1 trimestr byl za mnou a mohla se začít radovat 🙂

margarita1
24. kvě 2013

@monik13 Tak to jsme na tom stejně, já teda shodila sama od sebe, ale je mě ještě pořádnej kus a obávám se, že ta obezita na PCO vliv má.

@petrufa86 na nás určitě nemáš 🙂

radus_2011
24. kvě 2013

Ahoj holky, už zase sonduju 🙂 Když budu mít indikaci přímo k IVF. Jak dlouho to tak asi trvá od první konzultace po provedení, když jde všechno dobře? Díky.