CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
14. říj 2011

@montysek Mě u stimulky špatně nebylo, jen jsem blbě zapínala kalhoty a trochu bolelo břicho. A narkoza je tak na čtvrt hoďky a myslím, že ani hadičku do krku nezavádějí. To bych poznala, protože by mě pak bolelo v krku.

sissi6
14. říj 2011

@montysek při stimulce mě špatně nebylo, ani jsem nic nepřibrala, ale každý to má asi jinak. Co se týká narkózy tak mě píchly něco do žíly, sice se jim to povedlo až na třetí pokus, protože na tom pokoji co jsem čekala jsem strašně vymrzla, tak nemohly najít žílu. Akorát mě pak bylo po narkóze špatně a přítel mě musel asi 2x po cestě zastavovat.

na_aty
15. říj 2011

@sissi6 Ahojky, Tobě ty tt taky pěkně naskakují.. 😉 Neboj, mimísek 100% vyroste a bude v pořádku...Vždyť nemusíš mít 4kg mimi..já myslím, že naše malá bude taky drobnější... Maty měl při narození 3,58kg a já si myslím, že malá bude mít sotva 3kg. Na to jaké mám v porovnání s 1.těhu malinké bříško to určitě tak bude.. No uvidíme, brzy se dočkáme 🙂 Včera princezna kopala o sto šest..když to tak pozoruji má pěkně převrácený režim..dopoledne chrupe, ale večer kolem 10hod začíná řádit 🙂 Příští týden jedu už do porodnice na monitor a taky už si musíme vyzzvednout kočárek. Budu ho mít od kolegy z práce, takže ne nový, ale nevadí mi to, protože jsem chtěla Bebecar kvůli prostorné korbičce a ten by byl nový moc drahý. Vy už máte pro mimi vozítko vybrané?

@majka43 Já jsem se ptala při návštěvě v Sanusu, zda před IVF dělají všechna potřebná vyšetření a oni řekli taková ta nejčastější... Mě to teda štve, že neudělají všechna potřebná a zkouší to pořád dokola, zda to vyjde a přitom nevědí všechno... Já vím, někdy se to povede, ale pokud už je to několikrát, tak tam člověk může nechat opravdu statisíce!! Takže Ti moooc držímě pěstičky, aby se to teď povedlo!! Já věřím, že ano..zjistili příčinu, tak teď tomu nic nebrání!! Počkej, určo budeš mít nádherná dvojčátka... 🙂

sissi6
15. říj 2011

@na_aty Ahoj, strašně to letí. Jak se cítíš, Ty už za pár dnů budeš mít miminko u sebe 🙂. Mě mrňousek taky nejvíc kope večer, když už chci spát, ale strašně se mě to líbí 🙂 , když ho tam cítím. My jsme byli rozhodnutý pro X-lander xa, ale tuhle jsem se byla ještě s mamkou podívat na kočárky a paní nám x-lander rozmnouvala a doporučila nám od ABC design viper s4, tak jsem tam pak na něj ještě jela kouknout s přítelem a koupíme nakonec ten viper s4, přijde nám stabilnější a hlavně jde korbička i sporťák otočit po i proti směru jízdy. Chci ho pak objednat přes internet to nás vyjde o 2 tisíce míň, ale nevím kdy ho objednat na jednu stranu bych ho chtěla mít koupený, protože paní taky strašila, že ke konci roku budou tyhle barvy vyprodaný tak abych ho pak vůbec sehnala, ale na druhou stranu se bojím, kdyby se něco stalo.

na_aty
15. říj 2011

@sissi6 Já se cítím jak velryba 🙂 ale jsem šťastná...na holčičku se už všichni moc těšíme...Často mě pálí žáha, ale opravdu hrozně!Ale jinak je to OK...strašně rychle to utíká, tak si snažím užívat poslední týdny s bříškem 😉 No my na Matěje měli předchůdce kočárku X-lander Asahi, byl super,moderní, málo kdo ho v tédobě měl, ale právě se nedala korbička ani sporťák otočit proti směru jízdy a když fouká vítr nebo svítí silné sluníčko, je to strašně blbý! Takže po těchto zkušenostech bych volila taky jiný, u kterého ta možnost je...Já myslím, že bys kočárek klidně už mohla objednat...však na něj stejně třeba budeš muset 4 týdny čekat a to pak už uteče jako voda! Co domeček? Už máte schody do podkroví?

montysek
15. říj 2011

Holky prosím Vás, můžu se ještě zeptat, kolik embryjek jste si nechávaly zavést a jaká byla úspěšnost? Já totiž absolvuji max. ještě třetí IUI a pak asi půjdu rovnou do IVF a mám takový pocit, že když se nechají zavést dvě, tak že se spíš většinou jedno chytí než když se zavede jen jedno ale nevím... 😕

sissi6
15. říj 2011

@na_aty taky už si připadám jak koule, nejhorší je oblékání ponožek a zapínání bot, jinak to jde a taky nevím co budu nosit podzimní kabát nezapnu, zimní zatím ještě jo, ale až do konce těhu to asi nepůjde.
Na internetu kde chci kočárek objednávat píšou dodací dobu 3-10 dnů.
Schody už máme a moc se mi líbí, jen ještě něco malinko přijedou dodělat, ale teď nemají nějak čas. A garáž už máme pod lepenkou 🙂, teď se ještě přítel dal do posuvný brány a pak snad konečně to podkroví, jen doufám, že bude hotový dřív, než se mrňousek narodí. A co Váš domeček?

sissi6
15. říj 2011

@montysek já jsem si nechala zavést 2 jedno bylo osmibuněčné a druhé čtyřbuněčné a jedno z nich se chytlo 🙂 . Taky si myslím, že když zavedou dvě, tak že je větší šance. Když jsem si do Sanusu volala kvůli transféru, tak se mě embryoložka ptala, jestli chci zavést jedno nebo dvě tak jsem říkala, že dvě a ona říkala, že by mi to taky doporučovala.

majka43
16. říj 2011

@na_aty No kéž by, byli by jsme moc šťastní. A jestli to nevyjde, tak se bojím, že přítel skončí zase na psychyatrii.

montysek
16. říj 2011

@sissi6 Děkuji, já si taky myslím, že je lepší si nechat zavést dvě. Jenže co jsme se zatím jen tak nezávazně bavili s doktorem, tak on neni moc pro to, když se zavádí dvě. Že je to víc rizikové..... 😒 No uvidíme.... 🙂

sissi6
16. říj 2011

@montysek my když jsme se na to ptali, tak nám zas embryoložka říkala, že většinou zavádějí 2, přítel teda nejdřív moc nechtěl, se bál dvojčat

na_aty
17. říj 2011

@sissi6 To mi povídej..já už vytáhla kozačky na zip,abych neměla problémy s tkaničkama 😉 a jsem ráda, že už to máme "za pár", protože teď ještě není taková zima, tak nosím kabát, který zapnu jen pod prsama a kouká mi z něj bříško 😉 V pátek mi volali z práce,že si mám vybrat dárek pro malou. Byla jsem totiž celé těhu na neschopence a jalikož to tam mám opravdu daleko, nebyla jsem se tam s nimi zatím ani rozloučit... Jelikož skoro všechno mám po Matýskovi, tak jsem si vybrala takovou "nadstandartní" věc, kterou bych si sama nekoupila, protože i fusak máme..ale tenhle je takový holčičí:

na_aty
17. říj 2011

@sissi6 Tak s tou garáží jste si pospíšili! To jste teda dobrý...my letos ani nezačali..co jsme měli penízky, tak jsme je vrazili na dodělávky do domečku, na hromosvod, revize atd. A přes zimu snad něco zase našetříme a na jaře začneme s garáží... Manžel v sobotu přivezl konečně nábytek z bytu, tak jsme ho dali do dětského pokoje, docela se tam i hodí, tak jsem ráda 😉 ..tak jsme se včera večer dala do uklízení, aby měla malá připravený pokojík, i když ze začátku bude s námi v ložnici, ale přebalovák atd. bude v dětském pokojíku. Pak jsme si sedla k tv a myslela jsem, že pojedeme 🙂 Ale zase to přešlo, takže uvidíme ve středu na kontrole, jak se malá chystá k porodu nebo ne 😉
U kočárku mají dodací lhůtu jen 3_10 dní? No vidíš to, my na něj tenkrát čekali přes měsíc.

na_aty
17. říj 2011

@majka43 Ahoj, určitě do toho jděte a zkuste to... Našli příčinu, tak po těch všech pokusech do toho určitě jděte a opravdu věřím, že se to povede!!!!! Budeme Vám držet pěstičky ...Dej vědět,jak jste na tom... Hlavně ale nic neuspěchejte...

littlemousecz
17. říj 2011

@majka43 Tak držím palce, určitě to vyjde. Kamarádka říkala, že ty injekce byly jako nic proti porodu 😀. člověk si asi zvykne na všechno. Diabetici taky píchají, některý i víckrát denně a taky to zvládnou ne?
Já budu doufat, že nás IVF nečeká. Snad se spg zlepší a bude IUI.

sissi6
17. říj 2011

@na_aty Ahoj, já jsem na dnešek měla objednané chlebíčky a zákusky a byla se v práci rozloučit, dostala jsem krásnýho plyšáka a peníze ať si něco vyberu, tak asi taky koupím nějaký hodně teplý fusak a nějakou deku do kočárku. Vybrala jsi krásnej fusak 🙂 , taky nám tyhle paní ukazovala. V eschopu kde mám kočárek vybraný píšou 3-10 dnů, ale tady u nás v krámě paní říkala tak měsíc.
Hromosvod jsme si tuhle taky nechali udělat, nedávno přítelovým rodičům do baráku bez hromosvodu uhodilo, říkali, že jim ze zásuvek šlehaly plameny.
Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla na kontrole. Já byla u dr. dneska malej už váží 1080g 🙂 , to jsem teda nečekala, když před 14 dny měl 692g.

na_aty
18. říj 2011

@sissi6 Tak to jste si v práci užili pěknej rozlučkovej mejdan, co? 😉
Tak to mimísek pěkně povyrostl!! Je to šikula, neboj, všechno bude v pořádku.... My dnes byli se synem na kontrole na gastroenterologii, tak jsem se stavila v DM drogerii, chtěla jsem si nakoupit nějaké plínky pro malou..mám "knížku s kuponky" pro těhotné a jsou tam slevy, tak jsem je dnes uplatnila.. Nakoupila jsem Huggies Newborn 2-5kg, tak snad budou vyhovovat 😉 Během týdne mi snad dorazí poštou vše, co jsem nakoupila přes bazárky apod.. 😉 a pak budu už jen čekat... Včera jsem vyžehlila, připravila postýlku pro malou,tak už má kde spinkat, tak je to super.. Zítra jdu na kontrolu, tak pak dám vědět, jak jsme na tom...

na_aty
19. říj 2011

Ahoj hoky, do bazárku jsem přidala nějaké těhu oblečení, tak kdybyste něco chtěly, mrkněte. 😉

lenpet
20. říj 2011

Tak za 5 měsíců už s mrnouskem.

littlemousecz
21. říj 2011

Ahoj holky. Nechci živit zbytečně naději na zázrak, ale co si myslíte o tom, že mrcha má pět dní zpoždění a TT je negativní? Mám TT s citlivostí 25. Ráno jsem se po snídani málem pozvracela a celých pět dní mě bolí břicho, jako kdyby měla mrcha každou chvíli začít.Jeden dva dny zpoždění občas mám, ale takhle dlouho ještě nikdy.Mám malinkou jiskřičku naděje,že i přes ten mizrnej spg by se to mohlo podařit přirozenou cestou, jen nevím, co si mám myslet o tom neg.TT. Je možný, aby se to po 5-ti denním zpoždění ještě na TT neprojevilo?

holubice.petra
21. říj 2011

@littlemousecz no já myslím že po 5dnech zpoždění by se ti tam už alespoň duch na testu ukázat měl pokud by to bylo těhu 😒

littlemousecz
21. říj 2011

@holubice.petra Díky. Já si to taky myslím, ale ta naděje prostě umírá poslední 🙂. 31.10 jdu na kontrolu na gyn., tak to asi nechám být a uvidíme, jestli do té doby mrcha přijde nebo ne a kdyžtak holt vyvolávačku.

lenpet
21. říj 2011

@littlemousecz tak držím palečky,at to vyjde.

littlemousecz
21. říj 2011

@lenpet Díky...

montysek
21. říj 2011

@littlemousecz Já měla zpoždění i 2-3 týdny a musela jsem dostat vyvolávačku a po ní jsem to dostala ještě až za dalších 11 dní. 😖 Ale na druhou stranu Ti musím říct, že při mém těhu mi test vyšel negativně ještě 20 den po zpožděné MS - přísahám! Dokonce jsem musela i dvakrát na krev,protože ta první vyšla na spodní hranici a doktor mi říkal, že těhu určitě nejsem a byla jsem.... 🙂

littlemousecz
21. říj 2011

@montysek jéje, takže přece jen jiskřička naděje zůstala, no ale tak nějak jsem si zakázala doufat, aby se pak nedostavilo moc velký zklamání. Hezký víkend všem 🙂

sissi6
21. říj 2011

@na_aty Ahoj, jen jsme chvíli poseděli, potom museli jít pracovat. Jak jsi dopadla na kontrole? Já jsem dneska objednala nábytek do pokojíčku, tak jsem na něj zvědavá. Taky jsem si říkala, že bych začala kupovat plínky, když bych na nějaké narazila v akci, ale nějak nevím jaké a taky nevím jaká cena je dobrá.
Před chvílí jsem koukala tady na modrým koníku do bazárku a někdo tam prodává Lodger fusak i v té barvě co se Ti líbí za 1500.

@lenpet pěkně to utíká 🙂

@littlemousecz přeju ať to dobře dopadne 🙂

rosnatka
21. říj 2011

@littlemousecz Držím palce, zkus citlivější testík. Ale... takhle mi vloni začalo mimoděložní těhu... 😒 Mrcha nic a testík i po pěti dnech negativní.

na_aty
21. říj 2011

@sissi6 Jéé, ak to je super? Odkud ho budete mít? Objednávala jsi ho po netu? Tak to se pak musíš pochlubit!! KOntrola dopadla dobře, na porod to ještě nevypadá, čípek mi měkne a zkracuje se, ale to odpovídá tt, takže zatím jsem celá ;) Včera jsem byla na monitoru v porodnici, tak se mnou sepsali i porodopis, což jsem ráda, že budu ušetřena toho papírování při příjmu až budu rodit ;) Jména jsme se dohlodli na Rozárce a kluka jsem napsala Leoš po tatínkovi. Z UTZ víme, že to bude holčička,ale klučičí jméno se vyplnit taky musí, ale nad tím jsme vůbec nepřemýšleli, tak doufám, že se UTZ neplete!! 🙂
J8 nakoupila plenky v DM drogerii. Na webovkách jsem se u nich zaregistrovala a oni mi poslali takovou knížečku se slevovými kupóny. Koupila jsem Huggies Newborn a za cenu 1 balení jsem dostala 2 balení, takže 200Kč bylo hned ušetřeno ;) Tak doufám, že budou malé vyhovovat. V balení jich je 54 ks.Maličké tedy teď do začátku mám a když bude chtít někdo donést jako dárek, tak už budu chtít větší velikost...
Moc díky za tip na ten fusak, ale koupili mi ho v práci, tak ho dostaneme jako dárek...Ve středu jsem přivezla už i kočárek pro malou.Je moc krásný, vyčistila jsem ho a je jako nový!! Teď čekám až pořádně vyschne a odvezu ho vedle k dědovi, abychom ho neměli doma, neboť jsem pověrčivá ;) A co Vy? Už jste tedy ten kočárek objednali?

sissi6
22. říj 2011

@na_aty Nábytek jsem objednala přes internet, jestli chceš kouknout, dala jsem fotku do alba.
Tak to je dobře, že kontrola dopadla v pořádku 🙂 . Já jdu na kontrolu 2.11. a to mi už prý dr. napíše papír na mateřskou. Taky jsem zvědavá na kdy mi naplánuje císaře, moc by se mi líbilo, kdybych už mrňouska měla na vánoce doma 🙂 .
Hezká jména jste vybrali 🙂.
Kočárek jsme ještě neobjednali, ale asi za pár dní objednám, chtěla bych k němu i rukávník a v černé barvě píšou, že bude až v listopadu.