CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
24. říj 2011

@rosnatka zdravím,víš o tom,že máme stejný den porodu?Já mám bud 20.3.nebo 21.3..

littlemousecz
24. říj 2011

Tak jsem si říkala, že kdyžtak další test v pondělí a mrcha dorazila včera, takže nic. No co se dá dělat, aspoň budu moct pomáhat manželovi na bytě a nebudu se muset hlídat.

lenpet
24. říj 2011

@littlemousecz tak to snad vyjde příště

rosnatka
24. říj 2011

@lenpet Ahoj, už jsem si všimla. Já moc nepřispívám, jen tiše z domu držím palce, aby to nám všem vyšlo tak, jak si představujeme. 😉

holubice.petra
1. lis 2011

Ahojky holky koukám že to tady nějak utichlo 😕 u nás nic nového termíny míjíme a prckovi se ven nechce 😒 tak se mějte hezky a snažilkám přeji mnoho úspěchů!!!

lenpet
1. lis 2011

@holubice.petra at to vše dobře dopadne a těšíme se na vás

michaela28
4. lis 2011

@holubice.petra ahojky, já tady pořád šmíruju, kdo bude mít mimíska dřív jestli ty nebo naty. Každopádně Vám oběma mooooc držím palce, ať vše proběhne co nejhladčeji a už máte mimísky u sebe 🙂 🙂 🙂 .

dasty79
autor
6. lis 2011

Ahoj holky 🙂 Nějak nemám moc čas na net.Ale občas juknu,jestli už @holubice.petra a nebo @na_ty porodila.Jsem zvědavá kdo bude mít dřív mimíska u sebe 🙂 Oběma vám přeju rychlý porod,ať se moc netrápíte a těším se na fotečky mimísků 🙂

dasty79
autor
6. lis 2011

@lenpet a @michaela28 - pěkně vám ty týdny naskakují 🙂 Víte jaký budete mít pohlaví????

holubice.petra
6. lis 2011

@dasty79 Ahojky nám se ten náš prcek nějak najednou zasekl ☹ zítra jdu do nemocnice a už se budu domlouvat na vyvolávání porodu....

michaela28
6. lis 2011

@dasty79 u nás to vypadá na chlapečka 🙂 a jak se máte ?
@holubice.petra neboj, určitě až se domluvíte bude se mu najednou chtít samotnýmu ven 😉 , chce ho trochu postrašit 🙂 .

dasty79
autor
7. lis 2011

@holubice.petra myslím na tebe 🙂 ať už máš prcka u sebe 🙂

@michaela28 - my se máme dobře,akorát nic nestíhám 😀
A jak se bude chlapeček jmenovat?už vymýšlíte jména?

lenpet
7. lis 2011

@dasty79 my pohlaví ještě nevíme,ale já ho vědět nechci,chci být překvapená,ale prej to vypadá na kluka.Jména máme takový,Adam a Pavlína

montysek
7. lis 2011

Ahoj holky, prosím Vás, jak často jste jezdily do center při IVF? My se totiž rozhodujeme mezi centry... děkuji. 🙂

lenpet
8. lis 2011

Zdravím.
Posílám fotku

sissi6
8. lis 2011

Ahoj holky, tady to nějak vázne. Ve středu jsem byla na kontrole a mimísek už váží 1575g 🙂

@na_aty a @holubice.petra holky myslím na Vás, hlavně ať Vám to dobře dopadne a ať už máte mimísky u sebe 🙂, budu držet palce a těšit se na fotečky 🙂

sissi6
8. lis 2011

@montysek já jsem stimulovala 9 dní a za tu dobu jsem tam byla 4 na UTZ, pak na OPU na ET a po 14 dnech na krev a před stimulkou asi 22 DC na nějakou injekci

lenpet
8. lis 2011

@sissi6 a jak se cítíš ty?

holubice.petra
8. lis 2011

@sissi6 děkuji už se nemůžu dočkat dnes nebudu ani spát zítra mi konečně budou porod vyvolávat odhadní váha prcka je 3,437kg tak jsem zvědavá 😀
@montysek no já bych vybírala nějaký ne moc daleko...pokud ti teda nevadí dojíždění já jsem tam jezdila celkem často při stimulování před OPU+ET jsem tam byla určitě alespoň 7x

montysek
8. lis 2011

Děkuji za odpovědi,pomohly jste mi!! 🙂

@holubice.petra Držím pěstičky.... 😵

sissi6
9. lis 2011

@lenpet já se cítím dobře, akorát břicho mě občas tvrdne. A co Ty? Už máš pěkný bříško 🙂

lenpet
9. lis 2011

@sissi6 mám se dobře.Občas cítím pohyby,ale jen tak málo,ale zdá se,že mám v břiše bubliny a ty praskaj.

lenpet
10. lis 2011

@holubice.petra moc gratuluju

chilli009
10. lis 2011

@holubice.petra Sice se ještě neznáme, ale nedá mi to nepogratulovat k mrňouskovi, pevné zdraví oběma.

Zdravím všechny, mohu se k Vám přidat? 21.11. jdeme poprvé do Sanusu k paní doktorce Novotné . Snažíme se necelý rok ( vím pro někoho krátká doba, ale podmínky nenahrávají k pozitivnímu konci). Doufám, že nás nepošlou domů, ať se snažíme ještě sami. Co myslíte?

samanta001
11. lis 2011

@holubice.petra připojuji se ke gratulícím ať vám prcek dělá stejnou radost jako nám. 🙂

dasty79
autor
11. lis 2011

@holubice.petra - velká gratulace k Maxíčkovi 🙂 oběma přeju hodně zdravíčka a celé rodince hodně štěstíčka 🙂 Užívejte si miminečka - je to úžasnýýýý 🙂

@chilli009 - dobrá volba!dr.Novotná je super 🙂 a určitě vás nepošle domů,ale bude se snažit vám pomoct.Pak písni, co vám naordinovala...Přeju ať se brzo zadaří.

montysek
12. lis 2011

@chilli009 Ahojky,jak píše dasty79 domů Vás určitě nepošlou,toho se vůbec neboj. 😉 Mě můj gynekolog řekl,že po půl roce neúspěšného snažení už může pár požádat o pomoc.... 🙂 My budeme v pondělí podstupovat třetí IUI a pokud to opět nevýjde,tak jdeme do IVF. 🙂

chilli009
12. lis 2011

@dasty79 Jj, písnu, už se tam těšíme 🙂
@montysek Doufám, že vše bude ok 😉 . Hodně štěstí a ať to tentokrát výjde a nemusíte na IVF.

chilli009
14. lis 2011

Ahojda holky, dnes jsem mluvila s kamarádkou a trochu mě zchladila, jelikož mi řekla, že mám moc pozdě OVU a tak do mě budou stejně cpát clostík apod. .Berete někdo něco podobného? je Vám po tom nějak jinak? přibíráte na váze?

chilli009
14. lis 2011

Mám OVU 17 - 18DC a MS po 29 - 31DC, asi bych měla mít OVU správně dřív, co myslíte?