CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
4. led 2012

@montysek tak to jsi toho moc nevyfasovala. Já odcházela s 2 krabičkami gonalu, 4 krabičkami cetrotide, 3 krabičkami prednisonu a 4 krabičkama utrogestanu. Já začala píchat druhý den MS a měla jsem krátký protokol.

montysek
4. led 2012

@petrufa86 Ten Gonal je něco jako Menopur ? Jak silnou dávku sis píchala? A na co je Cetrotide? Utrogestan mi taky dají ale asi až dýl, ten se zavádí až po transféru ne? Mě píchli 21.12. nějakou injekci a teď mi brali krev, zda ta injekce udělala co měla a to jsem měla jít na krev 14 dní po píchnutí, to bylo vlastně teď v úterý a bylo to v pořádku ani cysta naštěstí nikde nebyla,tak jsem měla druhý den začít.Ani se vlastně nijak moc nezajímali jaký jsem DC,tak já nevím.Můžu se zeptat v pondělí co to je za protokol.

antana123
4. led 2012

@petrufa86 do Jihlavy 🙂

holubice.petra
4. led 2012

@na_aty je krásná gratuluiji maminko 😉

petrufa86
4. led 2012

@montysek Mě žádnou injekci nepíchali takže si myslím že máš dlouhý protokol.?? Já si ze začátku píchala 225 jednotek a pak mě to snížili na 187,5. Cetroitide je na to aby ti samovolně nesestoupilo vajíčko. Pak bys měla dostat ještě jedno sérum na píchnutí (nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje) a to se píchá 2 dny před OPU a je to na sestoupení vajíček

evaav
4. led 2012

@petrufa86 - Ahoj není ta injekce Pregnyl?a kam jeztíš také do pardubek a ke komu
@montysek -a kam ty chodíš do centra
Možná jst to tu psali,ale nějak to nestíhám

montysek
4. led 2012

@antana123 Já taky chodím do Jihlavy. 🙂 A koukám, že už 1 dítko máte. 🙂 A to bylo počato přirozeně? My taky máme dceru - přirozeně ale druhé nejde, zjistili mi problém s ovulkou. Byli jsme třikrát na IUI a teď nás čeká IVF.

petrufa86
4. led 2012

@evaav jojo, je. Já jsem si za boha nemohla vzpomenout. Jo jezdím do Pardubek. Pokud UTZ nebo něco vyjde na pondělí chodím k Dr Provazníkovi , pokud to vyjde na jiný den tak k Dr. Vodičkovi ( u toho jsme byli na vstupní konzultaci).

montysek
4. led 2012

@petrufa86 Tak to já mám první dva dny 300 jednotek a pak 225. Tak cetrotide je něco asi jako ta injekce, kterou mi dali, protože povídal doktor, že je to na blokaci předčasného zrání vajíček nebo tak něco.A ta injekce co myslíš je Pregnyl, to mi píchali i před IUI.

petrufa86
4. led 2012

@montysek TAK TO NEVÍM, ALE JÁ TEN CETROTIDE ZAČAL PÍCHAT ASI AŽ 4 DEN

antana123
4. led 2012

@montysek ano bylo počato přirozeně a druhé né a né já mám problém s ovulkou a muž má špatný spermio

montysek
4. led 2012

@antana123 Takže půjdete hned do IVF nebo zkusíte IUI?

montysek
4. led 2012

@petrufa86 Aha, tak to nevím.... 😕

antana123
5. led 2012

Přeju dobré ránko 😉
@montysek rádi bychom IUI ale těžko říct jestli nám to nabídnou záleží jaký bude spermiogram
jinak jsme objednaní na 1.2.2012 jinak to nešlo k vůli muži a práci tak udělají mu spermio a pak konzultace a já tam pak budu jezdit na HP

antana123
5. led 2012

@montysek a jsi tam spokojená????mám dotaz parkuje se v areálu nemocnice nebo musíme někde v okolí????

antana123
5. led 2012

@montysek a ještě mám dotaz za ty konzultace se platí????za spermio to vím že se platí

majka43
5. led 2012

@antana123 Za konzultace se neplatí, jenom 30Kč za ultrazvuk, když ti budou dělat. A za spermio jsme taky nikdy neplatili.

majka43
5. led 2012

@petrufa86 V Jihlavě nedávají léky dopředu, až jak dopadne stimulka, tak pak se nafasuje teprve další.

majka43
5. led 2012

@na_aty Moc krásná holčička. Snad se taky dočkám.

majka43
5. led 2012

@antana123 Před nemocnicí je jedno parkoviště, ale věčně plný a pak je ještě parkoviště v areálu, tam se zaparkovat dá, ale nevím jestli najdeš vjezd, tak radši vyjeďte dřív. Někdy jsme hledali místo i dvacet minut a parkovali o pár ulic dál.

antana123
5. led 2012

@majka43 aha tak to je super moc díky za rady 😉

verry
5. led 2012

Ahoj holky, vy co chodíte do Pardubek do Sanusu. Mám taky dotazy... 😀
Jak často se jezdí na UTZ při IVF?? A jak probíhá to OPU?? A následne ET-při tom se taky uspává?? Nás to teda čeká až v dubnu, ale už bych to ráda věděla dopředu co a jak..
Dík za odpovědi 😉

verry
5. led 2012

A jeste jak jste zvládalí ty injekce? kolik se jich tak zhruba denně píchá? Z toho mám obavy, já si nikdy nic nepíchala,tak vůbec nevím jak to funguje... 😅

majka43
5. led 2012

@montysek Tak jak jsi zvládla injekci? To je divný, že se ani neptali kolik DC jsi. Většinou se začíná stimulovat 2DC.
@verry Na UTZ pojedeš asi 4x. OPU probíhá pod narkozou a trvá asi dvacet minut, nic to není a při ET se už neuspává.
Injekce zvládneš, zvládly jsme to tady všechny, nic na tom není a píchá se jenom jedna ráno a pak jedna večer před OPU.

montysek
5. led 2012

@antana123 Ahojky, já chodím k doktoru Kučerovi a tam jsme platili 30Kč pokaždé i když mi nic nedělal a jen s náma mluvil.Sice by to tak správně asi nemělo být, má se platit všude u lékaře jen když prohlíží ale dohaduj se tam..... 😠 Jinak má Majka43 pravdu s tim parkováním je to tam o nervy.Když se mnou jede manžel, tak ten se snaží auto vždy na parkovišti někam dát ale já to většinou vzdávám a parkuju jinde-kde se dá. 😖 Jinak tam spokojená jsem,akorát sestra je někdy náladová a zralá na přes držku 😀 ale jsou dny,kdy se to s ní dá a i vtipkuje.Naposledy jsem se s ní i zasmála ale zase jak mi vzala krev.... 🙄 ale doktoři jsou fajn a to je myslím to nejdůležitější.Já si všimla,že ona ta sestra někdy péruje i ty doktory. 😀

montysek
5. led 2012

@majka43 Injekce mám natrénovaný z IUI, to jsem si taky píchala Menopur. Myslela jsem si, že to nedám, protože já tyhle věci opravdu nesnáším ale překonala jsem sama sebe a teď už jsem téměř profík. 😀 No, neptali se mě na DC, zajímali se jen kolikátý den jsem po tý injekci, jak mi dali a na výsledky krve, zda injekce udělala co měla.

antana123
5. led 2012

@montysek aaa tak to jsem na to zvědavá vkládáme do toho poslední naděje snad nám pomůžou 😉 pokud né tak pak už nás čeká jen adopce

antana123
5. led 2012

@montysek poslouchej a před IUI se něco píchá???já myslela že se jen stimuluje třeba clostilem???

antana123
5. led 2012

@montysek je vidět že toho málo vím budu to muset nastudovat 😀

montysek
5. led 2012

@antana123 Před IUI se dávají i jen léky ale mě je doktor nenabídl a rovnou mi dal Menopur ale prý je to lepší na sliznici, než po těch práškách.A vy by jste šli do adopce i když už jedno dítko máte? To my ne.A kdyby došlo na IVF, tak přemýšlela jsi, kolik by sis pak nechala zavést embryjek? 🙂