CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
6. led 2012

@chilli009 Já si myslím že to je od té cysty. Taky jsem ji měla a vaječník bolel a i měsíc po tom co mě ji laparo odstranily

petrufa86
6. led 2012

@verry Myslím že se stanovuje podle toho jakou máš ovulaci (jestli se dostavuje ve stejný dny) a jak ti roste sliznice( jestli málo nebo hodně)

petrufa86
6. led 2012

@martina_81 Ty jsi psala že jsi z Český Třebový,ne? Tak to by byly lepší Pardubice,ne? Kdybys jela vlakem tak nasedneš v Třebový a vystoupíš v Pardubkách. Kdyby jsi šla do HK tak bys musela přestupovat,ne?

verry
6. led 2012

@anina32 super, že se vám zavedlo. No, tak jsem z toho teda blazen. Ona říkala právě něco o tom novém zakonu....a prostě.... uplně mi to rozmluvila, abych si dala jen jedno. 😒

verry
6. led 2012

@petrufa86 já ji mam asi vždycky stejnou 13DC, menstruaci pravidelnou. Tak to budu mít jakej protokol? A jakej je v tom vůbec rozdíl?

anina32
6. led 2012

@verry no nevím, my máme ještě 4 v mrazáčku, a pokud si pro ně za dva tři roky půjdeme, tak to určitě půjdeme zase rovnou do dvou😉 já mám starší sestry dvojčata a mamka ani oni neměli žádný zdravotní problémy. A to se dokonce narodili necelý rok po bráchovi takže je máma měla na plinach všechny najednou a to ještě papírový nebyly😉

verry
6. led 2012

@anina32 já se dr. právě na to ptala. že kdyžbych si nechala zavést dvě,tak je větší šance,že aspon jedno se chytne. A ona že ne,a že z praxe má ověřený, že právě když se uchytí tak obě. A že šance uchycení se jednoho a dvou je stejná.... 😨

petrufa86
6. led 2012

@verry Tak jako nevím, každý doktor říká něco jiného. Kdo se v to má pak vyznat. 😠

verry
6. led 2012

@petrufa86 no právě 😖

antana123
6. led 2012

@majka43 díky za rady ale u mě zase takový problém není nejhůř je na tom muž 😒 a oplodnit mě darovanou spermií nevím na to se necítíme 😒

antana123
6. led 2012

@anina32 super že se povedlo gratulace 😉

majka43
6. led 2012

@antana123 Já jen že jsi psala že zbývá jen adopce. Nechtěla jsem tě urazit.

antana123
6. led 2012

@majka43 jé v pohodě to si mě neurazila 🙂 sami v tom všem tápeme co bude dál moc bychom chtěli svoje já nevím jak by to on prostě vzal že by mě oplodnili od někoho druhého to je asi lepší ta adopce nevím no je mi to vůči němu blbé jestli mě chápeš????

montysek
6. led 2012

@verry Jasňačka - první a snad i poslední ! 😀 Zítra si budu píchat 4 dávku. 😉 Hele, mě taky doktor říkal, že je lepší si zavést jedno, že dvě jsou rizikovější pro ty děti i matku.... ale zároveń mi i potvrdil, že ze dvou se spíš chytí jedno než když se jedno zavádí.My skrátka půjdeme asi do dvou a hotovo. 😀

montysek
6. led 2012

@antana123 Mohl by to třeba časem brát, že je dítě "jen" Tvoje ale jeho ne viď? Kdyby třeba jste měli darované celé embryjko, že by ani vajíčko nebylo Tvé, tak by to bylo možná taky zase jiný.

antana123
6. led 2012

@montysek je to přesně jak to říkáš z toho mám dost obavy
jo možná by to bylo jinný no nevím zatím jsme to až tak do detailů neprobírali myslím že až nám dají v Sanusu návrhy tak bude teprve pořádná diskuze jsem fakt zvědavá co nám nabídnou 😉 nejradši bych šla na IUI ale pochybuji k vůli jeho SPG 😒

hanucha
6. led 2012

Ahojky holky, doufam že nevadí že jsem se sem takle vloudila 🙂 Jezdím taky do Sanusu do Pc. Tet mam jít na ket. A nevím kolik sněhulačku si mám dát 😒 Doktorka řiká jedno ale v laboratoři mě řikaj dvě že je vetší šance 🙂

verry
6. led 2012

@montysek a jak zvládáš ty injekce? píchas si to sama? já na to asi nebudu mít, nikdy jsem si nic nepíchala.

verry
6. led 2012

@hanucha chodíš taky k Novotné?

hanucha
6. led 2012

@verry jj Ty taky?

antana123
6. led 2012

@montysek a ty chodíš ke komu????my máme jít k dr. k chlapovi ale nevím jak se jmenuje???

verry
6. led 2012

@hanucha já taky. Mě teprv IVF čeká. Zrovna tady holkam povídám, že mi dr.Novotná řekla,že nejlepší bude když mi zavedou jen jedno embrijko. Taky ti zavádela jen jedno pri ivf?

hanucha
6. led 2012

@verry po IVF mi zavedla jedno, nepovedlo se to tak jsem šla na ket a nechala jsem si zavést dvě, také nic. Tak jsem šla na laparoskopii. Měla jsem naké srusty ale doktorka řikala že to nevadilo.

verry
6. led 2012

@hanucha hmm, a ted jdeš do 2.IVF?

montysek
6. led 2012

@verry
@hanucha Holky, ta Vaše doktorka je nějaká ..... 😠

montysek
6. led 2012

@antana123 Já chodím ke Kučerovi.

verry
6. led 2012

@montysek 😒

hanucha
6. led 2012

@verry ne ne já mam ještě 8 sněhulačků takže jen na ket

montysek
6. led 2012

@verry Já už si píchala injekce při IUI. Myslela jsem, že to nedám, já tyhle věci fakt nesnáším! Dvakrát mi to píchla kamarádka - zdr.sestra ale abych jí nemusela každý den otravovat, tak jsem překonala sama sebe a nemůžu tomu ani věřit.To taky zvládneš neboj se ! 🙂 Já se u toho ze začátku klepala, furt jsem místo potírala dezinfekcí dokola než jsem to konečně píchla 😀 ale teď už to tam frkám jako nic. 😉

hanucha
6. led 2012

@montysek někdy mě přijde že je 😠