CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
9. led 2012

@antana123 Po utroši je vto normální, ale zkus ho fakt zavádět, má i prý lepší účinek a nebude ti po něm zle. Já ho polykala jen v krajní nouzi, když jsem si nemohla aspoň na půl hodinky lehnout.

petrufa86
9. led 2012

@montysek @chilli009 Já mám taky mamtest 10 a taky ukazuje stále /. Takže to vypadá na hromadnou reklamaci,co?

chilli009
9. led 2012

@petrufa86 ať máš brzy přítele z nemocnice doma a je fit

chilli009
9. led 2012

@petrufa86 jj 😀 , že by špatná série ? 😎

petrufa86
9. led 2012

@chilli009 Děkuji, snad to ve středu klapne. Jojo, asi špatná série.

montysek
9. led 2012

Já bych ho holky taky zkusila, abych Vám mohla taky říct.... 😀 ale tady je nemají 🙄 Tak nevím, jestli ho mám třeba pak objednat po netu nebo co až to budu chtít po ET zkusit.... 😅

chilli009
9. led 2012

@montysek objednej si ho v lékárně ať neplatíš za poštovné, řekni, že chceš dobrou sérii 😵 , já příště jdu taky pro tu dobrou ( doufám 😀 )

montysek
9. led 2012

@chilli009 Myslíš, že by mi ho takhle objednali jo? Hmm, tak já to zkusím. 🙂

chilli009
9. led 2012

@montysek
s tou sérií nevím, ale jinak Ti ho objednájí určitě, já si běžně objednávám v lékárně ,když tam něco nemají

antana123
10. led 2012

Přeju dobré ránko 😉
@chilli009 měla jsem jich 6 1 měl 25mm a pak okolo 17mm
@montysek já neseženu tady mamatest tak kupuju verto10 hlavní je at je citlivost 10 😉

antana123
10. led 2012

@majka43 jo jo už zavádím a je to lepší 😉

montysek
10. led 2012

@antana123 Ahoj, ahoj, ahoj 😀 Tak to si měla folíků jako máku !! 😀 To by Ti ani IUI s tolika folíky nedělali, udělají to max.se 2 dominantníma folíkama. No, tady mají právě testy jen 25. 😒 No, až příjde čas, tak já se v lékárně zeptám...,jen doufám, že nebudou mít jen ty špatné série, jak psaly holky. 😀

antana123
10. led 2012

@montysek Ahoj jo bylo jich dost 😀 jinak si zkus mamatest objednat přes net třeba víc at to výjde levně 😉

antana123
10. led 2012

@montysek no kdyby mi snížili dávku tak by jich bylo mín 😉

majka43
10. led 2012

Holky já si teď kupovala testy U dr.Maxe. Chtěla jsem mamatesty, ale ona mi donesla nějaký jejich. Myslím, že to je mamatest, ale v jejich balení. Oni to tak výrobci dělaj, je jeden test, ale pro každýho prodejce jiná krabička. Hlavní na tom je, že za dva prednisony a 4 krabičky testů(v každý krabičce dva, jako u mamatestu) jsem platila jenom 117 Kč.

martina_81
10. led 2012

@petrufa86 ahooj. No já právě myslela,že chodíš k té Novotné. Po zkušenostech s ženskýma jsem si vybrala radši toho chlapa,i když jsem si ho nemohla na netu ani omrknout. 😉 Tak snad bude fajn. No cestu z vlakáče omrkneme,až tam toho 25ho pojedeme,tak snad to nebude tak hrozný. 🙂 To víš, vidláci ve velkoměstě. 😀

petrufa86
10. led 2012

@martina_81 Jojo, on na netu není, nevím proč, když tam je už nejméně 9 měsíců co tam chodím já, Ale je fajn, řekla bych takový 40cátník. Co mám říkat já, já jsem taky z vesnice 😀 Pokud půjdete z vlakáče pěšky, což nedoporučuju, tak to půjdete minimálně 30 minut.

Holky já jsem dneska jak na trní. Přítele měli mezi 10-11 hod operovat. Ale řeknu vám být v pardubický nemocnici tak nervama vyskočím asi z kůže. ráno jako v každý jiný nemocnici dostali v půl 6 teploměr. jelikož dneska nemůže vstávat, tak myslel že dostanou klystrý (je na pokoji s kolegou co jde na to samý).Ale 6 hodin nic, 7 hodin nic, 8 hodin nic, 9 hodin nic, 10 hodin nic, 11 hodin nic. Až po 11tý přišla praktikantka a přinesla jim anděly a že kolega půjde na řadu v 11,40 hod a přítel asi 30 minut po něm. Ještě ve 12 hodin tam kolega byl, pak si pro něho přišli a on se za 10 minut vrátil zpáítky na pokoj. Ale je to chvíle co ho definitivně odvezli. A teď čeká přítel. Já vím, že to nejde mít naplánovaný přesně na minuty a že se může operace protáhnout, ale sestry to mají k jejich pokoji 3 kroky a že by jim třeba řekli že se to opozdí? Četla jsem v novinách i ve zprávách bylo že nemocnice stojí zaprd, ale že až tak? Takhle jsou ty lidi nervozní a ještě když čekají a hypnotizují hodiny a dveře kdy někdo přijde tak to musí být fakt na ...

antana123
10. led 2012

hoky mám dotaz za jak dlouho odejde pregnyl 5000jednotek????je to 8den a super duch na testu????minule jsme 8dní po už měla jen bílo???
aby jste mě chápali jen se jistím aby ty duchy co mývám každý měsíc na těhu testu nebyli pregnylovky zatím byl vždycky negativní jen tento měsíc dušík

antana123
10. led 2012

@majka43 dr.Maxe taky kupuju a je dobrý 😉
@petrufa86 já když šla se žlučníkem taky mi to protáhli o 2hodiny no byli to dost nervy 😒

martina_81
10. led 2012

@petrufa86 tak to je teda síla. Tomu říkám organizace. 😒 Jo,to čekání je vždycky nejhorší,ještě,když jde člověk na řadu až poslední a vidíš,když ty lidi odvážejí a pak přivážejí. Ale to je asi doktorům a sestřičkám zcela jedno,jestli máš nervy nebo ne.
Jinak když najdu vhodný spojení na bus,tak určitě pěšky nepůjdu,i když 30 minut je ještě v poho. 🙂

martina_81
10. led 2012

@antana123 no já si těhu test kupovala naposledy v 19ti,takže v tomhle se fakt neorientuju. 😒 Ale fungovat by snad měly všechny,ne? I když tam není to, co bysme všechny tak chtěly. ☹

petrufa86
10. led 2012

@antana123 Já sem někde četla že se v těle drží až 10 dní. to se nedivím, jak jsem psala taky bych vyskočila nervama z kůže. To já když byla v sanusu na laparce tak mě řekli že půjdu v půl jedenácté na řadu a fakt za 5 minut půl jedenácté pro mě přišli. Takže jako soukromá kinika je soukromá klinika co si budeme povídat.

antana123
10. led 2012

@martina_81 no né všechny né některý jsou k prdu 😀
@petrufa86 já vím že 10 dní no u mě to bývalo kratší šel že mě mezi 6-7 dnem no dneska 8 den a stále duch to se divím já jsme takový laborant já věčně něco zkouším 😀 😀

petrufa86
10. led 2012

@martina_81 Já se ti poptám kamarádky z Pardubek jaké číslo MHD tam jede a kde musíš vystoupit.

martina_81
10. led 2012

@petrufa86 jéé,tak to by bylo úplně ideální,díky moc. 🙂 Tak já musím končit,pže už se mi vzbudil přítel (máme noční,abyste si nemyslely,že tak vychrapuje 😉 ) a každou chvíli mě vyhodí. Tak třeba zase zítra na chvilku, zatím ahoj.

montysek
10. led 2012

@antana123 Jj, to oni by ti na IUI dali takovou dávku, aby jsi měla max. 2 folíky, to je jasňačka. 😉

antana123
10. led 2012

holky jsem zoufalá začala jsem utroš zavádět a je mi pořád zle na zvracení celý den bože už at ho vysadím ještě 6 dní to mě zabije ☹ ☹

montysek
10. led 2012

@antana123 Co se týče Pregnylu, tak asi jak u koho....,tak třeba Sanus nebudete ani potřebovat...... 😀 😉

montysek
10. led 2012

@antana123 Hele a on Ti dal Tvůj gyndař Clostík, pak i Pregnyl a Utroš a zkoušet doma? To je v podstatě domácí IUI. 😀 Tak co se zkusit zeptat doktora, že Ti je po tom zle a zda neni nějakej jinej - podobnej prášek? 😒

antana123
10. led 2012

@montysek jo přesmě mám 3x1tbl clostilu pak 5000jednotek pregnylu a pak od 17DC-27DC utroš 😀 no zkusím jí zavolat ale dot holek mi píše že je to normální že mají takový stavy