CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
26. led 2013

@antana123 Co zase šílíš prdlouši ! 😠 Však jsem Ti už psala, jak jsem to měla u dcery já ne, taky se nějak pomalu "rozjížděla" 😀 a nakonec se rozjela tak, že měla porodní váhu 4,10kg - takže klídek Božo klídek. 😀 😉

martina_81
26. led 2013

@petrufa86 @antana123 ahoooj, chlap mi před hoďkou vypadl do práce (a mně už je smutno 😒 - asi nejsem normální 😉 ), tak můžu konečně poreferovat,jak jsme včera dopadli na kontrole před KETem. Byla jsem 8.dc, ale jelikož mám cykly kratší, tak dominantní folík našel, píchnutí Pregnylu naplánoval na zítřejší večer (takže mě čeká "noční" výlet pěšky krajinou půl hoďky tam a pak zase zpátky, pže mi to píchne kámoščina sousedka, zdravotní sestra), od pondělka mám napsanou neschopenku, od středy začínám brát Utroš a Prednison a ve čtvrtek nám rozmrazí 2 kulíšky. 😉 Jinak, nebudete tomu věřit, ale Jirka se našeho drahého doktora zeptal, že jak to teda je s tím vzrušováním po transféru. 😀 😀 😀 No já tam málem vybuchla smíchy. Ale dr. to nevyvedlo z míry a jen se ptá "Myslíte jako sexuální vzrušení?" a my, že teda jako jo. A on, že když je embryjko zavrtaný, tak už mu případné orgastické stahy dělohy nevadí, tak máme vydržet aspoň ty první dny po transféru. 😀 No kdyby se zeptal chlap, co je věčně nadrženej, tak to chápu, ale můj přítel, kterýho musím tahat od počítače, když se chci pomilovat?? (naštěstí ne vždycky) Tak jsem se pak zeptala, co ho to napadlo, se na to zeptat. a on, že teda chtěl mít jasno, když jsme to řešili už při minulých transférech a že už i na něho je dost dlouho, vydržet 14 dní bez sexu. 😀 😀 A pak jsme se zasmáli, když jsme šli do laborky domlouvat termín KETu. Embryolog (srandovní, ale super chlapík) odběhl s našimi údaji od dr., po chvíli se vrátil s diářem a řekl, že nám je 31. rozmrazí a že si mám odpoledne zavolat, jak to dopadlo a že bysme je zavedli buď 1. a nebo 2. února. A já na to, že tentokrát bych chtěla rozmrazit ty 5ti denní embryjka (máme 2 E 2denní a 3 E 5denní). A on, že proč a že mu nabourám celý plánování a že ty 2denní jsou stejně dobrý jak ty 5denní, ale že teda jak chci. No nakonec jsem ustoupila, pže mi to vysvětlil, že kdyby to ty 2denní nezvládli, rozmrazí 5denní a já nebudu muset další měsíc čekat. Pak se ještě ptal, že jestli, když ty E rozmrazí a 1 třeba nevydrží, jestli mají rozmrazit další, nebo mi bude stačit to jedno,když bude skvělé kvality. Tak jsem řekla, že jedno bude stačit a on si do poznámek napsal 1-2 E. 😀 😀 No prostě borec. 😉

@antana123 koukala jsem, jak Ti hcg krásně stoupá. 😉 A nevím, co se Ti na tom pořád nezdá. 🙂

antana123
26. led 2013

@montysek ja vím ale když to tady čtu tak malo ☹
35DC 22jednotek 40DC 168jednotek 45DC 306 jednotek mi to přijde malo ☹

antana123
26. led 2013

@martina_81 díky pořád dumam
Ja už jedno zamlkle tehu mela tak se bojim revize ☹
Zda se mi i že mam malo příznaků

martina_81
26. led 2013

@antana123 já Tě chápu, ale musíš prostě jen věřit tomu, že to bude všechno OK a tentokrát to prostě vyjde. Já jsem třeba Jirkovi říkala, že se po tomhle dalším transféru budu bát udělat test. Nechápal proč? Tak jsem mu vysvětlila, že i kdyby tam byly //, stejně se budu bát, že to bude zase naprd, jako minule. 😒 nezbývá nám, než doufat a věřit. 😉

martina_81
26. led 2013

@antana123 jinak když už jsi tak posedlá těma hodnotama, z mé druhé diskuze je taky pár holek, co mělo hcg hodně nízký a za chvíli půjdou rodit, takže hodnoty bych určitě tak nepozorovala, hlavně, když to stoupá.

antana123
26. led 2013

@martina_81 diky 🙂
Moc držím palce na KET 🙂

martina_81
26. led 2013

@antana123 díky, já Tobě taky, ať to vyjde. 🙂

petrufa86
27. led 2013

@martina_81 týjo, sálodlouhý román 😀 😀 Nejseš prdlouš, já sem na něm taky závislá a kór teď když do prčič můžu, myslím tím že sem s ním dřív šla třeba v sobotu do hospody na vínko a teď se mě tam fakt na kofolu nechce a ještě když tam všichni čuděj. Tak je fajn, že nemusíš kvůli pregnylu na pohotovost. Mě to poprvé píchala taky zdravotní sestra a pak už vždycky Jarda. Se divím že ti takhle brzo Vodička napsal neschopenku ale ono když ho požádáš a domluvíš se s ním tak si myslím že vyhoví 😉 Tak já bych nejdřív valila oči, potom vybuchla smíchy a pak bych se v pr.... viděla 😀 😀 😀 😀 No vidíš tak když ti to takhle embr hezky vysvětlit tak proč neustoupit, oni tomu zajisté rozumí víc než mi laicy, pže my máme vše vyčtený z netu 😀 😀 Takže teď když budeš mít neschopenku a budeš doma tak budeme moc víc krafat, né??

petrufa86
27. led 2013

@antana123 hele, já jsem žádný příznaky taky neměla, žádný bolestivý prsa nebo bradavky, žádná nevolnost, prostě nic. Když mi to dr potvrdil tak sem tomu stejnak nevěřila protože sem si připadala totálně netěhotně. První nevolnost přišla až v nějakým 6tým týdnu a nejvíc sem zvracela a bylo mě špatně až teď poslední 2 týdny což je 14 a15tt, takže klídek 😉 😉 😉 😉 Každá to máme prostě jinak, některá prozvrací 9 měsíců, některá jen začátek a některá jako já začně až skoro v půlce. Jediný co na sobě pozoruju je únava. Vstanu v půl 11, dřív se prostě neprobudím a když v půl 1 po obědě myju nádobí tak už se těším jak znova zalehnu. takže sem jak šípková růža

martina_81
27. led 2013

@petrufa86 Já si o tu neschopenku řekla sama, teď mi ještě běží dovolená a v práci už se mnou nepočítají a po minulé zkušenosti, kdy mi Vodička už při domlouvání stimulace řekl, že až budu chtít zůstat doma, tak mi napíše neschopenku (a když jsem pak měla jít v srpnu do práce, tak mi sám řekl, že jestli chci být ještě doma, že mi to prodlouží, ale musela bych pak zase přijet do Pce, jako na kontrolu, že napíše, že mám bolesti břicha 😉 ), tak jsem si teď o ni řekla od pondělka. Kdyby bylo léto, tak to neřeším, ale my máme v práci takovej zasranej (líp se to říct nedá,sorry) zvlhčovací systém, co udržuje vlhkost vzduchu asi na 40ti % a když to sepne, tak z trysek nad náma přímo prší ledová voda. 😠 Nevím, kterej kretén to vymyslel a kterej borec za to dostal milióny, ale nikomu bych nepřála být 12 hodin přímo pod těma tryskama. 😠 a jak na potvoru to samozřejmě spíná jen v zimě, na léto je to vypnutý (kdy by to nikomu nevadilo a spíš bysme to uvítali), protože to je vlhko dost. Takže jsem to nechtěla riskovat a jsem doma.
A jinak Pregnyl si dneska nechám píchnout od té sousedky a zjistím, jestli bych si to příště (když bude potřeba) mohla píchnout sama.
Jj, kafrat můžem, když tady budeš. 😀 😀
Jen mě štve, že nemáme pc třeba v obyváku, že bych u toho mohla ještě koukat na bednu. 😀

petrufa86
28. led 2013

@martina_81 hmm, super systém, takže se nedcivím že jsi doma. A doufám že s tebou v práci nepočítají další skoro 4 roky 🙂 😉 Jarda má tenhle týden odpolko, takže tady můžu být celý odpoledne 😀 😀 😀 My máme naštěstí PC v ložnici kde máme i telku a Jarda vždycky šílí, že mám všechno puštěný, vždycky říká ať ještě rozsvítím všechny světla a lampičky a je to komplet. 😀 😀

martina_81
30. led 2013

@petrufa86 ahooj, no já můžu dneska,tak nějak mezi úklidem. 😉 Chlapa mám v práci (a to ještě zaspal, tak jsem ho budila po páté hodině a musel jet autem), tak mám veget. Jen má děsný starosti o to, abych pořádně uklidila a on pak nemusel 14 dním nic dělat, no chápeš to? 😉
@antana123 tak jak to s Tebou vypadá? 😉

antana123
30. led 2013

@martina_81 testy sílí na KO jdu 8.2 tak pak budu chytřejší

martina_81
30. led 2013

@antana123 jéé, tak to je super. 😉 Tak ať je vše ok. 🙂

petrufa86
30. led 2013

@martina_81 nechápu. To víš, chlapi jsou stejný. Mě taky Jarda komandoval před vánocema ať nestírám v obýváku a ložnici prach (přitom si při tomhle nic udělat nemůžu) a když sem mu řekla jestli to teda udělá za mě takže ne. Tak sem ho poslala někam. Já mám dneska v plánu stírat ale nějak se k tomu nemůžu dokopat, poo sem si jako každý den natáhla na 2 hoďky kopyta a teď se mě nechce. Ale asi za chvíli půjdu. Těch pár místností a schody mám setřený za půl hoďky 😉
@antana123 No tak vidíš, testíky sílí a ty máš pořád strach. 😒 Příští týden na utz už pěkně uvidíš bobka a třeba bude už i srdíčko

martina_81
30. led 2013

@petrufa86 jo, všude je to stejný,viď? Já dneska ještě vyperu,co se dá a zítra setřu,ať pak Jirka nemusí, když ho to tolik obtěžuje. 😉 Koukám, jak Ti ty týdny skáčou, letí to úplně šíleně. 🙂

petrufa86
30. led 2013

@martina_81 jojo, naprosto všude. A kdy budou rozmrazovat už zítra??? Jojo, skáčou, za měsíc jsme v půlce. dneska sem byla na krvi na tripple testy. Nechápu proč to dělají když screening byl negativní. Asi proto aby matka byla 9 měsíců v kuse nervozní. 😒

martina_81
30. led 2013

@petrufa86 Jj, zítra ve 13 h si mám zavolat, jak to zvládly a kdy bude transfér. 😉 To je fakt, já když koukám v té druhé diskuzi, jak ty holky furt chodí na nějaký vyšetření, tak si taky říkám, že si to ta ženská nemůže ani užít, když je pořád nervózní, jak to dopadne. 😖

petrufa86
30. led 2013

@martina_81 tak to snad bobci přežijí. Když oba zavádíš 2 když jedno tak 1??? Jojo, to je furt v pátek ráno krev na hematologii, v pondělí kontrola na hematologii, dneska krev na tripple testy a to je furt něco. Teď mám naštěstí do 14týho kdy jdu ke svý gyndr klid. A to máš 23 km tam a 23 zpět a peníze za benzín jen lítaj. A co je pozitivní že od novýro roku se nedoplácí na injekce co mám na to ředění krve. Tak sem ráda, protože mě to měsíčně stálo 550 Kč a když si to spočítáš tak to je nějakých 5200 Kč 😒 😒

martina_81
30. led 2013

@petrufa86 Tak to je taky pěkná pálka a fajn, že to zrušili, i když bych teda spíš čekala, že to ještě zdraží. 😠 to si pořád pícháš, každej den? 😒 Jj, jsme tak domluvený s embryologem, že když přežije 1 a bude super kvality, tak dáme jen 1. Je mi to tak nějak jedno. Říkám si,že kdyby to mělo vyjít, tak to vyjde i s jedním. Tak uvidíme.

petrufa86
30. led 2013

@martina_81 No to já jsem taky čekala když říkali kolik léků od novýho roku zdražili.A na lékárnici sem docela čuměla když mě říkala že doplatek je 30 kč jen za recept. A tak si vezmi jak je to možný, já za 30 injekcí doplácela 547 kč a pojišťovna 1000 kč a najednou to jde zadara. Jojo,každý den až do konce šestinedělí a v pondělí mě dr na hematologii říkala ať si to už nepíchám do břicha ale do špeku na stehně a tam to teda dost bolí. Musím vychytat místo kde to nebude tolik bolet. teda ono to nebolí, spíš to dost štípe, ale i tak 😝 😝 😝 Jojo, nikdo ti nezaručí že když dáš 2 chytnou se obě nebo jen jedno. Je to prostě jak sázka do loterie 😒

martina_81
30. led 2013

@petrufa86 To Tě teda lituju, takhle se týrat. 😖 Ale když ten výsledek bude stát za to, tak co by člověk neudělal, viď?
já jsem zvědavá, čím víc se to blíží, tak mě ten optimismus pomalu opouští. 😉 A navíc jsem včera zjistila, že výsledky budeme vědět na Valentýna. Sice to nedržíme, ale stejně mám takovej blbej pocit. 😖
Barvíš si teď vlasy nebo ne?

petrufa86
30. led 2013

@martina_81 tojo, tojo, ale už aby byl konec srpna 😀 😀 jojo, barvím, naposledy před Vánocema protože sem se na sebe už nemohla dívat. Ae prosimtě, ty už seš jak antana. No vidíš, tak valentýn přinese //. Nebo ti pošlu pro štěstí můj test s //. A jak vůbec jirka dopadl s těma spermoníkama, íkala jsi že minule byl na odběru, ne??

martina_81
31. led 2013

@petrufa86 To víš, jak se to blíží, tak začínám mít lehce nervy, vždyť to znáš sama, ne? 😉 No dělali mu minule kultivaci a prý vše ok, tak nevím,jestli to při tom imunu byla jen náhoda, že tam něco našli.

martina_81
31. led 2013

@petrufa86 tak prcci zvládli rozmražení oba a transtér bude zítra ráno v 8. 😉

petrufa86
31. led 2013

@martina_81 jojo, nervozitu a vše okolo znám. tak to je super že jsou rozmražený obě embryjka. Zítra v 8 na tebe budu myslet 😉

martina_81
31. led 2013

@petrufa86 jj, díky moc. Jdu se naposledy vykoupat a připravit. 😉 Zavádět to bude Novotná, tak jsem spokojená. 🙂

petrufa86
31. led 2013

@martina_81 jojo, běž, teď máš 14 dnů útrum. jaktože Novotná, Vodička tam není?

martina_81
31. led 2013

@petrufa86 Vodička prý tam zítra nebude, takže Novotná. 😉