CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

anina32
20. únor 2013

@muddledgirl My jsme chodili k Dejmkovi a povedlo se napoprvé😉 Držím palce ať to taky vyjde😉

anina32
20. únor 2013

@muddledgirl Ta krev těsně před IVF je na přenosný choroby: AIDS, žloutenka... Nám třeba ani hormonální profil nedělali.

muddledgirl
20. únor 2013

@anina32 Ahojky, no vidíš, to jsem nevěděla.Děkuju, no a na štítnou a hormony jsem si vv HK vydupala,protože moje doktorka mě několikrát odbyla.No snad do třetice dopadne....věřim, věřim,věřim.Hrozně se mi ulevilo, když si s Vámi všemy můžu tady popovídat....Hned je člověku o mnoho líp, protože lidi co to neznají, nepochopí.Díky všem.

muddledgirl
20. únor 2013

Přeji vše nej těhulkám, maminkám i miminkám v bříšcích i těm, co jsou na světě.

antana123
20. únor 2013

Ahoj holky 🙂
je dobojování naše bublinka to vzdala sama na UTZ nic nebylo všem děkuju za podporu hlavně mi nepište že se to příště povede žádne už nebude

lenda01
20. únor 2013

@antana123 chjo to me mrzi ☹ a ja ty vasi bublince tak verila ...

anina32
20. únor 2013

@antana123 To mě mrzí☹ myslela jsem na tebe☹ Drž se holka.

petrufa86
20. únor 2013

@antana123 to mě mrzí a já věřila v to že to klapne, když to byl takový bojovníček ☹ Vím, že nechceš abychom psali že to příště klapne, ALE najdeš si práci a ono to přijde samo a v tu nejnevhodnější chvíli. Uvdíš. Vím, že to je těžké. Znám to., vím co to je na UTZ nic nevidět ☹ ☹ ☹ ☹

montysek
20. únor 2013

@antana123 To je mi líto.... ☹

muddledgirl
20. únor 2013

@antana123 To je mi líto..Drž se!

muddledgirl
20. únor 2013

@petrufa86 Můžu se ještě prosím zeptat...Byla jsi na nemocenské před otěhotněním? Já jsem od 1.ET doma,teď už čtyři měsíce a teď jsem zjistila, že se nemocenská vyplácí maximálně rok i s těhotenstvím....

muddledgirl
20. únor 2013

No a jsem záskok na mateřskou, takže,kdybych nastoupila do práce,tak mě během tří dnů můžu vyhodit.A netuším z čeho by se mi počítala podpora.

petrufa86
20. únor 2013

@muddledgirl nene, já jsem byla a jsem vedena na pracáku takže sem nemocenskou neřešila. Já jsem myslela že když otěhotníš že ji vyplácí i déle. A ty máš smlouvu na dobu určitou??

muddledgirl
21. únor 2013

@petrufa86 Ahojky, díky moc, že mi na vše odpovídáš, jsi hodná.No jsem na dobu určitou, záskok za mateřskou/datum tam ale není, holčina má už druhé děcko/.Taky doufám, že se dyžtak vyplácí déle...Moc díky!!!!

martina_81
21. únor 2013

@antana123 moc mě to mrzí. ☹ ☹ A tak moc jsem doufala, že budu číst lepší zprávy. ☹

antana123
21. únor 2013

@martina_81 děkuju
hold není mi souzeno být po druhé mámou 😔 😔

martina_81
21. únor 2013

@muddledgirl Jak jsi zjistila, že se nemocenská vyplácí rok is těhotenstvím? To jsem teda neslyšela. 😒 A pak Ti jako nedají vůbec nic nebo jak??

antana123
21. únor 2013

@muddledgirl Ahoj já slyšela že po roku jdeš před komisi ale když budeš těhu tě stejně nechají na neschopence

martina_81
21. únor 2013

@antana123 aspoň, že ten Šíma se vám tak povedl, je to vážně krásnej klučík. 😉
@petrufa86 tak mi včera přišla poštou výplatní páska z práce. A dost jsme nechápali. Oni ji nedají Jirkovi do ruk (nechápu proč, když máme stejnou šéfovou a o nic nejde), aby náhodou neviděl, kolik beru, ale že ji pošlou v nezalepené obálce, kdy teda může nahlédnout každej zvědavec, to je teda vážně vrchol!!! To mě fakt dostali.

petrufa86
21. únor 2013

@muddledgirl v pohodě, on toho jsme tady abychom si poradili, né?? 😀 😀
@martina_81 to je logika, co? Ať žije šetření ve firmách. Tak to je hustý, jsem myslela že když už, tak to poslali aspoň doporučeně a pořádně zadělaný 😒 😒

martina_81
21. únor 2013

@petrufa86 no nějaká blbka to prostě zapomněla zalepit. 😠 Taky jsme mysleli, že to normálně pošle po Jirkovi a nebudou s tím dělat takovou vědu. 😖 Co u Tebe nového? Jiří šel dnes na přesčas, tak tady můžu strašit. 😀 😀

petrufa86
21. únor 2013

@martina_81 tak to bych asi udělala v práci humbuk jak si vůbec někdo může dovolit poslat nezalepenou obálku ještě k tomu když v tom je výplatnice. U nás když to posílali poštou tak to bylo v obálce od mzdový a ještě se ti dalo do druhý obálky kam se psala adresa. U mě čoveče asi nic. Já tady můžu strašit do půl 3, pak jedeme k našim. Jinak sem si tady na bazárku vyhlídla těhu riflovou sukeň za 300 kč, paní sem už psala, tak doufám že bude ještě volná.

martina_81
21. únor 2013

@petrufa86 No já budu chtít po šéfové, aby to příště poslala normálně po Jirkovi, i když už to budou prachy od sociálky, takže z práce budu mít na výplatnici vypsanou jen hlavičku. 😉 No můžu Ti říct, že co se týče těhu hader, tak vážně nechápu, v čem ty těhotný choděj, protože když koukám někde na oblečení, tak se mi nic nelíbí. a když už se mi to líbí, tak to stojí šílený prachy. 😠 No kdyby bylo potřeba, tak to asi budu řešit jedině po bazárcích, jinak fakt nevím. 😖

petrufa86
21. únor 2013

@martina_81 já byla včera v CA a docela děs, buď je to jak na starou babku nebo až takový super moderní že se mě to nelíbí. A krom riflí kalhoty v barvě - sytě růžová,fialová, červená, modrá, tyrkysová, zelená. Prostě děs. Ještě že sem si nakoupila na tom dudushop. Jinak taky asi chodím v pytli 😀 😀 Tak třeba těhu rifle užiješ fakt brzo, já už někdy ve 12tt funěla v normálních riflích protože sem tam měla břicho strašně zmáčknutý, takže sem pak skákala radostí když sem si koupila rifle. To byla úleva.

martina_81
21. únor 2013

@petrufa86 ... já mám rifle, co jsem si tady koupila vloni na bazárku za 200, když jsem měla vyvalený břicho po hormonech a do normálních riflí jsem se nedostala. 😖 Tak snad se budou hodit. 😉 Jo, souhlas, jak na starou babku a nebo tak šílený, že se to stejně nedá nosit. Si říkám, že naštěstí by se mě to týkalo tak v létě a to mám pár volnější topů a jedny šaty, do kterých by se vešly i 2 pupky. 😀 Jinak občas kouknu na bazar a nějak to hrotit nebudu. 😉 Třeba tohle tričko se mi líbí, normální cena kolem 900!!!! A nejlevněji je tady za 700, ale zase jen s dlouhým rukávem. No stejně nechápu, proč za něho chtějí tolik peněz??? 😠 😠 http://www.tehotenska-moda.net/tehotenske-halen...

petrufa86
21. únor 2013

@martina_81 no právě, já si koupila 1 rifle, 1 kalhoty s takovým šedým melírkem, ty samý ale jiný vzor ve 3/4. 1 dlouhý triko a pak mám samý krátký trička a sukně protože doufám že už od dubna bude jako vloni hezky. A ještě vlastně 3/4 legíny a k tomu se hodí habakuk věcí. A pak maximálně koupím ještě 1 3/4 nějaký plátěný a po nějakých šatech mrknu u vietnamců. Za tu cenu co prodávají jedny já budu mít tak 4. Tak to taky nechápu. Tady na tu stránku sem koukala a přijde mě tam všechno strašně předražený. Zlatý dudushop. tam máš za 700 trička 2. Jinak se musím pochválit. Přebývaly mš jablka tak sem udělala na plech koláč a povedl se. Je luxusní 😉 😉 A co Jirka že je na přesčasech?? Už vydělává na výbavičku??

martina_81
21. únor 2013

@petrufa86 Ty seš šikovná, taky bych si dala. 😉 No, on občas jde, když má možnost a na jiné směně mají požadavek na přesčas. Má sedět doma u pc nebo v práci za prachy? 😀 😀

petrufa86
21. únor 2013

@martina_81 tak já ti ji pošlu poštou 😀 😀 😀 😀 To jo, to je pravda a pak jenom budete valit očima jak se peníze rozkutálí. Za postýlku,oblečení, plíny a ........ 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
21. únor 2013

@petrufa86 fajn, zabal mi pár kousků do krabičky a pošli ke kafi. 😀 😀 Plíny už mám v podstatě pořešený, jen chci dokoupit pár svrchních a ty klasický čtvercový a končím. Nejsem blázen jak jiný. Když tady vidím některý ty látkový výbavy, co holky mají, tak nechápu. 😖 Těch peněz v tom....

petrufa86
21. únor 2013

@martina_81 jaban, už jdu objednávat PPLku 🙂 🙂 🙂 🙂 No jasně, ty vlastně budeš látkovat, že. Já už mám jednorázovky na začátek taky koupený. Mám 5 balíků a ještě jeden dostanem od ségry. Jak to tady občas čtu tak hodně holek píše že tam nevím místo čeho dávají žínky z Ikey který stojí 00 prd.