CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 když jsme u toho, kdy jsi začla zvracet? 😖 Když už mám stejnej průběh, tak ať vím, kdy to zhruba přijde. 😀 😀 😀

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 já jsem nejdřív trpěla tím nechutenstvím, už od začátku mě spousta věcí nakopávalo - syrový maso, otevřená lednička, smrad při vaření jídla a zvracela sem až když všichny přestávají - cca v 10tt. Ale já zvracela jen asi 6x což si myslím že jde. Z toho 2x sem vyhodila kafe. Teď už je to ok, jen furt zvracím, v lepším případě se dávím a hodně mě nakopává čištění zubů. 😝 😝 😝 😝

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 no to jsou teda vyhlídky. 😝 😝 😝 A nemáš na konci nějaký překlep, že furt zvracíš? to se mi nezdá. 😉 No mně už se čich taky "vylepšil", ale ještě to jde. 😀

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 třeba se tě to vyhne. Né, mám to dobře. Už nezvracím, jen při čištění zubů. Nebo sem měla napsat stále?? 😀 😀 Ale po jídle to není. Počkej 2 týdny a uvidíš 😝 😝 Tak sem bobanoj objednala 2 komody na ty všechny krámy, pak 2 hračky s klipsem na přidělání na kočárek a autosedačku, 2xpovlečení, 2xprostěradlo, přikrývku a polštář, rychlozavinovačku, držák na vaničku a vaničku, odsávačku hlenů a tvrdou přebalovací podložku na přebalovák a peněženka brečí. 6500 kč v prdeli. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 tý brďo, pěkná pálka. 😒 No nebudeš tomu věřit, ale Jirka sám naznal, že by to pak chtělo kupovat výbavu postupně, ať to není naráz taková pálka. To jsem teda nechápala. Ale řekla jsem, že tak nejdřív po tom 12tým týdnu, až by bylo srdíčko a vyvíjelo se to dobře, dřív určitě ne. Už máte vybranej kočárek? 😉

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 jojo, pěkná 😝 😝 😝 aspoň že kočárek nám koupí naši, pár věcí budu mít od ségry a pak ještě postýlku a pár věcí máme vše. 😉 😉 😉 Za 2 týdny po velkým utz jestli budeme vědět co to je naběhnu do tesca pro pár kousků ve vel 56 a s oblečením taky končím. bystrý to Jirka. Taky kupuju postupně abych se pak neděsila. Tak srdíčko budeš mít dřív než ve 12tt. Ve 12tt za sebou budeš mít už půlku testu na prvotrimestrální screening. Nemáme. Ségra má kočárek koupený z Polska a byla s ním strašně spokojená. Jak funkčně tak vzhledově. Mě se taky líbil. Až na to že měla 3kombinaci a sporťák nic moc i ona s ním nebyla spokojená a koupila si sporťák z druhý ruky a ten byl fajn. takže sme domluvený že až bude teplejc třeba v tom březnu, začátkem dubna zajedeme do polska a juknem jestli by se mě tak nějaký líbil. A pokud jo, tak koupím tam. Ale jen hlubokou korbu, ne 3 kombinaci.

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 tak já taky říkala Jirkovi, že je fajn, že kočárek mají kupovat prarodiče. 😉 jen nám bylo jasný, že i kdyby to kupovali, tak by ho koupili naši, protože Jirkovi rodiče nám nikdy nic nedali. To víš, nikdo na tom není hůř, než podnikatelé, co mají hospodu. a moje mamka, která má možná tak 11 tisíc (když je dobrej měsíc), nám zvládla dát 5 tisíc na komodu a 5 tisíc na ivf. No aspoň jim nemusím být za nic vděčná. Nám se líbí tenhle (hlavně ta cena) 😉 http://www.max4baby.cz/www-max4baby-cz/eshop/4-...

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 ale asi jak který. Protože tchýně s tchánem ani nenaznačovali že by nám ho koupili nebo na něj přidali. A třeba zase ségra na kočárek dostali peníze jak od našich tak Lukášových rodičů 😀 😀 Ale neber to když ti to dávají, že 😀 😀 😀 To víš, to je vždycky tak že ty co mají hodně tak mají furt málo a chtěli by ještě víc. hmm, ten je hezkej. Já počítám že bychom se taky do 5ti mohli vejít. Ségra dávala 6500 kč a to měla ještě ten sporťák a autosedačku.

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 Tj, to bych taky brala, kdyby dávali. 😀 U nás je to prostě jednostranný. a pak jen Jirkovi táta vyčítá, že k našim jezdíme pořád a k nim vůbec. Ale že je asi někde chyba, když Jirka je jedinej ze všech jeho dětí, co za ním jezdí a baví se s ním, to už mu asi nedochází. 😒 No každopádně, prozatím to mám vyřešený, protože hodlám být v klidu, takže návštěva u nich fakt nehrozí. 😀 😀 Nj, my taky nejsme nároční a nemusíme mít kočár za 20 tisíc. 😀 😀 Taky Tě dost pálila žáha už od začátku? 😒 Já myslela, že to ženský trápí až ke konci a trpím na to už teď, někdy míň, někdy je to horší. 😖

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 u nás zatím taky. Nejvíc mě pobavil tuhle tchán, u babičky se budou dávat plastový okna a jelikož oni tam pak půjdou bydlet tak to platí. Okna budou stát 40 tiscí a tchán řekne že se z toho budou ještě dlouho oklepávat. 2 dny na to jim přišel výpis z banky a nechtěně mě spadl na zem, protože byl na stole pod letákama a oni mají naskrbleno 380 tisíc. Sem se musela smát. Prej se z toho budeme oklepávat. hahahaha. Ukaž mě důchodce nebo i normálně pracující kteří mají na účtě skoro 400 tisíc. A barvičku už vybranou máš? mě by se líbilo tak 5-6 barev. Ze začátku jo, teď už ne. ALe vždy sem se napila mlíka a mám klid. A teď naposledy mě pálila po neochucený perlivý vodě, tak už vím že tu taky ne.

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 hm, tak to je krásný, to bych chtěla mít taky na účtě a byla bych spokojená. 😀 😀 Barvičku vybranou nemám, taky se mi jich líbí víc, ale určitě ne nic křiklavýho. 😉 No já si myslím, že ti Jirkovi rodiče na tom taky nebudou tak špatně, jak pořád dělají. Ale vytáčí mě, že každou návštěvu vždycky posloucháme, jací jsou chudáci a co všechno musí platit a to mě pak taky neba tam jezdit. 😠

martina_81
19. únor 2013
antana123
19. únor 2013

@martina_81 😀 😀

antana123
19. únor 2013

Ahoj holky krvácí stále tmavou krev ale už i kusy tak si myslím že je to jasný že to odešlo břicho bolí jako na ms ale už je to trochu lepší

martina_81
19. únor 2013

@antana123 a nemůže tam být nějaká sraženina? 😖 Kdyby to odcházelo, tak by to byla jasná krev, ne? Se v tom teda nějak nevyznám. 😒

antana123
19. únor 2013

@martina_81 já nevím opravdu nevím ☹ je to tmavá krev jako u ms

anina32
19. únor 2013

@antana123 Když jsem v těhu ležela v nemocnici s krvácením, tak říkali že tmavá krev nevadí, že nesmí být stejná. Měla jsem hematom a odcházela tmavá krev a cucky. Já to měla po odběru plodovky, ale hodně holek má hematom a neví z čeho. Uvidíš zítra u doktora.

anina32
19. únor 2013

@antana123 Když jsem v těhu ležela v nemocnici s krvácením, tak říkali že tmavá krev nevadí, že nesmí být čerstvá. Měla jsem hematom a odcházela tmavá krev a cucky. Já to měla po odběru plodovky, ale hodně holek má hematom a neví z čeho. Uvidíš zítra u doktora.

antana123
19. únor 2013

@anina32 no jenže mě žádný hematom nenašli krvácím už od čtvrtku ☹

petrufa86
19. únor 2013

@martina_81 to se ti nedivím, koho by to bavilo poslouchat. Tak z těch dvojčat by mě asi jeblo. 😝 😝 😝
@antana123 taky myslím neodchází z tebe nějaká sraženina nebo hematom???

antana123
19. únor 2013

@petrufa86 ale jak to poznat oni na UTZ nic nenašli ☹

martina_81
19. únor 2013

@antana123 fakt Ti nezbývá než prostě počkat do zítřka. 😒 Nebo půjdeš už dnes?
@petrufa86 viď? to musí být nářez, dvoje dvojčata. 😀 😀

antana123
19. únor 2013

@martina_81 né půjdu až zítra

petrufa86
19. únor 2013

@antana123 tak hematom na utz vidět je, ale myslím si že sraženina těžko.
@martina_81 to bybylo tak na bohnice 😀 😀

montysek
19. únor 2013

@antana123 Já jsem u dcery taky špinila tmavou krví a v nemocnici mi řekli, že je to lepší než kdyby to byla krev světlá.Pak mi tam našli malý hematom a ležela jsem i pár dní v nemocnici, tak třeba se Ti tam taky udělala nějaká sraženina, uvidíš no.Držím na zítra pěsti!

petrufa86
19. únor 2013

@antana123 já se třeba divím že když máš takový problémy že tě třeba nehospitalizují aby tě měli pod kontrolou.

muddledgirl
20. únor 2013

@petrufa86 Díky za odpovědi, selen a zinek to jsem slyšela, určitě zkusíme.Četla jsem, že si toho už dost koupila,ale třeba spoustu věcí ohledně miminek a maminek lze objednat s 1.internetové lékárny a dlouho se nečeká.

muddledgirl
20. únor 2013

@martina_81 Chodím do HK k Dejmkovi a já s ním spokojená jsem.Ukecanej není,ale na všechno co se zeptám,rád odpoví.Krev mi brali před IVF,i příteli,ale nikdo mi k tomu nic neřekl..Předpokládala jsem,že je to hormonální profil....

muddledgirl
20. únor 2013

@martina_81 A popravdě po pár týdnech už jsem se na to neptala.

muddledgirl
20. únor 2013

@antana123 Kočko, Ty se nestresuj zbytečně dopředu....fakt myslet pozitivně,i když to je těžký.Držímě Ti tu všechny pěsti, aby to dobře dopadlo.