CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sabcacech
31. kvě 2013

@petrufa86 já jo, jsem teď krkavec a nerozdělím se 😀 😀 nemám nabráno ani deko-zatím 🙂 Bože to máte hezké míry, my proti vám... 😀 😀

muddledgirl
31. kvě 2013

@sabcacech Ahojky, tak už pomalu všechny těhulkují, to je dobřé...Ćlověk si pak hned říká, že někdy přijde řada na něj....V příbuzenstvu teď máme taky 4 těhulky....Jsem si až teď všimla,jak máš velké první dítě......měj se hezky a moc Ti to přeju!!!
😎

muddledgirl
31. kvě 2013

Ahojky kočkoy,tak co něco nového?Nevíte,jak dlouho se čeká na imuno výsledky? 😉

petrufa86
31. kvě 2013

@muddledgirl v Hk čekáš až 2 měsice na objednani a pak min dalši 2 měsice na výsledky, my byly v Praze u Mudr Maličkové a objednala nás za 10 dnů a za 14 dnů byly výsledky 😉
@sabcacech já ze začátku taky nepřibirala, až teď 😉

jinak jsme Pepině nebo Hugoušovi pořidili živou hračku 😉 😉

sabcacech
31. kvě 2013

@muddledgirl 😀 Ahojjjj, jojo, já ho měla brzo. Nebojjjj, taky se k nám přidáš 😀 My na termín v HK čekali 10 dní a výsledek cca 6-7 týdnů
@petrufa86 jj, já zatím nic..jéééé to je taky super ušoplesk, jako naše čuba, když byla štěně 😀

muddledgirl
31. kvě 2013

@petrufa86 Jj, já jdu na imuno s přítelem v pondělí,čekala jsem dva měsíce....to je děs čekat další dva na výsledky...díky za odpověď 😎

muddledgirl
31. kvě 2013

@sabcacech Týý jooo 10 dní,,,já čekala dva měsíce v HK....Tak snad ty výsledky budou dřív než za dva měsíce...

muddledgirl
31. kvě 2013

@margarita1 Ahojky, na lepší kvalitu vajíček je i ten Nosifol co piju a x lidem vyléčil PCOs.Mrkni na net.Taky se říká,když to piješ před transferem je víc vajíček a jsou víc kvalitní.. 😎

muddledgirl
31. kvě 2013

@margarita1,@monik13 Tak co je u vás nového? 😎

sabcacech
31. kvě 2013

@muddledgirl jj,my tam byli v unoru,tak treba bylo volneji,nevim.ale tak jsme to meli a v 90% pry nenajdou nic.

monik13
31. kvě 2013

Ahoj všem....

@muddledgirl čauky.... u mě nic novýho:(( 3 den po IUI, nic necítím,nic mi není🙂 jen jsem nějak pořád skeptická že to neklapne, bojím se... chtěla bych zažít //. Chodím do práce, jsem kuchařka a tak tahám těžký věci, a to mi taky k ničemu nepřidává. A kolegyně na mě se*rou. a tak mi je trapný jim říkat jestli mi jdou pomoc. asi další pokus až budu mít IUI, tak si vemu dovču aspon na týden...
Co ty jak je?

muddledgirl
31. kvě 2013

@monik13 Jak dlouho se snažíte? Spermiogram přítele dobrý, že? Mně se ty informace občas už pletou. Já byla jednou na IUI, protože přítel špatný spg.co se týče množství, pohybu i morfologie.Potom 3x transfer /naposledy 2/ a negativní.Teď piju Nosifol, hodně pomáhá na PCO.A přítel hamá selen a zinek...doporučily mi to holky tu a četla jsem i dobré recenze na netu.

muddledgirl
31. kvě 2013

@monik13 Nevim,jak těhulky tady, každý je jiný...Ale po tom posledním transferu mně pár dní po KET bolely šíleně záda a docela i břicho, trvalo to pár dní.2x tt slabě pozitivní,ale 12.den už nic....

muddledgirl
31. kvě 2013

@sabcacech No, genetika u nás byla v pořádku...Mně jen nejde do hlavy, že 2x po transferu slabě pozitivní testy ale 12.den už nic...Tak proto jsem si to vydupala.Pregnyl to už nebyl...

muddledgirl
31. kvě 2013

@sabcacech Jjj a děkuju za podporu, věřím,že to brzy dopadne... 😎 Tobě a prckoj hodně štěstí.

sabcacech
1. čer 2013

@muddledgirl tak hlavne,ze je genetika ok.to jsi mela biochemicke??tak to nevim cim to je..dekuji,je mi ouvej,nevolnosti nezklamou...
Neboj,dockas se prdolky a bude to ok.

monik13
1. čer 2013

@muddledgirl Ahooj. Nojo Manžel má spermio. úplně v pořádku, má nadlimit a pohyblivost 75%. Takže uplně ok. U mě je to tak že nemám ovulku asi si taky koupím ten Nosifol. Po dnešku v práci, jsem ztratila naději úplně.
Tahala jsem 15 tikg belíky s bramborama. Manžel mě asi zabije:(( Ale když do práce musím, tak nevím co dělat. Jsem rozhodnutá vemu si příští IUI dovču.. Jinak dnes jsem po IUI 4 den. achjo je to vzteku, na sebe jsem nasraná, a neschopenku na IUi se nedává... asi 😖

muddledgirl
1. čer 2013

@monik13 ahojky...Když je manža v pohodě,tak PCO se dá časem zvládnout si myslím....Někdo bere metformin...ale myslim,že to je driák.Nech si udělat hlavně hormonální profil......ale Nosifol pomohl spoustě holek....U nás je to horší se spg...spíš úplně špatný...ale stejně proč to nezkusit....Jak dlouho se tedy snažíte?Strava a pohyb dělá u PCO taky dost....Neschopenka se podle mě teda fakt nedává....Ale inseminace je levná v porovnání s IVF...takže můžeš klidně každý měsíc...to máš dobré...nevěš hlavu...

muddledgirl
1. čer 2013

@monik13 JJ, biochemické....tak odpočívej kočko...ale mímo za to bude stát....

muddledgirl
1. čer 2013

omlouvám se,to poslední bylo pro sabcacech

muddledgirl
2. čer 2013

@monik13 A kočko,když jdeš na inseminaci,tak jseš minimálně po clostilbegytu, pak máš ovulku,takže se s PCO tolik netrap,když má tvůj přítel spermio.Pokud nemáš problém jinde, dřív či pozdějc to klapne přes inseminaci. 😎

muddledgirl
2. čer 2013

@petrufa86 Tý jo,Ty už to máš za chvilku,už se těšíš až bude mimi venku,co? 😎

monik13
2. čer 2013

@muddledgirl Ahojky Kočíí,
jj byla jsem po Clostíku a folikul jsem měla jen jeden,ale prej pěknej ,No dnes jsem 5 den po IUI, ale naděje si nedávám....Jsem docela smutná, chápu ,že když se mimi pořádně drží, tak nevadí že tahám těžký věci, ale stejně je to na hlavu..
Vím že IUI je poměrně levnější než IVF, ale já bych za to ty peníze dala...Odkud jsi?

margarita1
3. čer 2013

Ahoj děvčátka,
@muddledgirl tak já zatím čekám na ovu, teď někdy by měla být a jinak už si asi nechám napsat papír do sanusu a uvidíme, už mě to čekání nebaví. ted mi bude zase o rok víc a je mi z toho akorát špatně, věk roste a mimčo nikde 😠

A co tu nového?

margarita1
3. čer 2013

@muddledgirl a ten Nosifol ti doporučil lékař? Mě právě říkal, že my moc kvalitu ovlivnit nemůžeme, jako můj normální doktor

margarita1
3. čer 2013

@muddledgirl a ještě teda poprosím, jak jsi to pila, po jakou dobu a jestli celý měsíc, nebo spíš myšleno, a jak dlouho se dostaví nějakej účinek, díky moc

petrufa86
3. čer 2013

@muddledgirl jojo, chvílema si říkám už aby to bylo. Kór když mě dneska Pepina kopala do žeber a močáku. A dneska jsme si byly vyřídit papíry aby se mrňous jmenoval po příteli takže teď když už ten papír máme tam můžeme fakt rodit 🙂 😉
@monik13 hele, já se po IVFku i IUIčku bála a pak když sem otěhotněla přirozeně tak o tom nevěděla, ve čtvrtek sem si udělala test a vykoukly // a od neděle jsem měla šílenou chřipku a ládovala se několika paraleny a ibalginy denně což by se nemělo a prcek je v pořádku. Takže třeba ani tobě tahání těžkých věcí nemusí uškodit. takže klid a mysli pozitivně 😉

monik13
3. čer 2013

@petrufa86 Jééé ty jsi hooodnááá, umíš povzbudit🙂 díky mooc🙂) Ještě nevím kdy testnu, bojím se ,ale asi v neděli to bude 12 dní🙂 😀

petrufa86
3. čer 2013

@monik13 😉 😉 😉 v neděli bych to už zkusila 😉

martina_81
4. čer 2013

@petrufa86 ahoooj, tak v práci mě čeká už JEN 14 směn, a pak hurá do Sanusu. 😀 😀 Tak snad se to teď nepotáhne, když to zatím tak hezky utíkalo. 😉
@muddledgirl ahooj, my byli taky na imuno v HK a objednaní jsme byli za 2 měsíce a výsledky přišly přesně po 11ti týdnech. Skoro jsem se jí tam rozbrečela zoufalstvím, když řekla, že výsledky budou za 10-12 týdnů. ☹ Takže půl roku v háji. 😠