CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
16. črc 2013

@muddledgirl tak jak to vypadá, že by??? 😉

muddledgirl
16. črc 2013

@margarita1 ahojky, predictor early ukázal jasně druhou a slabě růžovou.2 měsíce jen krátké špinění...tak budu doufat, trošku...i když by to byl zázrak.Jako naschvál má gyndařka dovolenou....ve čtvrtek půjdu na krev,ať nedělám tisíc testů.....

margarita1
16. črc 2013

@muddledgirl tak zkus změřit BT a jestli se drží nahoře, tak je šance veliká. Mě se nejvíc osvědčiyl testy DR Max , jsou 2 asi za 30 kč a tam se mi nic nikdy falešně neukázalo.

muddledgirl
16. črc 2013

@margarita1ahojky kočko, já bych měřila BT, ale pracuju na směny.2 dny noc, 2 dny den a dvanáctky, tak to nemá cenu....O volnu nebo před ranní by to šlo.Ale kvůli tomu stávat nebudu v pět hodin.... 😒 Tak aspoň o tom volnu, o už ale budu vědět z krve.....Byl by to zázrak,ale na 2. stranu už léčím tu štítnou....

margarita1
17. črc 2013

@muddledgirl Hele, to bylo mšleno,aby jsis jen ráno,až se vzbudíš testovně změřila a když bude vyšší, tak je velká šance, když bude nižší, tak spíš ne

muddledgirl
17. črc 2013

@margarita1ahojky,aha, tak to jo....No, tak zítra to můžu zkusit...děkuju... 😎

margarita1
17. črc 2013

@muddledgirl v těhu se teplota drží tak 36,8 a výše, já mám ovulační okolo 36,1-36,2, tak rozmězí poo vulačních by mělo být minimálně 0,5st., zkus a uvidíš

martina_81
17. črc 2013

@petrufa86 tak já myslela, jak nám tady sděluješ, že už se něco narodilo a oni Tě pustili domů? 😖 No prcek si teda dává načas a napíná nás všechny, co? 😉
@muddledgirl to sis teda taky užila. 😖 Tak snad se brzy zadaří. Jj, taky dělám na dvanáctky. Vloni jsem byla skoro 3 měsíce doma, pak na půl roku do práce,než nám udělají genetiku a imunologii, pak zase skoro 3 měsíce doma, a pak jsem se zase potupně vracela do práce, když jsme o prcka přišli a museli jsme dát pauzu, aby se zahojila roztržená děloha. Teď jsem týden na PN a v práci jsem jim už nahlásila, že ať se nebojí, že při mé smůle za pár měsíců zase dorazím. 😒
@margarita1 a to se Ti teda nějak hormonama snaží tu ovulaci srovnat?

margarita1
17. črc 2013

@martina_81
@muddledgirl holky, koukám, jít do caru, tro znamená asi samá neschopenka co? z toho mám teda lufta

margarita1
17. črc 2013

@martina_81 a co u tebe, něco nového? kdy se dělá test? Jinak já teď nic nemám, předtím akorát clostil a duphaston na udržení

martina_81
17. črc 2013

@margarita1 záleží na Tobě, co děláš a jestli tu neschopenku chceš. A já mám super doktora, který mě nechal doma i celou stimulaci, což jsem nakonec byla ráda. 😉 Kdybych nechodila na dvanáctky, tak bych asi vzala jen pár dní dovču a šla do práce, tak jak to holky většinou dělají.
Nového jen to, že začínám mít nervy. 😖 Když mi je špatně, říkám si ok, minule to bylo stejný. Pak to přestane a začínám stresovat, že je něco špatně (měla jsem to takhle vloni při biochemickým). No nervy jako vždycky, když se blíží krutá pravda. Test se zpravidla dělá kolem 10ho dne, dřív to nemá smysl (i když jak u koho), ale minule jsem i 10. den měla na testu bílo, a pak se to rozjelo, proto ho teď dřív nedělám. Takže pokud do pátku nezačnu krvácet (termín ms), tak v pátek zkusím testnout.

muddledgirl
17. črc 2013

@martina_81 ☹ každý tu máme něco, však víš....No právě jsem taky přemýšlela, že bych si v říjnu vzala dovču.Ale pak bych musela fasovat /i piva/ a to teda po transferu nééé...No to bylo něco píchat si v práci.Bylo to docela zajímavý při těch dvanáctkách....Hmm, já vždycky dostanu ms až po vysazení utrogestanu 😢 Myslim na Tebe... 😀

muddledgirl
17. črc 2013

@margarita1 No, víš, že je to s mojí ovulkou těžký, zvlášť,když poslední cyklus byl kratší od týden a 2x jsem jen špinila chvilku.... 😀 .Zítra se třeba dozvim, že nic,ale budu vědět na čem jsem... 😎

muddledgirl
17. črc 2013

Ahoj všichni 😎

muddledgirl
17. črc 2013

3.6. jsme byli na imunu a nedočkavě čekám výsledky. Chci se zeptat, jestli někomu něco objevili a jestli se to zdárně vyléčilo........Děkuji moc.... 😀

margarita1
17. črc 2013

@martina_81 Aha, no doufám, že kmi k umělému nedojdeme, kdy to šlo přirozeně. Já mám asi důsledek toho PCO, prostě asi nekvalitní ovulace,ale už to šlo jednou přirozeně, pak ještě jednou,ale to byla v děloze taková bublinka, že mi píchli injekci a odešlo to, tak mi nepříkejte, že by to nešlo. Já potřebuju prostě ais něcom, co mi udělá lepoší kvalitu vajíčka, nebo tak něco . Jinak držím palce,aby to bylo ok

@muddledgirl budeme čekat, jak dopadneš 😉

muddledgirl
17. črc 2013

@margarita1 jj,díky, no kéž by jsme už všechny byly

margarita1
17. črc 2013

@muddledgirl no já měla schízu se tam objednat, tak jsme objednaní na začátek srpna. tak děvčata, co mě čeká a nemine, povídejte

anina32
17. črc 2013

@petrufa86 Tedy ty umíš napínat😉 Já sem nakukuju jenom kvůli tobě, když máš dneska ten termín, a ty si klidně jdeš z porodnice domů😉 Tak hlavně ať to máš brzy za sebou a ať jste oba/obě zdravý😉

martina_81
18. črc 2013

@margarita1 jéé, tak už jsi se odhodlala a objednala se? 😀 😀

muddledgirl
18. črc 2013

@margarita1 Hmm, tak krev hcg 0,kašlat na testy, fakt....aspoň tedy u mně....Jinak mamatest i dr.max dušíci,predictor early, stejně silná, jen míń růžová....Po utrog.jsem to vždy dostala dost a na x dní.Může dělat cysta špinění?Doktorka tedy žádnou neviděla ani teď... njn...nevadí.. 😀

muddledgirl
18. črc 2013

@margarita1 To je dobře, že jsi objednaná...Já myslim, že jestli půjdeš na inseminaci,tak budeš brzo....neboooj 😎 Já jsem byla poprvé a pak už jen jeden ultrazvuk,jestli reaguji na clostil,hned jsem dostala max.dávku,protože po menší jsem dříve nereagovala a pak už byla inseminace....nikdo Tě tam neukousne....Jen občas ty sestry jsou takové nervozní trošku...Hlavně se ptej na vše co chceš vědět a i Dejmek Ti odpoví....ale nečekej, že Tě sami od sebe zasypou informace.Tak to máš za chvilku......Já doufám,že není nic extra špatně a že mě nepošlou třeba na laparo....Po laparu se musí být doma? 😕

martina_81
18. črc 2013

@muddledgirl to mi je líto. 😖 Proč myslíš, že by Tě poslali na laparo? To záleží na Tobě, jestli by sis vzala pár dní volno a nebo šla na neschopenku. Já si vloni na laparku vzala jen 4 směny dovču a jelikož v práci věděli, co se děje, tak na to pak brali ohled - nesmíš tahat nic těžkýho. 😒

sabcacech
18. črc 2013

Ahoj holky,nejak jsem zapomela mrknout na vas,mame tu na 14 dni synovce a neter..jinak screening ok,mimko ma vse co ma mit.potvrzen jeden termin porodu 21.1.2014 a asi to bude kluk,3.9 mam velky utz tak doufam,ze se poradne ukaze,co nam schovaval a mudr ho musel pomalu prosit.no je to nas stydlinek..foto dodam,pisu z mobilu.jinak je akcni,protahoval se,maval nam,otacel se.
:@petrufa86 tak jak,mamko,napinassss.drzim pesti a myslim na tebe

muddledgirl
18. črc 2013

@martina_81 Jsi hodná...Já bych tak neplašila s těma testama,ale dozvěděla jsem se, že když je imunitní zánět štítný, tak to chce od 2.měsíce navýšit dávkování někdy a ovlivňuje to vývoj plodu....

No,já beru utrogestan a už 2.měsíc žádná normální ms, jen špinění 2 dny i přesto,že beru utrogestan a 1 vejačník už mám o.k.Tak nevim co to může být,když nejsem těhu.....no v srpnu, už bude moje doktorka na gyndě,tak uvidíme co vymyslí.....Ultrazvuk je jinak v pořádku.

margarita1
19. črc 2013

@muddledgirl Ahojda, nevěš hlavu, to přijde, říká se, že když se ti ukazuje test pozit. , tak máš něco zvýšeného kvůli PCO, to vím od doktora, že se tohle může stát. Jinak Když dostanu ms, tak už ten cyklus si mě pozvou na ultrazvuk a už se to řeší? Nebo to všechno trvá dýl?

margarita1
19. črc 2013

@sabcacech tak gratulace k chlapečkovi, to už se pak jen potvrdí 🙂

margarita1
19. črc 2013

@martina_81 jj, sem zvědavá co mě čeká a co bude následovat

sabcacech
19. črc 2013

Holky 1 foto 16.7 screening, 2 foto dnes ko na genetice, vše je v pořááádddkkkkuuu 😀 😀 😀

margarita1
19. črc 2013

@sabcacech obrovská gratulace🙂