CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
23. zář 2013

@petrufa86 Ty jo, tak ten můj doktor je pěkně drahej.

petrufa86
23. zář 2013

@majka43 kolik za to vyděrač chce?? A neproplácí ti to pojišťovna? Mě jo. 😉

majka43
24. zář 2013

@petrufa86 Tak to nevím a ty jsi to zaplatila a pak ti po proplatila pojišťovna?

martina_81
24. zář 2013

@margarita1 moc mě to mrzí. 😒
@majka43 já za screening platila 1400, takže taky "vyšší sazba". 😒 Jen by mě teda zajímalo, proč se ty částky tak liší, protože kámoška platila jen 1000. 😠

majka43
24. zář 2013

@martina_81 Asi máme doktory hamouny.

martina_81
24. zář 2013

@majka43 Asi jo. Ale ten můj se aspoň zdá zodpovědnej, tak mi to tak neva.
@petrufa86 @antana123 @sabcacech jinak hlásím, že test na těhotenskou cukrovku je negativní a vše je ok. 😀 Už teď se těším na příště. ☹

Joo, a to vás musím pobavit. Včera jsme byli u našich a dovezli jsme poslední fotečku z UTZ. Taťka na ni kouká a zas, že tam nic nevidí (stejně jako na tom předchozím), točil s obrázkem na všechny strany, až mu brácha říká, že to není trojrozměrnej obrázek. 😀 Pak tatík vyrukoval s tím, že mu to připomíná krtka, než nějaký miminko. Tak jsem mu skoro uraženě začla ukazovat, jak jde krásně vidět hlavička a tělíčko. A co myslíte? Z něho vylezlo, že celou dobu kouká na ten černej flek nad prckem. 😀 😀 😀 No měli jsme z něho všichni dost. 😉

majka43
24. zář 2013

@martina_81 Já se právě bojím, že tomu mýmu jde jen o peníze. No uvidím.

martina_81
24. zář 2013

@majka43 Já zas beru, že mi sám řekl, že mě do toho nikdo nutit nemůže a že to není kvůli tomu, aby ze mě tahali prachy (třeba kecal 😉 ), ale že to má doporučovat hlavně ženám po umělém oplodnění a při vícečetném těhotenství. A vím, že si to platí asi všichni a chci mít jistotu, že je všechno ok. 😉

majka43
24. zář 2013

@martina_81 Jo tak nějak mě to taky řekl. A přítel mě řekl, ať na prachy prdím a jdu na všechno co mě nabídnou, že ho peníze nezajímají.

martina_81
24. zář 2013

@majka43 Tak to je moc fajn. A hlavně ta jistota za to stojí. 🙂 Já mám teď pocit, že jsem asi jediná, kdo jde na testy na těhotenskou cukrovku 2x. Sice je kolem diabetiků jak blázen, ale všichni chodí jen 1x. A ten můj dr. mi hned, když vypisoval průkazku a zaškrtl "diabetes v rodině", napsal žádanku do laborky, že prý i když má tatík jen lehčí formu cukrovky, tak pro jistotu. Na jednu stranu jsem z toho nebyla moc odvázaná, ale na druhou stranu to oceňuju, že nad tím jen nemávnul rukou, že to bude ok.

antana123
24. zář 2013

@martina_81 super 🙂 já už mám doma dietu glukometr a už se budu hlídat 😒

martina_81
24. zář 2013

@antana123 a máš ten jídelníček hodně omezený? 😒

antana123
24. zář 2013

@martina_81 jj mám zhubla sem kilo co nejím sladké tak mám + 4kg za celou dobu

martina_81
24. zář 2013

@antana123 a chybí Ti to? 😒 já teda sladký od začátku nemůžu ani cítit, to už musí být, abych si zobla sušenku, když si Jirka vezme ke kafi, ale vůbec mi to nechutná. a minule jsem posílala kámošce mailem recept na řezy a udělalo se mi zle jen z toho obrázku, co u toho byl. 😖 Jsem prostě divná. 😀

antana123
24. zář 2013

@martina_81 chybí mi to nemůžu si osladit ani čaj ani sirup si dát a sladké já miluju no musím to vydržet

martina_81
24. zář 2013

@antana123 noo, tak co se týče pití, to bych měla si taky problém, protože čaj teda hořkej nedám a čistou vodu taky nepiju, i když moc nesladím, ale stejně to potřebuju mít ochucený. 😖

sabcacech
24. zář 2013

@margarita1 😖 😢 😢

sabcacech
24. zář 2013

@martina_81 😀 bájo, mě čeká za 14 dní, ch joooo, nechceš jít za mě??? 😀 😀

martina_81
24. zář 2013

@sabcacech to´s uhodla, nechci. 😀 Úplně se děsím, až tam půjdu příště. 😀

petrufa86
24. zář 2013

@majka43 jojo, s účtenkou sem šla na pojišťovnu, proplácejí vyšetření v těhu který nehradí pojišťovna, těhotenské masáže a plavání. Nevím u jaký jsi pojišťovny, já jsem 205 - průmyslová 😉
@martina_81 protože každý doktor si může částku určit sám. To je to samý jako když chceš potvrzení na řidičák, do práce, a... Některý dr chce 200 kč některý i třeba 600 Kč a to mu jde samozřejmě do kapsy 😉 Takhle se vydělávaj prachy, změří ti tlak, bouchne razítko napíše že seš schopná a za 5 minut má vyděláno bůh ví kolik. Super že cukrajdu nemáš. Tak ségra je teda pravej opak, dneska sme byly u našich a ona nelenila a upekla si tam dukátový buchtičky. malá spala na balkoně, tak sem šla s její Aničkou na prochajdu a než sme se vrátlly měla je upečený a zrovna dělala šodo. buchtičky dělala velikostně polovinu klasický buchty a snědla jich 10 😀 😀 😀 a pak celý odpoledne funěla že se narvala jako prase a je ji zle. 😝

majka43
24. zář 2013

@petrufa86 No já mám VZP a ty to neproplácejí, ale kašlu na to. Klidně mu to zaplatím . Stálo nás to už tolik, že tohle mě nerozhází. Když mu to není blbý. 😉 😉 😉

petrufa86
24. zář 2013

@majka43 to sem si říkala taky, vyhodili sme z okna 30 tisíc a nakonec se povedlo přirozeně tak mě nějaká ticka za screening nerozhází 😉

majka43
24. zář 2013

@petrufa86 No nás to stálo 370 tisíc, tak tohle je pakatel.

petrufa86
25. zář 2013

@majka43 fíhá, za to bys měla nový auto. Ale za ten poklad to stojí 😉

majka43
25. zář 2013

@petrufa86 To je jedno, přítel auto má i když starší, ale na to dojíždění k doktorům, to bohatě stačí a já stejně nemám řidičák. A na kočárek ho nepotřebuju.

petrufa86
25. zář 2013

@majka43 to jo, to máš pravdu, ale je to hrozný, dát za to takový nekřesťanský peníze. Proč to je tak drahý.

Jinak sme byly dneska s terezkou na očkování, dostala injekci do každý nožičky a chudáček 20 minut v kuse šíleně brečela. teď už naštěstí spí v kočárku. Doufám že nebude mít horečku a bude spíš spavá než plačtivá. Sem ji chuděrku litovala a říkala sem že příště na 2 dávku s ní půjde Jarda, já na tohle nemám fakt nervy. A pokud nebude mít horečku a jinou reakci tak z ní bude příští týden kočka, bude mít naušničky. A jinak vážíme 6,47 kg, takže se pomalu začíná zastavovat a nepříbírá tolik a měříme 60,5 cm. 😉

majka43
25. zář 2013

@petrufa86 Chudák Terezka, ty jí teda trápíš 😉 😉 😉
Já jsem si dneska našla jinýho gyndaře. Nebudu jezdit do Jihlavy, ale budu chodit u nás. Tady si ho lidi moc chválí a já nebudu muset dojíždět 15km. Jsem objednaná na 2. 10.

martina_81
25. zář 2013

@petrufa86 tak to je ségra teda borka. 😉 dukátový buchtičky jsme měli nedávno, protože Jirka otravoval. Ale je fakt, že mi teda přišly k chuti. ale jinak mě sladký neláká. 😖
To už bude mít malá náušničky? 😉 doufám, že pak hodíš fotku. to utrpení při očkování nezávidím, asi bych na to taky neměla nervy. 😒

petrufa86
25. zář 2013

@majka43 já ne, doktorka ji trápí. Stejnak to jedno očko je ze zákona, takže s tím bych nic neudělala. Ale zatím to zvládá v pohodě, brečela chvilinku, tak sem ji šla už v půl 7 vykoupat, pak se napapkala a chrupe, takže se nám snad vedlejší účinky vyhnou. 😉 To se divím že tě v těhu vzal, doktoři moc nechtějí
@martina_81 to jo, já jsem měla občas taky chutě, ale max sem si udělala vanilkový pudink. S buchtičkama by se mě teda dělat nechtělo.jojo,pokud budeme bez reakce tak ano. Na začátku týdne tam musím zavolat a domluvit se kdy můžeme dorazit. jinak já tady do pondělka nebudu, jarda ráno odjíždí na slovensko na jelena a já jedu k našim a tam nemám net.

muddledgirl
25. zář 2013

@martina_81 Ahojky....tak dnes ultrazvuk o.k...4,10. transfer, přislíbeny šestihodinové vycházky....tak jsem šťatná...Neměla jsi prosím...přechodné bydliště napsané na neschopence...prý mi to napíšou na sociálce a pak musím s tím do Sanusu...