CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
24. říj 2013

@margarita1 Vždy konzultuji problémy s gyndařem s CAR. 😉

muddledgirl
24. říj 2013

@petrufa86 Ahojky, to věřím, že se Ti nechtělo.....ty dětičky většinou tak pláčou.... ☹ Ty jo, to bude možná nějakej sportovec ...ta vaše Terezka...Teď se chechtám, co jsi psala o těch bodyčkách, i když vím, že to k smíchu není.S tímto neporadím... 😀 😉 😎

muddledgirl
24. říj 2013

@margarita1 A jak píše Marťa, nikdy nevysazovat utrogestan...ten Ti nikdy neublíží.... 😉

muddledgirl
24. říj 2013

@margarita1 Já myslela, že jsi byla na inseminaci nebo ne?
😉

margarita1
24. říj 2013

@muddledgirl byla , a od té doby beru ultroš a mám udělat test, v případě, že nic, tak vysadit, mě se to ukazuje pomalu, tak od toho 13tého dne dál,ne li dýl. A začínám špinit a kdyby to byl znak ms, tak ho vysadím a třetí den nasadím clostil víš. tak nevím, co dělat

petrufa86
24. říj 2013

@martina_81 jojo, je to cvalda, ale už se zastavuje. Letí to jako blázen, ale já jsem ráda, už od prvního měsíce sem se těšila až ji budou 3 a zbavíme se koliky. Naštěstí už o ní přes 3 týdny nevíme. Včera jsem i poprvý zkusila sníst čočkovou polévku a dobrý, malá krásně prdí a bříško ji nebolí.
@pipinka my to měli schválený za 3 týdny.
@margarita1 užívám, ale já se docela těším až bude větší a bude si hrát, poleze a bude s ní větší sranda. I když už teď je jinačí než mimčo, povídá si a vydává různý skřeky a sama se tomu směje co to z ní vypadlo.
Jinak náš vedlejší účinek po očkování byla nespavost. Sice ve 3/4 na 8 usnula, ale v půl 11 byla vzhůru, tak sem ji dala napít a usla. V půl 1 sme šli spát a ona se probudila a začala v postýlce kňourat, do toho dostala škytavku. Nakonec spala s náma v posteli, pořád si celou noc povídala i ze spaní a máchala rukama a po 7 hodině byla vyspalá. Doufám že to byla reakce na očkování a dneska bude chrupat jako vždycky

petrufa86
24. říj 2013

@muddledgirl a víš jak mě to ale nasralo, to byly nově vytažený bodýčka a overaly, všechny bílý s obrázkama. Přijdu tam a ono to je posraný. A samozřejmě vepředu kde to je jak pěst na oko. kdyby to bylo na rukávu tak neřeknu, ale takhle si toho každý všimne. 😖 😖 😖 mouchy jedny zas.... 😠 😠

martina_81
24. říj 2013

@petrufa86 tak to je super, že už se to uklidnilo. 🙂 Jinak ty mouchy by mě teda taky pořádně vytočily. 😠 😠 Snad to po pár praních zmizí. 😖 Ale že ty svině vždycky serou na světlý věci, že? Jak kdyby to dělaly naschvál. 😠

muddledgirl
25. říj 2013

@margarita1 Ahojky, tak jsem to pochopila správně....Tak běž na krev....ke gyndařce...A kdy ho máš vysadit?Já už si to fakt nepamatuju ins.jsem měla jen jednou.... 😉

muddledgirl
25. říj 2013

@petrufa86 Ahojky...Je mi to jasný, že to nasere a pořádně.... 😉 Zkus vygooglit nějaký rady... 😎

muddledgirl
25. říj 2013

@margarita1 Kdy byla inseminace?Ŕíkala jsi, že tento týden se to má rozluštit... 😉

margarita1
25. říj 2013

@muddledgirl hele, řešit to nebudu, špinim, tak jsem vysadila ultroš, volala jsem doktorovi, mám si ještě udělat test a uvidím a když nic, jakmile se rozjede ms, tak nasadil clost. a jedeme znova na inseminaci, prý je u nás vysoká šance a co ty?

muddledgirl
25. říj 2013

@margarita1 Včera byl transfer, tak poléhávám......... 😉

muddledgirl
25. říj 2013

@pipinka Ahojky, přesně nevím, ale vždy jen pár týdnu.... 😉

muddledgirl
25. říj 2013

@martina_81 Ahojky, jak jsi fungovala po transferu, já vždy skoro pořád ležela.A pak mě z toho hrabalo...Odkdy jsi chodila na procházky a na jak dlouhé?

martina_81
25. říj 2013

@muddledgirl ahooj, já jsem u těch posledních transférů vždycky tak 2 dny polehávala a pak tak nějak normálně fungovala - uvařila jsem, umyla nádobí, ale jinak jsem nic nedělala, spíš jen na procházky, tak zhruba 30ti minutové, později už klidně delší, ale nic náročnýho. 😉 Zjistila jsem, že ležení je vážně k prdu, tak už jsem to pak moc neřešila. 😒

muddledgirl
25. říj 2013

@martina_81 Ahojky, moc děkuji za odpověď..já ležela 3x víceméně pořád....a akorát jsem byla na nerv....a stejně to nebylo k ničemu....tak jsem si řekla, že to zkusím jinak....děkuju.... 😉

martina_81
25. říj 2013

@muddledgirl my jsme právě po tom prvním tranféru taky bláznili, zašla jsem si sotva na záchod, abysme něco nepos*ali, prostě jak magoři a nic. A postupně to vypadalo, že čím víc na to kašlu a chovám se normálně (žádný divočiny samozřejmě 😀 ), tím víc to vychází. Takže za mě určitě neležet, jen ty první 2 dny. 😉 Hodně štěstí. 🙂 Kolik jich máš zavedených? A z těch 38 to zvládly všechny?

muddledgirl
26. říj 2013

@martina_81 Ahojky....no viď, já vždycky bláznila....i mě to vždycky řekli....ale teď už bych to nedala........Snad to vyjde....Zavedené jedno.....a zamražených 22.To jsem tak nějak čekala.Minule ze 17 zbylo 5....Ale to je stejně super......A jakpak je? 😉

martina_81
26. říj 2013

@muddledgirl 22 zamražených??? Tak to je mazec. 😀 😀 😀 Tak poleháváš nebo jak? U mě dnes byli naši, tak jsem měla aspoň program, chlap mi včera odjel na celej víkend kamsi do pr*ele, tak bych se tady asi zbláznila. ☹ Jinak mi je fajn, cítím, jak se prcek hýbe, občas míň a občas už to je trošku nepříjemný 😉 ,ale zase vím, že tam je. Večer, když je mi smutno, tak poslouchám, jak mu tluče srdíčko a hned mi je trošku líp.

martina_81
26. říj 2013

@margarita1 jak to s Tebou vypadá? 😒

sabcacech
26. říj 2013

😀 😀 Ahoj holky, téééda, vy jste pilné jak včelky, dočítám 🙂
@muddledgirl Držííímmm pěst
@margarita1 mě utreouš MS držel a nešpinila jsem a jak bojujete??
jinak náš domeček 28tt

martina_81
26. říj 2013

@sabcacech kde jsi se courala takovou dobu? 😀 Jinak komentář k pupíku už jsem ti psala. 😉 Krásnej melounek. 🙂

sabcacech
26. říj 2013

@martina_81 😀 😀 odepsala jsem ti, nestíhala jsem vůbec. 🙄 😅 😅

martina_81
26. říj 2013

@sabcacech minule jsem se Tě ptala, jak jsi s malou sehraná? Jestli jí bubnuješ na bříško a ona na to reaguje. 🙂

sabcacech
26. říj 2013

@martina_81 jejda, tak mi to utklo 😅 😅 jj, jsme už parťačky, poplácám a malá se ozve a hlavně nejvíc řádí na tátu 😠

martina_81
26. říj 2013

@sabcacech jé, tak to je krásný. 🙂 Jak řádí na tátu? 😉 Jako, že na něho reaguje víc?

sabcacech
26. říj 2013

@martina_81 jooo, jen dá ruku nebo promluví a je hotovo, no má ho omotanýho kolem pidi prstíku 😀 a já kolikrát, abych jí prosila a pak když to nejmín čekám, kopanec. Včera táta chytal poprvé nožičku 🙂

martina_81
26. říj 2013

@sabcacech jako vážně? Tak to je mazec. 😀 No Jirka už mi poslední týden pořád sahal na břicho, jestli ho ucítí. No ještě nic. ale mám pocit, že když jsem včera už ležela v posteli a měla jsem jen tak položenou ruku na podbřišku, že mě docela kopnul a cítila jsem to i přes bříško. ale když tam mám tu ruku schválně a čekám, jestli něco bude, tak nic. Zatím nějak nespolupracuje. 😀

sabcacech
27. říj 2013

@martina_81 jj,my uz se vystrkujeme...jooo,taky jsem vzdy mela pocit,volala jsem na Mirka a kdyz dobehl,nic.vsak neboj,za chvilku malyho ucitite i uvidite jak se bude vlnit...