CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Ahojky, to věřim, že Ti je smutno....Ti chlapi musí prostě pořád něco vymýšlet....a nechávat nás doma, když my nesmíme nikam odjet...no jo no.....A za pár měsíců už sama nikdy nebudeš.... 🙂 Já doufám, že dneska se staví kámoška aspoň na pokec....Polehávám...ale už nepřeháním... 😉

muddledgirl
27. říj 2013

@sabcacech Díky 😀

muddledgirl
27. říj 2013

@sabcacech Krásný pupík! 😎

martina_81
27. říj 2013

@sabcacech joo, to já jsem Jirkovi říkala, ať ještě tak týden vydrží a určitě se dočká. 😉
@muddledgirl víš, jak se na toho malýho prcka těším? Snažím se být v klidu už kvůli němu, ale občas se mi nedaří. Ještě, když teď v noci nemůžu spát a třeba 3 hodiny čumím do stropu. To pak přemýšlím, co jsem kde udělala špatně a jak to s náma nakonec dopadne. Bojím se, že ten malý bude to jediný, co budu mít. Zatím to jde podle toho, jak jsem si myslela - nejdřív pár hodin, pak na 1 noc, teď celý víkend.... Včera jsem si říkala, že jestli dneska přijede s tím,že další volný víkend taky odjede, tak mu řeknu, ať si zrovna sbalí a zůstane tam, že na to fakt nervy nemám. Navíc si připadám jak absolutní blbka. Já tady kolem něho běhám a co z toho mám? ☹ Asi začnu stávkovat....

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Ahojky....já Tě úplně chápu, obzvlášť když jsi těhulka....hormony dělají svoje.....A oni ti chlapi jsou úplně jiní....Já jsem teda cholerik a ten můj flegmatik...můžu být ráda, že nepije, nefetuje, nehoní ženský...ale pořád je to jen chlap....a vždy si svým způsobem bude dělat co chce.....Když je sud, nějaký narozky nebo nějaká akce, kam jezdí každý rok...tak by se zbláznil kdyby tam neměl jet...já tohle nechápu...mně takový akce stačí jednou za 2 roky ....A občas když se furt nedaří by člověk potřeboval tu podporu vyjádřit taky nějak jinak než objetím a pusou....
😉

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 No, nechala bych ho možná trošku vydusit,ale já to moc taky neumím..... 😉 🙂

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81ale neboj, určitě to bude lepší....až přijede promluv si s ním.....Oni ti chlapi jsou někdy navrdlí, však to znáš... 😀 😀 😀

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl já to právě taky moc neumím a myslím, že toho on prostě využívá. No co, že s ním nebudu 2 dny mluvit a budu naštvaná? Stejně bude buď v práci nebo zalezlej u pc. a mě to pak přejde a bude to zase v poho. Jako vždycky. 😒 A na to on prostě spoléhá. Nedávno (chtěl jet na nějakou akci s holkou z práce!!! A ještě s takovou pi*ou.) mi řekl, že ho přece nechci celej život mít uvázanýho doma na řetězu. A nebo, když jel zase za tím svým "kámošem", tak mi rovnou řekl, že kdybych ho nepustila, tak mi řekne, že jede do hospody. Tak co? Mám ocenit pravdu, i když je mi z ní blbě? 😖 A kdyby mi teď řekl, že jede do hospody, tak už bych mu stejně nevěřila...

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl toho se bojím, až přijede. Na jednu stranu bych chtěla vědět, kde byl, s kým a co tam dělal... ale na druhou stranu po tom snad radši ani netoužím a taky nevěřím tomu, že by mi to řekl, na tohle moc sdílný není a svoje zážitky si nechává pro sebe. Asi s ním radši nechci mluvit vůbec. ☹

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 JJ,chlapi jsou trošku takoví...ale myslim, že to nedělaj naschvál, myslim, že si to ani neuvědomujou....Jéé, tak to já nevydržím nemluvit...vůbec...nadávám...ale nemluvit, to bych umřela....Jééé, tak jsou fakt koukám všichni stejní....Já mám na jednou pí...u pěknou alergii....konečně po x letech ho přestala zvát na fesťák....
No, oni se snad bojej tu pravdu říkat.....a to já teda nesnášim....Ten můj taky kolikrát mlžil a nechápu proč.... 😒

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Ježíšš....uplně rozumim...já si třeba nemyslim, že bych byla brutálně žárlivá...ale taky třeba spoustu věcí nechápu...Je to asi 2 roky a nechal se hladit od 16-i letý pipiny,když mu bylo 41...No,jen jsem stála s otevřenou pusou....jako kdy toho nechaj...pipka z toho měla srandu a já ji málem uškrtila.... 😲

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Kočko, to bude dobrý neboj...čekáte miminko....krásný dáreček...on se musí naučit být zodpovědnej....

muddledgirl
27. říj 2013

Jsem včera koukala na fotečky- pěkný.... 😉 vaše a tak....vy už jste spolu dlouho,viď?

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl já právě taky nevydržím mlčet, jenže když budu nadávat, tak už se nedozvím nic. 😒 A užírat se tím a utápět se ve smutku taky nechci. ☹
Tak to bych ji asi taky uškrtila. 😀
Jj, jsme spolu 7 let. A za ty roky už jsem toho taky musela dost překousnout. 😖
Ty máš o tolik let staršího chlapa? 😲

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Ahojky....to jo, to znám, že se pak nic nedozvím.....My spolu budem 4 roky v únoru a jsme o 11 a půl let...Ale on nevypadá a někdy se tak ani nechová...vůbec... 😉

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl to já si tak zvykla na mladší, že mi pak i o 6 let starší kamarád připadal děsně starej. 😀 A nejlepší šok to možná byl tenkrát pro bývalýho (a pro moji mamku), když jsem ho vyměnila za kluka o skoro 10 let mladšího. 🙂
Nj, někteří chlapi asi nedospějí. 😀 Ale asi taky nejste manželé, že?

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 😀 No,je to zajímavý....Je tedy fakt, že jen jednou jsem měla o rok mladšího kluka...ale to bylo takový ještě nevinný....A jinak pak pořád starší o 5 a víc let.....Ale čím jsem starší, tak se mi líbí i mladí...

Ne, manželé nejsme....Já jsem si ho chtěla vzít,aby to zažil můj taťka a to už nejde a teď to neřešíme...protože on má velkou rodinu a daleko....a vůbec člověk neví,jak by to vymyslel....

Tak jsem dnes testila a Ovitrille už je skoro pryč.... 😀 ...Tak nevim,který den testovat, do 12. dne to určitě nevydržim... 😀

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl aha, tak to mě mrzí. ☹ My svatbu taky neplánujeme. leda, že bych ho požádala o ruku. 😀 A v téhle situaci bych se do toho rozhodně nehrnula. 😒
? Jak to poznáš, že Ovitrille už je skoro pryč? 😲 Který jsi den? Já bych do toho 12ho vydržela, taky jsem nevydržela a pak jsem si akorát nadávala, že jsem netrpělivá. I když výsledek jsem tušila už 3. den po transféru. 😉

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 To je život... 😉 Poznám to, protože jsem praštěná a vždy brzy testuji,abych věděla jak to je s Ovitrille /píchnut 19.10. a transfer 24,10.

25.10. jasně viditelný slabý duch -ovitrille
27.10. dnes už skoro neviditelný duch -ovitrille

Jo,já jsem si vždycky nadávala....hledala jsem dušíky.... akorát...To jsi dobrá, že jsi to tušila,ale ono se to říká, že to těhulky vycítí...No já to cítím vždycky a vždycky nic... 😀 😀 😀
No, já jsem teprve 4.den od transferu.....Já to tedy nepoznám....Já mám pokaždý nějaký příznaky... 😀 Jako minule mě chytají záda a teď navíc pobolívá bříško na ms....

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 😉 😉 Koukám ti chlapi se do toho ženění nějak nemaj.... 😠 😀 😠 Nevim,jestli to je dobře nebo špatně...

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl jo, takhle ty to máš vychytaný. 😀 To by mě nenapadlo. No mě vždycky bylo špatně. A vloni, při tom biochemickým, jsem už taky potom věděla, že to není ok, protože to přestalo. 😖 V únoru to samý a v červenci taky, a to dokonce už třetí den, ale to bylo tím, že ty embryjka už byly v maximální možné fázi na zavedení. Takže u mě příznaky vždycky stejný. 😉

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl já nevím, taky nejsem zrovna "vdavekchtivá". 😉

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Mě ted bolí žaludek občas,ale to už mě bolel ráno před transferem..Hi hi, mimískem to nebude tedy.....A už nevim,jestli jsem měla taky tolik akné,jako teď,ale myslim, že to je po tý stimulaci....Já jsem byla tak ráda, že jich zbylo tolik na zamražení, že jsem se zapomněla zeptat....v jaké fázi embryjko ve mně je....Ŕíkala velmi kvalitní....? Už nevim....Zkusím to vydržet do 12. dne ale nevim nevim....No,někdo netestuje vůbec,ale před půl rokem jsem už natahovala, když mě řekli neg. v CAR...

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl držím vše, co mám, aby to vyšlo. 😉 Já jsem taky naposledy říkala, že nestovat nebudu, ale nevydržela bych to. 😒 Jj, zamražených máš teda požehnaně. I na další sourozence. 😀 co ta Tvoje kámoška, přijde Tě povzbudit? 😉

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 Jsi hodná, no uvidíme....Test dám kámošce,ať se zbytečně nestresuju....JJ, i na další sourozence 😀 JJ, přišla na čaj a já si dala kafčo....A co Ty už máš přítele doma? 😎

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl Ještě ne, už z toho začínám být zoufalá. 😒

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 To mě mrzí....Co máš ráda za filmy?Brouzdám teď na sleduju filmy...furt na něco čučím...až moc... 😉 On brzy přifrčí,neboj 😉

martina_81
27. říj 2013

@muddledgirl jo, už jsem mu i volala. Tak pak napsal, že zrovna vyjíždí, tak že za hodinu a něco dorazí. Už se bojím. 😒 Momentálně raději nějaké komedie, i když už jsem dlouho na nic nekoukala. naposledy jsem si stahovala seriál Městečko Haven, to se mi dost líbilo. Jinak z filmů jsem si opětovně stáhla Nedotknutelní, ale ještě jsem na to nekoukala. Moc se mi ten film líbí. 😉

muddledgirl
27. říj 2013

@martina_81 No vidíš, to je dobře.....Vy bydlíte v baráku? To ani neznám, vidíš to....já pořád na něco koukám,,,většinou na horory, ale jsem hrozná hrdinka, když je přítel doma, nebo když vím, že na noc bude doma... 😀 😀 😀

margarita1
28. říj 2013

@martina_81 tak u mě se rozjela ms, vysadila jsem ultroš, asi došlo k oplodnění a špatnému usazení, proto to špinění s trochou krve. Jinak jdeme hned do další inseminace, tak uvidíme 😉 . Teda ten tvůj tě takhle opustil na 2 dny jo? To my jsme na sobě závisláci 🙂, když někdo z nás někam jde nebo jede, tak komunikace je stejně 😀

@sabcacech úžasný bříško 🙂 , má miminko krásnej domeček 🙂 , jen tak dál. Jinak my jdeme do další inseminace. Mimčo se asi špatně uchytilo, na testu slabá byla, pak už nic a doktror chce jít hned do další inseminace, vše máme ok, prý je u nás velká šance 😉