CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
1. pro 2013

@martina_81 Ty jo...tak ješě, že jsi mi to řekla,ji zlato...má pěkné knížky... 😉

muddledgirl
1. pro 2013

@martina_81 jo tchýně a uzeny....to jsem viděla dvakrát, to je bžunda....

martina_81
1. pro 2013

@muddledgirl já od ní četla jen jednu, pak jsem koukala na net a zjistila jsem, že už je po smrti. ☹ nějak mi to v těch médiích tenkrát uniklo, za jak brutálních okolností se to stalo. 😖

martina_81
1. pro 2013

@muddledgirl jj, přesně na ty stránky jsem koukala. Ale zatím jsem od ní nic jinýho nečetla, jen Srdceboly a to se mi líbilo. 🙂

martina_81
1. pro 2013

@muddledgirl tak to teda byla babka. 😝 ale stejně jsem teda čekala jinej konec. Njn, co chceš od chlapa? Stačí hodit oko a je jak blbej. ☹

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 jo jo, u většiny to tak je....jo já mám Srdceboly ...a 2 mi půjčila kámoška,ale názvy už nevim...

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl pořád jsem si říkala, že jak jsem doma, tak se půjdu přihlásit do knihovny, ale já na to čtení nemám ani čas, buď čumím do pc, nebo něco patlu v kuchyni, nebo sedím u bedny. 😖 Občas si půjčím nějakou knížku od maminy (ta do knihovny chodí), ale už taky nic moc a to jsem dřív byla děsnej knihomol. 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 já tam byla asi na půl roku...a nestíhala jsem to číst a ani jsem nevěděla co mám vybírat za knížky....Já mám kupy po tatínkovi...vše se dost těžce čte...ale už jsem asi 3 knihy přečetla.....já četla šíleně moc do nějakých 20...pak už to upadalo....no tady jsem zatím přečetla 50 sránek....čumím do compu na filmy,tv...Dobrá knížka je o Olze Hepnarové...přejela x lidí na Václaváku v 1975 nebo kolikátým...masakr..je to podle pravdy a v knize jsou pohledy na věc i psychiatrů a rodiny....

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl tak to já si vždycky půjčila 10 knížek a za 14 dní jsem to šla vyměnit za jiný, pže jsem to měla přečtený. 😀 Prostě magor. tak to by mohlo být zajímavý. Já jsem dřív měla ráda články v Právu, co psali kriminalisté o masových vrazích - docela divný, ale mě to zajímalo. Snad nejsem moc divná. Je šílený, co lidi dokážou jiným udělat. ☹

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 to já takhle četla do těch 20...v tý knihovně jsem byla asi před rokem..Člověk se pak aspoň umí vyjadřovat,když čte.... 😀 Já zas z novin už jako malá četla jako první černou kroniku..to nic... 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 ¨Tak a bude o tom film,jsem ani nevěděla...bude se jmenovat Já Olga Hepnarová

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl jako fakt?? To byla taky moje oblíbená rubrika. 😀 Jinak jde vidět, že teď už nikdo nečte, když tady kolikrát vidím některý výrazy, tak nevím, jestli se mám smát, nebo brečet. Ale je to spíš k pláči, co někteří lidi dokážou vymyslet za zmršeniny. ☹ Naposledy mě tady dostalo slovo havjeď - mělo to být jako havěť, prostě brouci, pavouci a pod., ale než mi to z toho výrazu došlo.... No děs. neříkám, že mám všechno bez chyby, ale tohle už je vážně hnus. 😖
Tak jsem si zrovna hodila na papír všechno cukroví, co se mi líbí a co bych chtěla udělat, ale je toho tolik, že teda nevím, kdy to budu plácat a hlavně, kdo by to jedl. 😀 ale když ono všechno vypadá tak lákavě. 😝

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 jo jo....všichni dospělí byli ze mně hotoví... 😀
No jo....to jako mi kámoš taťkův,který žije léta v Londýně psal, že někde četl slovo lůzr..no než mu to došlo, že to je počeštělý ze slova looser...no nelíbilo se mi to a mě se to taky nelíbí...i čeština i aj jsou krásný jazyky...
No, kdybys nebydlela tak daleko,tak přijdu na návštěvu...nevím nevím...jestli se dostanu k těm pár plechům kokosek... 😲 Můžeš něco zamrazit a až dáme sraz...tak si dáme ke kávě 😀 😀 😀

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl jo, to ze mě taky. 😀 No mě se teda nelíbí, jak se všude cpou ty anglický výrazy, to je teda hnus, jak kdybysme neměli vlastní slova, nebo co. 😠
Hele na zeměpis jsem blbá, takže bych musela kouknout do mapy, jak že to k sobě máme daleko. 😀 No já chtěla taky jen 3 druhy, ale jsem ve skupině vánoční pečení a to je mazec, každou chvíli nějaký odkazy na cukroví nebo nějaký fotky. A pak si vyber. 😖

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl tak po trati mi vyšlo asi 140 kiláků a cestování teda zajímavý. 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 to se ani nedivím, že jsi v takové skupině... 😀 😀 😀 Seš prostě šikulka...cestování asi masakr,viď? Ale já jsem zvyklá,když jezdíme do Frénu,,..ale tam nám to jakžtakž navazuje /vlaky/

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl jj, cestování děsivý, vycházky by mi na to nestačily. 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 musíme počkat až budem mít všichni bejbata a pak se někde srazit... 😀

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl někde na půl cesty, viď? 😉 Zrovna mi odešel chlap (šel na přesčas), tak jsem zase osiřela. 😒

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 No, budem to muset pak nějak vymyslet.. 😒

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl a nebo si uděláme výlet i s Jiřím a chlapy pošlem do hospody. 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 NO, to by šlo...jen ten můj přítel toho tolik nenamluví,když někoho nezná,ale ak by mohli mlčet spolu... 😀 😀 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 Mně přijde přítel asi v šest na návštěvu....Viděla jsi seriál Secret Circle?Nikdy jsem na takový fantasmagorie nebyla,ale teď jo....V 17.20 dávaj na Nova cinema...No, koukala jsem po letech na Kruh a Kruh 2 mi nikde nešel spustit.... 😒

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl Tak to jsi mě pobavila. 😀 😀 😀 Úplně vidím, jak spolu sedí a nikdo nic neříká. 😀
Secret circle? to vůbec neznám. 😲 Já si v létě stahovala Městečko Haven - taky zajímavý seriál. 🙂

muddledgirl
2. pro 2013
muddledgirl
2. pro 2013

@muddledgirl ¨To asi nebude nic pro Tebe...mrknu o čem je ten Tvůj...

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 No to může být pěkný...tak zítra mrknu... 😉

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl no nevím, děsí mě to obsazení - podle fotky - , vypadá to na Upírský deníky, ale s čarodějema. 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 je to podobný....a líběj se mě tam i ti dva...tak se na to hezky kouká 😀 😀 😀 😀