CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl tady na té modelce to vypadá dobře, ne? 😉 http://www.tehotne.cz/kojici-nocni-kosile/kosil...

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no to teda...tahle barva není tak divná...ono někdy to tak je...že na člověku to vypadá líp.... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl myslíš plněný bramborový knedlíky s uzeným? Tak ty s Jirkou máme taky oba moc rádi a docela často je dělám, kupuju teda těsto v prášku a v Kauflandu uzený kostky, když jsou v akci a je to rychlovka. Bramborový knedlík jsem teda nikdy nekupovala, dělala jsem jen párkrát a z prášku, pryč jsou doby, kdy jsem si dělala těsto z brambor doma. ale taky se na to chystám... někdy. 😀
Já si tenkrát do nemocnice taky musela koupit košili, protože jsem to doma nějak nevedla a když, tak byly do nemocnice dost nevhodný. 😀 a taky je s želvičkama, ale prdím na to, mě se líbí. 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 😀 no jasně,ty myslím.. 😀 😀 😀 aha...no tak to je super tip....na ty uzený kostky a tak....chtěla bych to někdy zkusit bramborový těsto, já miluju i špalíčky, to je stejný těsto,viď?Tak to je dobrý,že nejsem sama s těma infantilníma košilema...ale jsou od ťamanů ...no co....doma to nenosím skoro...tak proč utrácet kvůli nemocnici... 😀

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl tak na tom tehotne.cz si určitě vyberu, mají tam krásný košilky a výběr taky docela velkej. A mají krásný i těhotenský... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jjoooo?Tak to je dobře.... 😉 Já se ještě do té jedné vejdu....pak uvidíme.... 😀 😒

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl já ji tenkrát koupila taky u vietnamců, za necelou stovku, byl to zrovna i dobrej materiál, což jsem se dost divila, většinou je to samá umělina a tahám ji nejradši. 😉 Jj, špalíčky je stejný těsto. No já dřív bramborový těsto dělala, ale pak jsem nějak zlenivěla, nebo co. 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Ty seš naše šikulka... 😀 No,já myslim,že to zkusim jednou,ale naposled,jak se znám... 😀
A toto je jedna z mála buchet,co se mi povedla... 😀
Mokrá kokosová buchta

Suroviny:
2 vejce, hrnek cukru, hrnek mlíka, 2 hrnky polohrubé mouky, prášek do pečiva, vanilkový cukr, 1/2 hrnku oleje

Na posýpku: hrnek strouhaného kokosu, 1/2hrnku moučkového cukru, 250 ml smetany
Postup
Ze surovin umícháme těsto, které na plechu posypeme kokosem smíchaným s mletým cukrem a dáme upéct. Ještě horkou buchtičku polijeme smetanou.

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl mám pocit, že něco podobnýho jsem taky dělala. 😉 Mám ráda kokos, mňam. 🙂 Já se teď chystám na tuhle http://recepty.vareni.cz/tvarohova-buchta-s-pov...

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Jejej,asi docela složitý,ale okopčim to k buchtám... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Já nevím...na co mám 4 kuchařky...když stejně se ptám na recepty nebo juknu na net... 😲

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl právě, že není, uděláš jen těsto, na to dáš tvarohovou náplň a na to "nakydáš" povidla. 😀 já mám taky hromadu kuchařek, vařím teda jen z jedné a na tu nedám dopustit, sepsali ji nějací šéfkuchaři a je pro totální začátečníky, takže mi vyhovuje. Jinak teda taky čumím hlavně na net. 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jooo?No, miláček miluje povidla...já ne....ale měl by to aspoň na dvě svačiny do práce.... 😀 😀 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no já mám jednu rozpadlou po dědovi...starodávnou...ale jsou tam takový obyč recepty....z brambor a tak...taková česká klasika...tam občas mrknu...

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl to je ona http://knihy.heureka.cz/velka-domaci-kucharka-n... , jen teda dřív bývala běžně za 700, byla jsem ráda, když jsem ji sehnala v akci za 400.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 čoveče,já Ti mám dojem,že ji má kámoška...a to je vyučená kuchařka.. 😀

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl tak jestli nemáš ráda povidla, ale tvaroh Ti neva, tak část buchty nech bez povidel. 😉
jj, není nad starou dobrou klasiku. 🙂
Kdy jdeš zítra na ten screening? 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 tak jo...někdy to vyzkouším.... 😉 to jo...najdeš tam všechny starodávný recepty....Jsem objednaná na 17:15....bojim,bojim...ale věřim,že to bude dobrý..

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl fakt? no já bych se ani nedivila, vážně se s ní skvěle vaří a co jsem teď projela ty recenze, tak si ji lidi dost chválí. 🙂

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl až takhle pozdě? 😲 to víš, že to bude dobrý, ale chápu Tě, já měla taky strach, asi jako každá. 😒

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl jojo, na porodnici to je jinak, tam mají dostatek. Já když sem si šla vždycky na chodbu měnit tak jich tam měli snad 50 i víc.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 No,co pamatuju,tak jsem si jí prohlížela a byla pěkná...ale já už neplánuji další koupit..... 😀 jo jo...a to jsou holčiny,který jdou až po sedmý večer.....no,aspoň mi trochu uteče den, když bude přítel v práci.... 😀 Co jsem slyšela,tak ty výsledky snad jsou hned ten den...tak doufám,že jo.... 😀 A řeknu si o fotky..nejlepší bylo,že jsem v CAR vždy řekla a oni už je tiskli....čiči....nesla si nějakou mňamku sestřičkám,doktorovi???

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 tak to je dobrý.... 😉 i když v té naší bůhví.... 😀 😀 😀 A co Ty,jak se máte s miminkem?

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 tak jako tu šedou co máš na obrázku mám já světle modrou a nahoře mám takový drobný kytičky a druhou mám s dlouhým rukávem tuto:http://www.obleceni-pro.cz/zbozi/tehotenska-kojici-noc...

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl dobře, už se jako blázen přetáčí na břicho, jen zpátky ji to moc nejde. Dneska sem byla odpo v tescu juknout na slevy tak šel na prochajdu Jarda. Jen mě teď asi bouchnou prsa, protože od tý doby co malá jí v poledne zeleninu a odpoledne přesnidávku nebo ovoce tak moc nechce mlíko. Ho mám na rozdávání 😀 😀 A zítra jdu na první rehabilitaci, tak sem zvědavá co tam se mnou budou dělat 😝

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 tak ta vypadá taky dobře. 😉 No něco určitě vyberu, abych to využila i později. 🙂
@muddledgirl no jestli jdeš takhle pozdě, tak asi výsledky hned ten den mít nebudeš. 😒 A o tom, co doktorovi nebo sestřičkám, jsme se bavili zrovna včera na procházce s Jirkou. Že by to pak chtělo něco vzít, až pojedem ukázat malýho. 😉

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 to bolí viď,když nekojíš....a to je asi blbost odstříkávat viď,když už tolik nepije.... 😒 Tak to Ti moc přeju,ať to zmákneš v pohodě...Ono už jí bude kolem půl roku,viď?

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 No, právě...si říkám,že asi až s mímem...já nevim....stejně mám v HK ségru,tak tam občas pojedem...

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 hele já ty obě dvě budu nosit i po kojení, jsou takový pohodlný, i když já jsem taky nikdy košile nenosila. v létě spíš kraťasy a tričko, ale ted při kojení sem jim přišla na chuť. Vytáhla sem prso a nemusela sem nic až ke krku vytahovat.

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 a co jsi nakoupila v Tescu? Minule, jak jsi tady měla fotky Terezky, tak jsem koukala, že měla na sobě stejnej overálek, co jsem taky pořídila, protože se mi děsně líbil, ten s medvídkama s takovým oranžovo-růžovým lemováním, schválně jsem pak ještě koukala do skříňky, jestli je to fakt on. 😉 to chodíš na rehabilitaci s těma zádama?