CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl občas mám trošku "blbej" výraz, protože nevím, co tam zrovna Jirka s tím foťákem dělá. 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 sluší,krásnej pupíček... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl díky, já pořád čekám na Tvůj pupíček. 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no, vyfotíme a dám ho sem...ale oblečenej...jinak by to fakt nebylo hezký 😀 Asi zítra,přítelovi se teď nechce mě fotit... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl jj, klidně může být i oblečenej. 😀 já Ti ani nenapsala, že jsme teda včera objednali kočárek, koupili postýlku i s matračkou a už to máme složený v pokojíčku, který se nám začíná lehce zaplňovat. 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no supeerr....je to daleko a třeba bych měla o věcech přemýšlet až jak vše dopadne...ale to já nedokážu a pomalu si sepíšu seznam... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl jéé, a to jsem na Tebe myslela - Ty jsi psala, že máš ráda smažák, viď? Já tady v úterý našla zajímavý recept na smažák z trouby, tak jsem to hned ve středu zkoušela a chutnalo nám to, tak určitě udělám častěji a je to děsně jednoduchý. 😀
Vymažeš zapékací misku máslem, vysypeš strouhankou, dáš strouhaný tvrdý sýr, na to šunku, opět sýr, zaliješ vajíčkem a posypeš strouhankou. dáš na 20 minut do trouby při 200 °C a je to hotový. 😀 Jen mně se to nahoře zdálo takový suchý (jestli jsem dala málo toho vajíčka a ta strouhanka prostě nenasákla), tak jsem tam asi v půlce pečení dala pár plátku másla (takže zdravější verze byla v háji 😉 ) a bylo to ok.

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 jo,jo,smažák máme oba rádi ...tak my to zkusíme.... 😉 takže můžu péct třeba ve varném skle,jo?

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl ono je to těžký, do poslední chvíle nevíš a kdyby měl člověk nad tím až tak moc přemýšlet, musel by všechno pořizovat až po porodu... 😒 Už jsem tady zahlídla holčinu, co měla asi ve 12.-13. týdnu hotovej celej pokojíček a nakoupený všechno pro mimčo. Taky jí tam některé holky psaly, že jestli se nezbláznila. já třeba plíny nakupovala už taky vloni, podle toho, jak jsem narazila na nějaký výprodej nebo super akci. A teď jsem za to byla taky ráda, protože nemusím kupovat plíny za několik tisíc naráz, nehledě na to, že za takovou cenu jako tenkrát, už bych je ani nesehnala. 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl jj, já mám taky skleněnou zapékací misku. 😉 nemám takový ty keramický "jednoporcovky". 🙂 A fakt to bylo dobrý. A hlavně rychlý. 🙂

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 je to těžký....ta má kolegyně...mi prodá věci,ale až po porodu,takže vůbec nevím co vše mám koupit za oblečky....jestli třeba do těch třech měsíců..bůhví,kdy se uvidíme....někomu může připadat,že to fakt řešim,ale ono to docela utíká a já nemám nic ani promyšlenýho...takže asi dnes budu psát seznámek...aspoň se zabavím....teď dost spím...myslím,že rozhašená štítná...dnes po dvou měsících jsem byla na krvi...tak mě asi zase zvednou dávkování..v těhu to hrozně skáče....tak mi pokojíček moc nepořešíme, všude máme nějaký skříně....takže uvidíme....ale taky mám v plánu právě nakupovat z akcí... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl před půlrokem bych Ti taky napsala, že to moc řešíš, ale teď mám jinej názor. 😀 Ono to fakt utíká. Tu kolegyni nechápu, já bych teda do porodu čekat nechtěla, už z toho důvodu, jak píšeš, že bych vůbec nevěděla, s čím teda můžu počítat a s čím ne. a taky bych si to třeba do toho porodu pro prcka chtěla vyprat a nachystat. a když jí to takhle řekneš, tak to nepomůže? Mně třeba za celou dobu taky švagrovka nic nenabízela, s ničím jsem nepočítala, až nedávno (asi si říkala, že už by nám to teda mohlo dopadnout) mi nabídla tu vaničku, povlečení do postýlky a plíny. Plíny teda asi ještě nenašla, ale připomínat se nebudu, to mi zas je blbý.
My pokojíček řešit musíme, protože tam budu s malým spát, takže jsme museli koupit i velkou postel,s tím, že na ní pak bude malej spát, až povyroste.

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 viď 😀 no...ona potratila jednou a podruhé ji zmizlo dvojčátko a teď má skoro 3-měsíční dvojčátka...je pověrčivá.....a o jiných věcech než oblečení jsme se nebavily....rozdíl bude cca 9 měsíců,tak ostatní věci bude asi ještě potřebovat.. 😒 budu to muset s ní časem probrat....ono se taky může stát,že dostanu po sestřenkách hadry...jedna má malýho kluka a druhá asi dvouletýho....oboum je kolem 40-i,tak nevim,jestli budou chtít další...myslím,že asi ne......

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl určitě bych to s ní časem probrala, protože kdyby mi to vážně chtěla dát až po porodu, tak bych jí poděkovala s tím, že ať si to nechá, že si radši koupím něco na bazárku a budu to mít jistý. Já už teď nekoukám, ale tady na bazárku je spoustu mamin, co nabízí balíky pěknýho oblečení za super ceny, stačí jen trochu kouknout. nebo jestli chceš nový, tak buď v Tescu na akcích, kdy potom ty bodyčka taky vyjdou na pár korun a nebo koukni do toho "pepca". 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no názor nezmění,natolik ji znám dobře....Já jsem si říkala do porodnice nový,ale jinak mi to je asi jedno... 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 už koukám na ty mixy a super ceny 😀

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl jj, já mám to samé, k doktorce a někde na procházku něco pěknýho novýho a doma je mi jedno, do čeho mi bude ublinkávat. 😀 Na cestu z porodnice mám 2 adepty, oboje tady z bazárku. 😉
Já bych taky koukla, ale raději to nebudu pokoušet. 😒

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 😀 jo jo asi tak,jak píšeš.... 😉 asi brzy něco objednám... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl buď a nebo 😉 Oboje bylo po 120ti Kč. 🙂 a kombinézka za 150.

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 super,kombinézka je vůbec úžasná... 😉 😀

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl jj, objednávej. 😉 Já už mám zákaz. 🙂 Už jen ty noční košile a pár věcí okolo a končím. 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl z té mám taky obrovskou radost. Já včera koukala v tom obchodě, jak jsme brali tu postýlku (rozdělávali poslední, co byla v akci, tak jsme chvíli čekali) a ceny teda horor. Za kombinézku chtěli asi 400 a to nebyla ani tak teplá, jak tahle. a noční košile tady děs, všechno to mělo polský visačky, naprosto obyč., nic na ní nebylo, materiál taky nic moc a 430 Kč. 😖

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no ty ceny jsou hrozný,to je masakr.....a na kolik vás vyšla postýlka?Máte klasiku dřevo nebo jen tu stěhovací /nemůžu si vzpomenout,jak se jmenuje... 😀 😀 😀 /?

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl myslíš cestovní? 😀 tu budou mít naši, my máme dřevěnou klasiku, nic extra. Byla v akci za 990 Kč, vedle stála téměř stejná za 2000, docela mazec. a matraci máme kokos s pohankou a ta byla za 590 Kč.

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 jo,jo cestovní,měla bych začít číst...jsem nějak mimo...no,tak to je pěkná cena... 😉 na tom bazárku toho je...až oči přecházejí... 😀

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl tak aspoň víš, proč už tam nelezu. 😀 Věřím, že by se mi tam toho líbilo.... 🙂

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no,těžký něco vybrat... 😀

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl právě, chtěla bych brát všechno. 😀 No já doufám, že toho máme dost tak do toho půl roku. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no,je to docela těžký mít vše včas...podle mého tedy... 😲

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl ale zas dneska je ten luxus, že dneska objednáš a většinou do tří dnů Ti to dorazí, takže není problém chybějící věci rychle pořídit. 😉
Jsem Ti ani nepsala, jakej jsem koupila prckovi drahej čaj, v lékárně. Mě doma málem švihlo z toho. 😀
Byli jsme minulý týden ještě vybrat lékárnu (mých posledních 1100, co můžu od práce čerpat, než půjdu na mateřskou), tak jsem měla na lístku seznam, co ještě potřebuju, tak jsem paní hlásila a když jsme skončily se seznamem, tak na pokladně bylo necelých 900,-, takže mi zbývaly ještě asi 2 stovky. Tak jsem zapřemýšlela a že bych si teda vzala nějakej granulovanej čaj, pro malýho. Tak paní mi nabízí fenyklovej, za 70 Kč, já na to ok, ona, že jestli chci k tomu ještě heřmánkovej, tak já souhlas, v duchu počítám, že dohromady 140 Kč, tak že si ještě vezmu hroznovej cukr a mám to vyřešený, paní to jde hodit na pokladnu, já se ptám, jak jsme na tom a ona, že mi dá lízátko za 1Kč a jsme přesně na 1100 Kč. Zarazilo mě to, ale říkala jsem si, že jsem se asi předtím na té pokladně přehlídla a že tam teda bylo víc, než 900. Podepsala jsem se, sbalila věci a šla jsem pryč. ale stejně jsem nad tím celou cestu přemýšlela, jestli jsem tak blbá. No a doma jsem zjistila, že ten čaj za 70 Kč je Čajánek, jenže ten druhej už je Hipp, s cenovkou 133 Kč!!! což jsem si v té lékárně teda nevšimla. Super,ne? No ještě, že jsem to v podstatě neplatila. ale to bych si ho tam stejně nekoupila. A už vůbec ne Hipp. V Kaufu jsem koukala, že ho mají za 119 Kč. A další týden přišel leták z Tesca, že mají akci na Hipp, 1+1 zdarma a ten čaj tam byl taky, takže vycházel na 60 Kč. No já bych si nafackovala. 😀