CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 no právě....ale už jsem jí řekla,že si ty věci koupim...ch jo....no,jsem blbka,jsem to uspěchala....no něco málo koupim...seženu si ty různý pičičinky....kosmetiku a tak....a když vše bude o.k...tak jí napíšu,že to chci mít všechno v kupě před porodem....tak ať se rozmyslí,jestli mi to prodá nebo to dá net...A bude vyřešeno....
Nehledě na to,že pokud sestřenky nebudou chtít další, tak možná něco tetky přinesou,ony mě občas zásobujou hadrama....takže možná ani nebudu muset věci shánět...ale pro bodýčka jedeme v neděli do tesca amooc se těšim...A kupovali jste lahvičky...?Kolik?
no,tak nebude to navždy.. 😉 Nekecají Ti do výchovy?To bych já nedala...No,vyrostla jsem s tatínkem...a tam to bylo trošku jiný...byla jsem venku nebo doma.....vzhledem k tomu,že tatínek měl přítelkyní a zájmy,tak jsem občas bývala sama...takže nejsem moc zvyklá poslouchat maminky,i když jednou za čas se teda musim přemoct... 😉

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl lahvičky sem nekupovala. 1 sem dostala od kamarádky ještě když sem byla těhotná a pak když sme Terezku zapíjeli tak sme dostali další 2. já jsem pak jenom koupila od MAM když sem myslela že Terka bude na noc pít umělý mlíko a prd. Takže sem vyhodila 180 kč z okna a je mě k prdu. Můžu do ní max vařit čaj nebo dávat šťávičky. Občas by kecali,ale já si to dělám podle svého. Kluci vychovali před 40 a 36 lety a to bylo kapku jinačí, takže díky za rady, ale nechci.

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 aha,tak to jo..no je to takový blbý,když člověk neví,jestli bude kojit nebo ne....no,ale tak se na rychlo pak můžou koupit někde,viď? Nebo koupit radši nějaké s tím sterilizátorem...?No, přesně, to samé Martinova maminka...ona je hodná...ale je v bezpečné vzdálenosti... 😉 a pak se rádi všichni vidíme... 😉

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl jsem si to říkala taky. Zbytečně do toho cpát prachy když bude mlíko. Já co mám tu MAM tak to je samo sterilizovací že ji složíš na sebe, dáš tam vodu a na 3 minuty do mikrovlnky a je vyvařená. Taky bych ráda bydlela sama, ale holt si musím počkat.

martina_81
10. led 2014

@petrufa86 no my na tu matriku šli taky jen tak, bez ničeho. A paní úplně super, že lidi zbytečně neprudí kvůli dokladům, že na to jméno po otci jí stačí občanky a těhu průkazka. Tak jsem řekla, že průkazku stejně nemám. a ona během toho, co tvořila Jirkovi ten rodný list, řekla, že pokud vím, kdo mi ji vystavil a který datum, tak nám to udělá i bez toho. A bylo. 😀
ani postýlka nemá být složená? A já mám pocit, že jsem snad poslední z březnovek, kdo neměl doma složenou postýlku. A kočárek budeme mít na tu chvilku taky dole ve sklepě, nikam jinam ho uskladnit nemůžeme. To by se z toho člověk musel zbláznit. 😖
My bysme možná postýlku do ložnice nacpali, jenže když má Jirka směny, tak nevím, jak bysme to dělali, víš? Když by přišel ráno po noční a chtěl spát, nebo když prcek bude v noci brečet a Jirka pak bude ve 4 ráno vstávat, tak to bude takhle jednodušší. My budeme mít přes den klid a Jirka se v pohodě vyspí.
Ty čaje nějak neřeším, maximálně to vypiju já, taky si myslím, že pro dítě to nebude moc ok, co jsem tak studovala ty obaly. 😒
Já se loučím, Jiří už mě zase vyhazuje. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 aha,to nevím,že to existuje...tak teď už vím....jéé to je super,takhle hnedka... 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 papa muck,zase zítra 😉

petrufa86
10. led 2014

@martina_81 za nás tam právě nebyla matrikářka, která měla dovču ale zastupovala ji ženská z evidence obyvatel a ta byla až moc pečlivá bych řekla. Nemá být doma kočár a složená postýlka. Kočár sme dodrželi, postýlku ne. Tak u nás spánek je v pohodě. Jarda z toho měl taky strach, ale sám tuhle říkal když se ho někdo ptal že dobrý. Jen první noc se nevyspal protože nebyl zvyklý a jinak od tý doby spí jak dudek. Ani neví kolikrát sem Terku budila. Ona brečela občas jen ze začátku když měla tu koliku jinak ne. Ona se vzbudí, já si ji vezmu do postele, nakojím ji, počkám až usne a přenesu ji zpátky do posttýlky. Lampičku nerozsvícím, mám takový noční světlo na 3 baterky takže Jarda nemá ani tucha a chrápe.
@muddledgirl http://www.zbozi.cz/vyrobek/mam-lahev-anti-colic/

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 cože?Nemá být doma kočár a složená postýlka?To nařídí úřad,si dělaj prdel?Já nemám kam schovat kočár...a s tou postýlkou to už je úplnej masakr..kde to žijem... 😉 díky za odkaz... 😉

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl neměla by, ale to je jen taková blbá pověra.

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 jo,pověry znám...ale jestli nebude down..tak se můžu na celý pověry vys....nemáme to kam jinam dát....zdraví dítěte to neovlivní...to fakt ne... 😒

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl to ne a down to nebude, takže klídek 😉

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 uvnitř tomu věřím...ale jsem celá strachy posr......fakt...každej den si pobrečim...

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl nedivím se ti, ale věř tomu. Já v porodce ležela s holčinou, shodou okolností z vedlejší vesnice a ta měla podezření na downa 1:35. A bylo to zrovna před vánocema. Zařídili si podrobné vyšetření v Brně a tam jim to vyšlo negativně a dneska mají zdravýho 4 letýho Petříka.

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 😉 hele kočko...teď jsem taková zmatená na fotce z 3D mám 7,5cm /to je celková míra asi viď../ na papírech 1x crl 6,7 cm a na druhém papíře 6,25 cm..Je to normální?

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl jojo, vždy se uvádí celková dílka od hlavy k patě. A teda těm 3 různým délkám teda nerozumím 😒 😒

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 no, to já teda taky vůbec.....tak nevim,jestli si do HK nemám brnknout než půjdu s výsledkama k doktorce 😒 😉

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl tak dr by se s v tom snad vyznat měla. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 no,mně přijd uhozený, že ze stejnýho dne na dvou papírech jsou jiné hodnoty CRL...to nechápu teda.... 😒

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl já taky ne, je to divný. 😝

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 😝 to teda....no nic, brnknu do centra v pondělí...ať mám klid..... 😀 😀 😀

martina_81
11. led 2014

@petrufa86 no uvidíme, jak nám to bude fungovat, vždycky se můžem nastěhovat k Jirkovi do ložnice. 😀
@muddledgirl CRL je od temene ke kostrči, ale proč se pak ty 2 hodnoty liší, to stejně nechápu. 😒 A to psal stejný doktor?

martina_81
11. led 2014

@muddledgirl jestli Ti to pomůže, hodím Ti sem takovou tabulku. 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 já vím..ano stejný doktor v jeden den..týkalo se to prvotrimestriálního screeningju... 😉

martina_81
11. led 2014

@muddledgirl tak to nechápu. 😒 ale bůhví, co tam mám napsanýho já, mám to založený v průkazce, vím, že jsem to tekrát četla, ale už si to nepamatuju. Takže jedině se fakt zeptat. 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 však jooo.... 😒

martina_81
11. led 2014

@muddledgirl a my to máme přesně za 2 měsíce! Pokud teda prcek vydrží podle plánů pana doktora. 😉 Zrovna večer jsem říkala Jirkovi, že za 2 měsíce budu spát v porodnici. 😒 Na ten pobyt se teda neskutečně těším. 😖

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 to bude bomba až budeš mít miminko u sebe.... 😉

muddledgirl
11. led 2014

@muddledgirl to spaní v porodnici tak nevadí..ono někdy je dobře,že tam jsou sestřičky myslím....kvůli kojení třeba... 😉

muddledgirl
11. led 2014

@martina_81 Ty to máš v průkazce?A i ty ulrazvuky tam nosíš?