CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
20. led 2014

@martina_81 tak to je dobrý, já mám všechny obrázkový od hyblera 😉 😉 .

martina_81
20. led 2014

@petrufa86 tahle je new baby a už jsem četla předtím, že stojí za prd, proto jsem brala jen 1. A kdybych to netušila a měla objednaných víc, tak je rozhodně vracím!!! Já mám potom ještě libštátský plínky a osušky s medvídkama (taky jsem je sem dávala) a ty jsou teda o něčem jiným, plínky fajn a ty osušky mají ještě větší gramáž, takže žádný záclony. 😀

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81
@petrufa86 Holky,když mám váček za zubem....tak dá zubař antibiotika i v těhu?Prý jsou nějaká...Hned ráno volám....začíná mě od toho pekelně bolet v krku... 😒

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl ☹ no určitě jsou i antibiotika vhodný v těhu, ale zkušenost s tím nemám. 😒 a zas ty zuby, viď? ☹

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 no 😒 bolí to jako prase...trošku mi to napuchá pod čelistí a bolí při polykání.Já měla naposled váček,když jsem měla zkažený moudrák a to mě v GB léčily asi 4 antibiotika až mi ho můj zubař v čechách vytrhnul a byl klid... 😉 Tak snad ty antibiotika pro těhulky zaberou a doufám,že už mě zítra vezmou..

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 Tak co kočičko,jak je?

margarita1
21. led 2014

@martina_81 Myslíme na tebe , snad jsi v pohodě

margarita1
21. led 2014

@muddledgirl pane jo, já si taky se zubama užila, tak se drž,ať to brzo přejde !!

martina_81
21. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl @margarita1 tak jsem včera opravdu ošklivě procitla... je mi zle, chce se mi zvracet, od večera řvu, usnout se mi podařilo až ráno v 6.... celou dobu jsem koukala do stropu a čekala, že se z toho šílenýho snu probudím, protože tohle přece nemůže být skutečný.
Na něco jsem připravená byla, ale to, co přišlo, mě totálně odrovnalo. ☹ ☹ ☹ Vzhledem k tomu, že ona "přátelská zpráva" od toho kluka byla z října, tak jsem čekala, že řekne, že s ní měl nějakej úlet v té době, prostě "uklouzl" a stalo se, s touhle verzí jsem tak nějak počítala.... No, jsem asi vážně naivní. ☹
Holky, on to s ní táhne už od léta, kdy byla v práci na brigádě, tj. od začátku mýho těhotenství. a když jsem se zeptala, jak dlouho to trvalo, tak doteď. naposledy s ní byl tento víkend. Vymysleli si na netu imaginární profil kluka, i s fotkama, ze kterýho si po večerech psali a za kterým teda Jirka o víkendech jako jezdil (tenkrát mi řekl, že přece ho nebudu držet doma na řetězu, ne? a že taky potřebuje mezi lidi). Jak na tohle všechno mohl mít žaludek a nervy, to já prostě nechápu.... ☹
Hlavou se mi honilo tolik věcí (jak dlouho mi lhal, co všechno si vymýšlel), že jsem se zmohla jen na "proč?" Odpovědí mi bylo jeho pokrčení ramen a že "asi mládí a velký prsa" (jak málo chlapovi stačí, že?). Je jí 19 a vypadá, že moc inteligence nepobrala, což mi pak ještě potvrdila kolegyně z práce, že to mládí a prsa je asi tak jediný, co má, jinak je totálně blbá a vypadá jak štětka. Což už jsem psala tady, že tak vypadá podle fotek na fejsu. A podle zpráv, co jsem si s ní vyměnila, vážně moc chytrá nebude...
Měla jsem takovou chuť ho zmlátit (s tím zase počítal on, prý by na mým místě strašně zuřil), ale celkem v klidu jsem mu řekla, ať si sbalí věci a vypadne, ať mi táhne z očí! Řekla jsem, že může ještě přespat, když jde teda dneska do práce, já mu dneska sbalím věci a večer může táhnout za ní (kam, to nevím, ona bydlí u rodičů), že ho tady nechci. Byl skoro ještě dotčenej, myslel si totiž, že když se přizná, tak já asi řeknu fajn, pár dní to budu rozdejchávat a pak bude všechno zase v pohodě... Dobrý, ne?
Ustoupit nehodlám (i když asi nemám právo ho vyhodit, když platí hypotéku), ať si to s ní zkusí.
Když jsem šla večer spát, tak mě ve dveřích do ložnice doběhl, snažil se mě chytit a říkal, jak ho to mrzí, jak mu mám dát ještě šanci (kolikátou už, proboha?), jak nechce jít pryč, jak JI nechce (najednou), jak chce zůstat se mnou a s malým, dokonce brečel (dobrej herec, ale za ty měsíce to má zmáklý), tak jsem mu vrátila jeho kecy ze soboty, že jestli mě chce citově vydírat a že si to divadlo může ušetřit, že už o něho nestojím.
dnes večer čekám něco podobnýho. 😖 Ale ustoupit vážně nehodlám a tu tašku mu vážně sbalím. I s tou mikinou, co od ní dostal k narozeninám! 😠 Řekla jsem mu, že za ty roky jsem překousla ledacos, ale tohle? Tolik lží, přetvářky, prohnanosti a navíc, když jsem těhotná? To považuju za tu největší zradu. ☹ ☹ ☹
Jak může člověk, o kterým si myslíte, že vás má rád, dokázat tak neskutečně ublížit?
A to mi včera v té ložnici řekl, že mu došlo, že mě "asi" miluje! To mě teda vytočilo ještě víc. Asi? Tak jsem řekla, že když asi, tak tím spíš, ať táhne a vyjasní si, co vlastně chce!

martina_81
21. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl @margarita1 a víte, co je největší paradox? Vyvážel ji naším autem 😠 někam do Olomouce, kde spolu bývali po hotelech, jen jednou se s ní ukázal tady v České a hned ho někdo naprášil. Dobrý,ne? Byl včera na toho kluka hodně rozzuřenej....
A někdo takovej, kdo platí naftu, hotely, jídlo a bůhví, co ještě nějaké mladé rajdě (měla to označení u fotek), mi pak bude vyčítat, že jsem si koupila tričko a troje kalhotky, abych si udělala radost...
Nevím, co bude dál, ale tohle prostě jen tak nerozdejchám. ☹

margarita1
21. led 2014

@martina_81 to je mi strašně líto,ale promiň, je to nehorázný prase, který si nezaslouží nic a to, že tě "asi miluje", tak to je opravdu nářez. hrozně ráda bych ti pomohla,ale nevím jak. Hlavně se snaž být aspoň trošku v klidu, kvůli malému , i když je mi jasné, že to asi moc nejde,. Já ho nechápu, fakt mi to hlava nebere, přijde mi, že se chová jak děcko.

martina_81
21. led 2014

@margarita1 nebudeš tomu věřit, ale nálada se mi zlepšila a začínám se tím skoro bavit.... Hlavně jsem se aspoň uklidnila. Zjistila jsem totiž, že to na něho ta jeho holka nahrála, aby ho dostala pro sebe. jen nevěděla, že nechodím na fejs a ona bude muset čekat tak dlouho, než já na tu zprávu přijdu... Nechala se asi inspirovat nápadem s imaginárním klukem, vytvořila na fejsu profil nějakýho kluka, z kterýho mi poslala pár přátelských zpráv o tom, že má můj přítel poměr s nějakou mladou holkou a doufala, že se chytím. Já se chytla, sice pozdě, ale přece. Napsala ještě pár zpráv a při té poslední chytře poukázala na sebe, abych to měla jednodušší a mohla na Jirku uhodit.
(když jsem mu včera psala, že večer budu chtít vyjádření, tak jí prý psal - asi, že něco tuším, nevím - a ona mu poradila, aby se přiznal. no není zas tak blbá, že? 😀 )
No a když jsem jí včera večer v návalu zuřivosti psala, co si o ní myslím, tak mi téměř okamžitě odepsala, vykala mi stejně, jako ten cizí kluk (nepřišlo mi to divný, asi úcta ke stáří 😖 ), vyměnily jsme si pár zpráv, psala, že ji to štve, ale pořád se starala, jestli teda Jirku vyhodím a rozejdu se s ním... jsem si říkala, jestli mi to jako chce rozmluvit nebo co. Ta mrcha se jen ujišťovala, že ho fakt kopnu do prdele, nechám ho jít a ona ho bude mít pro sebe, no chápeš to? došlo mi to dneska ráno, když mi ještě psala, jestli se s ním vážně rozejdu. Opět jsem ji ujistila, že ho po tom všem fakt nechci a že je celej jen a jen její, že mu dneska sbalím hadry a večer už ho má u sebe....
a v tu chvíli jsem zjistila, že profil toho cizího kluka, co mě tak informoval, byl najednou zrušenej. Ještě včera byl aktivní.... Že by náhoda???
No všechno to do sebe najednou krásně zapadá... Jirka jí řekl, že s ní nechce být, tak vymyslela tohle.
Můžu Ti říct, že mi je toho mýho trouby skoro líto. 😀 😀
A teď najednou nevím, jestli jí tu radost mám udělat? 😒

margarita1
21. led 2014

@martina_81 no, za ty poslední věty tě obdivuju,ale udělal dvakrát, udělá zase, starého psa nepřevychováš a já bych jí to přála a za pár let, bych se smála. Ale záleží na tobě, jestli s bním chceš být nebo ne, jak to cítíš ty, do toho ti nemá nikdo právo mluvit 😉

muddledgirl
21. led 2014

@margarita1 hmmm...musela jsem sestřičce vykecat díru do hlavy..aby se na mně doktor zítra aspoň mrknul...Hrozně se divila,že mě to bolí při polknutí... 😲 no já jim dám....já se bojim horeček,nechci ublížit mímu...

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 ahojky,mně ráno nebylo dobře,zase jsem bléé a pak jsem znovu spala doteď...asi kvůli tomu zubu

jdu číst story...

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 tak teď jsem tu největší story dočetla a řeknu Ti,je mi z něho zle.....Popravdě bych ho taky vyhodila....jsi statečná holka a máš to teď teda pěkně na hovňajs a brečim za Tebe...fakt.....Ty už můžeš jít na mateřskou nebo za dva týdny? Holčičko naše,pevné nervy...

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 kočinko,já bych to taky nerozdejchala...budeš to mít těžký....ale bude Ti líp bez něj líp podle mně......otázka,jak to dáš finančně...Příspěvek na bydlení dostaneš, pak možná i přídavky.... 😒

martina_81
21. led 2014

@margarita1 když on je vážně debil! není to typ, co by ženský sváděl, spíš se nechá "ukecat", stačí na něho vážně zamrkat a on už běží. 😖 No já jí včera taky psala, že bych jí přála, aby dopadla tak, jako já....
Miluju ho, ale tohle fakt přehnal, nějaký "uklouznutí" bych fakt ještě pochopila a časem rozdejchala, ale takovýhle sviňárny na mě dělat takovou dobu? ☹ proč, proboha?
@muddledgirl ? oni Tě dneska nevzali? Já myslela, že akutní případy berou okamžitě, u nás je to brzo ráno.

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 no,já tam nešla..já se hned ráno poblinkala a pak tam volala,horkotěžko jsem vysvětlovala,že jsem st tím jednou měla děsný problém...že mě nezabraly 4 antibiotika....a ona,jeslti mám horečky já,že ne,že tam to nechci nechat dojít...a opakovala jsem,že jsem těhu....divná sestra....v.ypadá hodně mladě...

Rozhodnout se musíš sama,to je jasný...ale teda...já bych mu rtu držku rozbila,fakt...nebo bych minimálně po něm něco hodila...

margarita1
21. led 2014

@martina_81 v tom případě můžeš třeba za rok řešit to samé. Přijde mi, že ho až omlouváš,ale sama musíš vědět, jak to cítíš. Tebe to pak bolí ☹

martina_81
21. led 2014

@muddledgirl když já bych ho musela asi včera zabít... flákla jsem ho ovladačem po hlavě, docela silně a myslím, že to muselo dost bolet. 😀 😀 Říkala jsem mu, že bych mu nejradši rozbila hlavu a usekla šulina. 😀
Víš, jak z něho a z toho všeho bylo zle mně? 😒 Večer jsem do sebe dostala sotva přesnídávku a to jsem s ní bojovala asi hodinu, to samý dnes se snídaní, do toho se snažím být v klidu a ještě uklidňovat malýho... ale teď už se tím fakt bavím, je to prostě debil.
@margarita1 @muddledgirl a taky si myslíte, že to na tom fejsu psala ona a celý to narafičila, aby ho dostala?

jinak změna: včera mě "asi" miloval a dneska už mě "neskutečně" miluje!!! 😀 😀 😀 To je herec, co?

Teď mi zas psal kámoš, že by ho nevyhazoval, že budu vypadat já jako ta špatná, co ho vyhodila, když on přece chtěl zůstat se mnou a s malým. Ale že je to teda hnus, co mi udělali.
A ráno se nabízel, že až mu to budu chtít oplatit, tak mu mám říct, že mi s tím rád pomůže. 😀 Prdlouš. 😉

martina_81
21. led 2014

@margarita1 neomlouvám ho, to rozhodně ne, tohle fakt už posral. proto jsem mu říkala, že jsem překousla hodně, ale tohle mu nikdy neodpustím! 😠

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 tak přesně tak...oplatit,oplatit,oplatit...až to bude nejmíň čekat...to je dobře,žes ho praštila.....no narovinu,já myslim,že i když s nim zůstaneš, nikdy už mu nebudeš moct věřit....samozřejmě...jde taky o to,aby ses uživila....já bych ho tam asi určitě nesnesla...ale jestli ho tam sneseš..tak bych ho tam nechala...ať platí a pořádně,,,když mohl děvkám něco kupovat...ale rozhlížela bych se jinde...vážně

martina_81
21. led 2014

@muddledgirl říkala jsem mu, že mi v životě nikdo tak neublížil a že momentálně ho fakt vidět nechci, proto chci, aby vypadl. S tou důvěrou jsem mu to říkala taky, jestli si uvědomuje, že bych mu nedokázala věřit už vůbec nic, po tomhle, co předvedl, co všechno si vymýšlel.... 😠 No sama bych to tady rozhodně neutáhla, už jen za bydlení dáváme 10 tisíc. 😖 říkám si, že třeba časem bych ho tady snesla (pokud nezůstane s ní), ale teď fakt ne. No jsem zvědavá, co bude večer dělat za scény, abych ho nevyhazovala. 😖 prosila jsem ho sice, že bych ráda, aby to proběhlo v klidu a bez emocí (jak on vždycky říká), aby si večer jen vzal tašku a odešel, ale bojím se, že se budou opakovat scény jako včera v ložnici. 😖

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 No,teď to řeknu blbě,ale tak jak to cítím..společný majetek dvou lidí je vždycky průser... 😒
Utáhla možná..kámoška má tři děti /přítel má jinde trvalý/ a má asi 20 000...chce to zjistit samozřejmě dopředu..na netu jsou kalkulačky co se týče všeho.....

Já mám smůlu...já mám trvalý na městě,takže mě těžko dá nějaký příspěvky na bydlení...ale pokud by bylo nutný to řešit,tak to řešim s majitelkama..,,,,ale zatim by to spíš potřeboval přítel...ten byl dlouho bez práce......

Já bych ho doma nesnesla....hajzlíka...ty prachy,to je vždycky průser...bez emocí to asi nepůjde... 😒 😉

margarita1
21. led 2014

@martina_81 @muddledgirl hele, já si myslím, že to psala ona doufá, že ho vyhodíš,aby byl s ní. Já bych s ním pak asi mohl atěžko něco mít, když nevím, kde co a jak. Víš jak a hlavně, to zdravotní riziko, když jsi těhotná !!! Hele, musíš si sama tohle rozmyslet, každá z nás snese něco jiného. Jestli ti to za to stojí nebo ne.

martina_81
21. led 2014

@muddledgirl no právě, ty prachy. 😒 zatím to jde jen přes city, takže tyhle věci neřešíme asi ani jeden, ale čekala jsem, že se tím začne ohánět, že má právo tady zůstat, když to platí.. 😒 Trvalý máme oba tady, takže by mi nedali nic a nemyslím si, že on by se někde přehlašoval.
@margarita1 já jsem mu včera řekla, že bych mu teď nemohla dát ani pusu, při představě, kde všude ji měl. 😠 No já jsem na 100 % přesvědčená, že to psala ona. Jinak my spolu nespali, ani nepamatuju... 😖 Proč taky, když má mladou? A doma má tlustou kouli... 😒

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 😒 😒 😒 jasný no....to je blbý.....no uvidíš,jak se dohodnete no...to on se tím asi ohánět začne časem... 😒 to by Ti teda fakt nic nedali....Hele,my jsme spolu taky nespali....Do 23.12. jsem to měla zakázaný a zatím holt nemám náladu...přítel to zatim dává....a když vyjde vše o.k....tak na něj hupsnu....
Ty voe....nejsi vůbec tlustá.....

martina_81
21. led 2014

@muddledgirl tak s vychrtlou 19kou se porovnávat nemůžu, že? 😖 a pohled na nahou ženskou v 8.měsíci asi taky není nic moc. ☹
No já nemůžu... on píše jí a ona mě!!! Že prý se neujišťuje, že jsme se rozešli. Dobrý ne? On jí určitě napsal moje podezření a ona se brání určitě tím, že jsem si to vymyslela, abych ho proti ní poštvala a neodcházel ode mě. Tak jsem mu napsala,že o to zájem rozhodně nemám, takže mu jdu balit (ona prý nechá na mě,co mu sbalím), aby s ní měl do začátku v čem vegetit. 😀 😀

muddledgirl
21. led 2014

@martina_81 vychrtlý jsou hnusný...bllééé 😉 jsou to paka Ti řeknu....jen mu hezky sbal... 😉