CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 právě, že plavek mám hromadu a na bazén jdeme tak 2x do roka. 😀 poslední rok a půl jsme nebyli ani jednou, protože jsem nechtěla chyti nějakou infekci kvůli ivf. 😒

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 hi hi..se počůrám...tak to já bych měla taky...já mám klidu...nějak to nepotřebuju....no....ale dnes se možná přemůžu ....je mi ho líto ... ☹

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 když rozklikneš nějaký ty plavky, tak je tam pod tou velikostí tabulka velikostí. sice je teda nějaká pitomá, ale třeba se v tom zorientuješ. 😒 http://www.bezvasport.cz/doc/tabulky-velikosti-8/

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl koho ti je líto, chlapa? jak to?

petrufa86
3. únor 2014

@martina_81 to jo, ale nějak se v ní nemůžu zorientovat, je tam jen dámské oblečení a pod tím velikost šatů

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 no,ještě neměl sex,co jsem těhu....do prosince to bylo zakázaný 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@petrufa86 nejdřív si nahoře navolíš dámské a potom plavky 😉

martina_81
3. únor 2014

@petrufa86 a já právě čumím, že tam míry jsou a ono je to jen pánský! tak to je pěkně na prd teda. 😖
@muddledgirl myslíš, že neměl, jo? 😀 😀 néé, sorry, dělám si srandu. 😀 tak určitě praktikujete jiné formy rozkoše, ne? 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 nééé...donedávna mi bylo zle....a kdyby si někde ulevil,tak se mu nemůžu divit...

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl a to já se tomu svýmu teda divím. ☹
@petrufa86 holky, na zopiku mají nově batohy a pěkný, přemýšlím, že bych koupila Jiřímu k svátku, ten co má, už je děsnej. 😒 http://www.zopik.cz/Special/Aktuality/Dnes-Vas-...

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 ☹ ☹ ☹ super....potřebujem na nákupy 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@martina_81 já myslela,že budou větší ☹ docela pěkný....kde jsem to viděla....v Samu u nás myslim...nebo kde měli ve slevě....pumy batohy....mě vždycky vydržely a stály jenom cca 300

martina_81
3. únor 2014

@muddledgirl no Jirka má tuším obyč z Tesca, už hodně dlouho, taky stál kolem 300, ale už je hroznej, pořád v něm tahá něco těžkýho (i nákupy 😀 ), takže už jsem ho i několikrát zašívala a 380 Kč mi přijde pěkná cena. 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 to jsi dobrá zašívat batoh..já si pomalu nepřišiju ani knoflík... 😀

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl a co mám dělat? 😒 nedávno jsem mu u montérek zašívala celou prorvanou kapsu a on ten magor si to hned za další směnu prorval zase. 😠 ale jinak jsem na to taky děsně líná, má už druhý rok roztrženou bundu (vevnitř u podšívky) a taky jsem se k tomu ještě nedostala, protože se mi do toho nechce. 😖 a děravý ponožky teda nezašívám. 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 My máme na to paní 😀 😀 😀 za pár kaček,víš....A včera byl sex čoveče... 😉

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl ? na co máte paní? na zašívání? 😀 tak to je mazec. 😀 jé, ten sexík závidím, i když asi předevčírem jsem říkala, že už ani toho milence bych nedala, jak jsem hotová, nevím, co bych s ním dělala. 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 no,tak já když něco zašiju,tak se to hned rozpáře...batoh zašívat,na to bych se mohla...jako fakt....prostě je to blbý,ale levný věci jsou spotřební...Zašívá mi kalhoty,který mi věčně rupaj,když ztloustnu....kapsy roztrhaný a tak...je to super... 😀 Jsou lepší věci...než zašívat...když mi to může někdo udělat...já bych u toho ztratila nervy..... 😀 😀 Jsem se tlemila...prý jsem užší...no ani se nedivim...když jsem to neměla ani nepamatuju... 😀 😀 😀 😀

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl tak já na nějaký větší zašívání vždycky řeknu mamce a vezme mi to na stroji, na to bych se taky mohla vyprdnout. 😉 tak hlavně, že jste si to užili. 😀 já už mám skoro zákaz, protože mám strach, aby tam prcek vydržel do toho března a můj dr se bojí, abych mu neutekla do Ústí, kdyby byl nějaký problém, tak prý mám odpočívat, už moc neblbnout a raději bez styku. 😀

petrufa86
4. únor 2014

@muddledgirl jsem asi slepá nebo blbá.
@martina_81 já jsem jardovi k svátku kupovala batoh do práce u větnamců, je hezký a stále drží, vypadá takový bitelný na to že je od nich. Jinak v SAmu sem mu kupovala k vánocům mikinu taková zvláštní modrá barva a je fakt pěkná.

Jinak dneska sme se s Teri pěkně vyspali, probudily sme se před 10 minutama. Kdyby mě někdo řekl že budu spát do půl 11 tak mu řeknu že je magor a ono jo 😀 😀 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@petrufa86 tak to je dobře,že jste se hezky vyspali....já dnes moc ne..ale neva..mám naspáno.... 😉

martina_81
4. únor 2014

@petrufa86 no vidíš, po půl roce ses pořádně vyspala. 😀 To Terezka tak dlouho vydržela, jo? 🙂

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 však to chápu...to já se pak budu taky bát.... 😉

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl já se nebojím (myslím co se týče toho sexu), ale už to nezvládám, těch 15 kg a obrovskej pupík mi neuvěřitelně snížilo pohyblivost a zrovna v té posteli je to fakt mazec. 😀 dneska ráno jsem šla na záchod a přišla jsem za Jirkou k počítači (přišel po noční) a on na mě vyvalil oči, zasmál se a že prý kam se hrneme. 😀 Že mu ten pupík připadá zas nějak větší. 😉 No hlavně, že jsem ho pobavila.

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 já jak jsem byla moc brzo..tak nevím..jestli to pak budu pokoušet..... 😉 No,mně přišlo,že se zastavilo...ale podle věcí...asi pomalinku ale přece stále rosteme... 😉

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl jj, ono se na chvilku zastaví a o to víc pak najednou povyskočí, uvidíš. 😀 no jak jsem měla strach, že snad budu muset pořídit ještě nějaký rifle, tak ony mi jsou pořád suprově, takže ten měsíc v nich už určitě vydržím. 😉 jen jsem zvědavá, v čem budu chodit potom. 😖

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 potom? V tom samém,ne?Nebo myslíš,že Ti bříško půjde hned dolů?Mně teda určo néé....

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl ty první 2 řady tunik se mi děsně líbí, až na tu cenu. 😒 http://www.tehotne.cz/kojici-a-tehotenske-tuniky/ narazila jsem na ně, když jsem vybírala tu noční košili.

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl no právě, že s tím taky nějak nepočítám, proto nevím, v čem budu chodit. 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 já na ty vzory moc nejsem.... ☹ no,taky mám jedno triko těhu za 500,- a koukám, že mi asi moc dlouho nevydrží 😀 😀 😀 to zas byl kup...dnes se půjdu podívat,jestli najdu ten přestěhovaný sekáč nebo ne....