CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
25. únor 2014

@margarita1 Ahoj čiči..no hlavně co Ty? Jak to s Tebou vypadá? Jo jo rosteme...už se mi pupek nikam nevejde... 😀 😀 😀 Tak jsem musela koupit pár hadýrku v sekáči,ale jsou super a jak nové... 😉 😉 😉 Dnes uklízím....Objednala jsem výrobky z Eurony a drhnu co můžu...ale nějak nemůžu spát poslední dny...tak asi někdy odpadnu..dnes jen 3,5 hoďky.. 😠

martina_81
25. únor 2014

@muddledgirl tak to u nás normálně taky, ale myslím, že když tam probíhá vyloženě ten kurz pro děti, tak je bazén pro veřejnost uzavřený.

@margarita1 a co mu mám udělat, když vypadnout nehodlá? 😠 Stresovat se nechci, tak myslím jen na malýho. No já už mu nevěřím pomalu ani to, jak se jmenuje... když jsem teď viděla, jak mi lže do očí a tvrdí mi hromadu nesmyslů... a on si pořád myslí, že to prostě za týden bude zase dobrý.... ptala jsem se před měsícem kámošky, jak zvládala nevěru svýho manžela a ona mi řekla, že za čas to přejde, že mu sice odpustila, ale nezapomene nikdy... a že to prostě pár let trvá.... takže vyhlídky do budoucnosti opravdu super.... teď začal řešit regály do komory (bydlíme tady 4 roky!!) a je děsně akční, tak nevím, co tím sleduje, jestli na mě chce jako udělat dojem? mám ho na háku... a docela se těším, až budu s malým v pokojíčku.

muddledgirl
25. únor 2014

@martina_81 u nás ne...ani náhodou..vždy je natřískáno..ať je co je....celý velký bazén je vždy zaplněný.... 😉

margarita1
25. únor 2014

@muddledgirl já se k sobě nechci moc vyjadřovat 😵 , uvidíme, uvidíme , znáš to 😉

@martina_81 já se ti nedivím, já na svou povahu bych mu to neodpustila a ukončila bych to,ale chápu tebe, že by jsi mu dala ještě jednu šanci,ale po tom, co udělal u vás doma, no comment. Snažila bych se asi hledat pak jiné bydlení, nebo to n+jak řešit,ale musíš vědět ty sama, jak moc ho miluješ a chceš s ním být nebo nebýt. Chápu, že to není jednoduché, proto si to musíš rozhodnout jen ty sama kočko

petrufa86
25. únor 2014

@muddledgirl
@martina_81 v Pardubicích to je ve sklepě (suterénu)a je to oddělený od odstatních. Mají tam recepci, šatny, herničku, sprchy a pak bazén a ten je tak 6*6 metrů a ta místnost je pěkně velikánská, mají tam i plastový lehátka atd. a saunu,ale do tý s Teri nechci chodit.

martina_81
25. únor 2014

@muddledgirl u nás to záleží, kdy tam jdeš.. o víkendu by mě tam nedostali ani náhodou, jak je tam plno, ale když jdeš v týdnu tak kolem jedné hodiny, tak je tam 5 důchodců a máš celej bazén jen pro sebe, včetně výřivky a sauny. 😀
@margarita1 já mu to taky odpustit nehodlám, snesu asi dost, ale teď už toho svinstva bylo fakt příliš. Prý mu mám dát poslední šanci!!! Skoro jsem se mu vysmála... poslední šanci dostal před měsícem, tak co by po mně ještě chtěl??? Mám ho ráda, ale tohle fakt posral.... Mám najednou pocit, že má totálně prázdnou hlavu, rozum tak dvouletýho děcka a že si vůbec neuvědomuje, že udělal něco špatnýho a jak moc mi ublížil...
@petrufa86 takže extra jen pro prťata? 😀 U nás je velkej bazén a dětskej bazének, ale myslím, že při tom kurzu se chodí normálně do velkýho, aby se prcci mohli potápět. na saunu je asi ještě brzo,ne?

muddledgirl
25. únor 2014

@margarita1 😉 😉 😉

muddledgirl
25. únor 2014

@petrufa86 to je supeeer... 😉

muddledgirl
25. únor 2014

@martina_81 chodívala jsem plavat a narváno bylo vždy..i v šest hodin ráno i odpoledne i večer...protože přes den chodií školy...ráno lidi po práci nebo sportovci,večer mladí..prázdno jsme tam viděla tak 2x v životě a to je hodně hodně dávno, bohužel.. ☹

muddledgirl
25. únor 2014

@martina_81 já myslím,že to budou mít jen v tom malém jako u nás...ale však uvidíš.. 😉

martina_81
25. únor 2014

@muddledgirl no u nás když jdou školy, tak je pro veřejnost zavřeno, mají to rozdělený, naštěstí. 😉 Jenže u nás v tom malým dětským bazéně je vody tak možná po kolena, takže to by těm maminám s prckama upadly záda. 😀

muddledgirl
25. únor 2014

@martina_81 no, unás té vody je taky málo..jestli po kolena zrovna to nevím...Tak to je super,že to máte jinak s těma školama... a jde se na šlehačkovou roládu...tak drž pěsti,ať dopadne.. 😉

petrufa86
25. únor 2014

@martina_81 http://www.aquapce.cz/plavecka-skola/plavani-ko... v pardubicích to vypadá takhle a myslím že všude jinde to bude podobný. Ségra taky chodila v pardubicích, ale jinde a vypadalo to tam podobně jen v tý budově byl jen bazének nic jinýho /jakože by tam chodili plavat i dospělý atd. Právě to si myslím, třeba Anička ve 3 rokách taky nechodila, řekla že ji tam je teplo a blbě, tak to s Terezkou ani nezkouším. Tak tenhle bazének je docela hlubokej, já když sem stála tak sem měla ovdu po prsa.

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81
@petrufa86 Ahojky..s.e poseru fakt...mám placentu dole u děložního hrdla..zakázaný sex, dlouhé procházky, úklid..mám odpočívat...to už se placenta asi neposune nahoru,co???Příští týden utz u primáře u nás....tak hlavně ať mě nezavírají do nemocnice...

margarita1
26. únor 2014

@muddledgirl tak to je mi líto,ale třeba se ještě posune, uvidíš, co ti řeknou, tak jsi doma, tak buď v klidu a bude to dobré!

@petrufa86 @muddledgirl @martina_81 Holky taková malá anketa: Kolikátý den jste měli pozitivní test,jestli jst e měřili BT a pokud ano, tak kolik jste měli a když jste byly třeba ty necelé dva týdny po oplodnění, tak jestli jste cítili nějaké změny, tak díky za odpovědi 🙂 😉

muddledgirl
26. únor 2014

@margarita1 jo,jen je to na bednu..už bych chtěla zažít užívání těhotenství a ne samý problémy..holt dneska trošku depka...mám o prcka zase strach... 😉

Já měla ducha 6.den, 9.den šel vyfotit.....Ale i 14 dní po ET čárka nebyla stejně silná.....BT jsem si nikdy neměřila, u mně to bylo zbytečné...potom ovulace prokázána...ale patner na to spermio nemá..takže ani po té jsem ji neměřila....

muddledgirl
26. únor 2014

@margarita1 testy máš určo pozitivní......kdy jdeš na krev?

margarita1
26. únor 2014

@muddledgirl ještě jsem nedělala, ale vše ostatní tomu nasvědčuje,ale víš jak, nic nechci zakřiknout, jsem 10 DPO, tak uvidíme, co z toho vyleze, proto se ptám 🙂,abych měl 😉 a s čím srovnávat . Testnu tak za 2-3 dny, mě se to dřív nikdy neukázalo

muddledgirl
26. únor 2014

@margarita1 😉 no,máš lepší teď testnout a pak porovnat zas za dva dny... 😉 😉 jeslti sílí..

muddledgirl
26. únor 2014

@margarita1 každopádně...držím pěstičky.... 😉

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl ježiši, že Ty musíš mít furt něco blbýho... 😖 tak hlavně odpočívej a neblbni, třeba se ještě posune, vůbec nevím, jak to funguje. 😲 jak dopadla roláda?
@margarita1 mně testy vycházely pozitivní až hodně pozdě, poznala jsem, že se embryjko uchytilo, podle toho, že mi vždycky bylo tak špatně, jakoby na zvracení (a při biochemickým jsem poznala, že je to špatný, když to přešlo....), u tohohle těhotenství mi bylo špatně už 2 dny po transféru, ale test byl pozitivní asi až 12.den, dřív jsem měla totálně bílo - při všech transferech. Budu Ti moc držet pěsti, ať to vyjde. Už sis dělala test, nebo máš nějaký příznaky a tušení? 😉
@petrufa86 krásnej bazén. U nás se taky určo chodí do velkýho bazénu, aby se tam dalo s prckama potápět. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 ☹ ☹ ☹ Roláda dopadla hrozně.....nešla odloupnout od papíru.....a šlehačku jsem koupila,ale ne tu ke šlehání...nešla mi vyšlehat..tak jsem to seškrábala a jedla s polotuhou.....Já neblbnu..na anglinu pojedu dnes taxíkem a vysvětlím jí co je za problém...a jestli třeba by to nešlo příště u nás....

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl ty jsi trdlin. 😀 jak to, že nešla z papíru? 😲 já teda roládu dělala jen párkrát a vždycky v poho. Jj, hlavně se šetři. Mě včera dostal Jiří. 😠 Jak tvoří s tátou ty regály do komory, tak se mě včera ptal, jestli bych si zajistila program na celej den, třeba v pátek. Tak jsem mu řekla, že za prvé mi v pátek dorazí kámoška a za druhé jestli se jako nezbláznil, že kde si myslí, že budu 14 dní před porodem trajdat!!! A že když to počkalo 4 roky, tak 14 dní to taky počká a že pokud nemá v plánu si sem zase dotáhnout nějakou pindu, až budu v porodnici, tak si tady klidně může tvořit s tátou regály, třeba celej týden! No fakt mě dostal. a navíc to pro mě znamená, že budu muset tu komoru vystěhovat, takže bordel v celým bytě. Lepší čas si na to opravdu vybrat nemohl. 😠

margarita1
26. únor 2014

@martina_81 hele, netestovala, protoževždycky až tak 12tý den jsem měla slabej duch. Jinak cítím, jak se mi to dole asi prokrvuje a mám BT 36,9 až 37, myslím, že se to vyvíjí dobře a špatně spím,ale znáte to, nemusí se udržet nebo tak, uvidíme,ale testovat dřív nebudu, to by mě rozházelo

martina_81
26. únor 2014

@margarita1 mně se taky brzo nic neukazovalo a byla jsem z toho akorát na nervy, to je fakt. když tady každej psal, jak má od 6.dne ducha a já tam 10.den měla totálně bílo... 😖 ale každá jsme prostě jiná. S tou teplotou teda vůbec nevím, nikdy jsem si to neměřila. 😲

margarita1
26. únor 2014

teplota je hodně dobrá, je vysoká. No uvidíme, nechci nic předesílat, uvidím, kdy testnu a co se z toho vyvrbí 😉

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 nešla a i na netu lidi psala,že nešla..tak nejsem sama...už jí asi dělat nebudu a asi vůbec nic...mám nahoře11,5 kg...to jsi mu řekla, moc pěkně... 😀 😀 😀

petrufa86
26. únor 2014

@muddledgirl tak tohle holka teda nevím, já ji měla tam kde má být. Ale řekla bych že se těžko už posune když seš v půlce
@margarita1 bazálku jsem neměřila. Podruhý když to klaplo tak sem měla červený fleky kolem pusy, to i Jarda poznal že se to povedlo. Když sem čekala teri tak sem měla zpoždění 6 dnů a myslela sem si že je to šílenou chřipkou kterou sem zrovna prodělávala a nebylo 🙂 🙂 A jinak změny sem ze začátku na sobě nepociťovala, furt sem si dokola dělala testy ( i když sem to měla ze Sanusu potvrzený) jestli jsem vážně těhu protože sem žádný příznaky neměla. Ty se dostavily až nějak kolem Vánoc.
@martina_81 to je fakt tydýt, bych se na to vyprdla ať si ji vystěhuje sám a hlavně ať ji zastěhuje zpátky než se vrátíš z porodky

muddledgirl
26. únor 2014

@petrufa86 no..taky si myslím..bohužel mé skeptické myšlenky se většinou vyplní..já se zeptám primáře...prý když ne...tak kolem 34-36tt zavírají do nemocnice a pak je císař....tak ležim a sedim a na anglinu jedu taxíkem a zkusim učitelku ukecat,jestli nemůžou být hodiny u nás..že nemám auto..

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl tak to už bych taky nedělala, když je recept naprd. 😠 No já už mám 80 kg, dneska mi to tam skočilo. 😀
@petrufa86 tak já ty lehčí věci vystěhuju, ale na zbytek prdím, ať si to dělá sám, když si to vymyslel v tak blbou dobu. 😒