CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86
Kuře po Bulharsku
Použiješ kuře rozporcované, nebo stehna
1 lahev kečupu, spíše sladkého,
4-5 cibulí
voda
Dáš kuře na plech, osolíš, nakrájíš na proužky cibuli a zasypeš všude okolo kuře. Můžeš i víc, jak kdo má rád. Podleješ a na každé kuře nastříkáš silnou vrstvu kečupu, můžeš i na cibuli. Občas poleješ kuře a v půlce pečení opět na kuře dáš silnou vrstvu kečupu. Přebytečný keču si steče, můžeš zase dát i mimo a pokud je třeba, trochu podleješ. V průběhu pečení můžeš třeba ještě tou šťávou polít kuře( jako klasicky, když ho pečeš). No a ke konci občas prohrábneš,aby se cibule nechytala , nepodléváš,aby se vypařila voda a zbyla hustší směa a je hotovo. Nejlepší je to s bramborovou kaší, na tu dáš tu směs z cibule, k tomu kuřátko a je to mňáááááááámka 🙂

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86 manžel nesnáší kečup,ale tohle je prostě žráááádlo 😀

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 tak nám kečup neva, takže to zkusím. Nejlepší je z LIDLu.

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86 jj, prostě nějakej jemnej, nebo sladkej,ale jak se speče ta cibule, osmahne ten kečup a spojí se se šťávou z kuřete, to je luxus a s br kaší nejlepšííííí 😅

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 v LIDLu právě jemný mají. 😉

muddledgirl
2. bře 2014

@martina_81 tak co Ty kočko...jsi o.k.?

petrufa86
3. bře 2014

@muddledgirl @martina_81 taky si říkám jestli je Marťa ok že už tady dlouho nic nenapsala.

muddledgirl
3. bře 2014

@petrufa86 viď..... 😉 A jak se jinak máš číčo?

margarita1
3. bře 2014

@petrufa86 @muddledgirl @martina_81 Ahojky, taky si říkám, co je s Marťou, aby už neporodila 😀

Jinak u nás je to pasé, jeden test slabě pozitivní a další už pak nic, tak se asi pída neudržel ☹
No jo no, jdeme dál
a co tady nového?

muddledgirl
3. bře 2014

@margarita1 no to asi porodila.... 😉 snad jsou v pořádku...těším se,až dá vědět... 😉

☹ ☹ ☹ to mě mrzí...jak to máte s těmi 6-i pokusy a IUI?

margarita1
3. bře 2014

@muddledgirl hele, mám vyčerpáno 5 a i prej po 6 tém se jede dál. U nás je prý vysoká šance 🙂)

muddledgirl
3. bře 2014
petrufa86
3. bře 2014

@margarita1 hmm, tak to je škoda, ale aspoň je znamení že to jde 🙂 neboj, vyjde to příště 🙂
@muddledgirl u nád sobrý, dnes jsme byly na druhý lekci plavání. A Terezka se dneska sama postavila, takže to bude teď jen samý hlídání a hlídáí aby někde nehodila šipku. 😲 😀 🙂

muddledgirl
3. bře 2014

@petrufa86 Ty jo....už to začíná,co?Musíš být ostražitá... 😉

petrufa86
3. bře 2014

@muddledgirl jojo, začíná,dneska ráno taky,spala uprostřed postele, na kraj jsem dala kojící polštář a šla se v klidu nasnídat a připravit věci na plavání do auta a přijdu, ona ležela na břiše a hlavu měla zároveň s koncem postele. Jak se ji to ve spánku povedlo fakt netuším.

martina_81
3. bře 2014

@petrufa86 @muddledgirl @margarita1 Marťa je stále 2v1, ale Jiří měl dovolenou, takže nebyla šance se dostat na pc, a když byla, tak nešel internet. 😖 Jinak, neděste mě ještě vy.... ve čtvrtek jsem byla na kontrole a ten můj dr mě tak vyděsil, že teď pořád malýho ukecávám, aby to ještě vydržel... prý se začínám otevírat a mohlo by to každým dnem přijít, tak mám polehávat a nic nedělat, být v klidu a v žádným případě nesexovat (tak jsem ho ujistila, že to opravdu nepřipadá v úvahu), abysme to do toho 11ho vydrželi. a já teď pořád přemýšlím, že co bych dělala, kdyby se něco dělo dřív.... 😲 Tak snad už to ten týden Mišák vydrží.

muddledgirl
3. bře 2014

@petrufa86 hihi....to je masakr 😉

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 ježiš kočíí..já byla dva a půl měsíce dřív...38tt už není žádný průser..... 😉

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 Hajej a ten týden tam třeba vydrží 😀

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 kočí...furt lepší,když se otvíráš,než kdyby ses neotvírala při kontrakcích..neboj...to zmákneš... 😉 Já vím,že se mi to teď kecá....ale v tomto týdnu už bych opravdu strach neměla...

martina_81
3. bře 2014

@muddledgirl já vím, že to není průser a kdyby to mělo jít normálně, tak tady smejčím celej byt, sexuju jak blázen (jen nevím s kým 😀 ), aby šel ten prcek ven dřív, jenže, když mám naplánovanýho toho císaře, tak by to byl hodně velkej problém, kdyby se dělo něco dřív, protože ten můj dr bývá v nemocnici jen v úterý a představa, že bych tam chytla nějakýho z těch šílených doktorů.... ☹ Však jsem mu taky říkala, jak mě tam odbyli před těmi 14 dny, tak byl docela naštvanej. Jenže primář už není, takže s tím nenadělá nic. A doktoři nejsou, takže tam trpí všechny magory, co se najdou. ☹ Kdybys jen viděla toho debila, co mě vyšetřoval. 😠

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 ☹ ☹ ☹ holka, počítat se musí se vším..tak lež a nic nedělej... 😉

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 jak to uteklo viď? Pamatuju,jak jsi byla na začátku... 😉

martina_81
3. bře 2014

@muddledgirl no právě, že počítat musím se vším. Tak jsem říkala, že si na netu zjistím telefon do porodnice a kdyby náhodou, tak nejdřív zavolám, kterej doktor má zrovna službu... a podle toho bych jela do Svitav nebo do Ústí... jen nevím, jestli by mě v tom Ústí vzali, když jsem jim ještě před týdnem říkala, že tam rodit nebudu. 😒 No uteklo to šíleně.... ještě nedávno jsem říkala, že to mám za 6 týdnů a najednou je to už za týden.... No já taky pamatuju, jak jsi byla na začátku a už jsi za půlkou. 😉 Už máš ten angelsounds? 🙂

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 😀 😀 😀 taky možnost...tak já mám nemocnici pár minut....a holt to bude tak jak to bude...zas už jsem viděla všechny doktory a všichni krom tří mě prohlíželi...tak co už.....zatím mě přístup super lidský nepřišel.....ale třeba chytnu známou porodní babču...to bych byla moc ráda.....Jsem naivka....

Tak žádný vaření apod.... 😀Jo,jo letí to šíleně..nemám....už by tu měl být...ch jo.... ☹ ☹ ☹

martina_81
3. bře 2014

@muddledgirl dneska jsem dělala jen kuřecí roládu, jinak o víkendu vařil Jiří a dokonce i umýval nádobí, což jsem teda čuměla. 😉 A v pátek jsem pekla poslední koláče, zbylo i do mrazáku, takže mám vystaráno i co se pečení týče. No já s tabletem taky nic, už mě to pěkně sere, jsem myslela, že ho budu mít už do porodky a houby, čekáme na nabíječku a pokud nebude fungovat, tak ho budem vracet. 😒 Navíc borec píše maily stylem, že se ani nepodepisuje, nic, no mám z něho dost blbý pocit, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. 😖

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 jéé koláče,pošli,pošli... 😀 Ćekáte na nabíječku jo...? Jejda....tak to držím pěsti,ať to máte brzy z krku a v pořádku...aby jsi ho do porodky měla...

martina_81
3. bře 2014

@muddledgirl to už asi nestíháme, borec to posílá přímo z číny. tablet nešel nabíjet, tak že prý může být špatná nabíječka a že nám nechá poslat novou, tak jsem zvědavá. 😒

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 ježíš...to nemusí být přece vůbec nabíječkou....ch jo....

jany74
3. bře 2014

@martina_81 Marti,já se Tě ještě zapomněla zeptat jaký je ten dr.Provazník?Protože zítra tam prý bude on.