CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
14. bře 2014

@sabcacech ooo jeeejeee....tak to těch poporodních kalhotek,aby měl člověk milion... 😀 Příští týden musím kouknout po nějakých kaťátkách..nemáte tip na e-shop...ty tanga mi začínají být malý... 😀 😀 😀

sabcacech
14. bře 2014

@margarita1 určo

petrufa86
14. bře 2014

@holubice.petra škoda že nebudou dvojčátka 😉 držím palečky aby jsi za 14 dnů našla // 😉
@sabcacech já jsem to dostala poprvý v lednu, v únoru nic, i když mě břicho jako na ms bolelo a teď ještě taky nic. Sem myslela že to bude ok a ono mě to snad bude habrovat 😝 😝

sabcacech
15. bře 2014

@petrufa86 jj, já jsem jak když podřízneš svini 😀 😀 ale co, vím, že se vše vrátilo do starých kolejí.. A jak se má Terezka??

petrufa86
15. bře 2014

@sabcacech Teri dobrý, ale teĎ má vztekací období na který nás dr upozorňovala že nastane a bude mít taky furt mámu a nikoho jinýho. Dopo se u babičky vztekala jak blázen protože chtěla spát a nešlo ji to, tak sem ji dala polívku, jak byla ukňouraná tak toho ani moc nesnědla a šla spát. Takže teď budu zkouše 2 různý režimy a uvidím. A už druhou noc se mě stalo že mě v půl 11 začla strašně řvát až se vztekat, trvá to 15 minut. Pak se chytí prsa, napije a spí, tak nevím co to jako má znamenat???

sabcacech
16. bře 2014

@petrufa86 říká se, že je to první puberta. jj mámo, hold musíme vydržet.

martina_81
16. bře 2014

@petrufa86 @sabcacech @muddledgirl @margarita1 @jany74 tak tady je náš šmudlínek http://svitavsky.denik.cz/galerie/miminka-ze-sv... dneska nás pustili. víc vám napíšu později, protože jsem totálně hotová, v nemocnici jsem toho moc nenaspala, i když malej byl hodnej. Je totálně kouzelnej a já pořád nemůžu uvěřit tomu, že je prostě můj. 😉

muddledgirl
16. bře 2014

@martina_81 moc krásnej...gratuluju kočinko... 😉 😉 😉

martina_81
16. bře 2014

@muddledgirl děkuji. 😉 A fakt jsem na sále brečela jak želva, sotva jsem uslyšela, jak brečí. a pak, když mi ho odpoledne poprvé přinesli ukázat oblečenýho, tak zase, byla jsem z toho úplně hotová. 🙂

muddledgirl
16. bře 2014

@martina_81 jéé čiči...se nedivím....já budu taky... 😀 😀 😀

martina_81
16. bře 2014

@muddledgirl jj, určitě budeš. jdu si hodit nohy nahoru. tak šíleně mi otekly, že mám tlapy jak blázen, nic neobuju a je to šíleně nepříjemný. ☹ ale prý je to po císaři normální, tak jen doufám, že to brzy odezní, vypadám, že bych mohla jít rodit ještě jedno. 😠

muddledgirl
16. bře 2014

@martina_81 no to věřim,že nic příjemného...... ☹ to určo odezní....a Ty to za chvíli budeš mít dole neboj... 😉

antana123
16. bře 2014

Ahoj holky 🙂
@martina_81 moc gratuluju je nádhernej 😵 😵

martina_81
16. bře 2014

@antana123 moc děkuji. 😉

muddledgirl
16. bře 2014

@antana123 ahoj kočko....tak co,jak se máte?Jak je na tom miminko?

Dnes či zítra mi mají volat výsledky Maternit21 testu....když bude málo DNA,tak nevim,tak asi půjdu na plodovku.Trizonomie jsou do 24 hodin....ale snad to nebude nutný...protože plodovky se bojim...Tak nevim,jestli jsem se poblila z nervů...

antana123
16. bře 2014

@muddledgirl tobe vyšli nějaký testy špatně?
no máme se všelijak Es se nález zhoršil o 3mm ale operovat zatím nechtějí
jinak krásně pase a začala se otáčet na levou stranu mám z ní radost dneska má přesně 3měsíce

muddledgirl
16. bře 2014

@antana123 no,krev už v prvotrimestriálu /celkem DS 1:704/..tripply o.k...a už mi byl nabrán 3.krevní test...protože jsem měla stále málo DNA plodu v krvi....

☹ moc držím pěstičky,ať je to o.k....a řekli Ti z čeho hydroc... může být..?.Já četla,že i když maminka prodělá 5.nemoc...

antana123
16. bře 2014

@muddledgirl aha to držím palce ať jsou výsledky ok😊
@muddledgirl nepřišlo se na příčinu 😞

muddledgirl
16. bře 2014

@antana123 děkuju.. 😉

aha...no,já si často na vás vzpomenu...hlavně buďte silné holky..i když je jasný,že to je někdy těžký....nejlépe klábosit o tom s lidmi,kteří si to zažili....

sabcacech
16. bře 2014

@martina_81 Jeee,povedl se vam.gratulace,rodinko.v sanusu umeji hodne mimca.

petrufa86
16. bře 2014

@martina_81 jů, ten je úžasnej, gratulace veliká 🙂 hele, já ještě teď, po 8 měsících občas nemůžu pochopit že je Teri naše. Opatrujte se oba dva a těšíme se na zprávy. A co novopečený tatínek???

margarita1
17. bře 2014

@martina_81 Obrovskáááááááááá gratulace, malej je nádhernej 😵 😵 😵
Tak až budeš mít chvilku, tak napiš co a jak a co Jiří a tak 😉

holubice.petra
17. bře 2014

@martina_81 malej je krásnej! moc gratuluji 😀

margarita1
18. bře 2014

Ahoj děvčátka, mohla bych mít takovej dotaz?
Mohla by vibrační plošina ( vibrostation ) zapříčinit prasknutí folikulu dřív? Jsem byla dnes na ultrazvuku, jsem 14 DC a folík nikde, takže zřejmě už ovu proběhla asi včera a nebo mě napadlo, jestli nemohl praknout těma vibracema třeba dřív 😒 . No uvidíme, už mám nasadit ultroš radší. Jsem přemýšlela zkusit udělat ještě dneska ovu test, to by se ještě mohlo ukázat ne?
Jinak mívám ovu 16 DC

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl Ahojda, tak jak je? Už máš nějaké ty výsledky? tak doufám, že odpočíváš a užíváš těhu 😉

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 ahoj kočko...před chvíli volali,že vše v pořádku...juchůůůů.....Ty jo...asi mohlo podle mně...Ty teď chodíš na vibrační plošinu? Před těhu?Není to zbytečný?Ovu ukázat bez folikulu? Když je pozitivní test...tak k OVu dojde 24-48 hodin po té..a pokud nemáš už folík...tak už ovu buďto byla nebo prasknul dřív..hele nevim..to bych se ptala doktora..

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl Gratulaceeeeeeeeeeeee 😵
Hele, on mi řekl, že ani neví přesně co to je, že by asi ne,ale že neví. No nebyl tam žádnej a brala jsem clostil a já když mám ovu, tak jdu v noci třeba ve 2 hod na malou a to jsem šla z neděle na pondělí a včera jsem ještě byla cvičit. Tak buď se posunula a byla ok,ale nevím, jestli ten test by to ukázal a nebo přemejšlím, jestli nemohl teda prasknout dřív a to by z toho asi nic nebylo. Ani nevím, kde to zjistit 😒 .

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 děkujuuuu..jsem nejšťastnější člověk na světě dnes........já nevim..jestli mohl prasknout...proč by nemohl..když praskají,když se tahají nějaké věci...ale třeba ne.......Teď to nezjistíš....jestli ovu byla,tak na testu už se to neukáže jako pozitivní..... ☹

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 taky se mohla stát,že neproběhla vůbec...to se někdy stane všem ženám....

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl hele, myslím, že byla , to cítím n atěle, když mám ovu, cvhvilkama je mi teplo a tak. A kde najdu třeba info, po čem může prasknout folík? myslím, jako dřív, než dojde k ovu?