CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
5. únor 2011

@evik31 to já jedině s knedlíkem a nebo s chlebíkem.

majka43
5. únor 2011

@evik31 Už aby jsi to měla za sebou a mohla se snažit s námi. Jsem zvědavá, komu to vyjde na březen jako mě. Když půjde všechno jak má, tak bych mohla mít transfer 3-5 března.

majka43
5. únor 2011

To já můžu guláš s knedlíkem i těstovinou, ale rýže mi k tomu moc nesedí. Já ani moc rýži nemusím. Teď guláč stejně nesmím, je zahuštěný moukou.

hanysek.hanysek
5. únor 2011

Holky, který těhu test je nejlepší? Ten s citlivostí 10 nebo 25?

majka43
5. únor 2011

@hanysek.hanysek Mě ten s citlivostí deset ukazuje čárky i když těhotná nejsem. Ale zase brzo ukazuje, když těhotná jsi. Asi ten 25 je lepší, ale počkej co ti napíšou ještě holky.

tygr21
5. únor 2011

@hanysek.hanysek já jsem si kupovala obyč asi za 20kč,nekoukala jsem na citlivost.ale ta 25 asi bude lepší.Budeš testíkovat?

hanysek.hanysek
5. únor 2011

Testovala sem už ráno a nic, tak nevím, jestli koupit ještě další nebo ne.

lenda01
5. únor 2011

ahojky holky... tak u nas dnes byla k obidku tortilla s kurecim masem a fakt nam to dost chutnalo.. my jsme na tyhle jednoduchy jidla ulitli 🙂
@majka43 ja uz se taky tesim na KET..doufam, ze pujdu brzo po tobe.. ty uz budes davno tehulkovat a ja budu nervovat 🙂
@evik31 s ledvinama uz to ted musi klapnout a pak do toho pujdes se mnou, myslim ze driv jak duben kveten mi KET nedovoli... a to piju kontryhelovej caj jako o zavod 🙂

lenda01
5. únor 2011

@hanysek.hanysek 10 je citlivejsi.. ta by mela odhalit i malinky hCG v moci, ale zase dost casto muze ukazat ducha a pak z toho nakonec nic neni... tezko rict kterej pouzit..

evik31
5. únor 2011

tak já si dala po obídku chvilku dachánek s paralenem avy jste se tu pěkně rozpovídaly teda 😲

tygr21
5. únor 2011

Tak jsme po o a ted si jdu dát dvacet,teda spíš jenom pět,protože musím dát nádobí do pračky,teda myčky 😀 a vyměnit špinavé prádlo za čisté.

kiara81
5. únor 2011

@lenda01 já vím ale jak tak pozoruju mám jen samé klacky pod nohama

kiara81
5. únor 2011

no já si taky trošičku odpočala ale pak jsem obrátila patro vzhůru nohama...trocha debordelizace..
jinak dneska jse mdělala amer.brambory...kuře se žampiony a sladkém červeném víně....jako polévku jsem dělala česnečku se sýrem a šunkou...no plná jsem ještě ted.......

kiara81
5. únor 2011

@evik31 dej si ten hot drink ten je super...a jak ti je?lépe?

kiara81
5. únor 2011

@majka43 no je jasný že výjde miminko a byteček

majka43
5. únor 2011

Holky mám vycházky, jdu k přítelovi a přijdu až ráno, jako každý den. Doufám že po šesté už kontroly nechodí.

tygr21
5. únor 2011

@majka43 tak si to užijte 😕 .Kontroly asi už nechodí

dasty79
autor
5. únor 2011

@tygr21 - aha 😀 Mě to bylo divný,že ty máš filé a přitom ségra pořádá takové hody 😀

@evik31 - strašně to všude řádí.Do operace kamínku budeš fit,a pak už půjdete tvrdě do boje 😉

dasty79
autor
5. únor 2011

@majka43 - tak si to užijte 😉

@hanysek.hanysek - testy s citlivostí 10 jsou naprd,ukazují falešně...

@kiara81 - ty nemůžeš 2 měsíce otěhotnět?

@lenda01 - dočkáš se brzo,nesmutni 🙂

na_aty
5. únor 2011

Ahoj holky,
tak my jsme dnes měli nudlovou polévku a pečené kuře s rýží a nádivkou... Už mi je o něco lépe, antibiotika mám asi do středy ale syn má balení ještě na celý týden.. Teď odpoledne jsme dodělávali úkoly do školy...četli, psali, počítali..no, moc se mu nechtělo, ale musel 🙂

tygr21
5. únor 2011

Dasty79.......to mě ségra nepozve,abych jí to nesnědla 😀

Na-aty........at se brzo uzdravíte.

K véče budeme mít chleba ve vajíčku

dasty79
autor
5. únor 2011

To je hrozný,co je všude chřipek ☹

@tygr21 - máš novou kuchyň,tak ségru pozvy a pak tě třeba taky pozve 😀

na_aty
5. únor 2011

@tygr21 Díky... Budete mít chleba ve vajíčku? Tak ten náš syn úplně zbožňuje :o)..kdyby mohl, jí ho každý den.. Asi ho dnes také udělám.. 😉

paja1
5. únor 2011

Tak už jsem Vás dočetla,že si tu klebetíte od rána.Jo je sobota Katka mě sem nechce moc pouštět. 😀
Večer jdem na ten školní ples.Já nechodívám,ale když devátáci tančí na úvod polonézu a synovec tančí ,musím kuknout.Ještě ted jsem naposlední chvíli byla v CA kupovat Kačce nějakou halenu.Moje nervy.tolik peněz a zachvílu to na mě držkuje. 😀 😀 😀

Já dnes vařila kotletky na hořčici-taková hořčicová omáčka a k tomu vařený brambory a oblohu.

tygr21
5. únor 2011

Dasty79.......a kdo bude hlídat neteř.Ona u pohádky moc nevydrží a žádný hračky nemám,teda mám,ale v garáži

tygr21
5. únor 2011

Pája1.......užij si ples.My jdeme 18týho

kiara81
5. únor 2011

@dasty79 no to mám poradnu a tam mi řekne další verdikt

tygr21
5. únor 2011

Na-aty.....my to taky můžem a ještě když na něj je cihla,mnam

paja1
5. únor 2011

@tygr21 Já nikdy nebyla a žádnou robu bych si neužila,takže jdu v černých kalhotech a takové lepší nové černé triko se stojáčkem-je delší a mám koupené nové šperky na krk.To vše uživím.A Káta taky kalhoty a bílou halenu.

My jsme rifloví a tričkoví.

paja1
5. únor 2011

@kiara81 Tak ti budeme držet pěsti.To je hrozné,tolik tu máme problémů a tak málo zázraků se stane.Chtělo by to už jen štěstí. 🙂