CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
28. únor 2011

@tygr21 Netrpíš, já jsem tady, pěkně nakup, já se stavím nakoupit až půjdu z rehabilitace, mám jí na 13,45

majka43
28. únor 2011

@tygr21 Taky si musím jít vyzvednout léky, utrogestan atd.. Ode dneška ho zavádím.

madlina
28. únor 2011

Holky tak vedle u tchánovců probíhá ode dneška demolice.Jsem zvědeavá jak dlouho to celý bude trvat a kdy budeme bydlet v novým.

tygr21
28. únor 2011

Majka43.......nákup proběh dobře.Utroš mám taky,ale nechám si ho.

Madlina.......tak to budete bydlet dřív než my 😀 Máš nějaký fotky z oslavy?

madlina
28. únor 2011

@tygr21,fotky jsou ale ještě ve foťáku.No máme v plánu za dva měsíce bydlet 😎

kiara81
28. únor 2011

tak jsme doma měla jsem 16folykulů a 32vajec prý to embryoložka ješt neviděla 😀 10vajuch mi jde na IVF a 22vajuch jde na ISCI a zítra hned do mražáčku
a aby toho nebylo málo tak jsme se s chlapem zhádali jak koně...fakt výýýborný

tygr21
28. únor 2011

Kiara81...... 😲 tolik vajuch,tos mě vyrazila dech,čím si to podporovala?A jakto,že jste se pohádali?

madlina
28. únor 2011

@kiara81,tak tomu říkám úrodička.Proč nemáte všechny vajucha na ISCI?

kiara81
28. únor 2011

@madlina no říkala že jich mám dosta tak to můžeme vyzkoušet když máme Pátika přirozeně no tak 10vajec tam vid to je jedno 😀

@tygr21 no právě že tím co mi dávali v car 😀 no a jel jako dobytek i přes doliky a mě teda dost bolíbřicho tak to začalo žej sem chytrá a at si řídím sama a že mu říkám že jedou auta z prava z leva a ze zadu a že není debil když ví kam jede no a jeli jsme na sociálku do Náchoda a v náchodě no a kam mám jako jet no to mě nasral uplně nejvíc jsem mu řekla že nevím že jsem raději z ticha a když není debil tak snad ví kam a proč jedeme a už to jelo on pak vytáhne věci který se hádka vůbec netýká ...no prostě na KET nepůjdu do doby než se omluví já jako kvůli němu zpalatila a podstoupila takový procesí on si jen vymrlmlá pindoura a jen čeká .....a za co to mám???za nic jako vždycky vše..jsem ta nejhorší....no prostě není kam spěcht svých 32 dětiček mám tak co říkají že po takovéto reakci se lépe těhotní až v další cyklu že měli 95%úspěšnosti
možná to zní blbě ale já se přece nebudu furt jen podřizovat to zas néé

tygr21
28. únor 2011

@kiara81 nevím,co na to říct,chlapi jsou šílený,ale bez nich to bohužel nejde.Určitě se to spraví

majka43
28. únor 2011

@kiara81 To bude dobrý, on byl vystreslej z toho honění pinďoura. Chlapi to těžce nesou, víc jak my, jen s tou svatbou ještě raději počkej.

dasty79
autor
28. únor 2011

@kiara81 - tak to je super úroda 😎 A co narkóza?Bylo to v pohodě,ne?

majka43
28. únor 2011

@kiara81 Jo a jinak gratuluju, krásná úroda, to bude embryjek 😵

kiara81
28. únor 2011

@tygr21
@majka43 no uvidíme od jisté doby nikam nespěchám tak čas ukáže ..jsem asi vše zařekla jak jsem ho chválila

@dasty79 no já se probrala až na posteli ani nevím že bych přelízala přes tu jejich železnou oponu spala jsem jako miminko a bylo mě dobře akorát teda ty bolesti jako kdyby mě nabírali a to je i ted ..no jako vše v nejlepším si vždy vyžeru

sissi6
28. únor 2011

@dasty79 už není žádná naděje ms už se rozjela 😠

sissi6
28. únor 2011

@kiara81 gratuluju k takové úrodě, to je super 🙂

sissi6
28. únor 2011

@kiara81 myslíš, že kdyby si měla jít druhý den po OPU do práce, že by se to dalo zvládnout? Já totiž až půjdu na OPU, tak bych chtěla jít druhý den do práce a dovolenou bych chtěla až po ET.

kiara81
28. únor 2011

@sissi6 no to ti řeknu zítra ale dnes rozhodně ne než bych někam došla tak nevím nevím mě to tedy dost bolí asi proto že jsem měla tolik vajuch

tygr21
28. únor 2011

@kiara81 a jak narkoza?

na_aty
28. únor 2011

@kiara81 Ahojky, moc a moc gratuluji k takové spoustě vajíček!!! To je super, jak jsi to pěkně zvládla.. Mrzí mě, že jste se s partnerem pohádali, ale majka má pravdu, byl vystreslej z toho odběru..Můj manžel je vždycky taky nervózní a je takovej "chytlavej"..takže si ho radši moc nevšímám a snažím se ho tak trochu chápat... I když ta procedura u nich je o mooc jednodušší než u nás celé to procesí.. Ale neboj, určitě se omluví!!
teď nám tady musíš napsat, co Ti to dali za zázračné léky :o) a v jakých dávkách.. to víš, jsme zvědavé... 🙂 Můžu se zeptat, kolik budete platit za ISCI těch 22 vajíček?
@sissi6 To mě mrzí, že IUI nevyšlo... ☹ Jsi už domluvená na dalším postupu? Kdy půjdeš na OPU? Mně čeká příští měsíc 4.IUI...ale moc šancí tomu nedávám, i když si stále říkám...pozitivní přístup.. 🙂 Ale ono to je někdy těžké!!

kiara81
28. únor 2011

@tygr21 o narkoze ani nevím to bylo asi to nejpříjemnější

na_aty
28. únor 2011

@kiara81 Byla jsi na odběru v HK nebo to dělají v Pardubkách?

tygr21
28. únor 2011

@kiara81 a po narkoze ti něco bylo?Jak si to prosím tě udělala,tolik vajuch

paja1
28. únor 2011

@kiara81 Byla tu holčina měla jich 50,ale ty jsi asi druhá nej.Ta holky má z prvních dvou holčičku a po třech letech si nechali dát z mražáčku dvě a mají dvojčátka.tak at se ti taky dobře chytají.Super zprávičky.držím pěsti. 🙂

kiara81
28. únor 2011

@na_aty moc děkuji...ale víš jak čeho je mnoho toho je příšliš ....nebylo to nic příjemného
takže můj průběh od 2.DC puregon 150ráno 75večer to samé i druhý den 3.4. den už jen 75ráno a 75 večer a 6.den ráno 150 +orgalutran nebo jak se to jmenuje a UZ v pravo 5folykuků v lebo 5 folykulů 7DC ráno orgalutran a puregon v pátek 8DC UZ a folíci o 6více a ráno orgalutran a poslední puregon furt stejné dávky 8DC už jen orgalutran a večer Vy normální pregnyl já nenormální už jen dekapeptil no a to je celý recept 😀 no tam je jednotná cena 7800kč pouze IVF je za 3300kč já místo toho platila 3tis za zmražení

paja1
28. únor 2011

@majka43 moc ti držím pěsti-sleduju Vás,ale nestíhám reagovat.Jsem ted hodně v práci a ted jsem si dodělávala nějaké kurzy,tak mám na pilno.držte se,. 🙂 🙂 🙂

kiara81
28. únor 2011

@na_aty ted to je na 14dní v HK v PC je zavřená laborka
@tygr21 no mě bylo fajn ani hlava netočila krásně jsem se vyspinkala a nevím ti říkám že nejsem normální 😀
@paja1 jj taky mě právě říkala že po tomto ovari.hyper.syndromu a z mražáčků je velké procento těhulenství no ale víš jak při mém štěstí

kiara81
28. únor 2011

@majka43 no budu na tebe myslet musí to už vyjít

majka43
28. únor 2011

@paja1 Dík. Stejně tomu moc šancí nedávám.

na_aty
28. únor 2011

@kiara81 jj, někdy toho je příliš.. Chlapi by měli myslet i na nás a na to, že jsme citlivější..kór, když jsme "nadopované" hormonama a práškama... Ale bude to OK, neboj...
A díky za odpověď!!! Kdy půjdeš na KET?