CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

mariana75
5. bře 2011

Ahojík holky, nejdřív přeji majce43 hodně zdaru v zavrtávání mimísků do bříška....Jinak se asi to nezdařilo.. Začala jsem špinit...Takže musím čekat jestli z toho bude MS nebo něco horšího v podobě zamlklého potratu... Holky držím pěsti všem ostatním ať vám výjde těhu bez komplikací...
Objednala jsem se konečně i k Šárce Novotné na konzultaci jedu tam 15.3. na půl 11 tak aspoň to mě těší, že se snad zase konečně dozvím kde je chyba a proč těhu nám nejde.... 🙂

kalerat
5. bře 2011

@madlina tygrovi21 nikdo profilovku nemazal, smazala si jí sama a to opakovaně 😉

na_aty
5. bře 2011

Ahojik holky!! Měli jsme teď přes týden v práci závěrku, tak jsem se vůbec nestíhala zapojit do nějaké vaší diskuze..jen jsem po večerech dočítala, co jste napsaly.. 🙂
Majko, přeji moooc mooc štěstí, ať se mimískům u Tebe v bříšku zalíbí a na 9 měsíců se tam krásně zabydlí.. Necháš si zavést všechny tři embryjka?
A co Vy ostatní, jak jste na tom? Já očekávám MS a 3DC se objednám na krev, aby mi ještě jednou zkontrolovali hormonální profil.. a pak půjdeme zkusit to IUI..
@mariana75 To je mi líto...Byla jsi na IUI, nebo jste se zatím snažili doma jako my? 😉 My jsme si dali na tři měsíce oddech od lékařů a snažili se doma, ale stále nic...ale teď v březnu už začnu jezdit do Sanusu na UTZ kvůli ovulaci a máme naplánovanou naši 4.IUI ☹ ale moc v to nevěřím...

tygr21
5. bře 2011

Kalerat......proč bych si vymazávala sama profilovku.Měla jsem tam chvíli jinou a už jí tam zase nemám

majka43
5. bře 2011

@na_aty Už je mám zavedený od včera. Všechny tři.
@mariana75 Oni to pomůžou, je dobře, že jsi už objednaná.
@tygr21 Já myslím, že se na tebe někdo naboural, zkus tam dát znovu fotku a uvidíš.

na_aty
5. bře 2011

@majka43 Tak to moc gratuluju, a jak se cítíš?

majka43
5. bře 2011

@na_aty Já nevím, jak kdyby nic nebylo.

tygr21
5. bře 2011

@majka43 včera tam byla jiná fotka a už tam zase není

majka43
5. bře 2011

@tygr21 Já vím, viděla jsem jí, zkus to ještě jednou.

na_aty
5. bře 2011

@majka43 Tak to je asi dobře, ne? Aspoň Tě nic nebolí a embryjka tak mají klídek na zabydlování..Za jak dlouho po KET se může testit?
@tygr21 To je mi líto, takové mrzutosti...zkus tam dát novou, změnit heslo do přilašování a uvidíš..

majka43
5. bře 2011

@na_aty Já nevím jestli budu vůbec testit, s těma mýma zkušenostma. Zase abych se těšila a pak nic.

na_aty
5. bře 2011

@majka43 jj, to chápu..ale musís přeci věřitm že se to povede!! Optimismus děvče!! 🙂

majka43
5. bře 2011

@na_aty Když já mívám pozitivní testy a pak HCG 0

na_aty
5. bře 2011

@majka43 My ,když jsme se začínali snažit o mimi, tak jsem se těšila a testila skoro každý měsíc, když jsem měla trošičku spoždění :o( a zatím z toho nebylo nic.. Takže teď už si držím taky trošku odstup a doufám, že se to jednou podaří.. To pak bude radosti!!

na_aty
5. bře 2011

@majka43 A neříkali Ti doktoři, čím to je? byla jsi na vyšetření na imunologii? On pozitivní test může být i po pregnylu. Já ho po IUI měla pozitivní ještě 10 den po aplikaci :o(..taky jsem si myslela, že už je to na dobré cestě..

majka43
5. bře 2011

@na_aty Já pregnyl neberu, a imuno mám. Říkal, že třeba může být v moči krev.

na_aty
5. bře 2011

@majka43 aha, tak to jsem nevěděla..

kiara81
5. bře 2011

@majka43 ahojda jsem ráda že tě nic nebolí a mimíska jen at se zabydlí
@tygr21 prosímtě co se tady děje?fakt někdo psal místo tebe?

jo holky dnes dorazila ms a to jsem dnes 16DC ten nahoře mě normálně vyslišel konečně 😀 no ale embryoložka říakala že ten depapeptil ničí sliznici ale vajucha udržuje proto i nedělají po depapetilu ET no ale že to bude taková rychlovka to jsem netušila takže bych koncem března mohla vědět jestli jsem těhule nebo ne ....31.3 bych měla být 10D po KET to už snad by mělo ukázat ne?doufám že sněmy budu mít rozepsané až od poloviny měsíce jak to bylo v únoru

tygr21
5. bře 2011

Kiara81.......někdo se za mě představoval.Něco jsem psala já něco ona.Hurá k ms.

na_aty
5. bře 2011

@kiara81 Teda, Ty jsi rychlík :o)

na_aty
5. bře 2011

@tygr21 To je hrůza, co se děje...

tygr21
5. bře 2011

Na-aty.....to máš pravdu

kiara81
5. bře 2011

@tygr21 no to mě řekni...mě tak teda napadá že tento server není zas tak bezpečný....a tak jsis změnila heslo? no jo rychlík ty jo jako čučím jako puk jsem myslela že přijde přesně jak chodívá ale asi ne no...
@na_aty no já nejsem rychlík to ta ms 😉

na_aty
5. bře 2011

@kiara81 jasně, MS je rychlík... 16 DC je docela brzo, ne? Já jsem dnes 31DC a MS čekám v pondělí-úterý... ☹

tygr21
5. bře 2011

@kiara81 nevím jak se nabourala,mám jen novou fotku.Těšíš se na pondělí?

majka43
5. bře 2011

@kiara81 Tak to budeš mít kolem dvacátého KET to je paráda. To já už budu po krvi a bude rozhodnuto.

majka43
5. bře 2011

@tygr21 Pěkná fotka.

kiara81
5. bře 2011

@na_aty no jo já si myslím že to je díky těm hormonům a tomu decapeptilu...jinak si to vysvětlit neumím v pondělí budu volat do sanusu jsem zvědavá co mi řeknou a neboj žádná nepříjde tu sje mted potřebovala já abych mohla jít na KET ....tak to je ta tvoje 😀
@majka43 no asi jo což vychází 23.3 jen mám strach aby zas ta sliznice byla v pořádku když to je takto brzo no uvidíme no tak to bude jasně pozitivní přece ..jak se cítíš?furt jako by nic?
@tygr21 no že váháš těším .. 😎

tygr21
5. bře 2011

@majka43 díky je 2roky stará.Holky,peru a prádlo dávám ven na šnůru a najednou slyším,jak řežuo dříví,protože budou opékat,zrovna dneska,to mě dělaj skoro pořád 😠

na_aty
5. bře 2011

@kiara81 Jsi zlatíčko...Díky,ale ta moje MS se mě drží každý měsíc zuby nehty :o) Tobě přeji, aby Ti to pěkně naplánovali a za měsíc jsi už byla těhu.. Kde Ti budou dělat ten KET? V Pardubicích?
@tygr21 Moc Ti to na té fotce sluší... 🙂