CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rea73
14. bře 2011

Ahoj.Děkuji i ostatním za přivítání.
@na_aty krásné vždyt to je uplně v pořádku .2 týdny od početí je na UZ žl.váček.Akorát mi přijde další kontrola dost dlouho většinou je za 14 dní.Ale jestli nejsi po ivf tak ty kontroly jsou až po měsíci.Já byla těhotná po 2 ivf a také jsem měla 14 dní jakoby od početí žl.váček a bylo to v pořádku.

@majka43 já též měla příznaky jak na ms byla mi dokonce i děsná zima že to už dostanu a bylo to těhu i když u mě dlouho nevydrželo.A s testováním plně chápu po 2ivf jsem měla 2 ket a vždy poz.testy i když slabší a pak sněhobílo ale zas doktorka v caru říkala,že alespon víme,že se chytlo a pustilo když jsem testovala dřív.Každopádně přeeju krásný //.

lenda01
14. bře 2011

@kiara81 ja viiiim ze mam vroubek a strasne se stydim ☹ ja ti to vynahradim 🙂 no hele injekci mi pichnul ze prej me zatim nechce dopovat nicim jinym tak uvidime jestli dorazi ci ne... jestli nedorazi do patku nebo max do pondeli, tak se objednavam abych to moc nezdrzovala a neprodluzovala 🙂 no jako Silhan to je exot.. dnes narvana cekarna k prasknuti a on prochazi a neumi ani rict dobry den... 🙂 asi byl zamyslenej jako pokazdy 🙂

kiara81
14. bře 2011

@lenda01 no doufám že na uz uvidí aspon tu sliznici ucho jedno...jo a zítra budu mít nové vlásky .... 😀
no to jako neprodlužuj nějaký dlouhý procesí to tady taky nevedeme a ty tvoje krámy to teda příjdou i kdyby nechtěly 😀 a koho ty máš?
a jinak vím že si děláš prču jo stydět háááá 😀 ale jsem zvědavá jak mito vynahradíš...hmm???

lenda01
14. bře 2011

@kiara81 no jestli zvladne dat oci od tebe, kdyz si tak mlada, tak treba i tu sliznici uvidi 😀 zitra budou nove vlasky? tak to jsem uz ted napnuta a tesim se na fotecku 🙂
Ja to nechci prodluzovat, to to moje telo mi to dela naschval a nakonec to fakt vyjde, ze dalsi KET bude tri mesice po revizi... ten cas leti jako sfina ☹ no keeez by chtely ty moje kramy dorazit... jak to vidis ty, kdyz si ten prorok 😀 ja chodim k primarovi ..
jak ja ti to jen vynahradim ... neco budu muset vymyslet 🙂

majka43
14. bře 2011

@lenpet Kdepak pracuješ?

kiara81
14. bře 2011

@lenda01 no jo jsis naběhla vid?no tak přemýšlej 😀
holka moje krámy přijdou ale datum ti fakt neřeknu.....ale KET budeme mít krátce zasebou ... 😀
jo a oči bude mít na ultrazvuku jako jinak mu dám čočku ...dneska na mě řvala do telefonu ženská z úřadu máme přijít na výpověd ale Páta je marod já musím na UZ ...a tak jsem se chtěla slušně zeptat co mám proto udělat ...a ta mi to dala do telefonu tak jsem jí taky spražila že na mě jen řve a že se chci slušně zeptat a určitě můžu za to že kluk je marod ...tak se pak sklidnila když jsem také zvýšila hlas jako už ted si srát na hlavu nenechám jako dřív...no a ještě mě popřála at se Pátik brzo uzdraví

majka43
14. bře 2011

@rea73 No já se celý den potím. Pořád mám zvýšený teploty.

kiara81
14. bře 2011

@rea73 zadaří se ...uvidíš tohle 2 čtvrtletí je nakloněno pozitivním směrem...

kiara81
14. bře 2011

@majka43 jak to???to nemůžeš...

majka43
14. bře 2011

@kiara81 To nevím, pořád se mi drží 37-37,5. Nevím, jestli to není důsledek tý chřipky.

kiara81
14. bře 2011

no pěkně jsem nakynula ...tý jo to je mazec...

majka43
14. bře 2011

@kiara81 Hubeňoure.

kiara81
14. bře 2011

vyrostla že jo?je to moje mííímo

kiara81
14. bře 2011

@majka43 no to jo ...dám sem jak jsem vypadala předtím jako 7 kilo je znát

kiara81
14. bře 2011

@majka43 a nebo důsledek těhu...

na_aty
14. bře 2011

@kiara81 Jsi zlatíčko!! Moc děkuju!! Přesně tohle jsem potřebovala.... Žádné smutnění, asi mám rozházené hormony a proto jsem tak naměko. Měla bych se radovat, ale já se tak bojím , abych to nezakřikla... 😉 Ve středu na Tebe budu myslet, abys dobře dopadla a mohla jít co nejdříve na KET!! A pak už budeš taky těhu a budeme těhulkovat spolu...

kiara81
14. bře 2011

@na_aty dobrá dobrá beru tě za slovo předtím jsem ti to řekla jáááá takže ted ..se chytám toho také 😀

lenpet
14. bře 2011

@lenda01+@majka43 uklízím kancly.Já jsem stloustla kvůli píchání 12kg.
Co u vás nového?

na_aty
14. bře 2011

@rea73 Ahojky a vítej mezi nás... 😉
Jsem z toho nějak nervózní, je to určitě tím, že se už rok a půl snažíme a moc si přeju, aby to bylo v pořádku. Ale určitě máš pravdu, je to úplně normální. Můj obvodní gynekolog je pěknej debil. Když jsem mu řekla, že se budeme snažit o dítě ať mi už nepíše antikoncepci, tak mě hned upozornil, ať mu tam hned nelítám, když mi nepřijde mS, ale ať počkám min.14 že on to musí vidět na UTZ..takže mooc pěknej přístup. Normálně uvažuji, že ho změním, protože by měl s lidmi zacházet trošku šetrněji a kór, když se nedaří otěhotnět hned.. Ke všemu se mi z toho všeho stresu udělal opar na rtu, tak doufám, že to není pro mimi škodlivé... ☹ .. Když se daří tak se daří...

na_aty
14. bře 2011

@kiara81 jj, přesně tak děvče...!! 😀

lenda01
14. bře 2011

@majka43 ta zvysena teplotka je dusledek tehu.. nepot se, vis ze teplo skodi mimiskoj ☹
@kiara81 jestli ty jsi nakynula tak to nechtej videt me.. od lonska dvanact kilo nahore...ale dneska jsem si rekla, ze na to seru.. na hubnuti bude cas po porodu 🙂 Jinak s tema uradama to je fakt prdel, ty urednice jsou tam sympaticky jako sfina ☹ a stenatko je kraaasny ... ja zboznuju hafany 🙂

majka43
14. bře 2011

@lenda01 Já se schválně nepotím, neležím v posteli, ale když jsem byla venku nakoupit, tak jsem se zpotila v krámě a to jsem měla jenom mikinu. Kdybych měla zimní bundu, tak nevím.

lenpet
14. bře 2011

@kiara81 štěně je pěkný,co to je za rasu?

kiara81
14. bře 2011

@majka43 no já to takto měla když jsem čekala Pátu v krámě najednou hyc...a kámoška to měla ted taky tak a má ...
@lenpet to je labrador

rea73
14. bře 2011

@na_aty jo ti někteří doktoři.Já také chtěla kolikrát změnit svojí doktorku na gyndě.Pořád jste zdravá nic jsem na vás nikdy neshledala a že vás bolí břicho uprostřed cyklu to je ovulace někoho bolí při ms a dítě máte.Nakonec po 5 letech nás poslala do caru pro sekundární nepolodnost tzn.že dítě máme ale po víc letech se nedaří.
@kiara81 jé štěnátko to je krásný .
@majka43 to vypadá na těhu.Moc držím pěsti.

lenda01
14. bře 2011

@majka43 no hele to vypada fakt dobre... zkusis rano testik? 🙂

lenda01
14. bře 2011

koukam ze uz vsechny asi chrupete 🙂 tak dobrou noc vsem 🙂
@na_aty tobe zitra drzim pesticky na pekne vysoke hCG 🙂 a @majka43 ty jestlit budes testikovat, tak taky drzim pesticky... jestli testikovat nebudes absolutne te budu chapat, jsou to nerviky 🙂

evik31
14. bře 2011

ahojky holky tak já se loučíma naschle ve čtvrtek doufám teda 😉

lenda01
15. bře 2011

@evik31 ahojky eviku, i tobe samozrejme drzim dnes palecky a drzim je az do ctvrtka... tfuj tfuj tfuj at se zadari a sutry at se znici 🙂

lenpet
15. bře 2011

@kiara81 štěnátko je pěkný.
My jsme se včera dívali na horory,fuj,byli opravdu hnusný.
Kdo má dneska kontroly nebo ultrazvuky,at jsou jen dobré zprávíčky.
Majka43.....tak co testík?