CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
19. bře 2011

@rea73 půjdu za zdravotní sestřičku a přítel za rybáře.Tak koupil podlahu a ted jí skládá.Akorát mě naštval.Tak k obědu máme hovězí s knedlíkem a sosíkem.Jestli jíte,tak dobrou chut.

samanta001
19. bře 2011

@kiara81 a jak se to dá obejít na ty 4 roky za 7 600? To by bylo fajn. 🙂

lenpet
19. bře 2011

Naše nová podlaha

lenpet
19. bře 2011

@kiara81 a jak mrnous?

kiara81
19. bře 2011

@lenpet Páta je už v pohodě ještě kašle ale to už je kráááása..
podlaha pěkná..nám dneska odvezli stěnu obývací tak nemáme nic tak musím hledat novou...se prodala ta naše nějak rychle jsem s tím nepočítala

lenpet
19. bře 2011

@kiara81 škoda že nejsi z HK,protože v Asku maj pěkný stěny.A jinak?

dasty79
autor
19. bře 2011

@lenpet - maškarní jsou super.U toho je aspoň prča 😀

Tak já se jdu vyvětrat.Co děláte všechny?

lenpet
19. bře 2011

@dasty79 já peru,pomáhám s podlahou dotoho koukám na dvd.Takže normální sobotní odpoledne.Jdu si udělat kafe.A co děláš ty?

lenda01
19. bře 2011

ahojky holkyy 🙂 tak jak se vsechny mate 🙂 ja jsem musela trosku poklidit jinak bych se zblaznila jak je vsude ten prach a to to utiram furt.. asi je to tim, ze furt delame tu pudni vestavbu a tak se prasi jako blazen ☹ jinak u nas dnes k obedu byla pizza a byla vyborna 🙂 za chvilku se chystame jit ke tchyni a tchanoj na kaficko, bo ma dnes tchan svatek 🙂
@lenpet moc pekna podlaha a myslim ze te chtel prekvapit, proto ji koupil bez tebe .. ale uznej ze vybral dobre 🙂
@dasty79 jen se pekne vyvetrej, dneska staci vyjit kousek, protoze je tam pekna zima.. i kdyz ted uz se udelalo trosku lip nez bylo rano.. to byl hnus 🙂

lenpet
19. bře 2011

@lenda01 asi mě chtěl překvapit,ale už to bude hotový.A jak ty?

dasty79
autor
19. bře 2011

Tak už jsem tady - byla jsem skoro 2h venku - je tam docela kosa.
A teď mě přepadla mlsná - tak jsem udělala pár palačinek 😀

@lenpet - pěkná podlaha.Máme podobnou - je to super na údržbu 😉

@lenda01 - tak to pořádně oslavte

kiara81
19. bře 2011

@lenpet no jo ted jsem tam byla furt sakra.no v pátek se podívám...
ty jo mě bolí břuch na krámy ...no 16dc. se blíží...ale nechápu 12dc jsem měla folykuly...no mazec...
jj podlaha je super lepší než koberec i když na koberci není vidět zas prach
@lenda01 taky ty takhla vejletuješ jo?a večer budete dělat co?

mitik
19. bře 2011

ahoj všem,omlouvám se,ale nestíhala jsem,tak se hlásím až teď.A rovnou oznamuji (snad nic nezakřiknu),že hcg (krev) mám pozitivní 🙂 .30.3. jdu na ultrazvuk a sestřička říkala,že by měla být vidět už dutinka 😅

kiara81
19. bře 2011

@mitik týý jo tak to je super moc gratuluju...tak konečně že by se to začalo tady kulatit????no už bylo načase

lenda01
20. bře 2011

ahojky a krasne nedelni ranko vsem 🙂
My vcera byli az do pul dvanacty u znamejch jsme kecaly a kecaly a najednou bylo tolik hodin, jsem pak hned zaplula do postele a chtela jsem vas docist rano, ale koukam, ze jste se moc necinily 🙂
@mitik juuuu tak to ja potichoucku gratuluji a drzim pesticky 🙂 to je super, ze se zadarilo 🙂

na_aty
20. bře 2011

Ahojky!! Tak u nas dnes krasne sviti slunicko,tak mám hned lepsi naladu. V patek docela dost nachumelilo_mistama az 10 cm ;o(, ale nastesti to nezustane, hura!!
Jak se vsechby mate?
@mitik ... Gratuluji k pozitivni krvi a preji,aby se mimisek pekne zavrtal!!
Ja jdu zitra rano na kontrolni UTZ,tak dam pak vedet,jak jsem dopadla. Ale ze srdce doufam,ze dobre... V patek jsem byla na krvi a vzrostlo mi HCG na 25tis U/l a v utery jsem mela 16tis U/l, tak to snad bude OK.
Nekde jsem ale cetla,ze hodnoty HCG se kazde dva az tri dny zvojnasobuji, tak nevim..
Dnes se po obiidku pujdem se synem kouknout na baracek,tak Vam vyfotim,jak máme vymalovano...

dasty79
autor
20. bře 2011

Krásné slunečné ráno všem 😎

@mitik - velká gratulace 🙂 ať se mimískovi u tebe líbí 🙂

@na_ty - to ti krásně hcg naskočilo 🙂 Jo obden by se mělo zdvojnásobit.Uvidíš,že zítra dopadne utz dobře 🙂

Tak jdu vařit a pak juknu - tak pište,pište.....

lenda01
20. bře 2011

@na_aty neboj se nic.. na utz bude krasny mimco 🙂 a to hCG mas pekny.. myslim ze ten rust by takhle mel byt OK 🙂 na to se moc neupinej, ja takhle taky mela zbytecnej strach kdyz nenarostlo presne o dvojnasobek za dva dny.. je to jen takovy orientacni... vse bude ok, verim tomu 🙂

lenpet
20. bře 2011

Přeju hezkou neděli.
@mitik potichounku gratuluju.

kiara81
20. bře 2011

ahojda dneska tady je mrtvo...chci se zeptat mě vůbec neřekli jak mám brát estrofen vyfasovala jsem 3balení po 28 tbl

lenpet
20. bře 2011

@kiara81 ahoj,já jsem ho požívala 3krát 2 kuličky.jdem spát,tak zatím

mitik
20. bře 2011

ahoj holky,až teď se dostávám k pár řádkům.Jsem taky šťastná jako blecha.Jen mám pořád strašný strach (to ale znáte...).Příznaky zatím moc nemám.Jen často chodím na malou a občas mě píchá v podbřišku

mitik
20. bře 2011

@na_aty díky moc všem za gratulace - i Tobě.Ty chodíš častěji na odběr hcg?Já byla jen jednou a potom jdu až 30.3. na ten uz

evik31
20. bře 2011

ahoj holky zdravím po náročném výkendu 😝 jen vás pozdravím a jdu do vany a spát jsem hotovka dočtu vás až zítra tak zatím pááááááááááááááááááááá 😉

mitik
20. bře 2011

@lenpet teda ta podlaha je krásná - opravdu...

dasty79
autor
21. bře 2011

Ahoj všem 🙂

Koukám,že tady včera skoro nikdo nebyl.....

Čeká někoho dneska nějaká kontrola???

@mitik a @na_ty - myslím,že je zbytečné chodit často na odběr hcg.Nemá cenu o tom pořád takhle přemýšlet.Bohužel stoupající hcg stejně nic neznamená....Já jsem ten případ,když jsem byla poprvé těhu,tak jsem taky šla víckrát na hcg - hcg krásně klesalo,vypadalo to suprově - no a v 9tt zamlklý potrat.A myslím,že to takhle podobně měla i lenda01.Taky jí hcg krásně rostlo a pak bohužel zamlklý potrat.Vyprdněte se na odběry hcg.Máte to potvrzené,tak se potichoučku radujte a těšte se na utz
🙂 až uvidíte srdíčko 🙂 Nemá cenu se takhle pozorovat.Chápu,že máte strach.Ten já mám po té blbé zkušenosti do dnes.....Musíme tomu věřit!!!!! 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
21. bře 2011

@lenpet - a co maškarní???????ani se nepochlubíš....
dej nám fotečku masek....

na_aty
21. bře 2011

@dasty79 jj, máš naprostou pravdu!!! 😉 Já jsem byla dnes na kontrolním UTZ a vše je v naprostém pořádku a tak to i zůstane..Musíme tomu věřit, přesně jak píšeš!! 😉 Dle UTZ jem 6TT+6 mimi má 8,1mm a bylo už i srdíčko. Paní Dr. mi ho uakzovala, ale já stejně nic nepoznala. Ty jsi ho na prvním UTZ už i slyšela? Nebo od kterého TT je slyšet?
Mějte moc pěkný slunečný den!! 🙂

dasty79
autor
21. bře 2011

@na_ty - supeeeeeer 🙂 Věděla jsem,že je vše v pořádku 🙂 Tak to ti moc gratuluju!!!!Já byla poprvé 6+3 a taky už bylo srdíčko 🙂 To už je pořádný mimčo - to je obřííííík 8,1mm - to je krásný 🙂 Já v tom 6+3 viděla jen jak tam srdíčko tepe a když jsem byla pak na dalším utz tak to už se tam krásně hýbalo -byla jsem pak po delší době...a to už se srdíčko ani nezkoumalo,když se tam prcek hýbal o stošest 🙂 Takže já srdíčko taky neslyšela.Hlavně,že tepe a pak sebou miminko pěkně mrská,to stačí 🙂
Tak si to užívej těhulko 🙂 🙂 🙂 Moc ti to přeju!!!!

kiara81
21. bře 2011

@na_aty tak co??hmm? co jsem říkala???no??je super že je vše v pořádku a jinak to už nebude.....