CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
4. zář 2011

Ahoj holky.

@samanta001 ty si ještě 2v1?

Vůbec to nevypadá že jsem těhu.

samanta001
5. zář 2011

@lenpet bohužel stále... 😒

holubice.petra
5. zář 2011

@lenpet no pěkný 😉 a co by jsi chtěla ve 12tt jen se neboj za chvilku budeš mít bříško jako blázen ono prvně nic a pak hic 😀 😀 já si už připadám jak velryba 😎

lenpet
5. zář 2011

@samanta001 tak at jste brzo dva.Snad tě moc nezlobí?
@holubice.petra už se těším,až budem dělat fotečky

mitik
5. zář 2011

@lenpet no já při prvním těhu neměla tak do čtvrtého měsíce nic (možná špeky),potom ale břicho bylo velké jako dopředu.Celkově jsem taky tenkrát nabrala jen asi 5,5 kg (nevolnosti,nechutenství - úplně mě opustila chuť na sladké.Máš ale hezkou bouličku,stejně 🙂.

mitik
5. zář 2011

...ach jo,ať už je pátek,i když si myslím,že na uz stejně nic nebude vidět...

lenpet
6. zář 2011

@mitik díky za bouličku

Jinak u nás zase teplo.

michaela28
6. zář 2011

Ahoj holky, potřebuju poradit od zkušenějších. Do 12tt mám brát Utrogestan a do 14 tt Estrofem. Snižovaly jste si postupně dávkování nebo jste pak rovnou přestaly. To mi totiž přijde dost divný, aby to pro toho tvorečka nebyl šok. Já beru Utrogestan 2-2-2 a Estrofem 1-1-1. Díky moc za radu 🙂 .

holubice.petra
6. zář 2011

@mitik nestresuj se na uz bude vidět už krásně srdíčko! 😉
@michaela28 já brala utrogestan přesně jak napsal dr. (2-0-2) a pak jsem ze dne na den přestala neboj pro prcka to šok nebude 😉

mitik
6. zář 2011

@michaela28 ahoj,já jsem to probírala s MUDr.Provazníkem a on říkal,že díky tomu,že v prvním těhu mi v Pronatalu nechali dlouho estrofem i utrogestan,bylo to dobré.Co si ale pamatuji,tak jsem taky přestala naráz.Potom už je to bezpečné,oni by to jinak nevysadili,neboj!Jinak jsem brala celou dobu (i teď beru) utrogestan 2-2-2 a estrofem 1-1-1.Hodně štěstíčka a pohody s miminkem v bříšku 🙂)

@holubice.petra myslíš?Díky moc za podporu.Minule mi ale Provazník říkal,že by byla vidět stěží v tuto dobu dutinka.No nevadí,já už se stejně nemůžu dočkat...🙂

holubice.petra
6. zář 2011

@mitik a to budeš v kolikátým tt....já chodím taky k Provazníkovi (chodila) je to borec mám v něj velkou důvěru 😎 😉

dasty79
autor
6. zář 2011

Ahoj holky.Hlásím se z porodnice 🙂 V neděli jsem porodila krásnou dcerku Viktorku 🙂
Vikísek je naše zlatíčko a moc si to užívám - je hodná 🙂 Až budu doma podám info a fotky.
Jo a měla 50cm a 3130g broučínek.Mějte se všechny krásně.
Všechny vás moc zdravíme
🙂

michaela28
6. zář 2011

@dasty79 moc moc gratuluji a Viktorka je moc krásné jméno. Jste holky moc šikovný, že jste to všechno takhle zvládly. Přeju Vám oběma spoustu zdravíčka, to je asi to nejdůležitější. Užívej si to. Určitě to je nepřekonatelný pocit 🙂 .

holubice.petra
6. zář 2011

@dasty79 jejda tak to byl teda fofr 😀 moc moc gratuluji maminko Viktorka je nádherný jméno taky jsem ho chtěla dát pro holčičku 😎 už se moc těším na fotečky! moc se holky opatrujte a pak musíš napsat co a jak 😉

sissi6
6. zář 2011

@mitik já myslím, že už by mohlo být vidět srdíčko, neboj dobře to dopadne 🙂 . Já se zase těším na pondělí až zas mrňouska uvidím 🙂

@michaela28 estrofen jsem nebrala vůbec a utrogestan asi do 13tt 2-2-2 a taky jsem ze dne na den přestala, ale potom co jsem byla v nemocnici mi ho zase dr. Šilhan nasadil a mám ho brát až do konce těhu, ale jen 1-0-2

@dasty79 moc gratuluju k holčičce, krásný jméno 🙂. Už se těším na fotečky 🙂. Přeju hlavně zdravíčko 🙂

na_aty
6. zář 2011

@dasty79 Mooc gratulujeme k holčičce a už se těšíme na fotečky malé Viktorky.. Ať jste holky hlavně zdravé a ať Vás pustí brzy domů... 😉

mitik
6. zář 2011

@dasty79 moc gratuluji i já!Je to nádhera.Moc se těším na fotečky,už aby byly.Hodně zdravíčka oběma a držte se holky...

lenpet
7. zář 2011

@dasty79 moc gratuluju,to je skvělá zprávička,tak at rostete jak z vody.

samanta001
7. zář 2011

@dasty79 tééda tak to je překvápko, moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka vám oboum. Já říkala od začátku, že porodíš dřív jak já, tak mě to vyšlo 🙂 U nás to k porodu stále nevypadá ☹ v pátek jdu na kontrolu tak se budou kontrolovat ještě průtoky pupečníkem, když přetahujem tak jestli je všechno v pořádku. A doufám, že by mi to mohli snad po neděli vyvolat, protože to čekání je na palici 😒

montysek
7. zář 2011

@samanta001 Z toho si nic nedělej, dočkáš se! 🙂 Mě to taky museli vyvolávat 9 den po termínu, tenkrát mi říkali, že to musí být vyvoláváno nejpozději 10 dní po termínu.

kiara81
7. zář 2011

@dasty79 moc moc gratuluji 🙂

samanta001
7. zář 2011

@montysek jojo doufám, že do konce příštího týdne už to budu mít taky za sebou 🙂

mitik
8. zář 2011

zdravím všechny,tady prší a není nic moc.Navíc je mi pořád zima,večer mám většinou zimnici.Ale co mě zaráží asi ještě víc je,že když se podívám na svě břicho,tak ho mám tak asi jako při prvním těhu ve čtvrtém-pátém měsíci.Nevím,jestli to může být jen tou zvětšenou dělohou...

majka43
8. zář 2011

@dasty79 Moc, moc, moc gratuluju a Viktorce přeju do života hodně štěstí.

na_aty
9. zář 2011

@mitik Ahojky, tak jak jsi dopadla na dnešním UTZ? 😉

mitik
9. zář 2011

holky,tak na uz skoro nic vidět nebylo.Provazník říkal,že "náznak dutinky".Pro jistotu mi vzal opět krev na hcg (jestli stoupá) - výsledek prý určitě "už ve středu budou mít".Naštěstí jsem se se sestřičkou domluvila,že si můžu zavolat v pondělí (prý kdyby nebyl,pokusí se ho zjistit).Nerozumím tomu,ke všemu ještě řekl,že "když ta hodnota bude 1500 - 2000 (hcg),tak to bude dobré,ale když méně,budeme to považovat za neúspěch".Mám pocit,že mám těhu příznaky,dnes jsem dělala test z moče a testovací proužek je tmavší než kontrolní (což asi ale není směrodatné).Když jsem mu říkala,že do středy se budu dost nervovat,tak prohlásil:"to se nenervujte,prostě to buď vyjde nebo ne,to neovlivníte..."

na_aty
9. zář 2011

@mitik Určitě to bude OK, neboj!! Já když jsem zjistila pozitivní těhotenský test, tak jsem hned druhý den běžela k Dr. a on mě objednal až za měsíc na UTZ, že prý dříve by to nemělo cenu. Tak se nenervuj, že tam byl "náznak dutinky" a snaž se být v klidu. Já vím, lehce se toříká,já taky pořád nervovala, ale ono se může stát pořád něco..tak si užívej, že jsi těhu a neřeš to... V pondělí Ti určitě potvrdí pozitivní výsledek...

Holky, také Vám otékají nožky? Mně od včerejška, mám je oteklé u kotníků a taky lýtka...Měřila jsem si tlak a ten mám v poho, tak to snad nic není.. Nevíte nějaké rady, co je na zlepšení otoků?

mitik
9. zář 2011

@na_aty díky,já jsem po dnešku úplně hotová.Na zlepšení otoků snad jen dát nohy do vyvýšené polohy - tak by se mělo ulevit.Už se Ti to taky pěkně krátí.Hlavně,že tlak je dobrý,to je důležité.Kdy jdeš teď na kontrolu?

samanta001
10. zář 2011

@mitik určitě bude všechno v pořádku, prostě jsi byla na utz moc brzo, tak se snaž být v klídku.
@na_aty mě natíkaly nohy minulý týden, teď už je to zase dobrý. Radu žádnou nemám jen by mělo pomoc hodit je nahoru a máchat je ve studený vodě.

No a jinak já nastupuju v pondělí do nemocnice, stále u mě není žádný náznak toho že bych měla porodit a to už 6 dní přenáším ☹

mitik
10. zář 2011

@samanta001 zdravím,třeba se to ještě rozjede do pondělí,uvidíš...