CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
15. lis 2011

@chilli009 Já myslím,že je to úplně jedno,kdy máš ovu-hlavně,že jí máš.Přece nejsou naše těla stroje,aby jsme jí všechny měly třeba 13 den cyklu. 😉 Já jí nemám vůbec,tak stimuluji Menopurem a ani po něm, to nemám vždy stejný den ale liší se to každý měsíc třeba o den-dva,takže buď v klidu. 🙂 Jinak po té stimulaci mi nic neni,ani nevím,že stimuluju. 😉

holubice.petra
17. lis 2011

@montysek @lenpet @chilli009 @dasty79 holky děkuji za gratulace 😀 prcek je úžasný ale nějak mi už skoro na nic než na něj nezbývá čas...musím se do toho všeho tak nějak zaběhnout 😉
@chilli009 děkuji a přeji mnoho štěstí neboj se oni vás určitě nevyhodí 😉 ja chodila do vedlejší ordinace k dr.Provazníkovi a jednou mi dělala IVF i dr.Novotná když byl můj dr. na dovče jsou oba i sestřičky moc hodný 😉

chilli009
17. lis 2011

@dasty79
@montysek
@holubice.petra
Ahojda holky, děkuji moc za reakce, snad to dobře dopadne, už se na pondělí "těším", ale jsem taky tak nějak nervózní 😉 .
Kapku z jiného soudku, dnes jsem byla v Ikey na Černém Mostě v Praze a musím říct nikdy více, když tam bude nějaká akce jako dnes. Málem jsem se tam několikrát složila, nedalo se tam pomalu dýchat natož se normálně pohybovat. Nejvíce mě dostaly rodiny s malými dětmi a kočárky, lidí jak maku a oni vyrazí do Ikey.... nechápu.

lenpet
18. lis 2011

Pošlu vám fotku,jak vypadám

holubice.petra
18. lis 2011

@lenpet no už začínáš mít pěkný "bubínek" 😀
@chilli009 viděla jsem to s tou ikeou včera v televizi...bylo to jak kdyby tam dávali deset tisíc a né dva 😒 hrůza já bych tam nešla ani za těch deset 😝

lenpet
18. lis 2011

@holubice.petra díky,prítel ríká,ze jsem tlustá.Co bude ríkat,az budu v 9tým měsíci

na_aty
20. lis 2011

Ahoj holky, hlásím, že 14.11. v 15,09 se nám narodila krásná holčička Rozárka 😉 3340 g a 51 cm.... Je to miláček, pořád jen spinká..

sissi6
20. lis 2011

@na_aty moc gratuluji k Rozárce 🙂 , ať Vám dělá jen samou radost a hlavně ať jste zdraví.

sissi6
20. lis 2011

@lenpet už se pěkně kulatíš 🙂. Z toho si nic nedělej, mě taky přítel říká, že jsem tlustá a to jsem se včera vážila a mám 56 kg.

To vypadá, že teď jsem na řadě já 😉

michaela28
20. lis 2011

@na_aty moc gratuluju k Rozárce, ať jste hlavně zdraví 🙂 .

chilli009
20. lis 2011

@na_aty Gratuluji a přeji pevné zdraví a ať Vám dělá jen a jen radost.

Holky, tak zítra jdeme k Dr. Novotný 🙂 , začínám být silně nervózní a zároveň se asi i těším 😉 . Budu 13DC, tak možná dostanu hned pregnyl, pokud na to půjdeme tento cyklus 😉 🙂 - doufáme. Včera jsme měli návštěvu a je mi nějak ouvej, ( byl u nás přítelův kamarád s přítelkyní - donesly nám svatební oznámení) čekají mimi a už má pěkný bříško. Moc jim to přeju, jen bych si přála už taky být těhulka 😉 .
Jde někdo taky teď někdy na IUI ?

montysek
20. lis 2011

@chilli009 Tak držím pěsti! 🙂 Dej pak vědět,jak to dopadlo. 😉 Já jsem po IUI týden.

chilli009
20. lis 2011

@montysek Díky 🙂 . Držím pěsti // 😉 .

dasty79
autor
21. lis 2011

@chilli009 - tak jak na tebe působí dr. Novotná?a co na vás vymyslela???

@montysek - ať objevíš brzo // hodně štěstíčka 🙂

@na_ty - velká gratulace k Rozárce 🙂 Už se těším na fotečky.
Kde jsi rodila?To jsi rodila teda dlouho,na to že to byl 2.porod....
1.porod jsi měla rychlovku a teď sis to teda asi užila,že?
Holčičce se nechtělo na svět?a porod ti vyvolávali???

lenpet
21. lis 2011

@na_aty gratuluju,at vám dělá radost,pošleš fotečku?

@sissi6 zatím jsem pribrala 5kilo,uvidíme,kolik budu mít 8 měsíci

lenpet
21. lis 2011

@holubice.petra pěkné fotečky 🙂

littlemousecz
21. lis 2011

ahoj holky, tak zítra jdeme na kontrolní spg a sfouknem u toho rovnou i konzultaci, tak uvidíme, jak to dopadne. hlavně aby nebyl spg ještě horší, než minule, to by asi manžu pěkně rozhodilo.

chilli009
21. lis 2011

@dasty79
@montysek
Ahojda, tak jsme dnes byli v Sanusu u Dr. Novotný a naprosto super, je skvělá, lidská a milá. Vše nám hezky vysvětlila a když jsme udělali psí oči, tak mi řekla ať si odložím, že se jukne a v pátek jdu na UTZ 😀 a podle toho jak to bude vypadat uvidíme kdy bude IUI 😉 🙂 . 🙂 Je opravdu skvělá, přítel byl z ní taky nadšený a za to jsem taky moc ráda, protože pokud by mu nesedla asi by tam už víc moc nechtěl. Věříme ji a to je první krok k úspěchu 😉 🙂.

petrufa86
21. lis 2011

ahoj, můžu se přidat? Já taky dneska byla v Sanusu, ale u Dr. Provazníka.

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 ahoj, jak dlouho se snažíte?

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 my se nsažíme od 03/10

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 my 12/10, co Dr. Provazník? dobrý? máte nějaký větší problém? nebo už nechcete déle čekat?

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 já myslím, že dobrý, jsem s ním spokojená. Ze začátku (na úvodní konzultaci a 1 UTZ) jsem byla u dr. Vodičky a pak jsem začala chodit na UTZ a vyšlo to vždy na pondělí a to tam je zrovna Provazník, takže teď už tak 4 měsíce chodím k němu. U nás asi nemá cenu čekat, pže přítel má špatný spermiogram. Takže od čtvrtka si píchám (teda přítel ) injekce kvůli našemu prvnímu IVF. Vy jdete "jen" na IUI?

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 Jj, půjdeme na první IUI , přítel měl spermio celkem dobrý, tak nám bude doufám IUI stačit. U nás to nešlo asi i tím, že mám obrácenou dělohu a tak mají složitější cestu 😠 . Laparka už u Vás proběhla, že jdete na IVF? Zkoušeli jste i IUI?

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 jojo, na laparce jsem byla minulý měsíc. Dr. říkal, že s takovým spermiem nemá ani cenu IUI zkoušet, že to budou vyhozený peníze a ztracený čas.

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 aha, tak to jo, pokud to není dobrý, tak to asi opravdu je lepší jít hned do IVF. Držím pěsti ať to klapne a jsou pak na testíku //.

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 nevím, nevím, při našem štěstí tomu moc nevěím.

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 ...... ale, na každého to štěstíčko čeká, takže do toho jděte s 🙂 , ono to výjde

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 čeká, vím, ale... máme 40 % šanci, což není mnoho. a co vy, v páítek na UTZ a pak hned IUI? A co, jak se zdají sestry v ordinaci??

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 pokud bude vše jak má, tak asi v pondělí nebo už v sobotu bude IUI 🙂 , sestřičky asi dobrý, teda mluvila jsem jen s jednou a byla ok. Vám se sestřičky nezamlouvají?