CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
11. lis 2013

@martina_81 kočárek je moc moc hezký...

martina_81
11. lis 2013

@muddledgirl tak já jsem normálně taky jezevec, ale jelikož jdu v noci několikrát na záchod (někdy i zbytečně, prcek mě asi jen tlačí), a pak mám problém zabrat, tak toho momentálně moc nenaspím. a pak přijde k ránu Jiří a vzbudí mě. 😒
Já polívky normálně moc nevařím, Jirka si jich užije v práci, ale co jsem těhu, tak ji prostě musím mít, vždycky udělám hrnec (neumím vařit v malým množství 😀 ) a máme na 3 dny.
Mě to baví, jen to u nás nikdo nejí. 😀 Jirku takový to klasický vánoční cukroví nebere, rohlíčky, nebo linecký, to ani náhodou,to je moc suchý. 😀 Ale oba máme rádi nepečený a maminčiny medový řezy. 😉 Tak chci udělat kokosový suky, kávový zrna, marcipánový brambůrky, pro sebe vanilkový rohlíčky, jak je dělá kámoška, ty jediný mi chutnají, trubičky s karamelovým krémem a něco z toho časáku, co jsem koupila. Je tam úžasnej medovník, tak bych ho chtěla vyzkoušet. 😀

muddledgirl
11. lis 2013

@martina_81 Ježiš kočko, to já bych Ti snědla skoro všechno z cukroví...mňam,mňam....Já zas to nepečený moc nemusím....ale jinak snad všechno kromě nějakých s rumem.... 😝
Já polívky vařím nejvíc a pak kuře... 😀 😀 😀 rychlé, jednoduché...no a nejradši vařím hovězí guláš...

Medovník, jé je, ten jsem jedla jednou....
Letím do města se projít...tak zatím pa pa 😉 A jak to děláš, že když pořád tak pečeš a seš tak hubená... 😕 😅

martina_81
11. lis 2013

@muddledgirl Hmm, tak hovězí guláš bysme ti s Jiřím taky sežrali. 😀 Taky mám ráda rychlý a jednoduchý jídla. Co vaříš za polívky? Třeba mě inspiruješ na zítra. 😉
Jaká byla procházka? Hubená už moc nejsem, tento týden dosáhnu 70ky. 😀

petrufa86
11. lis 2013

@margarita1 už tolik nebolí, ale stejnak je cítím. Uvidíme ve čtvrtek co se mnou udělá rehabilitační doktorka, ale už to vidím, mě zrasí že se ani nehnu 😝 😝 😝 😝 😝 Malá roste, váhově odpovídá půlročnímu miminku 😀 😀 a centimetrově je na rozhraní 4 a 5 měsíce. 😀 😀
@martina_81 to víš, o cikány se postará, ale na nás normální lidi se** 😖 😖 😖 😠

martina_81
11. lis 2013

@petrufa86 vy teda máte obříka. 😀 Taky jsem na ty Tvoje záda dneska myslela, jestli už je to trochu lepší.
To je fakt, a pak Ti ještě cigáni budou vykřikovat, že jsme vlastně blbí, protože neumíme využívat systém. 😠 Je mi z nich zle čím dál víc, kdykoliv je někde potkáme, třeba v Kaufu s narvanejma vozíkama. 😠

petrufa86
11. lis 2013

@martina_81 jojo holka, takhle to vypadá když trpí kolikama. A prý že na ně trpí víc kluky. Koliky tvýmu prckovi fakt nepřeju.

martina_81
11. lis 2013

@petrufa86 joo, to už jsem tady taky několikrát četla, že na to kluci trpí víc, než holky. 😒 Tak už se těším. A dneska jsem si tady četla pár článků o císařském řezu, tak z toho mám taky smíšený pocity. 😖

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 😀 moc jich nedělám..jen česnečku, bramboračku, čočkovku, pórkovou zeleninovou, uzenou polévku a jednou jsem dělala hovězí a žampiónovou... 😉 Procházka byla fajn...a dokonce jsem ve městě vyjímečně nic neutratila....To máš dobrý, já už teď mám 77... ☹ Včera jsem k večeři měla krupicovou kaši, tak jsem si řekla, že radši ovoce, než sladký... 😒

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl Tak to jsi mě moc neinspirovala. 😀 My si nedávno koupili v Lidlu kalendář - Jiří vybral - s receptama a kupodivu jsou tam normální recepty, tak jsme hned dělali špenátovou polívku. a byla teda fantastická. 😀 Jj, taky jsem si říkala, že to večerní žraní omezím, dřív jsem tak nějak neveřela a co jsem těhu, tak jsem v rámci správné výživy pro prcka začla večeřet a ono se to někde projevit muselo. 😒

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 No jo no, jsem říkala, že nejsem kuchtička...ale kuchařek mám asi sedm... 😀 No, mě to normálně lítá,podle toho,jak moc se hlídám...no a teď bez těch cigaret, to taky pěkně poletí...V rámci svého psychického zdraví, bych neměla lízt na váhu....Ale co hlavně, že tam je prcek a daří se mu dobře....Snažím se jíst méně pečiva....Dnes si dám zas jen polévku k obědu... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Já mám nejradši vývary...... 😉 |Nesnáším moc husté polívky, polívky vůbec nezahušťuju... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81
Cizrnová polévka /já cizrnu nemusím.../,ale tak abys měla nějaký zajímavý recept..
1 porce
40g cizrny, 4g sušených hub, 40g řapíkatého celeru, 15g mrkve, 15g celeru, 10g petržele, 20g kedlubny, 50g porku, 15g cibule, 5 g česneku, 5g oleje, zelená petrželka, 50g chleba, sůl, mletý pepř, nov koření....

Zpěníme cibulku na rozehřátém oleji, doplníme nakrájenou zeleninou a namočenými houbami, zalijeme vodou, ochutíme a vaříme. Po 15-i minutách přidáme přes noc namočenou cizrnu,n echáme prohřát a posypeme sekanou petrželkou..

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl já mám právě zase ráda hustý, zeleninový nebo s luštěninama. A Jirka je taky spíš na vývary, tak to střídáme. 😉 to jsem si říkala taky, že váhu řešit nebudu, hlavně, když je prcek v pořádku, ale ono jak to najednou naskakuje a sotva se pak soukám do riflí, tak mě chytá panika. 😀 A včera zas holčina v březnovkách nadhodila, kolik kdo přibral, tak jsem jí psala, ať to pořád neřeší, že z nich mám pak depky, když tam píšou 1 kg - maximálně 3 kg. 😖 ale taky tam psaly i ty "normální" 😀 ,že už mají nahoře 5-7 kg a jedna holčina dokonce 11, tak mě uklidnily. 😉 a vybrala jsem si včera na netu 2 těhu světříky (z těch mých mi začíná lézt pupík), tak jsem říkala Jirkovi, že očekávám, že mi je dnes schválí, tak jsem zvědavá, jak se na ně bude tvářit. 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl jsi mě pobavila. 😀 ale cizrnu jsem teda ještě nezkoušela. jen nechápu, k čemu je tam ten chleba? Jako potom k té polívce? 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Kočko, mě chytá panika už teď... 😀 Hele, moje kámoška přibrala z 55 na 90,masakr.....A už nikdy nebude tak hubená.....Protože ona nikdy moc nesportovala a stále mám kolem 75... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Jo, asi k té polívce.... 😀 😀 😀

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Já jsem měla nejmíň 63,když jsem trpěla hladem v Anglii...3 měsíce jsem měla sotva na nájem...tak jsem jedla jeden chleba denně apod....No, pak jsem měla 65 a to jsem si držela až do roku 2011 a pak začla nabírat....no jo, sedací práce, po dvou letech se to projevilo.... 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl s tou kámoškou mě ani nestraš. 😀 Já měla v prváku na střední 50 kg, pak se to nějak vyhouplo postupně na 60 kg, ve čtvrťáku už jsem měla 70 kg a to byl teda mazec. Pak jsem se dlouho držela kolem těch 65 kg, a pak po operaci jsem spadla na 58 kg a přibrala jsem vždycky tak maximálně na 60 kg. Jenže to jsem měla takovýho psychoteroristu, že tam přibrat nešlo, jak jsem měla nervy, tak váha šla dolů. ale kolem té 60ky jsem se držela až do loňskýho ivf, kdy jsem přibrala 5 kg a pak jsem to těžce sundávala.
ale nejhezčí váhu jsem měla před pár lety na kámoščiné svatbě (to se mi hodilo), to jsem spadla na 56 kg, protože jsem měla rozvrtanou hubu, na každé straně 1 zub a bolelo to tak, že jsem se 3 měsíce pořádně nenajedla, to byla nejlepší dieta. 😀 Zkusím Ti najít fotku, jestli chceš. 😉
jak to,že jsi v Anglii trpěla hladem? 😒

sabcacech
12. lis 2013

@muddledgirl špinila jsem a nic mě nebolelo, pak jsem vyloženě krvácela jasnou krví a myslela jsem, že je to potrat ranného těhu, pohotovost, lůžková a vše ok, zas...ný hematon, léky, klid na lůžku a svi..ák se vstřebal
@martina_81 no a na mě nic není vidět, jen domeček 😀 😀

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Já Tě chtěla uklidnit... 😉 Se nepovedlo teda... 😢Tak to já pade neměla snad nikdy...Byla jsem hubeňoučká do 5. třídy...A v 6. jsem začla přibírat.....Přestěhovali jsme se a já byla furt doma a cpala se sušenkama ten 1 roky a pak už to moc nešlo dolů.....No, v dubnu jsem měla 80 po pěti a půl měsících doma...no jo no....já bych i cvičila, ale když nejsem zvyklá...poslední rok jsem se skoro nehýbala...No v Anglii jsem byla aupair, jsem přibrala, protože koro všude bylo málo jídla...tak jsem skočila ze 67 na 75 a pak dělala ve fabrice,kde jsem celý den chodila a sbírala různé zboží...no a pak nebylo moc práce...pár dní za měsíc a půl....a docházely prachy a furt jsem chodila pěšky a sháněla práci...bych potřebovala teď... 😀 No, ty zuby mě asi čekaj...mám dva,kde jsou vypadaný kusy.....a já se hrozně bojim... včera jsem četla, že se spíš se zubama má chodit a v druhém trimestru, je to pravda?

muddledgirl
12. lis 2013

@sabcacech hmm....aha....A myslíš, že když člověk ani nešpiní, že je vše tedy v pořádku? 😉

martina_81
12. lis 2013

@sabcacech Ty se máš, mě štve akorát ten rozjetej zadek. 😀
@muddledgirl to netuším, kdy se má chodit k zubaři, asi jak kdo chce, nebo jak mu vyjde ta půlroční preventivka. 😀
Já začla cvičit vloni po tom biochemickým, až do toho února, a potom hned po laparce, když mi to dr. odsouhlasil. a můžu Ti říct, že mi kolikrát Bob (cvičení s Bobem) tak chybí, až bych brečela. ☹ Činky jsem radši schovala do skříňky, ať na ně nevidím. 😉 A bavilo mě to, i když jsem ze začátku lezla po zdi už po 10ti minutách a to jeho cvičení trvá 45 !!! ale už jsem měla natrénováno s Jillian, jinak bych ho asi nedala. 😀

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 No jo, jenže já tam nebyla rok a půl u zubaře........Jo, já jsem občas taky cvičila,ale jak jsem byla doma do března....tak jsem hrozně zlenivěla....A když už jsem mohla cvičit od dubna do října...tak se mi nechtělo...O to víc se bude jednou muset zamakat....ch jo... 😀

nelinori
12. lis 2013

Zdravím všechny snažilky,těhulky či maminky. Omlouvám se, že vstupuji do diskuze, ale i já jsem si dost dlouho procházela cykly umělého oplodnění a dnes mám dvě krásné holky 🙂 Prošla jsem 4mi centry a Sansem. Nyní píši bakalářskou práci a tak jsem rozhodla využít svých životních zkušeností s tímto procesem ivf a napsat o něm. Mohla bych vás poprosit o vyplnění dotazníku.....jak jste spokojené v centrech as.reprodukce? Dotazník je anonymní! Moc vám všem předem děkuji a snažilkám přeji úspěšné cykly a těhulkám bezproblémové těhotenství a zdravé potomky. Vendula 🙂

martina_81
12. lis 2013

@nelinori díky, hned na to mrknu. 😉
@muddledgirl tak to bych si k tomu zubaři co nejdřív zašla, respektivě už jsi tam dávno měla být, protože když jsi teď těhotná, tak Ti toho tam asi moc neudělá- nebo jo, ale bez injekcí!!! 😖

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 No, já vim...já tam pujdu teď někdy...ale prej injekci dát můžou, prej je to lepší, než když se člověk bojí,tak nevím...Ale nevim nevim...bez injekce...jestli to dám...

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl já právě, že se mě vždycky ptala, jestli nejsem těhotná, jestli mi tu injekci může dát. Jinak moje dřívější zubařka používala injekce jen při trhání, jinak ne. Takže s tou současnou, co všechno opíchá, si to fakt užívám. 😉 Jen tam je teď za ni na záskok nějaká vysloužilá, vrtala Jirkovi 3 zuby a on z toho byl chudák hotovej, že mu to ani neopíchala. 😀

nelinori
12. lis 2013

Moc děkuji, moc moc....no třeba to pomůže do budoucna, budu pak výsledek posílat do pár center..... třeba se poučí, o výsledku můžu klidně informovat i vás, já jsem strašně zvědavá jak jsou celkově ženy a hoky spokojeny s přístupem...bohužel tuším výsledek ☹