CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
24. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Všem krásné Vánoce a bohatého Ježíška a pohodičku 🙂 🙂 🙂

tygr21
24. pro 2010

Přeju krásné Vánoce a hodně dárků a tady pár cukroví

madlina
24. pro 2010

S úsměvem na líčku zvedněte skleničku, ať šťastné Vaše svátky jsou - protkané pohodou.

evik31
24. pro 2010

Krásné vánoce všem děvčata hlavně at máte bohatého ježíška a den plný pohody 😀
@evaav tipuji,že jsi také Eva takže vše nejlepší k svátku 😉

madlina
24. pro 2010

Evičkám vše nejlepší k svátku.

evik31
24. pro 2010

@madlina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tygr21
24. pro 2010

Všem Evičkám hodně štěstí k svátku.

lenda01
24. pro 2010

ahojky holky ... krasne a pohodove Vanoce, bohateho Jeziska a nejakeho toho Jeziska do briska k tomu 🙂
@evik31 @evaav a Vam Evicky vsechno nej nej nej k svatku 🙂

evik31
24. pro 2010

@tygr21
@lenda01 😀 😀 😀
koukám taky občas nakukujete mě už ta tv nebaví pořád stejné,ale na popelku se těším 😀

evaav
25. pro 2010

Moc Vám děkuji za přání k svátku
@evik31 -taky Ti přeji vše nejlepší
@tygr21 -krásné cukroví to musí chutnat jedna básen 😉
@lenda01
@madlina
vám hoky naše krásné těhulkovaní 😉

kiara81
25. pro 2010

ahojda holky ...předem všem přeji krááásné svátky....
mohu se přidat od poč. prosince navštěvuji Sanus v PC a poč. ledna jdu na IUI ...nyní jsem po hormonální léčbě...clostík ,pregnyl....pozitivní těhu test...na to utrogestan....a těhotná nejsem...☹....

lenda01
25. pro 2010

ahojky holky 🙂 tak jak si uzivate vanocni svatky 🙂
@evaav dekujeme ti.. ja se jeste neraduju, jsem napnuta, jak dopadne UTZ... chjo to jsou nerviky vetsi jak po transferu 🙂
@kiara81 ahojky a vitej 🙂 ja jezdim Sanus HK, ale holky co do Pardubic jezdi, jsou tam spokojeny 🙂 je mi moc lito, ze tehu nedopadlo ☹ ale nezoufej, pristi pokus uz urco klapne, musis verit 🙂

paja1
25. pro 2010

Holky všem pěkné prožití svátků,hodně štěstí a zdraví do Nového roku.A hlavně ať se nám splní to POČEM ŽENY TOUŽÍ. Aby byl ten nový rok úspěšný a plodný.P 🙂 ája

kiara81
25. pro 2010

@lenda01 no já už snad ani už nedoufám a příště ani dýchat nebudu.....už se ze mě stal magor....nyní už netestuju neměřím fakt nic....pak je člověk jen zklamanej....☹ promin že se ptám ale je tu dost příšpěvků a tak ty jsi po jakém transferu ivf nebo iui??
no já to mám sice blíže do HK ale na hk si dost stěžují že to tam je jak na běžícím páse a PC je prý mnohem klidnější...no tak jsem zvolila to klidnější....
doufám že ti to výjde!!!držím pěstičky....

lenda01
25. pro 2010

@kiara81 no je pravda, ze to v tom HK byva obcas docela husty, co se lidi v cekarne tyka, ale jinak si stezovat vazne nemuzu... ale je pravda, ze ty PCE si chvaleji hodne moc, takze tam jsi v dobrych rukou, takze ti to klapne 🙂 ja jsem uz taky jak magor.. prvni IVF nam nevyslo, ted jsme v druhem a prvni transfer se nezadaril, ale meli jsme sedm mrazacku, takze jsem sla hnedle do dalsiho transferu a zatim to vypada, ze se drzi, ale neraduju se, protoze to zklamani by pak bylo o to vetsi ... ja uplne vim cim prochazis a co prozivas a to tady vlastne vime vsechny... je to hruza a kdo si tim neprojde, tak to v zivote nemuze pochopit... az pujdes do dalsiho IUI, umackam si pesticky jak je budu drzet 🙂

kiara81
25. pro 2010

no mám kamarádku a v říjnu jsem jí psala že opět nic...tak mi napsala že se moc pozoruju....tak jsem to ořvala ona si totiž dvakrát zasexovala a dvakrát napoprvé byla těhu.....ale vyříkaly jsme si to tak z toho pak byla špatná že mi tak ublížila...a říkala že fakt neví čím si procházím....tenkrát jsem šla do car centra a už jsem byla těhu...ale nyní to tak bohužel nevyšlo...byla jsem dle UZ ukázkově připravená ale chybí jen aby se to vajíčko oplodnilo..ale už to zhlavy vysazuju....tedy snažím se...víš jak to je 🙂 no ted budu bez hormonů jen asi mi daj pregnyl a pak utroš..tak uvidíme 4.1 jestli tam budou nějací folykuly nebo nic......
no a tobě zatím gratulovat nebudu ale budu držet pěstičky na super zprávičku.......ale jak píšeš zní to veeeelmi pozitivně...tak hlavně na sebe dávej pozor. máš toho také koukám dost za sebou a ty nervy jsou fakt masakr...já z toho nespala klepala se jak si ráno udělám test no prostě los magoros...🙂))

majka43
26. pro 2010

Ahoj holky, tak co ježíšek naježil? Já chtěla hlavně jeden dárek, který mě nevyšel a ostatní mě netěší. Tenhle nevydařený transfer beru nějak hůř, než ty předešlé.Asi je to tím, že jsou vánoce.
Kaira vítám tě.

majka43
26. pro 2010

@lenda01 UZ máš na moje narozky. A neboj dopadne to krásně.

tygr21
26. pro 2010

Ahoj holky,copak jste dostaly od Ježiška?Já mop a štětku.U mamky peněženku ale prázdnou,tácy,zapékací mísu,kořenky a misky z husama.Posílám stromeček.

tygr21
26. pro 2010
evik31
26. pro 2010

hezké další sváteční ráno,včera jsem nějak nestíhala a dnes jsem doma jen dopoledne a pak až večer
@kiara81 ahojky a vítám tě
@tygr21 pěknej stromek mop a štětku jo tak to budeš muset holka teda uklízet 😀

tygr21
26. pro 2010

Evik31.....uklízet bohužel budu muset,ale máme nový podlahy,tak to půjde samo.
Kiara81......vítam tě do klubu.

kkoberova
26. pro 2010

Ahojky holky,, já jsem dnes 6DC a doufám že moje ms przo skončí,,, už se těším na další snažílkování a návštěvu sanusu,,, i když je to skoro až za měsíc, ale moc se modlím aby nám pomohli a tohle byly poslední vánoce ve dvou ☹

kiara81
26. pro 2010

@majka43
@evik31
@tygr21 ahojda a moc děkuji za přivítání 🙂
u nás byl ježíšek až moc štědrý..ale ten hlavní uplaval...☹
no tak Vám všem přeji do Nového roku at to zvládnem jak psychicky tak fyzicky....ale my to dáme a to by bylo aby v dalším roce nebylo..🙂)

tygr21
26. pro 2010

kiara81.....můžu se zeptat,co máš všechno za sebou?Uplavala ti rybička? ☹

lenda01
26. pro 2010

ahojky holky 🙂 ty vanoce jsou ale narocny... furt nejaky navstevy a papani a ja uz jsem jak meda kulicka 🙂 ale jinak je to pohodicka 🙂
@kiara81 me ted rozbrecela sestricka na krvi, kdyz jsem si byla pred vanocema jako samoplatce nechat zjistit hCG jestli roste nebo ne a ona ze se na to moc upinam a ze zrustajici hodnota nic neznamena.. no masakr, to bylo neco na me... chjo ale kdyz ono to proste dost dobre nejde vypustit to z hlavy a nemyslet na to nebo aspon ja to tak mam ☹ ty to mas uplne super, kdyz do sebe nemusis cpat zadny hormony a budes mit jen pregnyl a utros... a neboj dopadne to.. foliky budou a pak bude i IUI 🙂

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 no jo ty vánoce snad o ničem jiném není než o jídle...chich
jinak já už ani nemůžu mít žádné hormony jelikož už jsem přehormovaná...tak musím mít pauzu jeden cyklus no tak pak to zas začne ale to chování těch sester to je někdy mazec...já jsem taky někdy nepříjemná ale to jen v případě že ten pacient si dělá co chce a já kvůli tomu mám plno práce navíc.....ale jinak s lidmi cítím....a vyprdni se na sestřičku řekni si že je kráva a hotovo prostě udělat to musí a nazdar...a příště jí řekni jestli to je pro ni práce navíc tak at zavolá jinou co si může říkat sestřička......já nevím takhle se můžou chovat jen ty co vůbec neví co to je za nervy každej měsíc doufat a k tomu ten měsíc je hrozně dlouhej....a neboj když roste tak neroste jen tak...ale pro něco....🙂))

lenda01
26. pro 2010

@kiara81 jaj, ty jsi zdravotni sestra..a jeste rekni, ze pracujes v trutnovsky nemocnici a ze ta sestra je treba tvoje kolegyne 🙂 jeste ze jsem tu na ne nehudrovala na vsechny 🙂 ona nebyla nejak zla, jen na me koukala jak na blazna, ze chci jako samoplatce vzit krev.. nu coz, preci jen nas asi nechapou ...

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 ano jsem zdravotní sestra...a pracuji v HK na kardiochirurgii...no a zas taková práce to není vzít krev ...a ty si jako vše platíš sama???nebo jak to mám chápat promin za blbou otázku ale tak to slyším poprvé

lenda01
26. pro 2010

@kiara81 no jo nekde jsem cetla ze takhle holky chodi aby zjistily jestli jim hCG roste nebo ne a jelikoz nejak nechodim v Trutnove k zadnymu gyndari, kterymu bych rekla, aby mi nechal vzit krev, tak jsem si to zaplatila.. stalo to asi 270 coz jeste slo 🙂 jsem dobrej blazen, co.. asi jak si psala ty, proste los magoros 😀