CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
25. led 2011

Lenda01.....cože? 😲 ,to snad není možný 😲 ,achjo,vím jak se cítíš,trpím stebou,jsme s tebou.A v kolikátým?

Kiara81.....zkusím a pak napíšu

paja1
25. led 2011

@lenda01 Už mi dlouho netekli slzy.Kde je nějaká spravedlnost.To přese nejde.My ženské dostáváme ran a musíme se zvednout a jít dál a bojovat.Ale jak dlouho to má člověk vydržet.Nevím vůbec co ti napsat,to ani nejde a nepomůže ti to.Ty nejvíc víš jak je to v tuto chvíli kruté.Musíš se vzchopit a dál bojovat.Myslím na tebe. ☹

lintea
25. led 2011

@paja1 doktoři to vidí každý jinak, dr. co mě měl na starost mi říkal, ať se snažím fungovat normálně, jen třeba netahat nic těžkýho a jeho kolega zase že mám ležet, tak si vyber 😕 ale chápu tě, stojí to nejen hodně peněz ale i dost nervů, teda mě to teda hodně sebralo, když to nevyšlo na podruhé.

lenda01
25. led 2011

dekuju moc .. je mi hrozne.. vybrecela jsem uz asi deset litru slz a furt tecou dalsi a dalsi.. chtela bych doufat v zazrak ze by tam to srdicko ve ctvrtek bylo a ze se dnes dr. prekoukl, ale nejak uz na zazraky neverim ☹ fakt clovek nema nikdy vyhrano ☹ takze se hlasim k vam do party a jdu s vami bojovat dal ... jen nevim jak ted budu muset dlouho cekat ☹

paja1
25. led 2011

@lintea A co mám říkat já po13.Tak uvidíme.

kiara81
25. led 2011

@lenda01 prý 3 měsíce...se musí po potratu počkat až se tělo dá dokupy...ted na tom byla kamarádka nezdařené 3 IVF a to poslední se nevyvjíjelo...ach jo beruško tak budeme bojovat spolu..tento měsíc není vůbec posel dobrých zpráv...

majka43
25. led 2011

@lenda01 Třeba tam ještě bude. Třeba je jen pomalejší. Doufej, ještě není nic ztraceno.

tygr21
25. led 2011

Takže holky,únor je náš?

tygr21
25. led 2011

Holky,četli jste to?je to hnus: http://www.novinky.cz/krimi/223285-rodice-v-brn......

kiara81
25. led 2011

@tygr21 taky jsem o četla jako masakr to stejný bych udělala rodičům fakt kurvy to jsou
jinak úúnorr je zaručeně náš!!!!!a když ne no tak ty další...snad to do konce roka dopadne...

kiara81
25. led 2011

@lenda01 ted jsem si vzpomněla mě řekli na UZ že Pátik nemá mezikomorovou přepážku v srdíčku no taky slzy byly a druhý den a speciální UZ a bylo vše v pořádku dodneška se dívám jaký komory tam má a taky mi řekl že to je holka..no a ten doktor v HK mi řekl že to asi ne ž to je kluk..no tak třeba se přehlédli a ve čt bude vše v pořádku

lenda01
25. led 2011

@kiara81 ja jsem teda uplne v haji ☹ tesila jsem se na krasnyho bobka a on teda krasnej byl a byl i vetsi nez minule, akorat to srdicku tam neblikalo ani malinko ☹ a myslim, ze to by dr neprehledl.. koukal dlouho a fakt poctive ☹ no asi to tak melo byt ☹ jeste prezit ctvrtek a pak mi treba bude lip 🙂
@majka43 chtela bych v to doufat, ale dr. koukal fakt poctive a dlouho a ze vsech smeru a nic ☹

paja1
25. led 2011

@tygr21 Taky jsem šílela,to prostě nejde na rozum.Nechápu jak někdo může něco takového udělat a upřímně je i tak divné,že to nikdo neviděl.to,že tam psali,že matka tvrdila je nemocný atd.,to bylo vidět jaké ubožátko z něho bylo.Všeci kolem jsou vinní,že nic neudělali.To je nepochopitelné.obracím list nebo se mi chce brečet.takové utrpení.

majka43
25. led 2011

Holky já to beru letos z gruntu, v práci výpověď a vypadá to, že dám i výpověď z bytu. Bydlím v 1+1 a když to vyjde tak budu mít 2+1 a možná ještě za levnější peníz. V pátek se jdu na něk kouknout.

madlina
25. led 2011

Hoj hoj,
@lenda,no co to čtu holka jedna.Mám to za sebou to samé.Taky jsem to hodně obrečela a taky padla nějaká kapka vodky kterou vůbec ale vůbec nemusím.věř mi že to přebolí.Paní dr.mě tenkrát utěšovala tím že je "lepší" když se to stane takhle ze začátku.I když na tohle žádný slova útěchy nefungujou,skusila jsem to tak vzít.čekala jsem po revizi 3 měsíce no a teď mám doma pomalu čtyřletou slečnu.Drž se holka,bude zase dobře.Uvidíš.

madlina
25. led 2011

@majka43,ty to bereš teda poctivě.takový změny.Doufám že přítele si ale necháš 😉 .

paja1
25. led 2011

@majka43 Tak at se Vám bytewček líbí.To bereš zodpovědně.Nový byt ,zasadit nějakou kytku a pak ten KET?Říká se to tak ne?Já mám nový byt už to bude v dubnu rok a sadím jak blbá,ale nic. 😀

paja1
25. led 2011

@majka43 Tak jsem pekla,ale ne z čokoládového,ale z vanilkového,a dala nahoru tvarohy nízkotučné z vaničky a do toho pudinky OLÉ,co se nevaři a jen trochu mléka a cukru.Natřela na to.Na půlku jsem nakrájela kiwi,a na druhou zavařené mandarinky.A tu vodu jsem zředila z těch mandarinek s vodou do půl litru a trochu cukru-skoro nic a pudink.A to jsem lžící poléla na to.Dala ztuhnout na balkon./žasné,vezla jsem tchýni,mamce kámošce a všeci chrochtali blahem.Díky za tip.
Jinak ještě máš tu modlidbu pod zlavcem?Já jo tak jsem prdlá.dobrou,dcera se koupe a brzo mě vyhodí.
Holky všem dobrou noc a držím všem pěsti.PĚSTI-ŠTĚSTÍ.

dasty79
autor
25. led 2011

@enda01 - to mě moc moc mrzí ☹ Chápu,jak ti je kočko - já to taky zažila ☹

dasty79
autor
25. led 2011

@lenda01 - to mě moc moc mrzí ☹ Chápu,jak ti je kočko - já to taky zažila ☹

majka43
25. led 2011

@paja1 Jojo, mám to tam.

lenda01
26. led 2011

hezke rano vsem.. at se mate lepe nez ja.. u me stale slzavo a to jsem si myslela, ze se z toho vyspim a ono prd... kdy to prestane? ☹

majka43
26. led 2011

@lenda01 Ve čtvrtek, to budou slzy štěstí až najdou srdíčko. A HCG ti nabrali?

tygr21
26. led 2011

Přeju hezký den,

Lenda01.....neboj,přebolíto,už brzo ti bude líp

Madlina.....má Adéla reflexní vestu?Jednu jsem totiž viděla a a zádech má holčičku,moc se my líbí

samanta001
26. led 2011

@lenda01 vůbec nevím co říct je to hrůza, drž se!! A ty jsi na minulé kontrole srdíčko měla a teď nic? Já jdu k doktorovi v pondělí a mám teď teda ještě větší strach než dřív ☹ ach jo, život je nespravedlivej...

tygr21
26. led 2011

Samanta001.....dopadne to dobře,jdeš na ultrazvuk,nebo na kontrolu

lenda01
26. led 2011

@majka43 kez bys mela pravdu, ale zazraky se nedeji, alespon ne u me... ale ja uz si zvykla ☹
@tygr21 no kez by to prebolelo.. tohle fakt nezvladam.. kdyz jsem byla po nezdarenych transferech, to jsem brecela vzdy jen jeden den, ale ted to nejak nejde prestat ☹
@samanta001 nebooooj, ty to budes mit OK.. hlavne se opatruj a nenervuj, ty to budes mit ok 🙂 na minule kontrole v 8+2tt jsme srdicko meli a ted po ctrnacti dnech uz ne... asi se to stava, co jsem cetla na netu, tak jsem rada, ze takhle brzo, nektery holciny to maji treba az v 18tt a to by me asi slozilo uplne.. fakt dokud to mimco nedrzis v naruci, tak se nemuzes radovat.. ale neboj, ty to budes mit v poradku...
@majka43 @dasty79 vy jste si tim taky obe prosly? a jak jste to rozchodily? ja to fakt nezvladam ☹

tygr21
26. led 2011

Lenda01......protože,když si byla po transféru,tak ti zaváděli jenom malinký embria,ale ty si byla těhu,to už si měla v sobě bobka,je to úplně jinej pocit,to přejde a pustíme se do dalšího boje

lenda01
26. led 2011

@tygr21 nejhorsi ted bude to cekani ☹ myslim ze driv jak breznu nebo v dubnu mi nedovoli transfer.. no uvidime

tygr21
26. led 2011

Lenda01.....uvidíme,ale my to zvládneme