CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
2. únor 2011

@tygr21 ne v ty reklame je, ze jestli to je holka nebo kluk je jediny co ti ten test nerekne 🙂

tygr21
2. únor 2011

@lenda01 jo,já jsem to špatně napsala.

tygr21
2. únor 2011

Takhle zmrzlý auto,jste ještě neviděli: http://www.stream.cz/video/551276-totalne-zamrz...

hanysek.hanysek
2. únor 2011

@tygr21 neukáže ti to jestli je to holka nebo kluk, ten test ukazuje pouze v kolikatém týdnu těhu jsi.

tygr21
2. únor 2011

@hanysek.hanysek a nejsi? Kam chodíš do Caru?

hanysek.hanysek
2. únor 2011

@tygr21 Včera mi test ukázal, že těhu nejsem :o( v pátek to mám dostat.

kiara81
2. únor 2011

@majka43 jééžiš norethisteron...po něm jsem skončila dvakrát na pohotovosti...vživotě už bych ho nevzala do pusy

kiara81
2. únor 2011

@hanysek.hanysek třeba nedostaneš...netruchli....jedný holčině udělal test // až 41dc

majka43
2. únor 2011

@kiara81 A co se ti po něm stalo? Já už jsem ho jednou měla a nic mi neudělal. Teď teda po něm asi špiním a je to tam i napsaný, že to může být.

tygr21
3. únor 2011

Zdravím a hezké ráno,

Ským tu dneska budu?

dasty79
autor
3. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Jsem tu na skok,za chvíli jdu koukat na film 🙂

@hanysek.hanysek - pokud se mimi teprv zahnízďovalo,tak to test ještě nic nemusí ukázat 🙂
Když máš dostat ms až v pá,tak je na test třeba ještě brzo.Vyčkej do pátku.

majka43
3. únor 2011

@tygr21 Se mnou, chvílema.

dasty79
autor
3. únor 2011

@tygr21 - jakto,že tady seš pořád?Ty seš doma???????

kiara81
3. únor 2011

@majka43 no měla jsem hrozný bolesti břicha

lenda01
3. únor 2011

ahojky i ja tu se dnes budu jukat 🙂
@hanysek.hanysek jj to je pravda, jestli se teprve zahnizdovalo, tak chvilku trva myslim asi pet sest dni nez se zacne vubec produkovat hCG natoz aby ho bylo tolik aby ho vzal testik... vsak jeste uvidis... nevzdavej to 🙂

tygr21
3. únor 2011

@majka43 semnou taky chvílema,potřebuju si udělat pořádek ve špajzlu a nevím odkud začít.

Dasty79.....jsem na pracáku,jsem bez práce ☹

rvasata
3. únor 2011

Krásný den holky,dlouho jsem tady nebyla.V Pce u šárky jsme nebyli.Byla jsem nemocná a ještě se tam neobjednala nějak nemám sílu a hlavně nemám mpořád práce.Oni mě nikde nechtějí.Měla jsem nastopit do advokátní kanceláře a nedopadlo to..Co je tady nového?Doufám,že samé pozitivní zprávy.

rvasata
3. únor 2011

Jo holky jak hledám práci tak jsem na pracáku našla,že SANUS přijíme doktora a sestřičku: Gynekologie na asistovanou reprodukci.On tam nějaký dr.není??? 😕

majka43
3. únor 2011

@kiara81 No mě taky břicho pobolívá, ale zase ne tak moc.

tygr21
3. únor 2011

Rvasata......že by tam nebyl ml.štěpán?Já jsem tam dlouho nebyla,takže nevím.A sestřička by tam nemusela být ta protivná blondýna 😀

rvasata
3. únor 2011

@tygr21 tak ta sestřička mě napadla hnedka ta stará.Mě napadnul i Dejmek.Jsem něco zaslechla,že pije,ale to už jsem slyšela než-li jsme tam šli......No mě to tůze zajímavá.Protože že by někoho přijímali to je takové divnéééééé

tygr21
3. únor 2011

Rvasata......hlavně aby to nebyl primář,to bych tam už nechodila 😀

rvasata
3. únor 2011

@tygr21 no to by byl gol,ale štěpána starší si myslím,že určo ne.A fakt se mi nezdá,že by potřebovali další sílu navíc.Spíš si myslím,že někdo tam udělala pápá 😀

paja1
3. únor 2011

Holky dobré ráno,vidím jste ranní ptáčata.Já jsem chrněla do půl 9.To je děsné.Kdyby to tak aspoň zůstalo,ale jak se znám pomažu do práce.Já mám ted dovolené.No jo-neschopenka je na nic,mě se nevyplatí,a měla jsem ještě 5 dní z lonského roku tak se mi to hodilo,a jsem do K.O. doma. 🙂

Moje švagrová je taky ted bez práce,je to hrozné sehnat něco.U nás na Zlínsku dost nezaměstnanost stoupla.Snad se jí něco podaří sehnat.

rvasata
3. únor 2011

@paja1 Ahojda s prací to je fakt na hovno.Už jsem poslala min.40 životopisů a ozvali se 3 ☹

paja1
3. únor 2011

@rvasata To je kruté.Tak at něco seženeš,hlavně aby tě to i bavilo. 😉

No nebylo by jednodušší,kdyby se nám to všem povedlo a byli těhu?a měli by jsme po jiných starostech.

majka43
3. únor 2011

Jasně musíme být těhu, taky nevím, jestli mi tu novou práci ještě drží, když pořád marodím. Na kontrolu jdu zase 1.3, tak měsíc mám ještě jistej. Holky nevíte co je to MEP? Byla jste na tom některá? Prý nějaký magnet na hlavu, nemůže to vadit při oplodnění? Týden po tom vyšetření bych měla jít na KET.

tygr21
3. únor 2011

@paja1 to máš pravdu,že by sme všichni otěhotněly,ale je to tak 1:1000000000000000000000 že otěhotním. 😀

Tak špajzku mám uklizenou a vytřenou kuchyn,ještě mě zbývá předsínka,ale nejdřív si dám pořádného turka,teda až mě uschne podlaha ☹

majka43
3. únor 2011

@tygr21 Špatně počítáš, může to být nanejvýš 1:100 nějaký procenta tam určitě jsou.

tygr21
3. únor 2011