CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
5. únor 2011

@paja1 mám hroznou depku chce se mě brečet fak je to všechno na hov...no v životě mám furt jen samé problémy už mě to nebaví

paja1
5. únor 2011

@kiara81 Já jsem asi nepochopila jestli máš ted nějaký zdravotní problém?

kiara81
5. únor 2011

@paja1 jj v týdnu mi zjistili ortostatickou hypotenzi s neadekvátní sinus.tachykardii....budu brát léky a do odvolání nesmím otěhotnět

tygr21
5. únor 2011

@kiara81 😒 to mě je líto,je to stejně nespravedlivý

kiara81
5. únor 2011

@tygr21 ted si dávám víno jako vše na mě doléhá...já chci aspon do práce tam mě taky nepustí až v dubnu já už fakt nemůžu...

tygr21
5. únor 2011

@kiara81 ach jo,nevím,co na to mám říct

na_aty
5. únor 2011

@kiara81 Mrzí mě, že se cítíš tak mizerně... ale nevzdávej to!!...Uzdravíš se , otěhotníš a problémy budou zapomenuty!! Někdy nám život přichystá "samé potíže", ale neboj, vše se v dobré obrátí!! Já v to taky doufám...

Už aby taky vylezlo sluníčko, co? Tyhle zimní chmury nedělají dobře nikomu z nás..

kiara81
5. únor 2011

@na_aty jste tady zlatíčka moc děkuji že mě držíte nad vodou....jj snad za dva měsíce mě to povolí a snad to vyjde...s IVF a to počasí fakt by mohlo být lepší jak říkáš...je to na palici

lenda01
6. únor 2011

ahojky holky 🙂
@kiara81 je mi moc lito, ze to na tebe takhle padlo, ale vcera byl nejaky blby den, na me to vecer taky nejak dosedlo.. chjo to jsme dvojka 🙂 ale neboj se nic.. holky tady jsou zlaticka a me teda taky silene pomahaji a do toho jeste to jaro co uz doufam bude brzy klepat na dvere a hnedle nam bude lit 🙂

dasty79
autor
6. únor 2011

Ahoj holky 🙂

Doufám,že už vás depky přešly 🙂 Dnes tam je teplo,jak na jaře - tak hurá ven 🙂

@kiara81 - neznám tuhle tvoji nemoc.Ale uvidíš,že teď si tělo odpočine od hormonů
a od tlaku otěhotnět a pak s tím jarem se hned zadaří 🙂
My taky měli asi 2měsíe zákaz snažilkování - tělo se taky pročistlo a vyšlo to 🙂

@lenda01 - beruško,bude líííííp 🙂

@paja1 - tak jakej byl ples?

Copak dnes vaříte?
Já jsem včera manžílkovi naložila krůtí prsa do takové směsi:kečup,hořčice,sojovka,olej,.....
a dnes to jen rychle opeču a udělám mu k tomu buď brambory,nebo mrknu,jestli nemáme
v mražáku kroketky a k tomu oblohu.A já si dám bramborovou kašičku 😀

tygr21
6. únor 2011

Dasty79.......zdravím,dneska je venku opravdu pěkně.Mám venku prádlo,tak ho budu mít provzdušněný.My dnes máme včerejší oběd.Zbylo filé,tak ho jenom opečeme.

@paja1 tak co ples?

lenda01
6. únor 2011

@tygr21 ja vim ze bude lip .. musi, ale je to jak rikate, uz aby bylo to jarooooo 🙂 ja nemam rada zima, je takova depresivni .. ja chci slunicko a teplicko 🙂
juuuu ty mas bramborovou kasi.. mnam mnam .. to je hruza, vid kdyz telo nic jinyho nepobere.. ale neboj, uz se ti to krati.. za chvilku se to otoci a budes bastit vsechno 🙂

lenda01
6. únor 2011

jo teda u nas se dnes vari mexicke fazole s kurecim masem... mnam mnam 🙂

tygr21
6. únor 2011

@lenda01 my nebudeme mít kaši tu má Dasty,my jenom brambory.Fazole by si dal přítel,ale potom ty následky 😅

dasty79
autor
6. únor 2011

@lenda01 - jo jo zase kaši, to je dobrůtka 😀
Fazole to já teda nemusím.Nevím,jaký to je po mexicku a s kuřecím masem......

majka43
6. únor 2011

@kiara81 Je mi tě líto, ale bude to dobrý, uvidíš.
@paja1 Jak jsi na tom, kolik DPO už jsi? Budeš testovat, nebo zase vydržíš? Vkládám do tebe velký naděje.

U nás je dneska pod mrakem, ale včera bylo krásně.

lenda01
6. únor 2011

@tygr21 jeee promin, ja se uklikla, to bylo pro dasty, ale vy jste to urco pochopily 🙂 hruza se mnou 🙂

dasty79
autor
6. únor 2011

No jo @paja1 - ta už by měla brzy testíkovat.Moc moc držím vše co mám,ať to vyjde 😉

dasty79
autor
6. únor 2011

@lenda01 - co se týče bramborové kaše,tak to vím,že se týká mě 😀

lenda01
6. únor 2011

holky tak jsem tam vlozila fotku abych se vam odtajnila a abyste vedely, s kym si to tu pisete... ale je to zamceny pro pratele, ale vas bych mela mit v pratelich vsechny .. 🙂

lenda01
6. únor 2011

Paja jde ve stredu na kontrolu, takze myslim, ze ona zase vydrzi netestit.. bude nas napinat 🙂

tygr21
6. únor 2011

@lenda01 konečně jedna odtajněna.A máš ji v albumu?

U nás je taky pod mrakem,ale začíná se to protrhávat

lenda01
6. únor 2011

@tygr21 jj je v albumu 🙂

tygr21
6. únor 2011

@lenda01 pěkný fotečky,nevěsta jak se patří

majka43
6. únor 2011

@lenda01 Ty jsi krásně hubená.

lenda01
6. únor 2011

@majka43 coze? a kde? 🙂 to jsem pak dvanact kilo sundala, jenze to mi dr. rekl pribrat pribrat a sup a je to zpatky ☹

majka43
6. únor 2011

@lenda01 Kdybys viděla můj pupek 😅 😅 😅

majka43
6. únor 2011

@lenda01 Chtěla jsem tam nějakou fotku taky dát, ale nevím jak se to dělá, aby to bylo jen pro přátele, tak jsem to zase smázla.

lenda01
6. únor 2011

@majka43 kdyz das vytvorit album, tak dole vedle toho zalozit album je takova mala ikonka se zameckem a na ni kdyz kliknes tak se ti tam vyroluji ruzne moznosti a ta oranzova je jen pro pratele... 🙂

tygr21
6. únor 2011

@majka43 taky přidej pár foteček