CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
8. únor 2011

@lenda01 já se taky už těším,ale netěším se na odběr a na píchando.U mě to bude na dlouho.

lenda01
8. únor 2011

@tygr21 to zvladnes neboj se nic 🙂 budes mit mrte moc vajuch a pak i embryek ... ale on se povede hned prvni transfer takze budou pekne schovany u ledu az do doby nez budete chtit sourozenecka pro dvojcatka 🙂 takhle by to slo ne? 🙂

tygr21
8. únor 2011

@lenda01 kéž by si měla pravdu.Vajuch mívám dost a i kvalitní,říkali

lenda01
8. únor 2011

@tygr21 no vidis, takze je jasny ze to klapne 🙂
holky padim k nasim na kafco.. tak povidejte povidejte at mam az prijdu co cist 🙂

madlina
8. únor 2011

Ahojda,
tak u nás akční dopoledne.Včera mi volala sestra z gyndy že ve středu poradna odpadá,jestli můžu přijít v úterý na devátou.Jsem to odsouhlasila a doma jsem zjistila že na půl desátou máme bejt u zubařky.Dneska ráno jsem jela s Adélkou do poradny.Mimi je v pořádku a až moc akční.nejdřív mělo obě ruce za hlavou,jako že těžkej veget .Pak krčilo a natohaovalo prstíky.jsem si dělala srandu že to vypadá na ženskou a trénuje jak bude natahovat ruku na prachy 😀 😀 😀 .Má už rozdělený srdíčko,močový měchýř a čočky v očičkách.Jen nám potvůrka nechtělo ukázet jestli je holka nebo kluk.Mělo furt nožičky u sebe.Adélka koukala na monitor a normálně ji zářili očička že vidí miminko.
Zato u zubař to bylo horší ☹ .Potřebuje opravit jeden zoubek ale nechala si maximálně zkouknout zuby zrcátkem.Nakonec nám dr.napsala papír do nemocnice aby ji to opravili tam. V nemocnici nás objednalli na 10.2. jsem zvědavá jestli otevře pusu aspoň tam.

tygr21
8. únor 2011

@lenda01 já to mám sice ukázkový,ale přítel né,ale třeba se vschopili a budou plavat o 106. 😀

tygr21
8. únor 2011

kde vás mám 😲

dasty79
autor
8. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@paja1 - nesmutni a počkej do krve 🙂 A fakt to nevzdávej - to byla dobrá připomínka od majky43 - dělali ti stěry na chlamydie?U nás to byl 1 velkej problém,kterej se přeléčil atb a mimi se podařilo.To jsou fakt hrozný potvory a dej se chytit na wc,v bazéně...a brání to početí...!

@madlina - tak to moc gratuluju ke kontrole 🙂 To věřím,že Adélce zářily očička 🙂
A tripply už máš za sebou?nebo na ně nemusíš???

Já jsem dnes byla u svého gyn.dr. a kontrola dopadla dobře ťuk ťuk ťuk - mimi má být dle ms 8+2 a je 8+5 - je to už pěknej obřík 😀 má skoro 2cm 😀 . A krásně bilo srdíčko.A za 14dní jdu k Šárce na NT screening.

@samanta001 - mě taky nic nebaví,já pořád jen spím 😀 Kd jdeš na screening?

dasty79
autor
8. únor 2011

Všem co mají zítra kontrolu 🙂 držím moc moc palečky 🙂

tygr21
8. únor 2011

Dasty79........gratiluju k srdíčky,to už je velkej chlapík? 😀

dasty79
autor
8. únor 2011

@tygr21 - jo díky, to bude asi po manžílkoj 😀

tygr21
8. únor 2011

Holky,dám vám sem odkaz,hlavně si přečtěte,co tam píše.

dasty79
autor
8. únor 2011

Zase nikde nikdo 😕
Tak já jdu k telce...

sissi6
8. únor 2011

ahoj holky tak jsem se vrátila z UTZ a potřebuju moc poradit. Mam si večer píchnout pregnyl. Sem se ptala sestry jestli musím někam na pohotovost a ona mi říkala, že mi k tomu jehlu a ať si to píchnu do břicha. Jednu jehlu mi dala velkou, kterou to mám nasát a druhou malou, kterou si to mám píchnout. Jenže jsem teď otevřela tu krabičku a jsou tam 2 ampulky v jedný je roztok a v tý druhý nějaký prášek a to mě docela zaskočilo, o žádným prášku mě nic neříkala, tak nevím co stím, ani nevím jak se do těch ampulek dostat, jsou skleněný.

tygr21
8. únor 2011

Sissi6.......to jsem měla taky,ale zašla jsem si s tím do Sanusunahoru,a tam mě to setřička píchla.Oni se ty dvě ampulky smíchaj,ale to jsem nevěděla jak,tak jsem tam šla.Ale když si dojdeš do Sanusu,nebo kam chodíš,tak ti to píchnou

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 no jo, jenže já si to mám píchnout večer, do hk to mám 35 km a přítel odjel na noční, takže auto taky teď nemám ☹

tygr21
8. únor 2011

Sissi6......a nemáš nějakou známou zdravotní sestru?Já už nevím jak to dělala.To nějak rozlomíš,tam je slabej kroužek kde to máš rozlomit,ten roztok naliješ tou stříkačkou do prášku a to rozmícháš a natáhneš do injekci.Ted přesně nevím,ale tak to nějak bylo.

tygr21
8. únor 2011

Nebo jestli máš kousek pohotovost,tak tam radši zajdi

lintea
8. únor 2011

Ahoj holky, tak jdu nakouknout co je tady novýho 🙂

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 právě že nemám. Nějaký kroužky na těch ampulkách jsou. Teď tady čtu tu příbalovou informaci, píšou, že se ten prášek má rozpustit v rozpouštědle, tak nevím jestli to tam přesypat.

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 pohotovost mám asi 15 km daleko, kdyby bylo doma auto, tak bych tam zajela. Asi zkusim zavolat mamce, jestli nezná nějakou zdravotní sestru.

lintea
8. únor 2011

@paja1 to mě mrzí, že to zase neklaplo, je to vážně divný. Třeba ti teď pauza prospěje a jesli už se necítíš na další pokus, tak je určitě lepší si odpočinout.
@sissi6 mě vždycky řekli ať si skočím někam na pohotovost, já neměla ani odvahu si to míchat sama 😀 ale někdo si to píchne i klíďo sám.Taky mě to vždycky píchali do zadku, ale záleží co ti řekla sestra.
@dasty79 jé tak to je super 🙂 budu držel pěsti na screening 😉

sissi6
8. únor 2011

@lintea já jsem se sestry ptala, jestli musím na pohotovost a ona se mě ptala kde bydlím a pak mi řekla, že mi dá jehly, jednu mi dala dlouhou, kterou to mám natáhnout a jednu krátkou kterou si to mám píchnout do břicha. Minule mi to píchla sestra v sanusu v ambulanci do zadku a poprvé mi dali ovitrille jenže to ten roztok byl připravenej v tom peru to jsem sebrala odvahu a píchla si to sama, ale tady mě děsí ten prášek a jak se do tý ampulky dostat.

tygr21
8. únor 2011

@sissi6 ten roztok nebo to rozpouštědlo natáhni do injekce a stříkni to do toho přášku,promíchej a natáhni to do tý druhý a píchni si to,já jsem si to měla píchnout do zadku.

@lintea jak se cítíš?Máš na ukázku fotku?

lintea
8. únor 2011

@sissi6 já si myslím, že to sestra míchala tak jak píše @tygr21

@tygr21 už to není žádná sláva, špatně se mi spí a tak... 😒 jinak žádnou novou fotečku teď nemám

tygr21
8. únor 2011

@lintea že je to tak,ono už je to dlouho,co jsem si to šla píchnout.Tak až budeš mít fotku,tak ukázat

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 tu druhou jehlu mám krátkou na píchnutí, asi to spíš přeleju, snad se trefím 🙂 . Minule mi pregnyl píchla sestra do zadku. V příbalovým letáku píšou, že se to může píchnout i do břicha nebo do stehna i do horní paže.

lintea
8. únor 2011

@tygr21 já sice jen přihlížela opodál, ale myslím že jo. Jinak nevím jestli budu dělat ještě nějaký fotečky, připadám si už hrozně 😀 a už mi pomalu ani nejsou těhu rifle, sháním si už zase nový 😕 😀

paja1
8. únor 2011

Ahojky vy jste se dnes rozepsali.Já nevím jestli mi někdy dělali vyšetření na chlamídie,ale nemám žádnýproblém,ani výtoky nic,a před svátkama na gyndě taky stěry v pohodě.

No já vím,že mě to bude pořád trápit,ale opravdu už peníze nemáme aani je fakt už nedám.Mám Káťu a nebudeme se tak zadlužovat a nic. 🙂

Holky zítra na Kontrolách at Vám vše dobře dopadne. 🙂