CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
24. lis 2011

Holky a kolik embryjek si necháte zavést? My asi dvě ale trochu se bojím,že by to mohli být dvojčátka,když už jednu prďolu máme ale co vím z mého okolí o 4 holkách,co si nechaly zavést dvě a mají z toho jedno dítko,tak je to asi lepší varianta nebo co myslíte?

anina32
24. lis 2011

@petrufa86
@montysek Mě při tom abscesu uspávali jehlou do žíly ale bez masky a bez předoperačního vyšetření. Kdyby chtěli vyšetření teď kvůli tomu odsátí tak by mi to přece už řekli 😒 Leda že by počítali že k odsátí ani nedojde? 😢 Tak teď jsem z toho teda docela rozhozená, to bude asi těma hormonoma 😉 No uvidím co mi řeknou zítra na UTZ. O té poslední injekci mi říkala kolegyně z práce která jezdila do Sanusu před dvěma lety. Ty ostatní injekce si prý taky píchala sama, ale s touhle musela za sousedkou která pracuje jako sestřička. Je to prý olejovité konzistence a hodně to bolí, tak jsem si říkala že radši obětuju 90 korun a půjdu s tím na pohotovost ať mi to napíchnou tam 😝 Probírali jsme to s manželem, kolik embrijek si necháme zavést a jsme domluvený, že půjdeme do dvou, a když to budou dvojčátka tak to bude dvojnásobná radost 😀 Já mám sestry dvojčata, tak si nemyslím, že by to bylo takový neštěstí 😉 A taky jsem někde četla, že při jednom embrijku je pravděpodobnost 30 % a při dvouch 50%, tak chceme co největší pravděpodobnost že aspoň to jedno vyjde. Já mám osmiletého syna z prvního manželství, teď se snažíme přes dva roky, do Caru jezdíme od října a doktor nám řekl že přirozenou cestou nemáme vůbec šanci kvůli špatnému spermiogramu. Tak bysme si moc přáli aby to vyšlo 😉

majka43
24. lis 2011

@montysek Já jdu na darovaná embryjka, mě už vaječníky nefungují. Ještě před čtyřmi roky, když jsem se začínala snažit, tak jsem vypotila pět vajíček, všechny se oplodnili, ale žádný se nechyto, no teď už vím proč. Pak jsem byla dvakrát na darovaných vajíčkách, ale to sojí moc peněz a na to už nemám a taky máme špatný spermoigram. Na darovaných embryjkách je větší šance a není to tak drahý a já miluju každý dítě i když není moje a tohle si odnosím, tak bude moje a přítele.

majka43
24. lis 2011

Holky některý car vyšetření chce a některý ne. Já byla na OPU třikrát, pokaždý jinde a chtěl ho akorát jeden car a to v Brně na OBI.
A embryjek si nechám zavést klidně tři, když mi je dají. Jednou jsem měla i čtyři.

majka43
24. lis 2011

Tu injekci před OPU mi taky píchala kamarádka, která je zdravotní sestra, tu jsem taky sama nedala a chce to píchnout fakt přesně v tu hodinu co ti řeknou. Z Repromedy mi poslali i SMS čtvrt hodiny před tím, co jsem jí měla píchat.

majka43
25. lis 2011

Ahoj holky, tak dneska 2DC a první injekce ve mě. MS přišla dřív, tak transfer by mohl být tak 10.12.

petrufa86
25. lis 2011

@montysek @anina32 Pregnyl jsem vyfasovala dneska, zítra ve 21,00 hod mě to píchne známá. Koukala jsem na to a jsou u toho jehly jako když ti odebírají krev, takže nic hroznýho. A v pondělí v 7,15 nástup na odsátí

petrufa86
25. lis 2011

@montysek Já určitě 2. Dvojčátek se nebojím. Přítelův brácha a přítelova sestřenka mají dvojčata, takže vím, jaký to je, ale myslím, že se to dá zvládnout, že to na mašli není. Jde o zvyk. A za ty prachy bychom aspoň vzali 2 mouchy jednou ranou.Jinak mě doktor říkal, že při zavádění 2 embr. je větší šance na uchycení. Zůstane ti aspoň 1.

@majka43@ anina32 Já bych taky objetovala 90 kč, ale co vím, tak 2 pohotovosti co máme nejblíž jsou i výjezdový, takže tam taky nikdo nemusí být a pak to bude v p.... Nebo jestli tam zůstává sestra a odjíždí jen doktor se zdravotníkem. Nevím? My taky kvůli špatnýmu spg nemáme šanci otěhotnět přirozeně.

@majka43 já myslela, že zavádějí max 2 embr.

majka43
25. lis 2011

@petrufa86 Když jsi starší, tak je menší šance na uchycení, tak dají i tři.

petrufa86
25. lis 2011

@majka43 aha, aha, to jsem nevěděla. týjo, tam je dneska krásně, svítí nám tu sluníčko a máme 7,9 stupňu.

majka43
25. lis 2011

@petrufa86 Tak to u nás teda není. Je tady pěkná kosa a zataženo a ještě jsem v práci.

majka43
25. lis 2011

@petrufa86 Liju do sebe kontryhel na vysokou sliznici, lítám z toho čurat, do toho MS a plno lidí. Krása.

petrufa86
25. lis 2011

@majka43 Aspoň se nenudiš. Před cca 1,5 měsícem jsem měla taky problém s nízkou sliznicí a čaj mi pomohl, vyrostla. Prý na to pomáhá i červené víno. Nyní je to OK. Ale že by kontryh. čaj byl dobrý se říct nedá. Já piju hodně černý s citronem a ovocný od teekanne a pickwick. Ale bylinkový mě nechutnají a zelený nevím proč natahují jak kdybych se měla pozvracet. Takže kontryh. piju až když je skoro studený na 2-3 hlty.jinak bych to nedala.

petluska
25. lis 2011

Ahoj holky, muzu se zeptat, kolik mate sliznici pred OPU? Je to muj strasak, ze ji mam nizkou ☹

petrufa86
25. lis 2011

@petluska Ve středu jsem měla 8mm, dneska doktor nic neříkal, tak snad dobrý. Kolik musí být netuším, ale ne minim. 11 mm?

majka43
25. lis 2011

@petluska Já jí mívám dvanáctý den tak 8 a musí být minimálně 7mm

majka43
25. lis 2011

@petluska A jakou jí máš?

majka43
25. lis 2011

@petrufa86 Mě taky moc nechutná, ale co bych pro to neudělala????

petluska
25. lis 2011

@majka43
Mam ji 8,7 mmm. Doktor rikal_hranicni ☹((((((

majka43
25. lis 2011

@petluska A kdy jdeš na transfer? Já myslím, že jí máš v pohodě.

montysek
25. lis 2011

@petrufa86 Takže jak tady holky píšou o té injekci,tak to je ten Pregnyl jo? Jinou už nevyfasuješ? 😀 Tak to se nebojím,já už měla strach,co to pak dostanu za bolavou koňskou injekci. 😀 Tak to je dobrý, to už jsem měla třikrát před IUI,to je jen malý bodaneček do prdízny. 😎

montysek
25. lis 2011

@majka43 Tak to jsem nevěděla,že je možnost i darovaných embryjek,tak to je dobrý! 🙂 Držím pěsti,aby to už vyšlo,po tom všem si to zasloužíš! No vidíš a mě Kučera říká,že zavádějí 1-2 embryjka ale furt mi vnucuje 1,protože 2 už je víc rizik,jak pro matku, tak i ty děti a že jejich motto neni těhotenství za každou cenu ale porod zdravého dítěte.Což chápu ale já si myslím,že z toho dělá velkého strašáka. 😒

petluska
25. lis 2011

@majka43
Na transferu jsem byla vcera....

majka43
25. lis 2011

@montysek Akorát ještě v březnu jsem za ně platila 6800 a teď chtějí 18800. To už je horší.

majka43
25. lis 2011

@petluska To bude dobrý.

montysek
25. lis 2011

@majka43 Ty jo, to jsou hrozný ceny. ☹

anina32
25. lis 2011

@petrufa86 Já jsem byla dneska na UTZ, doktor říkal že to vypadá dobře, vajíček mám hodně ale nechce mi říct kolik, že se to prý takhle nedá říct před odběrem, ale snížil mi dávky puregonu, tak to asi dobrý bude 🙂 V pondělí další UTZ a ve středu nejspíš nástup na odsátí. My pojedeme s injekcí na pohotovost do nemocnice, tam někdo být musí, akorát nevím jak to udělám protože mám mít od úterý odpolední, to znaméná do půl jedenáctý v noci, takže mě manžel asi bude muset unést přímo od pokladny a pak po injekci mě tam zase vrátit 😀

anina32
25. lis 2011

@petrufa86
@majka43
@petluska Mě doktor o sliznici nic neříkal, ale kdyby to nebylo dobrý tak by snad něco řekl? Takže se na to mají pít čaje, nebo ještě něco na to pomáhá?

chilli009
25. lis 2011

@dasty79
@montysek
Ahojda, tak dnes jsem byla na UTZ a tělo stávkuje ☹ , takže tento měsíc nic a před vánoci to není 100%, že to stihneme 😒 ☹ . Chjo, je mi do breku, proč zrovna teď tělo stávkuje ?

dasty79
autor
26. lis 2011

@chilli009 - neboj příště tělo stávkovat nebude 🙂 to tak někdy bývá,když něco moc chceme,tak to zrovna tak není.Uvidíš,že příště to klapne a zadaří se i IUI a nebo kdyby tělo stávkovalo i příště,tak tomu určitě dr. Novotná pomůže 🙂 Jsem ráda,že z ní máte dobrý pocit - to je základ - ta důvěra!!!Držím pěstičky,ať se co nejdřív zadaří a ty objevíš // 🙂