CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
30. čer 2012

@martina_81 to jo, to bychom mohli jít stejně. Já na IUI a ty na KET. Clostyl - fakt na zlomení jazyka je na to aby se udělali vajíčka a byla ovulace. Teď ještě musím začít pít červený víno, grepový džus a pít kontryhelák aby mi rostla sliznice. Jinak bych pak měla píchat pregnyl a na IUI se chodí 2 dny po.

anina32
1. črc 2012

@martina_81 Ahoj teprve ted čtu co si psala, neházej flintu do žita. Já testovala hodně brzo, už snad sedmý den a vždycky to bylo tak že test byl nejdřív bílý a druhá čárka vyskočila až tak deset- patnáct minut po zaschnutí. Určitě nevysazuj léky a počkej jak dopadne krev, jsou holky který menstruují i během těhotenství. Kdy máš jít na krev? Nebo zkus další test, já testovala obden a bylo krásně vidět jak čárka sílí. Držím palečky 😉 😉 😉

martina_81
1. črc 2012

@anina32 Ahooj, flintu do žita neházím, neboj. 😉 Na krev jdu ve středu, tak se zrovna chci domluvit, jestli bych na KET mohla jít už teď v červenci, ať nemusím přerušovat neschopenku.
@petrufa86 Grepový džus je dobrý na růst sliznice? co Ty všechno nevíš. 😀 No jsem zvědavá, jak nám to teda vyjde. 😉

littlemousecz
1. črc 2012

@martina_81 @anina32 @petrufa86 ahoj holky. tak jsem to samozřejmě nevydržela a t si udělala. Vypadá to, že jsme tuhle bitvu vyhráli. Tak snad bde druhá čárka sílit a dotáhnem to až do března ke zdárnýmu konci.Dám sem fotku, jestli se mi to povede.

martina_81
1. črc 2012

@littlemousecz no hurááááááá, aspoň někomu se zadařilo. 🙂 🙂 těším se na fotečku. 😉

littlemousecz
1. črc 2012

tak tady je fotka

littlemousecz
1. črc 2012

@martina_81 no snad jo. zatím nejásám moc nahlas. s tím počkám, až mi potvrdí, že je všechno jak má být a kde má být. ale radost mám, to jo 🙂 jsem hned o něco klidnější

martina_81
1. črc 2012

@littlemousecz vypadá to dobře, tak snad to bude jen sílit. 😀 Moc Ti držím palce. Já teď vylezla na chvíli na balkon a udělalo se mi tak zle,že jsem zase zalezla dovnitř a byla jsem ráda,že jsem se doplazila na gauč. jestli je to po těch práškách, nebo je to slunko tak agresivní, těžko říct, ale sestra říkala, že na slunko moc nechodit. Takže se ani neopálím a opět to jistí samoopalovák. 😒

littlemousecz
1. črc 2012

@martina_81 Díky, snad jo.Já taky na sluníčko radši nelezu. mě nedělá dobře ani to horko, když jsem doma, natož ještě to slunko, by mě asi škráblo

martina_81
1. črc 2012

@littlemousecz a minule jsi psala, jak jsi se opálila, tak to nechápu. 😉 No já se nikdy neopaluju, radši se natřu samoopalovákem a mám to bez rizika, sice odstín není jak přirozený opálení, ale já když vylezu na slunko, tak se spíš spálím. 😒 A dneska to tam je fakt síla, ty 2 minuty mi stačily. 😝

anina32
1. črc 2012

@littlemousecz Krásný 😉 😉 😉 Gratuluji a držím palečky at čárka sílí 😉 😉 😉

Jo ty vedra to je děs, mě se dělá z tepla na omdlení už 2 měsíce tak na sluníčko radši ani nelezu ale ted je teplo i doma a mě šíleně napuchaj roce i nohy. Takže se momentálně vejdu jen do manželových pantoflí a zatím jsem se rozloučila s prstýnkama, i se snubákem.

antana123
1. črc 2012

@martina_81 je mi to líto ☹
@littlemousecz nádherný moc ti gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

littlemousecz
2. črc 2012

@martina_81 no když jsem byla ten týden doma, tak tady sice bylo horko, ale ne takový, jak teď , to jsem občas vylezla. ale teď co se děje, to je už snad jedovatý. i když dneska v noci byla bouřka a pršelo, tak je dneska líp.
@anina32 @antana123 díky 🙂 snad to dobře dopadne

littlemousecz
2. črc 2012

zajímavý: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/272106-...
hlavně ta úspěšnost. z milionu a půl jen 350 tisíc úspěšných...

martina_81
2. črc 2012

@littlemousecz A četla jsi ty názory lidí k tomu článku?????? 😠 😠 😠 😠 😠 Tak to nemá chybu!!!!!!!!!!! nemám slov, jak jsem vytočená!!!

littlemousecz
2. črc 2012

@martina_81 jo, četla. taky mě to vytočilo. ale nenadělaáš nic. takový názory píšou lidi, který to sami nezažili. a na jednu stranu jim přeju, aby si tím prošli, pak by měli názor úplně jinej.
a jak ti je? mrcha má normální průběh? na krev jdeš až ve středu?

antana123
2. črc 2012

teda ty lidi jsou hovada 😠 😠 😠 😠 nejvíc kecají ti co to nezažili to mám nejradši jako ty kecy okolí nemysli na to a výjde to a mají doma 4 dětí a ani neví jak je udělali škoda slov nad lidskou hloupostí

martina_81
2. črc 2012

@littlemousecz pitomci negramotní. 😠 😠 😠 Přála bych jim, aby jejich děti měli takový problém a už vidím,jak jim budou vysvětlovat, že příroda to tak asi chce a že asi mají špatný genofond!!!! No, kurňa, to jsou zase nervy. 😠 A nebo že mladí chtějí nejdřív kariéru a peníze a pak teprve rodinu. ale jak si mám asi v 18ti pořídit rodinu, když mám holou prdel a žádný dávky jak cikáni nedostanu. Tak asi nejdřív chci pro to dítě nějaký zázemí a pak si ho terpve pořídím,ne?
Jinak mi je fajn, ms tak normál, na středu už mám domluvenýho i dr.,tak se s ním domluvím, co dál.
@antana123 to je síla, co? co na to chceš říct? ☹

littlemousecz
2. črc 2012

@antana123 asi tak, rady tipu "nemysli na to" miluju... hlavně od těch, co s tim neměli problém. a pak mě taky fascinujou názory těch, co ještě děti třeba nemají a tvrdí, že je to proti přírodě... by mě zajímalo, co budou dělat, až to budou řešit sami.

antana123
2. črc 2012

@littlemousecz kdy jdeš na krev????
@martina_81
@littlemousecz
škoda slov je to otázka času a děti budou jen po IVF si myslím

littlemousecz
2. črc 2012

@martina_81 jo , to je fakt, člověk se chce aspoň trochu zajistit, aby se s dětma pak nemusel jít pást a on je to hned kariérista... no kdybych řešila děti v tý době, co moji rodiče, tak je mám taky v 18, max 20, protože tenkrát se o mladý rodiny postaral stát - byty, novomanželský půjčky (ty, co nabízí teď, to je výsměch, za 300 tisíc fakt bydlení nepořídíš, a to už myslím i zrušili, protože na to nemají).

littlemousecz
2. črc 2012

@antana123 já jdu na krev až 17.7., v Sanusu mají celozávodní dovolenou a mění okna. kdybych prý chtěla, tak mám skočit na krev ke svý gynDr., ale asi na to kašlu, pokud bude čárka sílit, tak si myslím není důvod

antana123
2. črc 2012

@littlemousecz jo tak to vydržíš a dělal sis test????a do kdy mají celozávodku nevíš????chtěla bych aby nás vzali v září tak nevím jak dopředu se objednat bude stačit srpen????ráda bych se objednala akorát na HP

antana123
2. črc 2012

@littlemousecz jinak co se sílící čárky týče máš jí krásnou takže ted jen odpočívej a užívej si to že si TĚHOTNÁ 😵 😵 😵 😵

martina_81
2. črc 2012

@antana123 já jsem to říkala taky už několikrát,že časem budou děti jen z IVF. 😒
@littlemousecz právě, člověk řeší bydlení, aby s tím prckem měl aspoň kde být, ale to asi ty pitomce fakt nezajímá a nebo jsou z bohatých rodin,kde takovýhle "blbosti" řešit nemusí. 😠

littlemousecz
2. črc 2012

@antana123 no já myslím, že to vydržím, když už vím 🙂 teď jen aby to bylo tam, kde to má být a pak budu snad už trochu víc v klidu. ale nervy to budou stejně až do porodu no...
jinak myslím, že klidně stačí až koncem srpna se objednat. mě teda do Jihlavy objednali vždycky tak do 14 dnů. max tří tydnů. celozávodku i s těma oknama mají do 15.7. ale záleží na tom, kdy čekáš MS. jestli na začátku, tak bych tam zavolala někdy začátkem srpna radši.

littlemousecz
2. črc 2012

@martina_81 no mezi takový, co to řešit nemusí, bohužel nepatřím... ale bylo by to fajn. ale nemá smysl se těma blbounama nechat rozčílit. na každý prase se vaří voda, jak říká moje babička 😀

antana123
2. črc 2012

@martina_81 jo a na tom že budou děti jen z IVF nevidím nic strašnýho je super že je nějaký šance ty děti mít prostě 😵
@littlemousecz no já to ted mám nějaký divný ted jak jsme bez ovu tak se můžu jen modlit aby byla MS pravidelná měla bych to dostat na začátku září uvidíme jak příjde MS ted jestli vůbec příjde abych nemusela jít na vyvolávačku
neboj vše bude ok 🙂

littlemousecz
2. črc 2012

@antana123 no já měla vždycky MS pravidelnou a jak mělo přijít na IVF, tak se mi to rozházelo a začínali jsme o týden později, byla jsem už z toho zoufalá a nevěděla jsem, čím potvoru přivolat 🙂 ale sestřička mě uklidňovala, že se to prý stává často, tím stresem. tak doufám, že se to povedlo, abych se nemusela stresovat znovu.

littlemousecz
2. črc 2012

@anina32 mám jednu otázečku. tys testovala taky 7.nebo 8.den viď ? Byly na tt jen duši nebo byla ta čárka hodně tmavá? Ono na té fotce to není tak dobře vidět, ale přijde mi hodně výrazná. Tak jestli mám počítat jedním nebo s dvojčátkama 😀. Já vím, že to podle toho nejde poznat, ale zajímá mě to kvůli porovnání.