CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

masel
10. črc 2012

Ahoj holky. Tak jsme včera byli v Pardubkách. Přítel na SPG - dopadl krásně. Já na UZ mám krásné folíky.Takže včera byl Pregnyl a zítra bude IUI.
@martina_81 Ono když si to pícháš sama,nebo nekdo né moc zkušenej,tak se to má píchat do břicha.Pokud sestřička,či nějakej odborník,tak to píchá do zadku.Někdy i do stehna..
Jóó a jsem u paní Novotné. A zatím se mi zdá suprová. Když mi dělala UZ,tak mi vše ukazovala a vysvětlovala.

martina_81
10. črc 2012

@masel Tak tomu říkám rychlost. 😀 Včera jste tam byli a zítra je IUI? Super. 😉 Tak hodně štěstí. Říkají,že Novotná je fajn, ale ještě jsem ji tam ani nezahlídla.

masel
10. črc 2012

@martina_81 Nó byli jsme tam od rána od 7h a já jí viděla skoro až v10h a to v ordinci 😀 .Tak já včera jsem byla 13DC,takže se i divím,že jsem neměla ovu včera.Nebo že jsem jí neprošvihla.Někdy jí mívám i 10Dc

martina_81
10. črc 2012

@masel Tak aspoň nemusíš čekat další měsíc. 😉

masel
10. črc 2012

@martina_81 Jojo jsem ráda,že nemusímčeka 🙂 .

littlemousecz
10. črc 2012

@masel tak to je super. držím palce, ať to dobře dopadne

masel
10. črc 2012

@littlemousecz Děkuji.A jak se máš?

littlemousecz
10. črc 2012

@masel Ujde to. Čárky na testu už snad ani silnější být nemůžou, tak se těším na kontrolu příští úterý. Ale mám i trochu strach, aby bylo všechno v pořádku.

masel
10. črc 2012

@littlemousecz tak to je supér. Ale ikdyž je to za týden,tak je to strašně dlouhééj týden.Viď? Tomu věřím,ýže máš strach. Já měla strach celé těhotenství. Ale částečně jsem si za to mohla sama ☹ .Nó vlastně o holku mám strach pořád.A to jí bude 10let.

littlemousecz
10. črc 2012

@masel no právě, to si člověk nevybere, o děti se prostě budeme bát pořád. Ale ten týden bude hooodně dlouhej, to teda jo.

masel
10. črc 2012

@littlemousecz Držím pěstičky,aby jsi slyšela jen samé dobré zprávy a odcházela od dr. nadmíru spokojená 😉

littlemousecz
10. črc 2012

@masel děkuju, já tobě taky.

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 ahojky, tak kdy vás čeká KET? už si byla na nějaký kontrole?
@petrufa86 a co ty? jak se to vyvíjí na IUI?

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz ahooj, jdu teď ve čtvrtek, aby se dr. koukl, jak mi po tom Estrofemu narostla sliznice a podle toho se půjdeme domluvit do laborky na rozmražení,takže vůbec netuším,na kdy nám to vyjde. Dr. říkal tak kolem 20ho,ale to mi přijde nějak pozdě,tak uvidíme,třeba to jen spletl.

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 hm, to je teda docela pozdě, ale myslím, že když jsi na tom estrofemu, tak to nevadí, ten by měl brzdit MS, takže bude sliznice narůstat dýl

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz právě, nerozumím tomu,tak to nechávám na něm,snad ví nejlíp,co dělá. 😉 Jinak občas zabrousím na tu diskuzi o látkovkách a koukala jsem,že sis objednávala plíny v té super akci. 🙂 Zkusila jsem si objednat pár těch bavlněných jedniček (za ty prachy, i kdybych to pak měla prodat),ale nějak se tam nemůžu dopátrat čísla účtu,na který mám poslat peníze, jen mi na mail přišel seznam objednávky,ale č.účtu tam taky nebylo. Ty sis to brala na dobírku?

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 jo, já si je brala na dobírku. a to můžeš být ráda, že sis je objednala, pak tam holky psaly, že už jsou vyprodaný 🙂. tak třeba ještě přijde nějaký upřesnění.

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz no ty bambusový už byly vyprodaný,ale ty bavlněný tam ještě byly a když mi přišel seznam objednávky,tak doufám,že je dostanu. 😉 No ani se nedivím, za takovou srandovní cenu, ty bavlněný byly za 109 místo původních 290. ještě počkám a kdyžtak tam písnu.

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 tak to jo, já myslela, že máš taky ty bambusový. oni prý líp sajou. ale ty jedničky jsou asi fuk, jestli je to bambus nebo bavlna. mrňata se stejně přebalujou furt, protože pořád kadí 🙂

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz ty už jsem nestihla, ale myslím,že to vyjde nastejno. Sice jsem si říkala,jestli to není předčasný, ale s takovou slevou jsem toho prostě musela využít. 😀

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 neboj, já začala už před IVF. taky mi to přišlo trochu pedčasný, ale jako terapie to prostě u mě funguje no.

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz tak mi zrovna přišlo číslo účtu,tak to honem převedu, ať mi to co nejdřív pošlou. 😉 Zase si říkám,že pak to aspoň nebude tak šílená částka naráz. 😒

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 jo, to je pravda, já utrácím hezky postupně a ani mi to nepřijde. konečný účtování udělám asi až za hodně dlouho. radši. to je právě to kouzlo jednorázovek. utrácíš postupně a nakonec ani nevíš, kolik si za ně utratila.

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz jo, přesně. 😉 já bych to na tom konci radši ani nepočítala. 😀 😀 😀 jen nevím,jestli se mám Jirkovi pochlubit, jakej jsem udělala supr kup a nebo být radši ticho a pak to nenápadně někam uklidit. 😀

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 no tak já manželovi oznámila rovnou, že hodlám začít s nakupováním, že to aspoň nebude taková suma naráz a on s tím souhlasil (však nemusí vědět, že jsem začala už předtím, než jsem mu to řekla 😀). Být tebou, tak to udělám stejně. Normálně mu řekni, že hodláš používat látkovky a že chceš nakupovat sem tam něco už dopředu, aby to pak nebylo naráz. No a když ti to schválí, tak počkej tři dny a ukaž mu svůj úlovek s tím, jakej to byl výhodnej nákup 🙂

martina_81
10. črc 2012

@littlemousecz tak to on ví a souhlasí s tím, proč by taky nesouhlasil,že? Může mu to být jedno, on to prát a běhat kolem toho nebude,tak to nechává na mně. Jen aby neřekl,že je to zbytečně brzo,ale zase když mu řeknu,za kolik to bylo,tak bude určitě v poho. 😉 No nic, jdu taky něco dělat,vedle mám nachystaný na buchtu,tak se do toho pustím,ať si Jirka nemyslí, že sedím celej den u počítače. 😀

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 to mě manžel slíbil, že mi bude pomáhat s praním i přebalováním, tak jsem zvědavá. Papírový plínky se mu taky hnusí, tak to bylo jednoduchý ho přesvědčit.

petrufa86
10. črc 2012

@masel tak to je teda rychlost, gratuluji a ať se povede hned 1 poku, když je SPG v pohodě.
@littlemousecz
@martina_81 tak hlásím že jsem byla dneska na UTZ. Na pravý straně velký folík velikosti 10 mm, na levé straně 3 folíci menší velikosti. Sliznice 7 mm. V pátek další UTZ a IUI v neděli, popř. v pondělí. to se ještě dohodneme v pátek. Jinak to stojí 1030 Kč. A ptala sem se na to jak je to s těma pojišťovnama a doktor říkal, že to pravda není, že sice jsou od dubna pojišťovny trochu zmatený, ale nepraktikují nic takovýho. dr říkal že na pojišťovnu to vykazují 3mi kódy - jeden je IUI, druhý IVF s jedním embryjem, třetí je IVF se dvěmi embryii a podle toho oni jim to proplácí a dělají si záznami. A IUI 6x za rok hradí pojišťovna a když by to bylo po 7 a víc tak si to hradí pacientka sama. Takže do 3 pokusů se započítavá jen IVF.
@martina_81 já byla na prvním KETu 20DC, na druhým 15DC
@martina_81 hele, já mám taky doma už nějaký věcičky na mrňouse když měli v KIKU nebo v Tescu akci. Mám to schovaný pod postelí v tom zadělavacím pytli ve kterým jsme koupili polštář a peřinu a Jarda o tom neví. ten ví jen o 2 dupkách a 2 bodýčkách, který sem si pro štěstí koupila po 2 ketu když se to povedlo. Jen nám to teda moc štěstí nepřineslo.

littlemousecz
10. črc 2012

@petrufa86 tak držím všechny palce, ať to dopadne. tfuj tfuj tfuj
to je fajn, že se IUI do pokusů IVF nepočítá. mě to přišlo hned jako hovadina. Jenže v tomhle státě je možný všechno...
on mi doktor, když jsem byla na transferu říkal taky, že jsou pojišťovny zmatený a nikdo neví, jak to vlastně s těma pokusama je. a hlavně prý mají docela zmatek v tom, kolikrát může nastat stop stav (ukončení IVF před ET), podle toho jejich výkladu se to prej může dělat pořád dokola, což by znamenalo, že stimulku, v podstatě to nejdražší, by platili furt pryč, což je blbost.

petrufa86
10. črc 2012

@littlemousecz díky, ale do neděle ještě daleko. Mě to taky přišlo jako nesmysl největšího kalibru, ale víš jak... Jojo, kreténi v poslanecký sedíé za 80 tisíc a ani nejsou schopný vymyslet pořádný a hlavně srozumitelný zákon. Ale to bychom po nich asi chtěli hodně, že. 😝 😝