CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
18. říj 2012

@antana123 psala jsem mezitím ještě mailík, tak mi to trvalo. 😉 Nějak jsem to neřešila, moc na velký oslavy nejsem a brala jsem to jako každý jiný narozky. 😉 Třeba mě dostalo, jak jedna známá sebrala 2 kámošky a odjely oslavit 30tý narozky do Irska, to jsem fakt nechápala.

petrufa86
18. říj 2012

@antana123 na mě třeba clostil nepůsobil takže při druhým cyklu sem musela mít kromě clostilu i 2 inejkce merionalu. Po tom teda byly 2 dominantní folíci a x malých, ale výsledek je stejnak na ... tak to já mám jednodušší neteři budou v únoru 2 roky a zakázala kupovat jakýkoliv hračky, teda povolila mě malou hadrovou panenku, pak u pyámek končí v 86, takže sem ji koupila růžový pyžámko, v KIku bílý tričko a na tom je přišitý fialový tíko s flitrama a různýma ornamentama a na tom kůň, z toho bude určo hotová, pak pro ní mám hvězdičky na zeď co když se nasvítí tak v noci svítí a ještě uvažuju nad kosmetickým balíčkem - pěna a sprcháč pro dětičky v balení kde je nakreslený Shrek, princezny atd a dneska sem ještě v KIKu viděla mega bublifuk tak ji koupím ještě asi to. ALe 8 a 12ti letý teda nevím. Tý 12ti letý bych možná koupila už nějakou kosmetiku nebo něco na sebe a tý menší nějakou hračku pro větší děti?? Ale co Třeba dneska v HM hračkách sem koukala že tam měli takový ty kamínky na navlíkání atd.

antana123
18. říj 2012

@martina_81 chceme Šímovi na jaře udělat pokojíček ted tam má jen komodu a postýlku a kupu hraček tak mu objednáme nábytek a celý mu to tam předěláme na spací koutek a hrací koutek už se těším 😀 😀

martina_81
18. říj 2012

@antana123 tak to je taky suprový. 😉 Já kupovala holkám povlečení asi 2 roky zpátky, tak si říkám,že se nebudu opakovat, ale fakt mě nic nenapadá a blbosti jim kupovat nechci. 😒

antana123
18. říj 2012

@martina_81 no mě se to taky moc slavit nechce spíš jen rodinu pozvat na oběd a nazdar 😉
@petrufa86 no na mě předtím zabíral pěkně že byli folíky i 25mm uvidíme co ted

petrufa86
18. říj 2012

@antana123 já mám narozky 29.10. jsem kousek od sebe. Jak teda datumem tak i věkem. 😉 Jinak pyžámko boží a povlečeníčko ještě víc 😉

antana123
18. říj 2012

@petrufa86 jůůů tak to jsme se sešli 😉 díky
@martina_81 hele nevím co ti poradit 😲 tuhle koloběžku jsme objednali pro synovce má 8 a měli i holčičí barvy

martina_81
18. říj 2012

@petrufa86 tak kosmetiku jim taky kupuju furt, ještě pár let a mám to v poho - budu kupovat dekorativku a toaletky. 😀 Té starší už můžu teď i lesky na rty (samo že bezbarvý) a vloni jsem jí koupila 2 laky na nehty a nálepky na nehty. Oblečení asi ne, toho mají hodně a švagrovka by házela ksichty. A řetízky jsem taky vzdala, protože si ničeho neváží a všechno ztratí, takže je to fakt těžký. 😖

petrufa86
18. říj 2012

@martina_81 tak to by mě mohlo líbat prcku abych za 30tiny dala bůhví kolik. Já už teď vím že to budu slavit jako všechny normální narozeniny, max místo pohoštění doma bychom šli do nějaké né extra drahé restauračky 😉 Co se týká nábytku jukni na komody a skříně na nejlevnejsinabytek.cz my tam našim se ségrou k Vánocům objednaly 2 komody a jsou ok
@martina_81 jinak já zase nevím co koupit 16ti letým synovcům. Když byly menší tak to šlo,ale teĎ sem bezradná, pořád dokola kupuju trička nebo mikiny, ale už ani u těch nevím. Honzovi je né jedno ale tak moc neřeší co má na sobě, jestli tričko s tímhle nebo tamtím ale danek ten nosí kšiltovku dozadu, kapsáče který přišli opět do módy atd takže u něj nevím jestli bych se trefila do vkusu. Takže nějaká rada co takovým pubošům??? 😀 😀 😀

martina_81
18. říj 2012

@antana123 koloběžku mají a jak jsem psala Petře, ony si ničeho neváží a o to víc mě pak mrzí, když jim něco koupím a ony jsou schopný to do týdny rozbít a nebo ztratit. 😖

martina_81
18. říj 2012

@petrufa86 noo, tak to Ti teda taky neporadím. 😀 😀 😀

antana123
18. říj 2012

@petrufa86 tak pubošům bych nevěděla ale dobrý tipy na dárky jsou tady
http://darky.heureka.cz/
jen si zadáte pro ženu nebo muže a vybíráte my tam nakupujem už 2 rok a spokojenost

petrufa86
18. říj 2012

@martina_81 a co třeba nějaký hezký pýžo jaký tady dávala antana?? To je moc hezký a nad tím by snad švagrovka držky neházela, ne?? Nebo tý větší koupit pásek nebo peněženku nebo se prostě zeptat co by chtěli.

petrufa86
18. říj 2012

@antana123 díky za tip, jsem říkala že jim možná koupím gillette max 3 protože jim už raší vousy a bude to + nějakou drobnost k tomu. A u nás ve městě otevřeli krám s věcmi z chirurgický oceli. Mají tam hezký náramky na ruce, takový silnější, žádná slabotina a fakt hezký, jen nevím jestli by to nosili a jestli ta ocel nezešeredí. Ale 230Kč za náramek se mě zdá oky.

martina_81
18. říj 2012

@petrufa86 já si právě říkala,že bych jim koupila nějakou pěknou peněženku, ale samo,že se jich ještě zeptám, třeba dají nějaký tip. 😉 jInak já má 2 prstýnky a náušnice z chirurgický oceli a jsem maximálně spokojená, jsou pořád krásný a narozdíl od stříbra nečernají. 🙂

martina_81
18. říj 2012

@antana123 hodila jsem si to do záložek a až bude chvilka, tak určo kouknu. 😉

martina_81
18. říj 2012

pro dnešek se loučím, čekají mě 3 denní, tak se musím nachystat. 😒 Mějte se krásně a užijte si víkend. 😉

petrufa86
18. říj 2012

@martina_81 že bych šla do těch náramků?? Poradím se ještě s Jardou co mi na to řekne. Tak papa a ať ti ty 3 dny v práci rychle utečou 😉

petrufa86
20. říj 2012

@martina_81 doufám že uspěju 🙂

martina_81
22. říj 2012

@petrufa86 To si děláš srandu??? Já je chci taky!!! Vypadají naprosto super. Jakou mají délku?

petrufa86
22. říj 2012

@martina_81 Až tak? Jardovi se taky líbily, tak snad uspějeme. Holt 16ti letým pubošům se vším nezavděčíš. Každý náramek mají v 18cm a 19 cm dýlce.

martina_81
23. říj 2012

@petrufa86 joo, jsou fakt super. Zrovna koukám po netu,že bych si taky nějaký pořídila (nebo Jirkovi). Tenkrát jsem nám koupila prstýnky z oceli, takový nádherný, a on ten trouba ho ztratil. 😒 Tak jsem si říkala,že bych mu mohla koupit řetízek na ruku (na krk jich má hromadu). není tenhle podobnej jako ten Tvůj?

antana123
23. říj 2012

Ahoj holky 🙂
vidím že dárkujete
já už dobrala clostil a v pondělí mě čeká UTZ ale podbřišek bolí i hlenu je nějak moc tak se bojím abych nešla pozdě na 15DC 😲

petrufa86
23. říj 2012

@martina_81 jj, řekla bych že je to ten zleva. Já to mám z firmy ocelové šperky black hole s.r.o. sídlo v Praze, pobočka u nás v Holicíh, tak bys třeba tuhle firmu na netu našla.

martina_81
23. říj 2012

@petrufa86 já to našla tady http://www.sperky-skalimar.cz/ a je za 120 Kč. I prstýnky tady mají úžasný a za srandovní ceny, tak určitě něco vyberu.😉

martina_81
23. říj 2012

@antana123 a co to znamená? Co s Tebou budou dělat? tomuhle vůbec nerozumím,tak se musím ptát. 😉

petrufa86
23. říj 2012

@antana123 Hele, jak sem koukala do kalendáře tak mě IUI dělali 14Dc.
@martina_81 já za ně dávala 230 kč/1 ks třeba tenhle by se líbil mě: http://www.sperky-skalimar.cz/naramky-z-oceli/n...

martina_81
23. říj 2012

@petrufa86 hm, ten vypadá taky dobře. No líbí se mi jich tam dost, a hlavně ty ceny. Za prstýnky jsem tenkrát dávala po 250ti Kč a tady mají téměř stejný za stovku. 😉

antana123
23. říj 2012

@martina_81
@petrufa86
no jdu na UTZ a pokud na něm ještě budou folíky tam mi dají pregnyl a načasují nám snažení doma
pokud budou malý folíky tak další cyklus mi něco přidají
@petrufa86 no já před tím chodila max na 14DC a to už bývali folíky tak 25mm takže fakt tak akorát na těch 15DC se bojím že bude pozdě ☹

petrufa86
23. říj 2012

@antana123 tak snad vědí co dělají, i když občas byc h si to udělala po svým a dr nevěřila.
@martina_81 jj, ceny sou fakt super