CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
15. únor 2013

@martina_81 hele jsem kupodivu klidná já jsme s tou revizí smířená myslím si že šance na zázrak je 0 to je prostě osud
ale do dalšího těhu už nejdu 3x těhu 1 dítě po 4 už né nechám si napsat HA a budem mít jen Šímu

petrufa86
15. únor 2013

@martina_81 no vidíš, tak to je paráda. rozhodně o dost vyšší jak minule. To klapne, uvidíš. A vypadá to na jednoho bobana. Za 14 dnů tam bude krásný gestační váček a pak i srdíčko. Koupat se můžeš, ale né v horký vodě, jen v takový tělesný teploty jako ses teď sprchovala. A já ze začátku vynechávala pěnu abych si to tam dole nepodráždila.
@antana123 hmm, tak to je naprdlačku, co víc k tomu dodat ☹ ☹ ☹ ☹ Ale třeba to klapne, držím palce 😉

martina_81
15. únor 2013

@antana123 to mě mrzí. 😒 Tak uvidíš v pondělí.
@petrufa86 tak to já si stejně nenapouštím plnou vanu jak Jirka, takže na břicho by se mi ta voda ani nedostala. 😀 Kolikrát bych teda ještě šla do caru, než budu moct chodit ke svýmu gyn.? Až si teda nějakýho najdu. 😖 Jsem si říkala, že jestli to dneska dopadne, tak bych v pondělí zkusila obvolat dr. tady v České.

petrufa86
15. únor 2013

@martina_81 já miliju horkou vanu, vždy když napouštím vanu Jardovi tak nadává že ho chci spařit 😀 😀 😀 Ale teĎ si dávám taky horkou, ale o dost míň a dávám si míň vody aby mi to šahalo maximálně na začátek břicha. Takže ho potopený nemám. Ale pak ke konci zase přitvrdím. Prý se tím mimča taky vypuzují. Já jsem u Vodičky byla 2x a pak mě předal mý gyndr. A myslím že po ETu, KEtu je to stejný. Poprvý se potvrdí těhu a že vše je jak má být, podruhý se potvrdí srdíčko a pak tak mezi 8-10tt posílá už ke svý obvodní gyndr. jojo, to zkus už takhle zavčasu protože kdybys byla víc těhu tak dr moc nechtějí přibýrat nový těhule.

martina_81
15. únor 2013

@petrufa86 nj, zkusím to v pondělí pořešit, až budu mít zase volnej počítač. 😒 Teď jsem vyhnala Jiřího na nádobí, ale pak už budu mít zase smůlu. 😖

petrufa86
15. únor 2013

@martina_81 Jiří jeden, si udělejte rozpis na počítač. Ještě že já ho mám jen pro sebe. Jarda se na všechno jukne v práci, doma jen vyjímečně. takže mám klídek a nehandrkuju se s ním.

muddledgirl
15. únor 2013

Ahojky všem,
těhulkám přeji,ať je vše v pořádku a nám ostatním,ať se zadaří.

muddledgirl
15. únor 2013

Dlouho jsem se odhodlavala zaregistrovat do nějaké takové diskuze.Mám za sebou 1x IVF, 1x KET.2.KET mě čeká v příštích týdnech.Máte tu prosím někdo zkušenosti s genetickými a imunologickými testy? V jakých případech je udělají a platí se za ně něco?Budu moc ráda,když mi odpovíte.Díky předem...

petrufa86
15. únor 2013

@muddledgirl já se hlásím. Genetika prováděná v Pardubicích u Mudr. Bělobrádkový, imunulogie v Praze u Mudr. Malíčkové. Na genetiku jsme šli po KEtu který se sice povedl, ale skončil potratem a na imuno jsme šli z vlastní iniciativy po těch všech transferech. Na obouch vyšetřením se ptají a berou krev. Ptej se, odpovím 😉

montysek
15. únor 2013

@antana123 No prosím Tě, nech toho, snad bylo smůly už dost ne! ☹ 😔 Pořád věřím, že to dobře dopadne - přeji Ti to z celého srdce...

muddledgirl
16. únor 2013

@petrufa86 Ahojky,díky moc.Genetické testy a imuno se dělají v případech,kdy není jasná příčina?Já PCO a přítel špatný celkově spermg.IVF ICSI, 1x Ket /celkem 2x transfer/.Jsem moc rada, že si tu o tom můžu popovídat.Přítel se snaží chápat, ale myslím, že chlap to nikdy nemůže pochopit,ani nikdo jiný.....

antana123
16. únor 2013

Ahojky
dnes opět krvácení a to hodně návštěva pohotovosti v děloze váček opět vyrostl a v něm plod odpovídá 6+1tt bez srdíčka ale zatím má pry čas ted je nejhorší to krvácení mám hodně léku tak snad to přestane

montysek
17. únor 2013

@antana123 Ty jo,tak snad léky pomůžou. Už jsem na jedné diskuzi taky četla, že třeba některé ženy krvácely nebo špinily i do 5 měs.! A dopadlo to dobře.Hlavně, že je tam plod, že roste a že se drží a srdíčko určitě bude, já tomu skrátka věřím... 😉

antana123
17. únor 2013

@montysek moc děkuju 🙂

antana123
18. únor 2013

Ahoj holky můj boj stále pokračuje
15.1 hcg 22
21.1 hcg 168
25.1 hcg 306
8.2 nalezen váček na UTZ 4mm
14.2 krvácení na UTZ váček 10mm bez plodu
16.2 opět krvácení váček má 12mm a v něm plod bez srdíčka hcg jen 1300 myslíte že je ještě nějaká šance nebo prostě neroste????
navíc trochu krvácím pořád ale pořád to ze mě neodešlo

anina32
18. únor 2013

@antana123 Nevzdávej to, nic se neztratilo ani nezmenšilo, podle toho co si napsala to vypadá že roste😉 Hlavně pozitivní myšlení a odpočívat, nervování ještě nikomu neprospělo, já vím, mě se to řekne. Některý holky krvácej celý těhu a mimi je v pořádku. Myslím na tebe a držím pěsti😉

antana123
18. únor 2013

@anina32 díky ale je to těžký už nemám opravdu sílu věřit ☹

lenda01
18. únor 2013

@antana123 presne tak, hlavne odpocivej a zadny stresy.. mimco je bojovnik a na pristi kontrole uz srdicko bude 🙂

antana123
18. únor 2013

@lenda01 no to nevím na KO jdu ve středu a myslím že nebude a bude to jasný

anina32
18. únor 2013

@antana123 Tak já budu doufat a věřit za tebe a ostatní holky tady se určitě taky přidaj😉

lenda01
18. únor 2013

@antana123 a tak jak si vysvetlit, ze byl vacek bez plodu, ted uz je s plodem? to preci musi rust, ne? takze priste bude plod se srdickem 🙂 musiiiii 🙂

antana123
18. únor 2013

@lenda01 no to roste to jo ale to hcg roste pomalu 😒

anina32
18. únor 2013

@antana123 hlavně že roste😉 to řekl doktor že pomalu?

antana123
18. únor 2013

@anina32 jj na pohotovosti že hcg je malé a plod roste ale nic moc
hele táhne se to už měsíc od pozitivního hcg a pořád to nemá konec

anina32
18. únor 2013

@antana123 aha, no tak uvidíš ve středu, ale ten váček roste😉

antana123
18. únor 2013

@anina32 díky 🙂

martina_81
18. únor 2013

@antana123 no ale vypadá to, že roste,ne? Taky myslím, že šance je, když už tam vidí i plod. 😉 Holčina z druhé diskuze ležela s krvácením snad celý těhu, chuděra, a už má holčičku, tak to nevzdávej a dokud je šance, tak tomu věř..... A to hcg bych taky tak moc nesledovala. Mě tenkrát psala holka, že v 10.týdnu měla hcg jen 80 a už má ročního chlapečka, takže ono to asi fakt roste u každýho jinak. No každopádně pořád držím palce. 😉

antana123
18. únor 2013

@martina_81 moc děkuju 🙂 ve středu jdu na KO a tam se to snad rozsekne už to chci mít za sebou

martina_81
18. únor 2013

@muddledgirl ahooj, nás taky dr. poslal na genetiku a imunologii, když se nám při KETu embryo sice zavrtalo, ale asi po týdnu to vzdalo, tak chtěl vědět, jestli třeba netvořím protilátky. Na genetice jsme byli v Pardubkách jako @petrufa86 ,ale na imunologii nás poslal do Hradce do fakultky k dr. Malé, kde jsme měsíc a půl čekali,než nás vzali a pak 11 týdnů, než přišly výsledky. 😖 A když byly ok, tak jsme mohli na další KET. 😉 Do jakého caru chodíš?

martina_81
18. únor 2013

@antana123 joo, to Ti věřím, musí to být šílený nervy. ☹ Budu na vás myslet. 😉