CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
6. bře 2013

@martina_81 poslala sem ti srdíčko snad tě trochu potěší

martina_81
6. bře 2013

@antana123 je mi z toho hrozně, ale čekala jsem to ještě horší. Hlavně jsem ráda, že to dopadlo aspoň takhle a už mám klid - ty bolesti byly fakt šílený. ☹ ☹ No jak říkal Jirka (je teď vážně skvělej), pomalu se posunujem dál - vloni 5. týden, teď 7.týden. No a příště to určitě dopadne.

martina_81
6. bře 2013

@antana123 děkuju, i když mi to připadá takový "dětinský". 😉

antana123
6. bře 2013

@martina_81 trochu to je 🙂ale potěší to
oni chlapi umí podpořit 🙂

petrufa86
6. bře 2013

@martina_81 To si děláš srandu, ne?? ☹ ☹ ☹ ☹ Já jsem si to myslela jestli náhodou nejseš v nemocnici když ses tady od pátka neukázala. A jak je to možný, kdyť v pátek jsi měla v děloze váček? Já tenhle přístup doktorů nechápu a některý bych za tohle nakopala fakt doprdele. V tý chvíli čekáš že tě doktor podrží a pochopí a uklidní a ono tohle 😝 😝 😝 Kreténi. Možná kdyby se to stalo jim, chovali by se jinak.
@antana123 hmm, možná to je pro tuto chvíli nejlepší řešení. Ale jak sem ti psala, nastoupíš do práce, přijdeš na jiný myšlenky a budeš koukat jak rychle se to povede. nebo to vzdáváte úplně a necháš si napsat antiko?? to by byla zase škoda, ne?? Jsi mladá, naděje je a umírá poslední 😉 Samo že tady můžeš zůstat. 🙂 🙂

martina_81
6. bře 2013

@antana123 to jo, i když to nesl taky špatně. ☹ a poslední týden jsem byla fakt ráda, že ho mám.

petrufa86
6. bře 2013

@martina_81 jinak mě když pustili po tom potratu z nemocnice tak sem to v autě neustála a řvala jak tur, doma taky ještě tak 2 dny a pak už prostě nic. Jako kdyby se nic nestalo. Je jasný že si na to občas vzpomenu že kdyby se to povedlo tak už mám doma skoro půlroční dvojky, ale.... 😖

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 né HA nemá u nás jaksi smysl
jen prostě už chceme žít jinak normálně
hlavně se snažíme zachránit náš sexuální život ten povinej sex to už znova né
a myslím že konečně se to začíná vracet do normálu a sexujem jak za mlada 😀

antana123
6. bře 2013

@martina_81 mě Martin taky pomohl ještě že je máme ale trápí se ikdyž se snaží nedávat to najevo

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 tak aspoň že tak. 😝 😝 Já už druhý den po IUi kdy sme sexovali ráno a večer sem toho měla taky plný zuby a docela mě to otravovalo. A řekla bych že nejen mě. 😝

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 no a my tak žili hodně dlouho ☹
jinak dneska sem si podala žádost na práci tak mi držte palce ať to výjde už se do práce těším

martina_81
6. bře 2013

@petrufa86 No ten váček byl zřejmě v rohu dělohy a když to embryo povyrostlo, tak se prostě "prorval" ven. Ta dr. říkala, že to bylo náročnější, že bylo opravdu na děloze. Ale ti 2 kreténi mě vážně dostali. Ten, co mě operoval, pak za mnou přišel, protože mi museli dát hromadu krve a plazmy a potřeboval můj souhlas, tak jsem se ho ptala a on že krev tam byla, tak jak předpokládal a já na to "a to embryo?" A on se tak ušklíbl, jako že v 7.týdnu to není embryo a že to teda bylo mimoděložní, ale jak je možný, že v pátek bylo v děloze, to nevěděl. a shodou okolností to byl ten dr., co jsem k němu chtěla přestoupit, tak jsem ráda, že jsem to neudělala, moc sympatie a důvěry ve mně nevzbudil, blbeček vysmátej. A ten druhej arogantní dr. přišel druhej den ráno a jak jsem tady už psala, posměšně prohlásil, že v děloze nic nebylo a že by ho zajímalo, co tam ten "jeho kolega" (myslel Vodičku) v pátek viděl -že to musela být nějaká sraženina. No prostě debil. Díky bohu aspoň za tu doktorku.

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 to my poslední 3 měsíce před otěhotněním taky. Vždy nařízený sexování při ovulce, já po tom vždycky nohy nahoru a .... Prostě šaškárna jak má být 😀 😀 😀 ale povedlo se 😀 😀 A kam sis podala žádost, jestli to není tajný??? @martina_81co to bylo za blbý embryjko že se uchytilo na rohu dělohy, to nemohlo někde jinde 😒 😒 😒 Aha a v 7mým týdnu to je jako co??? tečka v děloze??? to asi těžko ☹ To jsi byla kde v Ústí nebo u vás ve Třebový? No vidíš, tak to buď ráda že jsi nepřestoupil, to by bylo to samý jen v bleděmodrým.

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 jo taky byli stojky a jinný věci 😀
žádost jsem si dávala tady do pečovatelské služby jsem zdravotník

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 tak to budu držet palce aby to klaplo 😉

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 děkuju 🙂kdy jdeš na velký UTZ???

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 zátra 😝 a nervy už pracujou 😖

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 neboj určo bude vše ok 🙂 a pohyby už cítíš???

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 není to pravdielné ale sem tam jo, spíš takové jakoby jen lechtání a občas mega kopanec. SPíš na sobě pozoruju to že mě vždycky začně v určitým místě bolet břicho jako na MS a na tom místě mám tvrdý břicho. Je to normoš???

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 no záleží kolikrát denně to máš????určo o tom řekni dr. možná potřebuješ magnézko já to měla od 24tt

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 neboj ty pohyby budou čím dál silnější

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 já nevím, nikdy sem to nepočítala, ale třeba tak 3x denně určitě. Ke svý dr jdu příští čtvrtek, tak ji to řeknu.

antana123
6. bře 2013

@petrufa86 tak to nic není to je normální 😉

petrufa86
6. bře 2013

@antana123 snad jo, ale stejnak to radši dr řeknu.

martina_81
6. bře 2013

@petrufa86 to byl asi troubelínek - po Jirkovi. 😒 Jj, v Ústí, ve Třebový nemocnici nemáme. 😉 Jo, to jsem taky ráda, že jsem k němu nešla, fakt mi stačil. a jak si ženský libujou, tak je skvělej a sympatickej, tak mně teda moc ne. A jak potom říkala moje kolegyně vedle na posteli - když vrazil hlavu do dveří, tak se jen blbě tlemil a komentoval počet notebooků na pokoji, než aby se zajímal o náš zdravotní stav. No prostě debil. 😠

littlemousecz
6. bře 2013

@martina_81 to mě mrzí teda. Tak to vypadalo nadějně viď? Ale aspoň víte, že to jde a příště to dopadne určitě dobře. Však můžete hned v dalším cyklu, když to skončilo takhle brzo ne?

jany74
6. bře 2013

@martina_81 Čau Marti,prosím Tě,nevíš,jak se ti doktoři jmenovali?On tam totiž slouží ten můj gynekolog.

martina_81
6. bře 2013

@jany74 Jani, to nebyl Ráček, toho jsem tam ani jednou neviděla, tak buď v klidu. 😉 Ten co mě operoval byl Skalický, ke kterýmu jsem chtěla jít a ten arogantní posměšnej blbeček byl nějakej slovák, ale vypadal jak arab, protože má tmavýho tátu a jméno zhruba Tangešika - nevím přesně. 😉
@littlemousecz to mi povídej, taky jsme se začli těšit, že to bude ok. 😒 určitě budou chtít po té laparce pauzu, zvlášť, když to prý bylo náročnější, protože operovali přímo na děloze. Takže počítám zhruba těch 8 týdnů jako vloni.l 😖

petrufa86
6. bře 2013

@martina_81 jinak ten přístup doktorů v Ústí mě připomíní přístup doktorů v Hk Sanus když sem tam byla já. Taky ze mě dělali blbku která neumí do 20 počítat 😠 😠 A co mu je po tom i kdybysis tam přinesla bůh ví co tak mu to může být snad ukradený, ne?? A noťas v nemocnici mě přijde úplně normální. Co taky jinýho tam, že. Mě Vodička říkal že když sem neměla zákrok tak můžu hned další měsíc, ale když jsi měla laparo tak určo bude chtětě 2 proběhlý MS. Ale uvidíš sama co ti Vodička řekne. Budeš se k němu objednávat na konzultaci??

martina_81
6. bře 2013

@petrufa86 fakt mě zarazilo, že neměli ani trošku soucit. 😠 No říkala jsem si, že počkám, až mi přijde propouštěcí zpráva (posílají ji poštou 😒 ), tak se objednám k Vodičkovi, ať víme, co a jak. Za 14 dní musím na kontrolu ke svýmu dr., tak jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit. 😒