CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
15. srp 2013

@marke Jj, 1xET, nechytilo se nic, 1.KET - // , ale radost netrvala dlouho -biochemické těhu, pak nás poslali na genetiku a imunologii, takže půl roku se nic nedělo, protože jen na výsledky z imuna jsme čekali 3 měsíce. Výsledky ok, takže letos v únoru 2.KET - // , hcg v poho, všechno se zdálo být v ok, jen jsem měla šílený bolesti, ale to prý je normální, na UTZ jsme viděli prcka v děloze a když mě přítel o dva dny později vezl do nemocnice, protože jsem se nemohla ani pohnout a večer předtím jsem sebou doma švihla a zvracela, tak prcek už na UTZ nebyl. Začínající otrava krve, okamžitě laparka a byl konec. Bylo to těhu v rohu dělohy (prý velmi vzácné) a jak embryjko povyrostlo, tak se dělohou prorvalo ven do břicha. 😖
a pak jsme zase čekali, než se děloha zahojí a v červenci jsme šli na 3.KET. To už jsme s přítelem vůbec neprožívali a nechávalo nás to zcela chladnýma. Až když jsme na UTZ viděli to problikávající srdíčko, to byl asi první moment, kdy nám to došlo, ale stejně se pořád bojím, aby bylo všechno v pořádku. 😒

martina_81
15. srp 2013

@muddledgirl díky, zatím si to neužívám. 😒 Nosifol neznám, tak nevím. To je něco podobného? Mojžíšovka je super, cvičila jsem ji kdysi v lázních. 😀

marke
15. srp 2013

@martina_81 Tolik nadějí a vždy to něco zhatilo. Ale 3x už jsi tu smůlu měla, tak teď po 4. už to bude dobré, uvidíš 🙂 A kolik jsi měla vajíček, že ti to dalo ještě na 3 KETy? A nechávala sis zavést 1 nebo 2?

martina_81
15. srp 2013

@marke snažím se tomu věřit. 😉 Měla jsem 12 vajíček a z toho se nám podařilo 9 kvalitních embryí. Dávali jsme pokaždé 2 a teď při posledním ketu, kdy byly 3 poslední E zamrazený spolu, tak vybrali 2 nej a to třetí prý bylo horší, tak to zlikvidovali.

sabcacech
15. srp 2013

Ahojj kocky,tak jsem vcera mrkla na Sanus,Vodicka dostal foto z utz a videla jsem nejkrasnejsiho pindika..takze kluk jak buk.kavove zrnko to rozhodne nebylo.ja kluka citim a jsem stastna,ze se potvrdil.jinak jsme ok,jen mlade je akcni,ze nemam foto.pohyby v plnem proudu.

petrufa86
15. srp 2013

@martina_81 my sme měli plný disk a mazala sem nepotřebný soubory atd tak sem myslela že sem něco smázla a proto to nejde a taky sme čekali na toho souseda až bude mít čas, protože nejdřív byl na dovče,pak od rána do večera v práci, kdybych věděla že je to trafem tak tam zavoláme hned druhý den 😒

petrufa86
15. srp 2013

@sabcacech gratuluji k chlapečkovi. Tak to máte jak u nás,my máme fotku z 8tt a pak z 13tt ze screeningu 😒 . pak by nám tiskli jen záda když byla madam otočená obličejem dovnitř

martina_81
15. srp 2013

@sabcacech jé, tak gratulace. 😀 A podle čeho jsi myslela, že je to kluk? 😉 Mně je v podstatě asi jedno, co to bude, když bude v pořádku a zdravý.
@petrufa86 nj, tak to potom jo.
Teda holky, mě to tak neutíká. A ještě nejsem ani objednaná ke svýmu gyn.,protože mají dovolenou. 😖

petrufa86
15. srp 2013

@martina_81 mě to ze začátku taky neutíkalo, pak to tak od 5týho měsíce letělo rychlostí blesku a podívej se teď, malý bude v úterý měsíc 😉 😒

martina_81
15. srp 2013

@petrufa86 to je fakt, jen mám pocit, že to utíká všem okolo a jenom mě se to táhne. 😀 😀

muddledgirl
15. srp 2013

@martina_81 Tak přeji,aby sis to brzo užívala.Ty jsi byla v lázních?Jak dlouho?Platila jsi si to celé?Promiň tolik dotazů......Také jsem o tom přemýšlela.....Nedejbože na to dojde...i když snad ne.....Nosifol je přímo na polycystické vaječníky, to je jeden z mých problémů.....Doktor narovnal pohnutou páteř a Mojžíšovku mám kvůli kostrči....Konečně budu muset nebýt líná....Doufám, že cviky se mnou hned začnou procvičovat.....A také, že ve schránce budou výsledky z imuna,jsem na dovče u přítelových rodičů....Mějte se všichni s prckem moc hezky..pa 😎

lenda01
16. srp 2013

@petrufa86 mala je moc krasna, gratuluji a preji hlavne hodne zdravi 🙂

muddledgirl
16. srp 2013

Ahoj kočky,nevíte prosím co znamená ANA++ (jadérko) výsledky z imuna.Také alergie na sperma,prednison2,5g denně.Mate zkusenosti?Transfer říjen tedy padá ach jo,nějak se ty potíže kupí..:-B

sabcacech
16. srp 2013

@petrufa86 Terezka je nadherna,povedla se vam.no my meli vzdy nozky u sebe a nyni ho chytl s nozkama od sebe.
@martina_81 ja ti nevim,ale vim,za kdyz jsem 14.5 sedela v Sanusu na krev,tak pocit,ze to je kluk z niceho nic a citim to stale tak.a jak se citis,mamco?
A holky dekuji.

petrufa86
16. srp 2013

@sabcacech díky moc, taky sme si dali záležet 😀 😀

sabcacech
17. srp 2013

@petrufa86 😀 😀

sarinka_nevesta
17. srp 2013

Potřebovala bych poradit. Dneska ráno jsem byla na odběru folikulů a ještě pořád mě bolí břicho a krvácim. Je to v pořádku??

muddledgirl
18. srp 2013

@sarinka_nevesta Ahojky, pokud by to trvalo, určitě bych zavolala nebo zašla do Sanusu pro jistotu.Já skoro nekrvácela a jen těsne po tom.Drž se. 😎

muddledgirl
18. srp 2013

Ahojky všem, nevítě jak dlouho trvá srovnání kostrče?Popřípadě,jestli hodnoty štítné žlázy se mohou zlepšit díky lékům za 3 měsíce?Mám hrozně vysoké hodnoty Ab thyreoperoxidaza 726.7. IU/ml /norma je do 50.Jen se ptám...než budu moci k doktorům.Díky 😉

margarita1
19. srp 2013

@muddledgirl jakto , že padá? Omlouvám se, nemám v tom ještě takové zkušenosti, tak snad hned měsíc potom by mohl být ne? ¨
Já jdu zítra na ultrazvuk a asi čt nebo pá na inseminaci, tak jsem zvědavá, jak to dopadne

margarita1
19. srp 2013

@muddledgirl nemůže to být z nějaké hormonální léčby třeba?

martina_81
19. srp 2013

@muddledgirl Do lázní mě tenkrát poslali po tom zánětu, abych se líp zahojila. Neplatila jsem nic, celý 4 týdny jsem měla plně hrazený.
To imuno mě mrzí. 😖 ale snad Ti to brzy vyléčí, ať můžeš na ten transfér. Kdy jdeš s výsledkama k dr.?
@sabcacech tak to já žádný takový pocity nemám. 🙂 Je mi pořád dost zle, občas mám takový návaly, že se úplně orosím a čekám, že teda poběžím zvracet, ale zatím nic. 😀 A ve čtvrtek jdu na UTZ, tak doufám, že bude všechno ok.

muddledgirl
19. srp 2013

@margarita1 Ahojky, co jestli nemůže být z hormonální léčby?Śtítná...to si nemyslím..to má spoustu lidí,jen o tom neví.....Bývá to i dědičné.....já mám autoimunitní zánět štítné a to může mít vliv na spoustu věcí ..nejen na otěhotnení...no jo no...co se dá dělat.. 😎

muddledgirl
19. srp 2013

@margarita1 padá, protože nejřív musím dát dokupy štítnou, alergii na sperma a kostrč.... 😎

muddledgirl
19. srp 2013

@martina_81 Jsi hodná,ale víš jak,nic není hned.Já jen doufala, že v říjnu půjdu....no jo...Aha...já jsem se o to také zajímala....ale co vím,tak to moc hradit nechtějí a jinak to stálo s 50% slevou asi 18 000 na 3 týdny.Hrůza....No, Dejmek má dovču do 2.9.,tak nevím,jak ho chytnu....Śtěpán mi v telefonu neřekl,kdy tam bude....na netu to není a pindulína na recepci nezná ani ordinační hodiny....Takže conejdřív v září...Prednison na alergii beru a letrox na štítnou...koncem srpna jdu na ultrazvuk štítný....ale má obvoďačka říkala, že když beru letrox,že by to po 3 měsíc mohlo být o.k.16.9. krev kvůli štítný.A 10.10. se jdu nechat prohlídnout na rehabku.Kontrola na imunu v listopadu.....Už z toho čekání šílím...ale nedá se nic dělat....Nevíš prosím?Jestli můžu na výlet ve Švýcarsku asi 20 km a převýšení 2200 metrů, nemůžu si tu kostrč ještě zhoršit?Myslím,že by to nemuselo vadit. 😎

A co Ty a mimísek?Je Ti dobře?Myslím na Tebe a díky moc za reakci. 😀

muddledgirl
19. srp 2013

@muddledgirl Ještě se zeptám....Na imunu říkali, že můžeme jet vlakem z Trutnova a sperma, že můžu mít někde blízko těla, aby bylo tepla....Ale než se dostanem do nemocnice je to asi 1 hod. a 3/4 ...myslíš,že to vydrží?V nemocnici totiž je jen wc jedno...a přítel byl minule hodně nervózní chudák.... 😲

muddledgirl
19. srp 2013

@margarita1 držím pěstičky... 😅

sabcacech
20. srp 2013

@martina_81 Já spíš měla nával horkosti..zvracela jsem minimálně..a včera jsem byla na neplánované ko, vše je ok, mládě se má k světu a dost čile, já vyfásla magnezium, pozlobily mě srůsty

margarita1
20. srp 2013

@sabcacech krásnej ultrazvuk, tak se opatruj mamino 🙂

@muddledgirl budu ti držet palce,aby to bylo ok . to čekání musí být hrozné.
Já byla dnes na ultrazvuku, tak jdem ve čtvrtek, doktor říkal, eje vše krásně připravený a folikul nádhernej, že by tomu nemělo nic bránit, tak uvidíme 😉

martina_81
20. srp 2013

@muddledgirl já bych Ti o tom čekání taky mohla vyprávět, měla jsem to stejně. Pak už jsem radši s nějakým termínem na další transfér nepočítala, protože to bylo ještě horší. ale nakonec to vždycky nějak uteklo a dočkala jsem se. Ten výlet si myslím, že by vadit nemusel, spíš naopak. 😉 A to sperma jsme taky takhle převáželi, hoďku a půl autem a pak ještě nějakou dobu, než jsme přišli na řadu, měla jsem ten kelímek celou dobu pod bundou a bylo to ok. 😀 😀 Příteli se vůbec nedivím, na záchodě bych to teda nedala ani náhodou. 😖
@sabcacech jak to, že jsi byla ko? 😖 Tak hlavně, že je všechno v pořádku. Magnésko je na křeče, ne?
@margarita1 tak hodně štěstí,ať se zadaří. 😉