CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
1. říj 2013

@martina_81 Já jsem právě někde četla, že je Novotná i v Pardubkách, tady nebo na e-miminu... 🙂

martina_81
1. říj 2013

@muddledgirl A já právě myslela, že je jenom v Pardubkách. 😉

petrufa86
1. říj 2013

@martina_81 nene, hody nebudou, holt sestřenky manžel se kterým tam jel byl v lovu rychlejší 😖 😖 😖 i když jelení maso nic moc, takže sem i trochu ráda 😉 No vidíš, jirka se nezdá, to jarda taky usínal s rukou na mým břichu. Já mám kočárek z Polska za 4500 Kč, značka Bambi, myslím že ho mám v albu.

terkazel
2. říj 2013

Dnes jsme byli na spermiogramu v sanusu a nejspíš nás čeká IUI. Nevíte někdo kolik to stojí? Docela se toho zákroku bojím 😒

holubice.petra
2. říj 2013

@terkazel stojí kolem tisícovky vůbec se toho neboj nic to není 😉

terkazel
3. říj 2013

@holubice.petra děkuji, snad aspoň něco pomůže 🙂

margarita1
4. říj 2013

@muddledgirl Ahojda, tak myslím na tebe, ať je vše ok a za 14 dní je úsměv na tváři v plném proudu 🙂

margarita1
4. říj 2013

@terkazel platila jsem 1030 kč, vůbec to nebolí, je to na minutku, jen zavedou, chvilku ležíš a pak mažeš dom, jen ten den je lepší nic netahat a tak 😉

margarita1
4. říj 2013

@sabcacech @martina_81 a co vy, jak rostete, vše je v pořádku?
Já byla dnes na ultrazvuku, ještě v úterý a jdeme na další inseminaci. Dokrot mi povídal neš´tastně, že se těšil, že to vyšlo na poprvé 😉 ,ale prý je to dobře i tak, to tělo je připravené na další těhotenství a naštěstí vše odešlo a děloha se vrátila tak jak má, tak můžem hnedka znova.
A co tady nového? Omlouvám se za pauzu,ale měli jsme úmrtí v rodině ☹ 😢 ☹ , do toho ty zdravotní komplikace, stres a všechno prostě na prd, co vám mám říkat, neměla jsem náladu ani s nikým mluvim. Ale život jde dál a člověk se s tím musí nějak poprat.

terkazel
4. říj 2013

@margarita1 děkuju, jen teď přemýšlím jestli to vůbec půjde. S tím malém množstvím spermií 😖

sabcacech
4. říj 2013

@margarita1 Ahoj, upřímnou soustrast ☹ rosteme, rosteme. ve středu mám poradnu tak jsem zvědavá jak si vedeme, jinak mládě je pokládek, celý den je akční, večer se vyboulí, táta podrbe, popusinkuje a jde dadat. 😀 Jen dnes ráno už v 5 kopanečky 😀

margarita1
4. říj 2013

@terkazel Hele, oni vyberou ty nejlepší, já otěhotněla napoprvé,ale potratila, měla jsem stres, úmrtí a pak se k tomu přidaly jiné zdrav. komplikace střevní a bylo po všem. Je tam 15% úspěšnost, při normálním styku 5 %, když to nevyjde te´d, tak příště. A jinak vyberou ty nejsilnější kluky, který poposunou dopředu, vůbec to necítíš, to bylo na minutku a ani sem nevěděla, že mi je tam dali. fakt buď uplně v klidu, nemáš se čeho bát.

margarita1
4. říj 2013

@sabcacech děkuju. Jinak koukám, jak to letí a ty budeš mít z achvilku prcka u sebe 🙂

terkazel
4. říj 2013

@margarita1 To mě moc mrzí :(. Nevíš kolik je minimum spermií aby ten zákrok udělali bez dárce? Nějak to nikde nemůžu najít 😒

muddledgirl
4. říj 2013

@margarita1 Upřímnou soustrast také, ....To je dobře, že to odešlo samo, příště budem držet pěsti.

muddledgirl
4. říj 2013

@margarita1 @martina@sabcacech Ahojky, tak transfer se dnes nekonal..Embryo nebylo o.k.....Dejmkovi jsem jen volala a neschopenku mam,ale bez vycházek,Pochybuju, že mě je před transferem dají....... ch jo....Takže mě čeká 2.IVF, radost až na kost.....Nepamatujete se prosím odkdy se píchají injekce....Děkuju moc... 😉

muddledgirl
4. říj 2013

Budu mít pravděpodobně opět krátký protokol..

martina_81
4. říj 2013

@muddledgirl ahooj, to mě moc mrzí, tak jsem na Tebe myslela, že už to máš za sebou a ono prd. ☹ Injekce se píchají od 2.DC. Jinak ty vycházky by Ti napsat mohli, já si v únoru nechávala psát neschopenku tak týden před transférem (kvůli špatným podmínkám v práci), abych na transfér byla ok a vycházky mi hned napsal.
@margarita1 ahooj, říkala jsem si, kdy se asi ozveš. Upřímnou soustrast ☹ ☹ ,to člověku na pozitivitě nepřidá. 😖 Je fajn, že můžete jít takhle brzo zase znovu. U nás snad všechno v pořádku, po večerech naháním prcka angelsoundem a srdíčko mu tluče jak blázen, tak uvidíme, na kontrolu jdeme příští pátek. 😉
@petrufa86 tak já zkusím mrknout, jestli ho u Tebe v albu najdu. Jinak my už máme asi vybráno. 😉 Respektive, já vybrala, Jirka odsouhlasil a babička s dědou (moji rodiče) zaplatí. 🙂 🙂 Tak jelení maso jsem teda ještě neměla. Od našich jsme dostali kančí na guláš, tak jsme to dnes vařili a katastrofa. 😖 Celou dobu to bylo v poho, a pak najednou během chvilky se to připálilo. no hnus, ani to mamině nemůžu říct, jak jsme to zmršili. sice jsme to statečně jedli, ale nebylo mi pak zrovna nejlíp, tak zítra už to odmítám. 😖

margarita1
4. říj 2013

@terkazel tak to opravdu nevím, manža má nadprůměr. Ale pokud tam nějaké dobré jsou,oni si poradí,jinak by vás do toho nehnaly.

@muddledgirl tak to je mi moc líto a teď čekáš na ms?

No mě bylo spíš líto doktora,bylo mu to líto,že se to neudrželo,když to hned vyšlo,ale doktor říkal,že tělo je připravené,tak jsem ráda. Tak uvidíme, co bude

muddledgirl
5. říj 2013

@martina_81 Ähojky, no nedá se nic dělat...No právě, já jsem Dej.musela volat na sál v pátek, aby mi vůbec někdo tu neschopenku napsal.Protože za mně je záskok na smlouvu.Ve středu tam jedu zas....Snad už to bude pojišťovnou schválené....Protože utorgestan mám do uterý a někdy to dostanu i dřív, tak abych rovnou mohla najet na injekce...Snad to stihnu....Určtiě si o vycházky řeknu! 😎

muddledgirl
5. říj 2013

@margarita1 Ahojky, no jo...člověk ví, že se to může stát...ale doufá, že ne...jako se vším....Jo jo čekám na ms.....ale hlavně ať přijde,aby to už bylo schválené pojišťovnou, nechtělo by se mi další měsíc čekat.....no uvidíme, nějak to dopadne....a tak Ty jdeš kdy na IUI? 😉

muddledgirl
5. říj 2013

Ahoj všem a jak se jinak máte všichni?Co miminko narozené a ty v bříškách, nezlobí? 😀

martina_81
5. říj 2013

@muddledgirl ? a proč teď bereš utrogestan? tomu nějak nerozumím. Jinak by bylo super, kdybys šla hned na stimulku a nemusela čekat další měsíc. 😉

muddledgirl
5. říj 2013

@martina_81 Kočko, já beru utroš už dlouho....protože jsem neměla ovulaci ani menstruaci apod.....každý měsíc 15-24 DC -beru utroš.... 😉.

muddledgirl
5. říj 2013

Ty jsi ho brala až po ET a KET?

martina_81
5. říj 2013

@muddledgirl aha, tak to potom jo, já myslela, že se normálně bere až pár dní před transférem, proto se ptám. 🙂 Jo, brala jsem ho asi 3 dny před transférem, až do 12.tt.

sabcacech
5. říj 2013

@margarita1 jj, letí to, dnes jsme začali s přehazováním nábytku a ložnic, tak uvidím jak se mi to bude líbit.
@muddledgirl to mi je líto, ale já to měla jako ty, 2 ivf a hele kde jsem, tak budu fandit.

petrufa86
5. říj 2013

@terkazel taky sem platila 1030 Kč + 500 Kč za 2 injekce na podporu ovulace. Vůbec se toho neboj. Pro mě je teda vyšetření u gynekoložky víc nepříjemné než IUI. 😉
@muddledgirl upřímnou soustrast, když se takhle všechno sejde najednou je to naprd 😢 , ale tentokrát to vyjde 😉
@martina_81 guláš já ani Jarda nemáme rádi, ale z kančího dělám vše, čínu, k dušený mrkvy, moravskýho vrabce, ....... A je to nejlepší maso ze zvěřiny co znám a co sem jedla. Vím že jsi sem jednou dávala stránku kde se ti líbí a měli tam moc hezké kočárky, tak jsi vybrala tam? Hoď odkaz ať juknu na favorita 😉 Nám kočárek platili taky naši a pak ještě postýlku a matraci.
@muddledgirl miminka narozená nezlobí, jen prdíky už pomalu odchází, ale dneska nás bolelo strašně bříško. Prdy jsme vyhnaly, ale malá brečela hodinu dál a propínala nožičkama tak sem usoudila že už týden nekadila takže ji to asi nejde a proto se trápí. tak sem volala Jardovi že až pojede z práce ať se mě staví v Dm a koupí švestkovou šťávičku od HIppu, sice je od ukončeného 4 měsíce, ale 6 lžic ji snad neuškodilo. Stavil se ještě v lékárně a přivezl čípky. Prý do 20 minut je po problému. Zavedli jsme v půl 4 a nic, a 5 minut před koupáním se pořádně pokadila, byla toho plná plína jak kdybych tam nalila celou velkou plnotučnou hořčici a před 10 minutama už usínala a opět šplouchnutí že musela jít znova pod sprchu, měla to až na zádech. Ale radši ji 10x přebalit a převlíct než aby se trápila 😉

martina_81
5. říj 2013

@petrufa86 nn, Kunerta jsem nakonec zavrhla, našly jsme s holkama pár špatných recenzí typu, jako že po 3 měsících se za jízdy rozpadl a podobně, tak na to kašlu a náš favorit je tento: http://www.bambino-kocarky.cz/kombinovane-kocar... Dokonce v Ústí je prodejna, kde bysme ho mohli omrknout a vyzkoušet naživo, tak se tam časem vypravíme a uvidíme. 😉
A momentálně řeším seznam do lékárny, kde potřebuju utratit 2200 Kč a v lednu dalších 1100 Kč. 😀

petrufa86
5. říj 2013

@martina_81 já v lékárně utratila přes 1500 kč a teď už dokupuju, takže žádný problém. Pokud můžeš kupovat vše tak já jsem na seznamu měla: pro sebe jednorázový kalhotky po porodu, poporodní vložky, gel dubovou kůru, bonbony s hroznovým cukrem na nabrání síly. Pro malou: digi teploměr, libenar kapky do nosu, pupík na prdíky, espumisan, sam simplex, něco na horečku - máme čípky i sirup, pak sudocrem, líh, oční vodu, rektální rourku, čtverečky na pupík a očička a .... takže ono se to nezdá ale je to pecka.