CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Ale tak vidím, že se zadařilo 🙂 my také chceme na jaře dělat byt, takže ani penízky vydávat se nám nehodí..ale asi nám nic jiného nezbyde

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby No, uvidíš kočko co Vám řeknou..Ale myslím,že dávat do kupy byt se dá, když už je mímo...já bych o tom mohla povídat, co je tu nutné vše předělat...ale nějak to nehrotím...co se stihne,se stihne...a co ne..tak pozdějc......zadařilo, vůbec jsem to nečekala teď... 😉

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl To je paráda, moc gratuluji 🙂 No přesně, uvidím co mi řeknou, rozhodně bysme začli přes IUI, IVF v nativu atd...jsem zdravotní sestra, takže se těch hormonů bojím....Lepší nevědět nic 🙂

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Děkuju, snad bude vše o.k....No já ne...já se jich napolykala...Jestli nechceš hormony, tak zkoušej nejdřív přírodní cestou.....Já mám větší důvěru v lékaře než v bylinky....Ale tonoucí se stébla chytá...

IVF v nativu, je přesně co? Chápu, že se děla KET v nativu....ale IVF?

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Aha, tak už jsem to našla....to bohužel není pro každého...žena musí ovulovat... 😉

kristinandbaby
18. lis 2013

@muddledgirl Jojo, tu bych ale měla mít v pořádku..ale jak říkám, je to na domluvě, uvidíme co mi poradí 🙂 Těším se a bojím zároveň....

muddledgirl
18. lis 2013

@kristinandbaby Neboj...oni si poradí..... 😉 Slyšela jsem příběhy, že bylinkáři pomohli...nebo taky můžeš zatím užívat kapky od paní Podhorné....najdeš na netu...napíšeš jí mail, co máš za problém a ona Ti přímo na to udělá kůru....

muddledgirl
18. lis 2013

Tak co kočky jak se máte? Péťo a těhulky...nemáte nějaký tip na těhu džíny...nebo i trika, mikiny, svetry...Ale zase aby to nebylo super drahý...protože co pak s tím..že.... 😉 Tím, že jsem otěhu skoro ve své maxim.váze...pomalu se do ničeho nenasoukám....ch jo... 😉

jany74
18. lis 2013

@martina_81 Teda Marti,to jsou dobrůdky.Jen se do nich pustit.Mňam. 😵

martina_81
19. lis 2013

@kristinandbaby ahooj, vítám novou tvář. 😉 Vodičku určitě doporučuju, byla jsem s ním maximálně spokojená. 🙂
@jany74 tak mám na příští pátek něco vyzkoušet? No zítra chci udělat Jirkovi do práce kávový zrna, místo bonboniéry, tak jsem na to taky zvědavá. 😉
@muddledgirl ahooj, tak si představ, že to tady včera celej den okupoval a nepustil mě sem. Byli jsme vyzvednout věci v té lékárně, tak jsem měla malý Vánoce, když jsem to všechno prohlížela a zkoumala. 🙂 Jen jsem si nevšimla, že mi tam paní dala Hemagel 5 g místo 30ti. 😖 Tak si ho budu muset koupit ještě v tom lednu. co ty těstoviny, dělala jsi něco? 🙂 Jinak já si těhu džíny kupovala tady na bazárku za 200,-, druhý za 180.-, ale do těch už se skoro nevejdu, nějak jsem to podcenila a teď jsem si objednávala 2 svetříky tady, myslím, že ceny ok a určitě je využiju i jako netěhu. 😉 http://www.mamitati.cz/moda-pro-maminky/svetrik...

sabcacech
19. lis 2013

@kristinandbaby Novotnou jsem mela na utz po ET,kdyz jsem spinila-hematon a uprimne mi prisla takova nemastna,neslana a pritom,kdyz jsem ji v CARu potkavala byla jak mesicek na hnoji,ale tam se culi kazdy z personalu..Vodicka mi sedi lip,jak clovek tak profik a ze si se mnou uzil trapeni.Bavil se a jednal se mnou narovinu.Jinak k ty konzultaci,zda muze sebou.muj byl se mnou vzdy na OPU-to musi a vyzvedaval si me po punkci cyst a 1 po ET,jinak vzdy jsem byla sama (jezdi sluzebne pryc) a kolikrat jsem byla rada,ze tam nebyl,kdyz treba v cekarne u jinych maminek byli slzicky.Ma bych strach,aby ho to neodradilo.
Urco vam to klapne,natlac do muze vitaminy na spermiky a Vodicka to i s tebou probere,muzes s nim mluvit do derailu o vsem.
Uffff,to je roman...

kristinandbaby
19. lis 2013

@martina_81 Díky moc, doufám, že budu také spokojená 🙂
@sabcacech Díky moc za info, hrozně mi ppomůže každá informace 🙂 Jsem rozhodnutá jít k Vodičkovi a možná že na tu první konzultaci manžela raději vezmu. Manžel by měl radši sice doktorku, je mu to příjemnější....Ale budu se řídit tím, co mi řekla kolegyně, která tam pracuje, dělá anestizioložku 🙂

martina_81
19. lis 2013

@kristinandbaby já měla Novotnou 2x při transféru a poprvé mi přišla taková odměřená, ale jinak byla v pohodě, říkala, co bude dělat a jak mám spolupracovat. Podruhé už byla lepší, tak jsem si říkala, že jen napoprvé neměla svůj den. 😀 ale co vím, tak holky si ji taky dost chválí. Manželovi se bude Vodička určitě zamlouvat, neboj. 😉 Je super a co se týče informací, tak se mi vždycky líbilo, jak nám to všechno dokázal vysvětlit a ukázat na modelu. 😀

kristinandbaby
19. lis 2013

@martina_81 Já doufám, jsem navíc zdravotní sestra a pracuji také na jedné klinice a jsem tou prací trošku postižená 😀 😀 Tak doufám, že mi vyhoví v tom, začít co nejpřirozeněji co to jde...

martina_81
19. lis 2013

@kristinandbaby Já myslím, že s tím problém mít určitě nebude, je fakt super. 😉

jany74
19. lis 2013

@martina_81 To potvrzuji,Vodička opravdu všechno vysvětlí srozumitelně.U něj jsem neměla pocit,že jsem tam přivezla jen peníze. 😵

jany74
19. lis 2013

@martina_81 A Marti,s tím pečením to nepřeháněj.Musíš se šetřit. 😔

petrufa86
19. lis 2013

@muddledgirl @martina_81 týjo, vy ste toho tady nakydaly za ten víkend 😀 😀 😀 My nic moc, malá má od sobotního večera rýmu, já jsem se dnes v noci probudila taky s plným nosem a bolením v krku. malý to odsávám 3x denně tím nástavcem na vysavač a chuděra už brečí když slyší že zapnu vysavač, ale kdybyste viděli ty hroudy hlenu co z ní lítají 😠 😠 😖 úplně ji lituju, ale jinak to nejde když neumí smrkat. 😢 😢 A zítra s ní jde jarda na očkování, ale myslím že nám to odloží když má rýmu, uvidíme. Co se týče těhu oblečení já kupovala na dudushop.cz a byla sem max spokojená.
@kristinandbaby co se týče první návštěvy manžela určitě vezmi, bude se vyptávat i jeho, nejen tebe 😉

kristinandbaby
20. lis 2013

@martina_81
@petrufa86
@jany74 Holky díky, díky Vám se tam tak nějak více těším 🙂

martina_81
20. lis 2013

@jany74 myslíš, že to patlání u stolu je tak namáhavý? 😀 😀 Neboj, přehánět to nebudu, jen chci holkám něco tvořit na Mikuláše a pár kousků pak na vánoce, ale nějak blbnout nebudu, Jirka je tlustej dost. 😀 😀
@kristinandbaby je fajn, jestli jsme Tě trochu povzbudily. 😉
@petrufa86 jj, sedíme doma, tak kydáme. 😀 jen, když je Jiří doma, tak to vázne, pže mě sem nepustí. 😖 Malá je nemocná? Chuděrka. ☹ tu odsavačku už máme doma,tak jsem na to taky zvědavá. to očkování vám asi fakt odloží, když není zdravá. 😒

muddledgirl
20. lis 2013

@martina_81 Ahojky,děkuju za zprávičku...těstovinky jsem nakonec nedělala,v pondělí pár hodin po skoro hodinové procházce jsem krvácela.Tak jsem měla strach, brečela a tapala do nemocnice....ULtrazvuk v pořádku, hematom není ani krev nikde a miminku bilo srdíčko,tak jsem málem brečela štěstím,že tam bobeček je...Jsem tu minimálně do pondělka,chtěj si mě radši pohlídat...děkuji za odkazy..na oblečení....měj se moc hezky 😉

muddledgirl
20. lis 2013

@petrufa86 Kočí víď nakydaly,ale jak už jsem psala Martě,ležím v nemocnici od pondělí do pondělí kvůli krvácení...ale bobíček jebojovník, bilo mu v pondělí srdíčko,tak muzvládne věřím bobkoj,že to zvládne.....Vy zvládněte svůj boj s rýmou,at je malý dobře... 🙂

martina_81
20. lis 2013

@muddledgirl ahooj, teď jsem se úplně lekla. 😲 Tak hlavně, že je prcek v pořádku a už je srdíčko, to je super. 🙂 určitě to zvládne, neboj. Je fajn, že si Tě chtějí raději pohlídat a nepošlou Tě domů. Tak se s prckem držte a zatím ahoj. 🙂

petrufa86
20. lis 2013

@martina_81 namáhavý to není ale říká se že při tom hnětání (pokud budeš dělat rukama a né v pekárně) se strašně posiluje břicho a může dojít k předčasnýmu porodu, tak bacha na to 😉 jojo, očko odloženo na 16.12.
@muddledgirl ležení ti nezávidím, mě to stačilo týden před porodem. 😒 Bobek je statečnej, neboj, vše bude v pořádku 😉

martina_81
20. lis 2013

@petrufa86 chtěla jsem zkusit těsto v pekárně, tak uvidíme. Jinak toho fakt neplánuju hodně a nějak namáhat se nebudu, na to jsem dost opatrná. 🙂

sabcacech
21. lis 2013

@muddledgirl ufff, že je to ok. ach jooo, taky, drahá, koukám, že máte ten začátek těžší jako jsme měli my, ale jsem už 8 měsíc a ty za chvilku budeš ok, překulí se těch pitomých 12 tt a jak to pofrčí 🙂 Moc na tebe budu myslet.

muddledgirl
21. lis 2013

@sabcacech Ahojky...děkuju kočko....Paní doktorka byla moc hodná a říkala, že krev ani hematom nevidí....tak jsem to moc nepochopila, kde se to vzalo...Mohl to být třeba prasklý hematom? Já se tedy zeptám než půjdu dom....Podle těhu kalkulačky jsem 6+0,ale na vizitě dnes ráno říkali, že 6+4.....tak to je podle velikosti?Jsem z toho zmatená....

muddledgirl
21. lis 2013

Děkuju za srdíčko moc, ale nevím komu....udělalo mi velkou radost... 😉

muddledgirl
21. lis 2013

@martina_81 Ahojky, jsem myslela, že jsem Ti včera odpověděla kočko, promiň....moc děkuju...Musí to zvládnu, furt mu to vysvětluju.... 😉

martina_81
21. lis 2013

@muddledgirl to jsem byla já. 😀 Jj, jen mu to vysvětluj a on to zvládne, neboj. Jinak těch 6+0 jsi podle ms, viď? a 6+4 ti řekli podle ultrazvuku, ne? My jsme taky o pár dní napřed, záleží na tom, jak prcek roste. 😉 Moc na vás myslím, ať to tam co nejlíp zvládnete a všechno je už ok. 🙂