CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
2. pro 2013

@muddledgirl ahaa. 😀 😀 😀 no budu muset taky kouknout. 😉

muddledgirl
2. pro 2013

@martina_81 😀 😀 😀

muddledgirl
3. pro 2013

Kočky moje, čím jste zaháněly nevolnosti?Je to čím dál horší....dnes mě bylo zle po rohlíku s máslem a meltě a tu mám tak ráda...Lízátka moc nepomáhají.... 😒

petrufa86
3. pro 2013

@muddledgirl já jsem až takový nevolnosti neměla, takže zkušenost osobní nemám, ale hodně radí po doušcích pít kolu. 😉

muddledgirl
3. pro 2013

@petrufa86 jo jo jo, to pomáhá,ale tu tady nemám...tak si o ní řeknu a bude, to je fakt...děkuju za připomenutí....a jakpak se máš?

petrufa86
3. pro 2013

@muddledgirl ale jo, dobrý, jde to, právě tady na bazárku malý pokukuju po nějakých zateplených kalhotách a teda nic moc ve velikosti kterou potřebujeme.

muddledgirl
3. pro 2013

@petrufa86 hmmm,o je škoda ☹

majka43
4. pro 2013

@muddledgirl Mě je zle po mlíku, tak piju raději caro bez mlíka.

muddledgirl
4. pro 2013

@majka43 no asi máš pravdu.....zas mi není hej, po tom kafíčku...asi ho přestanu pít...

sabcacech
4. pro 2013

Ahoj ženy, tak my od včera porodnice, malá chce na svět, tak jí ještě nepouštíme...začaly mi kontrakce, cca 10-15 min. čípek měkký,na jeden prst, zkrácený 18mm, hrdlo zavřené
Dnes monitor docela v klidu, ufff.Prý ještě tak 3 týdny vydržet, ale jak to udělat??? Jinak jsme furt KP

martina_81
4. pro 2013

@muddledgirl ahooj, mně na nevolnosti taky nic nepomáhalo, prostě jsem jen ležela jak lemra. 😖 A teď zas trpím jak pes na pálení žáhy. ☹
@majka43 Ty už jsi 20.týden? 😀 Teda to letí, co? A jak si to užíváš? 🙂

martina_81
4. pro 2013

@sabcacech ahooj, to už se prďolka dere na svět? 😲 Co znamená KP? Takže už si Tě tam nechají až do konce? 😒 Tak se držte holky. 🙂

majka43
4. pro 2013

@muddledgirl Já tak milovala pribiňáčky ale když si ho dám, tak mě je zle. Vlastně od mlíka, nemůžu nic.
@martina_81 No moc si to neužívám, sice už nezvracím, ale nevolnosti mám pořád a žáha, ta pálí denně, ať jím, co jím.
@sabcacech Držím palce, aby jsi ještě vydržela.

muddledgirl
4. pro 2013

@sabcacech Ahoj kočí,takže budeš už na porodnici?Držím moc pěstičky,ať co nejdýl vydrží v bříšku,mrška..Já byla o 2,5 měsíce dřív...a jsem v pořádku..no možná občas trochu na hlavu... 😉

margarita1
4. pro 2013

@sabcacech Ahojda, tak se držte,aby bylo vše ok a malá se ještě dopékala v bříšku, držte se!

@muddledgirl a co ty, jak ti je? A to špinění už přešlo?

muddledgirl
4. pro 2013

@martina_81 Já myslela, že to bude lepší a lepší....ale pravdou je opak...teď zas čichám tu úžasnou desinfekci ...pálení žáhy, to je taky ošklivý...rennie můžeš nebo nee?

muddledgirl
4. pro 2013

@margarita1 Kočí.....já jsem skoro nešpinila....zatím vše o.k.,snad brzy dom.... 😒 A co Ty?

muddledgirl
4. pro 2013

@majka43 mňam to bych si dala pribiňáček...no, mě připadá,, že se mi dělá špatně i po housce.... 😀

muddledgirl
4. pro 2013

@sabcacech také nevím co je PK...tak to budeš hajat v nemocnici a kapačky magnézia???Drž se číčo, myslíme na vás. 😉

sabcacech
4. pro 2013

@martina_81 snad nenechají, nevím...jj, tlačí se ven, přímo si kope cestu, KP je konec pánevní-kvůli tomu máme císaře
@majka43 děkuji
@muddledgirl no, snad nééé, umřela bych tu 😝 počítají ještě cca 3 týdny, tak uvidíme KP-konec pánevní, už se prcka neotočí, nemá místo. jj, kapačky mám, tokolýzu a celkově monitor, utz čípku
@margarita1 děkuji,zatím držíme ve 2 mám další monitor a kontrolu

margarita1
4. pro 2013

@muddledgirl tak to je fajn, že už nešpiníš, jinak já jdu příští týden na inseminaci , tak uvidíme

muddledgirl
4. pro 2013

@sabcacech tak pak dej čiči vědět co a jak... 😉

muddledgirl
4. pro 2013

@margarita1 tak držíme pěsti....

martina_81
4. pro 2013

@majka43 mám to stejně, žáha mě tak nějak pálí od začátku, ale tak od toho 17-18 týdne je to mazec, jak píšeš, ať sním, co chci, palí stejně. Přes den to tak nějak trpím a večer si dám buď mlíko nebo Rennie, abych se mohla aspoň trošku vyspat. 😒
@muddledgirl jj, Rennie můžu, ale stejně ho moc nebaštím, snažím se to tak nějak přežít a nebo si naleju mlíko, Rennie až v krajním případě. 😉
@sabcacech aha, říkala jsem si, že mi je ta zkratka povědomá. 🙂 Tak snad se prďolka ještě umoudří a vydrží. 🙂
@margarita1 též budu držet pěsti. 🙂 co nachlazení, je to lepší?

jane_s
4. pro 2013

HOlčičky prosím byla jste některá přes Sanus na laparce?

muddledgirl
4. pro 2013

@martina_81 Gaviscon z reklamy to je také na pálení, že? Jéžiš mléko,to bych nepozřela, maximálně možná granko.....Jsem řekla příteli,ať mi donese pizzu,ale měli jen tuňákovou a na tu bych teda chuť neměla...ch jo...

muddledgirl
4. pro 2013

@jane_s Ahoj kočíí, já ne....A jak pokračuješ?

muddledgirl
4. pro 2013

@jane_s Ahoj kočko,já nebyla na laparce.....a jak to s Tebou vypadá kočko?
😉

jane_s
4. pro 2013

@muddledgirl Ahojky beruuu, no čekám jak dopadlo 2.IUI, tak jsem zvědavá a uvidíme no,ale mám dost stres tak si myslím, že není šance na nic dobrého, ale nevadí, budeme bojovat dál..v lednu kdyžtak laparka a pak se uvidí podle výsledků. A jak vy kočko?

muddledgirl
4. pro 2013

@jane_s No, jéje..tak to držím pěstičky...A jste teda v Pardubkách? A co nového jste zjistili?
.No, já o.k...až na to , že jsem krvácela tak jsem třetí týden v nemocnici...ale tak hlavně, že mímo v pořádku...v pátek zase ultrazvuk...jestli zmizel hematom...ráda bych už domů...