CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

jane_s
10. led 2014

Ahojky holky, moc prosím podstoupili jste některá v CARU Sanus Pardubice Genetiku? 🙂) jsem se dnes objednala přes mejla u sestřičky a nevím zda to dělají přímo tam v CARu nebo někde jinde..děkuji moc🙂

martina_81
10. led 2014

@jane_s ahoj, nás z caru poslali k dr. Bělobrádkové v Pardubicích, ale vím, že holky tady psaly, že ona snad některý dny bývá i v Sanusu, tak uvidíš podle toho, co Ti odpoví na ten mailík. 😉

jane_s
10. led 2014

@martina_81 JJ děkuji moc, ještě tam radši napíšu, jestli bude paní doktorka přímo v Sanusu nebo jestli máme někam jet, abych pak nekoukala jak jojo že?😀 A můžu se zeptat o co se tam jedná v tom vyšetření? Moc jsem to ještě nestudovala😉

martina_81
10. led 2014

@jane_s vezmou Ti krev a dr se ptá na hromadu věcí ohledně Tebe a rodinných příslušníků, kdy se kdo narodil, jaké kdo má nemoci, jestli mají Tvoji sourozenci děti a jestli jsou zdravé a pod. 😉

jane_s
10. led 2014

@martina_81 Mockrát děkuji za informace.. A můžu se zeptat jestli Vám to něco ukázalo nebo byl problém jinde?😉

martina_81
10. led 2014

@jane_s měli jsme to v pořádku, Vodička nás tam poslal (a na imuno) po biochemickým těhotenství, pro jistotu. My šli na ivf, protože nemám vejcovody, jinak jsme tak nějak doufali, že jsme v pořádku. A dřív by mě nenapadlo, co všechno můžou mít lidi za problémy. 😒

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no vidíš, třeba čaj by mě tedan nenapadl,že se musí pořídit....já zas vytuhla.... 😀 😀 😀 to je teda pěkná pálka....Ale jinak chápu,že se to může stát.... 😉

muddledgirl
10. led 2014

@jane_s ahojky,nám genetika taky nic neodhalila....o ničem jsme skoro nevěděli.....v HK chodí do Sanusu....každé pondělí.....,jak je to v Pardubkách nevím...jj...v imunu se může toho ukázat....však uvidíš.... 😉

jane_s
10. led 2014

@martina_81 Vodička je úžasnej doktor že? Minule tam nebyla Novotná a tak mě dělal IUI a jako takovej sympaťák, vše ze mě spadlo, má skvělé jednání.. A jinak imuno taky v pohodě? To je vlastně taky z krve že? A sleduje se jenom krev a nebo i ten hlen nebo tak něco?

jane_s
10. led 2014

@muddledgirl Vy jste prosím byli i na imunologii?😉

muddledgirl
10. led 2014

@jane_s Jo,jo, to je taky hodně důležitý....domluvila jsem se s doktorem /po 3 neúspěšných transferech/, objednala se ve fakultce HK no termín byl až za tři měsíce cca.A skoro za další tři měsíce výsledky,hrozný,každý to má jinak....No, našli mi alergii na sperma, na to jsem jedla prednison a štítnou...o který jsem teda už věděla, protože jsem se sama objednala na endokrinologii/měla jsem cholesterol pod normou a dobrý tuk pod normou-to bývá pak štítná žláza...a nebylo to nějak radikálně..../ 😉 Holky Ti tu poradí,ony všechny chodily do Pardubic....myslim 😀

muddledgirl
10. led 2014

@jane_s na imunu nám s přítelem brali krev a museli jsme mít sperma s sebou... 😉

martina_81
10. led 2014

@jane_s jj, Vodička je skvělej, líbilo se mi, jak nám vždycky všechno vysvětlil. Dokonce i americký kleště hledal 5 minut, jen aby nám je ukázal - měla jsem to napsaný v operační zprávě, tak mě zajímalo, co to je. Ale měl pravdu, zrovna to jsem vědět nemusela. 😀
Jj, imuno je taky z krve a sperma s sebou. 😉 A to jsme měli taky v pořádku.
@muddledgirl čaj se pořizovat nemusí, to jen já už nevěděla, co bych koupila. 😉 Ty´s chrněla? 😀 A to pak v noci normálně spíš?

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 hele já teď spim každej den...asi rozházená ta štítná...mám autoimunitní zánět a hypofunkci....takže když je málo hormonů,tak je např. člověk unavenej...no spim jak kdy...dnes v noci cca jen dvě hodiny...kolem druhý jsem usnula a od 4 cca jsem byla vzhůru, vstávala o půl šestý a pak šla na krev... 😀 A v čem budeš miminko koupat...v té super vaničce jako měla Péťa?Přítel říká,že je to blbost...já si to nemysllim...chlapi tomu nerozuměj...

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 přemýšlím co uvařit zítra, Ty naše kuchtičko,Ty mi určitě dáš tip.Rozmražuji bramborový knedlík...tak že by třeba uzená a zelí?Já vůbec nevim...Že bych konečně měla chuť na maso. By mě zajímalo,jestli ty chutě /co jsem přestala jíst,takže spíš nechutě.../se mi vrátěj časem do normálu...Jestli ne...tak na chleba si toho už moc nedám... 😀 😀 😀

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl chuděro. ☹ No jestli nespíš v noci, tak chápu, že jsi pak přes den ko. Co je podle Tvýho chlapa blbost? Mám vaničku od švagrové, tak kupovat nebudu. a naši mi půjčí stolek pod ni. a po pár měsících ho už budu koupat ve vaně. Ale ze začátku by prý mělo být v malé vaničce, že prý ve velké vaně si připadá ztraceně a taky hlavně po císaři bych se nechtěla ohýbat až k zemi. 😒 A hlavně bych se s prckem v té naši koupelně nevymotala. Takhle budu koupat v pokojíčku a budu mít všechno při ruce. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 jak má přítel do deseti práci,tak já na něj čekám,abych do něj mohla hučet.je hrozně šťastnej.. 😀 Dnes se přijde převlíknout a rychle na pívo...protože jeho známí hrajou v clubíku kousek od nás.....Přítel říkal,že mu rodiče daj vaničku...v které koupali děti....a teď v ní dělají bramborový salát na vánoce.... 😀 😀 😀 Péťa právě má takovou super,že se vůbec nemusíš shýbat...No,to je taky dobrej nápad...koupat v místnosti... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl no ty mi děláš chutě, to bych si taky dala. 😀 Já mám na zítra ještě rýžový nákyp, jestli mi ho Jirka večer nesežere. 😉 Chutě se Ti vrátí, neboj. co já bych teď dala za ty počáteční nechuťě. 😀 😀 A v neděli budu dělat guláš z kance, abysme měli na pondělí. A třeba zbyde i Jirkovi krabička do mrazáku. Mám mu prý navařit, aby mi za ty 2 měsíce, jak bude týden sám doma, nepošel hlady. 😀 No říkám si, že menší dieta by mi neuškodila. 🙂 ale zas já jsem taková trubka, že mi to určitě nedá...

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl no já nejdřív taky chtěla vaničku s tím držákem, jak má Peťa, ale když to budu mít vyřešený takhle, tak tím líp, zas ušetřím pár stovek. 😉 Normálně bych tu vaničku dala třeba do kuchyně na stůl, jenže v kuchyni máme dost chladno. 😒 a v pokojíčku stačí na chvilku zapnout topení a hned tam je jak v sauně. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 mňam..vidíš...já ho správně dělala jen jednou... 😉 ale byl teda super....jinak jsem jen uvařila rýži a zapekla s ovocem a mlékem...ale to není ono....děda s babičkou dělali luxusní.....No,mě už není naštěstí pár dní zle....od 4.1...ale nemám vůbec chuť na šunku,salámy, paštiky, párky, tavené sýry... /což teda vůbec nevadí....není to zdravý.../Takže jím dokola tvaroh...gerveis s pažitkou, sýr plátkový a už mě to leze ušima...asi přejdu na režim...chleba se zeleninou....s rajčetem,okurkou... 😀 Dnes jsem měla špenát s houskovým knedlíkem...taky bych si dala kuřecí řízek..naposled jsem ho měla v nemocnici/jsem si ho poručila od přítele...chudák...lítal po celým měste,aby mi ho donesl../a asi něco o víkendu upeču...ještě mám jeden kokos... 😀 No, tak přítel není rozmazlenej...to nemyslím špatně....však víš,že denně nevařím ani náhodou..takže on to přežije....včera jsem dělala čočkovku a bramboráky pro mě,kamarádku a její děti...Na chudáka přítele nezbylo,tak jsem mu slíbila,že mu brzo udělám.... 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 no...uvidíme...jak to dopadne s vaničkou...ale je fakt...že to stačí dát na stůl //těch tu mám hodně/ a je to... 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 ještě mám v mrazáku zmrzlinku,tak si asi kousek dám...mňamky...dnes jsem se divila...že jsem za týden nepřibrala,tak jsem ráda.....mám třeba hrozně ráda obyč.jídlo těstoviny s tatarkou,rajčetem a okurkou... 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 asi před týdnem jsem koupila zelí a měla ho se sekanou opečenou na pánvi /já ji jinak nesním.../a dala jsem si k tomu kysaný zelí a mňamka jak sviňa 😀 😀 😀 No a druhý den jsem zelíčko samotné dojela....a jak mi chutnalo....asi si ho koupím do zásoby...jé...a máme ještě ty dobrý malý okurky z Lidlu cornichons.... 😀

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl myslíš těstovinový salát? No ten já můžu taky. 😀 a dostala jsem z Tebe hlad, takže si asi namažu chlebík. 😉 Bramboráky jsem dělala před pár dny. A za chvíli mi dorazí Jiří, tak zas budu mít po koňovi. 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 já si udělala chlebík s gervais s pažitkou, na to dala plátek sýra a pokryla salátovkou

petrufa86
10. led 2014

@sabcacech týjo, to byla rychlovka, ale hlavně že to máš za sebou. Malá je krásná. A co se týče císaře, já osobně bych nikdy do epidurálu nešla, já bych se dala celkově uspat. A kdopak ti císaře dělal?
@martina_81 moc krásný fotečky, sluší ti to. Buď ráda že to babička chce koupit, horší kdyby nedala ani korunu, ne?? No to my byly na matrice, já doma nechala těhu průkazku a museli sme letět domů protože nám to bez toho neudělala 😖 😖 😖 😖

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl to jarda do mě taky hučel že bychom mohli koupat v kuchyni protože tam koupali synovce když tam bydleli. zamítla sem. Koupání je pro mimčo rituál jako že potom jde spinkat a já chci aby byla malá v klidu a ne aby hned vedle ječeli zprávy z televize protože je tchán hluchej jak patrona. A teď sem říkala že malá se už na pračce strašně mrská (mám na tu slabou přebalovací podložku) že ji budu strojit a mazat v ložnici na přebalováku kde máme takový ten zvýšený rantl nebo na posteli a už zase bysme mohli v kuchyni na stole, vrrrrrrr 😖 😖 😖 😖 nechci 😠 😠 😠 😠 😠 😠

muddledgirl
10. led 2014

@petrufa86 😠 😠 😠 😠 Vy žijete s tchánem v baráku nebo v bytě? To musí být občas náročné,ne?Střety dvou generací.....já jsem ráda,že tu vždycky zaslechnu x názorů...ono se mi to v hlavě časem vytříbí.... 😉

petrufa86
10. led 2014

@martina_81 víš že ani postýlka nemá být doma složená???Ale já na to prděla a Jarda mě ji měsíc před porodem dal dokupy (prý to nemohl poslouchal, byla jsem jak zimnice). Ale já si nedovedu představit že bych dorazila z porodnice a ještě dávala dokupy postýlku. Jarda by to samozřejmě udělal, ale znáš chlapi, ten by to tam nafrkal a stejnak bych to musela předělat podle svého. Ty nebudeš s malým spát v ložnici? Jinak co se týče čajů tak granulovaný teda nedoporučuju, je v tom pěkněj sajrant a ještě k tomu samý cukry. I naše dr mě říkala hlavně ne granulovaný. Takže já kupuju sáčkový od HIPPu nebo mám z polska nebo z DM šťávičky který ředím vodou a obojí Terce šmakuje. A mě Terezka fenyklový ani heřmánkový nepila, nechutnal ji.
@muddledgirl hmm, tak to bych ji s díky poděkovala. Terezka je 23týho července a já sem už na začátku června měla všechno vypraný a srovnaný v komodách, kosmetiku a lékárnu připravenou. Mohlo by mě to líbat prdel prát až po příchodu z porodnice. Já byla ráda že sem sebou v 9 plácla do postele a spala.

petrufa86
10. led 2014

@muddledgirl Bohužel ano 😖 😖 😖 . S tchánem a tchýní. Máme společnou kuchyň, záchod a koupelnu. V patře máme obývák a ložnici a časem uděláme z půdy Terezce pokojíček a záchod s koupelnou. Přes dvůr bydlí Jardova babička a ta až umře tak oni půjdou tam a nám zůstane tenhle barák. Když sme s Jardou začali chodit tak si chtěl na zahradě postavit barák. V tý době mu ale tchánovci říkali že na něho přepíší všechen movitý majetek a on jak nad tím přemýšlel tak říkal že asi stavět nebude, protože pak by se musel starat o 3 baráky a co s tím. A pak sem i souhlasila protože bychom cpali prachy jen do oprav a na nic jinýho by nezbylo.