CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
20. led 2014

@margarita1 ale...je to dětská nemoc...inkubační doba týden až tři týdny...děti můžou mít horečku a pak červený tváře,takový fleky...ale taky nemusí.....a blbý je to,že ty fleky maj,až když nejsou infekční....ale průser pro těhotný...může to skočit do placenty a ohrozit miminko......

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl v těhotenství bacha na nemoci, jsi na to náchylnější. 😒
@muddledgirl @margarita1 Jiří se ozval: prý jestli po něm chci přiznání k nevěře přes sms, ke které nemám kromě toho kreténa jediný důkaz. a že jestli to něčemu pomůže. že jestli ho pak nekopnu do prdele.
Tak jsem mu napsala, že přes sms nemusí, že mi jeho vyjádření k dané záležitosti stačí večer, ale že doufám, že se k tomu poprvé za ty roky postaví jako chlap a nebude lhát... Tak prý neví, jestli to něčemu pomůže.
Tak já nevím, ale přijde mi to skoro jako přiznání a už se bojím večera. 😒

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 já vím....děti už mi nepřekročí práh a zeptám se,jestli se to nějak musí u těhotné projevit...myslím,že ne....ale přijdou na to z ultrazvuku a z krve prý...na tu pátou nemoc....

No,trošku mi to tak taky přijde......uvidíš....hlavně,ať to nějak pořešíte...ale připadá mi,že určo chce být s Tebou..... 😉

muddledgirl
20. led 2014

Oběd: chléb s ledovým salátem a kapií... 😀 😀 😀 Porkovou si dám později a k večeři špenát s bramborovým knedlíkem /kupovaným...jsem zvědavá,jak dopadne../ přítel má noční,tak aby měl na ni sílu 😀 😀 😀

margarita1
20. led 2014

@martina_81 Marti, nic proti, strašně ti přeju,aby to bylo jinak,ale ten tvůj si zaslouží pár facek asi. Jsi skvělá ženská a podle toho, jak píšeš apod, myslím, že jsi skvělá máma a partnerka,ale tohle mi fakt hlava nebere.

@muddledgirl aháá, a máš ten chleba aspoň něčím namazanej 😀 ?To bych radši jedla asi samotnou zeleninu. než se suchym chlebem 😀
o té nemoci jsem taky už něco slyšela,ale myslela jsem, že je to jen u kojenců

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl tak to je krásný.... děti už mi nepřekročí práh 😀 😀 😀 ... no pokud jsou zdravý, tak by neměl být problém.
to víš, že chce být se mnou, kde jinde by našel takovou blbku??? 😠 😠 😠
@margarita1 taky bych suchej chleba se zeleninou nebaštila. 😀 Já nevím, proč má potřebu mě takhle trápit. 😒

Zrovna jsem paní doktorce nahlásila včerejší hodnoty měření, tak byla moooc spokojená a že u mě opravdu půjde jen o preventivní hlídání kvůli taťkovi. 🙂 Tak si dám odpoledne "ke svačině" čokoládku, za odměnu. 😀 A taky na nervy, třeba mě to trochu uklidní. 😉
Jinak peru už druhou várku plínek ve slizu a paráda, jsem zvědavá, jak se to osvědčí u praní našeho "špinavýho" prádla. 😀

muddledgirl
20. led 2014

@margarita1 nemám...ze všeho,kde je mlíko zvracím....jen jogurt s tvarohem mi nevadí....a acido..ale už i tvaroh se bojím jíst... 😒 po samotné zelenině,je hlad...ráno jsem měla salát.. 😀

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 no nepřekročí z důvodu té páté nemoci...motá se to po školkách už od října.......a je to kapénková nemoc...a Ty to zjistíš na dětech až když mají vyrážku a to je pozdě... 😒 To už byli infekční předtím....toto je hlavně u školkových dětí a má to být na jaře...leč příroda si děla co chce.....

Tak to je super ty Tvý hodnoty,ale bylo mě to jasný...Ty jsi taková pečlivka 😀ve slizu 😀se počůrám.....

margarita1
20. led 2014

@martina_81 a kolik máš třeba takové hodnoty cukru, jak se měříš?

margarita1
20. led 2014

@martina_81 mamka jí má, tak zhruba vím, jaké jsou hranice, tak jestli jsi pod limitem a nebo okolo limitu, mě to hrozí taky, u nás je ze všech stran a já jí mít budu

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl to mi je jasný, že z důvodu té nemoci. 😉 Proč se počůráš? co ti přijde směšnýho na slizu? 😀
@margarita1 mám napsaný, že nalačno mám mít hodnoty do 5,5 a hodinu po jídle do 7,2 (normální diabetici se prý měří 2 hodiny po jídle a nevím, jestli mají jiný hodnoty, protože co jsem koukala tatíkovi do jeho deníčku, tak tam měl hodnoty přes 9 a jednou snad dokonce i 14! ale on na to kašle a nijak se neomezuje. 😖 ). Nalačno jsem měla 4,7 a po jídle pak 6,0 , oběd byl horší - 7,1 a večer zase 6,1, takže v pohodě. a mám na to půjčený glukometr, abych se mohla 1x za týden změřit.

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 sliz....připomíná mi to ty slizáky....co se házely na zeď..... 😉

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 no,psala mi moje teta...že mi sestřenka pošle nějaký oblečky...a taky koš na kolečkách 😀 😀 😀 tak se těšim...no přivezou to....ale až někdy dýl....tak jsem ráda...takže vůbec nevim...co koupit a nekoupit...

margarita1
20. led 2014

@martina_81 hele. tak to máš ukázkové. Já vím, že hodnota normalu je ráno 6 a hodinu po jídle 7,8. Ale ono asi u těhotných to berou trochu jinak. Tak hlavně, že to máš ok 🙂

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl tak to je super, škoda jen, že nevíš, co tam teda všechno bude. 😉
@margarita1 no dr taky říkala, že je to krásný. 😀 Já si pořád myslím, že mi ta glukóza tak divně vyšla díky tomu pečení před tím, přece jen ten plech pusinek a sladkých rohlíčků se asi někde ukázat musel. 😀

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 no moje krásná a hodná sestřenka má dvě holčičky...tak ta přislíbila,že pošle hadýrky...tak jestli to bude kluk...jak předpovídal doktor,tak nevim...ale tak ona má třeba neutral věci.... 😀 😀 😀

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl jj, pokud tam nebude mít legínky a šatičky, tak to bude v poho. 😀 😀

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl já si koupila snad před rokem, možná ještě dýl, v Lidlu 2 nádherný bodyčka s Tweetym, jedno je bílý s růžovým okrajem a druhý je růžový a taky to teda hodlám prckovi oblíknout, aspoň to bílý! 😀 Když už jsem z toho měla takovou radost, tak si jich chci užít. 😀

petrufa86
20. led 2014

@martina_81 bych se na servis vyprdla ať se stará sám, kdyť ono mu to v březnu nastane a asi bude chlapec kapku koukat 😒

martina_81
20. led 2014

@petrufa86 jj, to jsem mu včera oznámila, že normálně vyperu (taky z praktických důvodů, pže než bych dala dohromady pračku svých věcí, tak bych neměla v čem chodit 😒 ), dle svého uvážení uvařím a všechno ostatní už spadá do kategorie "nadstandart", tudíž nedělám. Samozřejmě ještě úklid, shnít tady nehodlám. 😉 Ale nepřišiju mu ani blbej knoflík na montérky, ať si to udělá sám. 😠 No já jsem fakt zvědavá, co si bude večer vymýšlet... 😖
Jinak jsem zkoušela ten krémovej kefír z Lidlu, borůvkovej a je teda fantastickej, hustej, hromada ovoce, akorát je strašně moc přeslazenej (nebo jestli jsem si tak zvykla míň sladit), tak přemýšlím, jak si "naředím" ten druhej. 😀

muddledgirl
20. led 2014

@martina_81 však jooo,to chápu 😉 😉 😉 Já viděla v Pepcu /v sobotu jsme se šli projít/ krásný růžový a stříbrný kaťátka na holčičku...no úžasný fakt...takový legínky...

martina_81
20. led 2014

@muddledgirl jj, některý věci na holčičky tam mají fakt nádherný. 😉

petrufa86
20. led 2014

@martina_81 jojo, takhle na něj. 😉 Jé viď, já měla višeň a naprostá lahoda, sice tučná prasárna jak prase, ale za mě jednička s * Ta smetana je nakyslá, ale ten spodek by mohl být méně sladký, ale co... 🙂

martina_81
20. led 2014

@petrufa86 no já si dala půlku na snídani s houskou a zbytek jsem dojídala místo svačiny, ale měla jsem co dělat, jak to bylo sladký. Ta pochoutka je taky tak děsně sladká? 😀 Jinak prasárna to teda je. Když srovnám ty svoje bílý jogurty s marmeládou, co si teď dávám na snídani, tak je to vážně mazec. 😖

petrufa86
20. led 2014

@martina_81 já jsem popisovala tu pochoutku 😀 😀 tamtu novinku jak mají na stránkách jsem ještě neměla, tak musíš posoudit sama 😉

martina_81
20. led 2014

@petrufa86 no a já psala o tom kefírku. 😀 Tak pochoutku si dám, až bude mít Jiří volno, z dietního hlediska jsme si koupili 2 druhy na zkoušku, že se rozdělíme. 😉 Protože ani jeden nepotřebujeme kalorie navíc. 😖 Ale zakysaný smetany typu Krajanka apod. mám teda děsně ráda. a ten kefír určitě taky vyzkoušej, překvapilo mě teda, jak moc je hustej. 🙂 Tak povlečení už mám objednaný, jen počkám, až mi to paní odsouhlasí a pošle podklady pro platbu, aby se na to mohla vrhnout. 😀 Děsně se těším na ty včelky. 😉

petrufa86
20. led 2014

@martina_81 vidíš, jedna o voze, druhá o koze 😀 😀 😀 😀 A jaký vyhrálo, ty 2 zelený co jsi sem dávala včera??? Dobře ty, jen tak do něj. 😀 😀 😀

martina_81
20. led 2014

@petrufa86 jj, ale hlavně, že se nakonec domluvíme. 😉 Jo, objednala jsem ty včelky a zelenýho medvídka + zavinovačky včelky a žlutýho medvídka, na zelenýho už nebyl materiál. 😒 Tak jsem na to zvědavá.

petrufa86
20. led 2014

@martina_81 😀 na obrázku to vypadalo moc hezky, takže si myslím že i ve skutečnosti to bude hezký. 😉

martina_81
20. led 2014

@petrufa86 to myslím taky. 😀 No dneska jsem měla dost. Prala jsem druhou várku s plínkama a měla jsem tam jednu s obrázkama, co jsem objednávala na zkoušku, protože jsem předpokládala, že bude jak záclona. No samo, že záclona hadra, fakt nepřekvapila. No a po vyprání mám pocit, že je děravá snad ještě víc, ty dírky se tak nějak rozjely a nešla ani narovnat, zrdcla se do takových varhánků, no děs. nechápu, že někomu není blbý tohle vyrábět a prodávat, já bych se musela stydět. 😠